پیام خراسان

آخرين مطالب

بازدید و عرض خداقوت فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری از هلال احمر فردوس سياسي

بازدید و عرض خداقوت فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری از هلال احمر فردوس

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - فرماندار فردوس و معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری صبح امروز با حضور خود در مرکز جمعیت هلال احمر فردوس ضمن بازدید از قسمت های مختلف به پرسنل زحمت کش این مجموعه بابت ارائه خدمات مطلوب در ایام تعطیلات نوروزی خداقوت گفتند .
مهندس میرزایی از کلیه پرسنل تلاشگر هلال احمر که در ایام نوروز در بحث های امداد و نجات و راهنمای مسافرین نوروزی فعالیت نموده اند تقدیر و تشکر نمود .
طی این بازدید مسئول امور داوطلبان هلال احمر ضمن بیان توضیحاتی در حضور فرماندار فردوس گفت : طرح فرشتگان رحمت با اهداء 114 بسته غذایی با ارزش(500 هزار تومان) در ایام نوروز به خانواده های محروم که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند، از اقدامات ارزنده جمعیت هلال احمر فردوس بوده است .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ مهندس میرزایی از قسمت جوانان علاقمند به هلال احمر که از سن 5 الی 28 سال مشغول به فعالیت می باشند نیز بازدید کرد .
شایان ذکر است جمعیت هلال احمر فردوس در سال 1331 تاسیس و در حال حاضر با تعداد 14پرسنل مشغول به فعالیت می باشد . همچنین این مجموعه ضمن دارا بودن پایگاه امداد جاده ای واقع در کیلومتر 15 محور فردوس به بجستان مجهز به کلیه دستگاه های روز امداد و نجات بوده که در تمامی طول شبانه روز آماده ارائه خدمت می باشد .
لازم به ذکر است تلاشگران مجموعه هلال احمر شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی با احداث دو پایگاه راهنمای مسافرین و یک پایگاه سیار امداد و نجات و همچنین انجام 13 مورد امداد در روستاها در بحث سیلاب و آبگرفتگی منازل و معابر در خدمت همشهریان عزیز بوده اند .
در ادامه خیریه کشوری آبشار عاطفه ها که در مجموعه ساختمان جمعیت هلال احمر ساکن بوده و انجام فعالیت میکند ، مورد بازدید قرار گرفت ؛ این مرکز خیریه در راستای تامین جهیزیه برای دختران جوان و تامین معیشت زوج های جوان فعالیت چشمگیری داشته است .
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA