آخرین اخبار

حوزه آموزش‌هاي کوتاه مدت جهاددانشگاهي خراسان‌جنوبي جزو 10 مرکز برتر کشور در رشد فراگيران علمي

  بزرگنمايي:

خراسان آنلاین - مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبیگفت: : جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی در رشد تعداد فراگیر دوره‌های کوتاه مدت در سال گذشتهجزو 10 واحد اول کشور معرفی شد.
مجتبی ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقهخراسان‌جنوبی، با اشاره به برگزاری چهل و چهارمین گردهمایی معاونین آموزشی جهاددانشگاهیکشور اظهارکرد: در این گردهمایی خراسان‌جنوبی در بحث رشد تعداد فراگیر در سال گذشتهنسبت به سال 94 جزو 10 واحد اول معرفی شد.
وی با اشاره به اینکه این واحد در سال گذشته با فعالیتتنها یک مرکز آموزشی موفق به کسب این رتبه شده است، افزود: واحد آموزشی جهاددانشگاهیطی سال گذشته توانسته یک درصد از جمعیت شهری استان را تحت پوشش آموزشی قرار داده کهاین مقدار در مقایسه با سال 94 رشد دو برابری داشته است.
مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبیادامه داد: این مرکز از نظر رشد فراگیر واحد نهم با 88 درصد و رشد درآمد واحد ششم با87 درصد در بین مراکز آموزشی سطح کشور بوده است.
ابراهیمی ادامه داد: با شروع فعالیت مرکز شماره دو آموزش‌هایتخصصی از ابتدای امسالامیدواریم با افتتاح این مرکز آمار، بهبود و با ارتباطات سازمانیخوب با دستگاه‌های اجرایی، رشد فراگیران بیشتر شکل گیرد.
وی یادآور شد: همچنین جهاددانشگاهی در نظر دارد طی سنواتآتی در شهرستان‌های بالای 50 هزار نفر جمعیت مراکز آموزشی افتتاح کند تا جمعیت بیشتریزیر پوشش آموزش‌های این واحد قرار گیرند.
مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبییادآور شد: انتظار می‌رود مسئولین شهرستان‌ها جهاددانشگاهی را مورد حمایت ویژه قراردهند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield