پیام خراسان

آخرين مطالب

سياسي

نقش دانشگاه در بیابان زدایی کمرنگ است

پیام خراسان - مشهد- عضو هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نقش دانشگاه‌ها در فرهنگ سازی و داشتن مرجعیت علمی در حفاظت از محیط زیست و بیابان زدایی پر رنگ نیست و باید جبران شود.

راه اندازی دهکده خرما در بم ایجاد ارزش افزوده می کند

پیام خراسان - کرمان- مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: دهکده خرما جزو اولین پروژه های مفید در حوزه ایجاد ارزش افزوده برای محصول استراتژیکی مانند خرما است که در منطقه بم در حال اجراست .

حقوقی که دود هوا می شود

پیام خراسان - شهرکرد- با وجودی که طبق قانون جامع کنترل دخانیات، مصرف سیگار در اماکن عمومی مغایر حقوق شهروندی است و برای آن مجازات تعیین شده است اما کماکان این مجازات برای جلوگیری از مخاطره انداختن سلامت شهروندان در اماکن عمومی بازدارنده نیست.

90 درصد چاه های کشاورزی خراسان جنوبی به کنتور هوشمند مجهز شد

پیام خراسان - بیرجند - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: از مجموع 2 هزار و 145 حلقه چاه برقی در استان تاکنون یکهزار و 714 حلقه چاه معادل 85 تا 90 درصد مجهز به کنتور هوشمند شد.

5 درصد حجم رایگان به بسته های اینترنتی مشترکان خراسان شمالی افزوده می شود

پیام خراسان - بجنورد- مدیر منطقه ای مخابرات خراسان شمالی از افزایش 5 درصدی حجم بسته های اینترنت شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت در این استان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای دستور وزیر ارتباطات و فناوری صورت می گیرد.

مرگ فرهنگی بدترین نوع مرگ است

پیام خراسان - بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه بدتر از هر نوع مرگی، مرگ فرهنگی است، گفت: اینکه باشید اما ذلیل دشمن شوید بدترین نوع مرگ است.

نماینده مجلس: در اجرای برخی از اصول قانون اساسی کوتاهی شده است

پیام خراسان - سبزوار- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اصول قانون اساسی که در سال 1358 تدوین شد نسخه کاملی می باشد اما اجرای برخی از اصول آن با کوتاهی‌هایی مواجه شده است.

بیش از 82 کیلوگرم مواد مخدر در خراسان شمالی کشف شد

پیام خراسان - بجنورد- جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف 82 کیلو و 650 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری هفت نفر سوداگر مرگ در شهرستان بجنورد خبر داد.

پیشنهاد پایلوت شدن خراسان شمالی در 3 طرح مرکز استعدادهای درخشان

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: در سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به این استان، برای اجرای سه طرح مربوط به استعدادهای درخشان به صورت پایلوت در این استان، پیشنهادهایی داده شد.

فروش بلیت کنسرت در خارج از استان منع قانونی ندارد

پیام خراسان - بجنورد- مدیر مؤسسه موسیقی ایده و مجری کنسرت لغو شده موسیقی پاپ در بجنورد گفت: فروش بلیت‌های کنسرت به افراد مقیم در خارج از استان، منع قانونی ندارد و البته اینکه گفته شده 70 درصد از بلیت‌ها به مخاطبان خارج از استان‌ فروخته شده نیز صحت ندارد.

پدافند غیرعامل برای دستگاه های اجرایی ناآشنا است

پیام خراسان - بیرجند- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: مساله پدافند نه تنها برای مردم و جامعه، بلکه برای دستگاه های اجرایی هم ناآشنا است.

تبلیغ دین با استفاده از تکنولوژی روز دنیا نیاز امروز جامعه است

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مبلغان دینی ضمن به‌روز بودن از نظر علمی باید بتوانند با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا به شبهات اعتقادی پاسخ دهند و مردم را جذب دین کنند.

حمایت حداکثری از صنعت نقره سازی ضروری است

پیام خراسان - مشهد- معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تاکید بر حمایت از صنعت نقره سازی گفت: این ستاد حمایت حداکثری از فعالان این بخش دارد.

ستاری: 20 هزار میلیارد تومان وام به شرکت های دانش بنیان پرداخت شد

پیام خراسان - تبریز - معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به تلاش این نهاد برای حمایت تمام قد از شرکت های دانش بنیان اعلام کرد: در این راستا پارسال 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به این شرکت ها پرداخت شد.

همه زنان روشن آباد زاهدان سرپرست خانوار هستند

پیام خراسان - زاهدان - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: روستای روشن آباد بخش کورین شهرستان زاهدان 144 خانوار جمعیت دارد که همه زنان آن سرپرست خانوار هستند و مشکلات عدیده ای به ویژه در حوزه آموزشی و بهداشتی دارند.

جهانگیری: هدف گذاری آمریکا برهم زدن اقتصاد ایران است

پیام خراسان - زنجان - معاون اول رئیس جمهوری گفت: هدف گذاری آمریکا و همپیمانانش برهم زدن و پاشیدن اقتصاد و حذف منابع درآمدی ایران است که با این حربه می خواهند زندگی مردم را سخت و ملت را به حرکت اعتراضی وا دارند.

مونسان:تصویب طرح جامع گردشگری به رونق این صنعت می انجامد

پیام خراسان - اصفهان - رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: تصویب طرح جامع گردشگری که اکنون در کمیسیون های مجلس در حال بررسی است می تواند به رونق بیش از پیش گردشگری منجر شود.

معاون رییس جمهوری: اهتمام دانشجو برای پذیرش دانشگاه خارجی تاسف آور است

پیام خراسان - تبریز - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه تکنولوژی خریدنی نیست، بلکه یاد گرفتنی است، گفت: در دانشگاه های ما اگر دانشجو به دنبال پذیرش دانشگاه خارجی باشد مایه تأسف است و دانشجو باید کارآفرین بوده و چند نفر را نیز استخدام کند.

نصب سه روزه حفاظ بر روی پل رودخانه اترک شیروان

پیام خراسان - بجنورد- شهردار شیروان گفت: کار نصب حفاظ بر روی پل رودخانه اترک در محدوده شیرکوه این شهرستان، در سه روز انجام شد که رضایت مردم این شیروان را در پی داشت.

لایروبی کارون در اهواز از هفته آینده آغاز می شود

پیام خراسان - اهواز - مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان با تاکید بر ضرورت تامین اعتبار لایروبی رودخانه کارون در اهواز و خرمشهر گفت: لایروبی کارون در بخشی از شهر اهواز از ابتدای تیر ماه امسال آغاز می شود.

استاندار: ضعف خراسان شمالی نیروی انسانی است

پیام خراسان - بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: ضعف عمده این استان در عرصه مدیریت و نیروی انسانی است و نبود نیروی متخصص توسعه استان را با چالش مواجه کرده است.

وفور شهرهای صنایع دستی، بیانگر شکوه میراث فرهنگی ایران است

پیام خراسان - اصفهان- رییس منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی صنایع دستی گفت: تعداد زیاد شهرهای جهانی صنایع دستی در ایران، نشان دهنده شکوه صنایع دستی و میراث فرهنگی این کشور است.

استارتاپ ها به عنوان صنعت در کشور به رسمیت شناخته شوند

پیام خراسان - قم – دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: استارتاپ ها و کسب و کارها در حوزه فناوری ارتباطات و فضای مجازی باید به عنوان یک صنعت در کشور به رسمیت شناخته شده و زمینه بهره گیری آنها از مزایای واحدهای صنعتی نیز فراهم شود.

صرف تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب، اثری ندارد

پیام خراسان - بجنورد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: آنچه که در پیاده سازی بیانیه صادر شده از سوی رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب اهمیت دارد، تلاش برای اجرایی کردن آن است و گرنه تحلیل بیانیه را در همه جا انجام می دهند و اثری ندارد.

دو و میدانی کاران خراسان رضوی شانس بسیار برای کسب سهمیه المپیک دارند

پیام خراسان - مشهد- رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: امیدوارم از قهرمانان دو و میدانی خراسان رضوی دستکم یک ورزشکار به المپیک 2020 ژاپن راه یابد اما با وجود شانس بسیار این ورزشکاران راهیابی دو ورزشکار این استان را هم می توان پیش بینی کرد.

هلال احمر خراسان جنوبی به 284 حادثه امداد رسانی کرد

پیام خراسان - بیرجند- معاون هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در تابستان سال گذشته 284 حادثه در محورهای استان رخ داده به گونه ای روزانه حداقل سه مورد حادثه را شاهد بوده ایم.

کتاب «اقتصاد مقاومتی» منتشر شد

پیام خراسان - مشهد- کتاب «اقتصاد مقاومتی» توسط بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شد.

کشف 77 میلیارد ریال کالای قاچاق در نیشابور

پیام خراسان - نیشابور- فرمانده انتظامی نیشابور گفت: انواع مختلف کالای قاچاق به ارزش 77 میلیارد ریال از ابتدای سال تاکنون توسط این نیرو در نیشابور کشف و توقیف شده است.

شهرداری بیشترین سهم را در سیلاب اخیر شیراز داشت

پیام خراسان - شیراز- رئیس کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز نتایج پایانی بررسی های این کمیته پس از گذشت 85 روز از سیلاب فروردین ماه 98 شیراز را به تفکیک سهم هر دستگاه مشخص کرد که شهرداری بیشترین سهم را دارد.

کودکان کار در مشهد به سینما رفتند

پیام خراسان - مشهد- 80 نفر از کودکان کار روز سه شنبه به تماشای فیلم "آهوی پیشونی سفید" در سینما سیمرغ مشهد نشستند.

ابتدا و انتهای سفر استاندار مزین به نام شهدا

پیام خراسان - سفر سه روزه استاندار خراسان جنوبی به شهرستان قاینات که روز یکشنبه با حضور معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در گلزار شهدای آرین شهر آغاز شده بود، پس از بازدید وی از شهرها و روستاهای شهرستان و حضور در جمع مردم، دیدار با خانواده معظم شهداء و ایثارگران، بازدید از پروژه ها و واحدهای صنعتی شهرستان و دیدار با نخبگان و همچنین حضور در جلسات مختلف اداری، عصر امروز با حضور استاندار در منزل سردار سرافراز شهید محمود کاوه و دیدار با خانواده این شهید بزرگوار به پایان رسید.

واژگونی خودرو در قوچان یک کشته داشت

پیام خراسان - مشهد- رئیس جمعیت هلال احمر قوچان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو ال.90 در جاده چناران به قوچان یک کشته و سه مصدوم به جا گذاشت.

مبارزه با اقتصاد قاچاق کالای دخانی ضروری است

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: برای مبارزه با قاچاق کالای دخانی باید کنترل بر بازار این کالا تا مرحله توزیع و هزینه قاچاق آن افزایش یابد.

مهد قالی از صادرات خالیست/گره دلالی بر تار و پود فرش خراسان جنوبی

پیام خراسان - بیرجند- فرش دستباف خراسان جنوبی اگر چه آوازه ای جهانی دارد اما مشکلات قالبیبافان در مهد تولید این هنر زیاد است و هنوز عزمی از سوی مسئولان برای رسیدگی و حل آنها جزم نشده است.

کمک 700 میلیون ریالی خیرین مانه و سملقان به بخش سلامت

پیام خراسان - بجنورد- فرماندار مانه و سملقان گفت: خیرین سلامت مبلغ 700 میلیون ریال به بخش بهداشت و درمان این شهرستان که در مسیر اصلی استان های شمالی به مشهد مقدس واقع است، روز سه شنبه کمک کردند.

درمان رایگان 1500 بیمار توسط پزشکان عضو موسسه مرهم در نیشابور آغاز شد

پیام خراسان - مشهد- مدیرعامل موسسه ملی مرهم گفت: درمان رایگان بیش از یک هزار و 500 بیمار خراسان رضوی و استانهای همجوار توسط تیم پزشکی این موسسه از روز سه شنبه در نیشابور آغاز شد.

معاون سازمان میراث فرهنگی: تپه 8 هزار ساله «قرچک» باید حفظ شود

پیام خراسان - تهران- معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در واکنش به برخی گمانه زنی ها مبنی بر احتمال اجرای طرح راه سازی در محل تپه باستانی «پوئینک» شهرستان قرچک استان تهران تاکید کرد:‌ این تپه که ثبت ملی است و قدمت لایه های اولیه آن به عصر آهن ( 6 تا 8 هزار سال پیش) می رسد باید حفظ و صیانت شود.

95 کیلوگرم تریاک در قاینات کشف شد

پیام خراسان - بیرجند- فرمانده انتظامی قاینات گفت:95 کیلو گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان در این شهرستان کشف و ضبط شد.

آفت ملخ کوهان دار در عرصه های منابع طبیعی خراسان جنوبی کنترل شد

پیام خراسان - بیرجند - معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: گروه های ویژه مقابله با هجوم ملخ کوهان دار در اراضی منابع طبیعی استان تشکیل و این آفت پایش و کنترل شد.

معاون استاندار: فضای لازم برای ماندگاری مسافر فراهم شود

پیام خراسان - بیرجند - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: باید فضای لازم برای استقرار و ماندگاری مسافر و تأخیر در خروج آنان از استان برای کمک به رونق گردشگری ایجاد شود.

وزیر نیرو :ایران نگاه راهبردی به همکاری اقتصادی با همسایگان دارد

پیام خراسان - اصفهان- وزیر نیرو گفت: ایران برای همکاری با همسایگان خود نگاه راهبردی دارد و معتقد است توسعه روابط اقتصادی با آنان میزان تاب آوری ما و کشورهای همسایه را مقابل هرگونه تهدید افزایش می‌دهد.

اطلاعات 350 مسجد خراسان جنوبی در سامانه ثبت شد

پیام خراسان - بیرجند - مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به طرح «جهاد همبستگی ملی» برای کمک به ساخت واحدهای مسکونی در مناطق سیلزده کشور گفت: تاکنون اطلاعات بیش از 350 مسجد استان در سامانه عمران اجتماعی ثبت شده است.

بخشی از اعتبارات راه آهن میانه- تبریز تامین شد

پیام خراسان - تبریز - رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن ابراز امیدواری برای تأمین اعتبارات مورد نیاز عملیات اجرایی 10 پروژه مهم آذربایجان شرقی تا پایان سال آینده، دستور تأمین بخشی از اعتبارات مورد نیاز راه‌آهن میانه- تبریز را صادر کرد.

وقوع جرایم در نیشابور 22 درصد افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- فرمانده انتظامی نیشابور گفت: وقوع جرایم به ویژه سرقت در این شهرستان طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 22 درصد افزایش داشته است.

تدبیر دولت امید برای اتمام راه‌های نیمه‌تمام

پیام خراسان - تبریز - سفر هفته گذشته وزیر راه و شهرسازی به آذربایجان شرقی و 2 روز کاری فشرده و پرمشغله وی در بازدید از طرح‌های ملی و استانی، تدبیر و عزم دولت امید را برای اتمام راه‌های نیمه تمام استان به نمایش گذاشت.

فرصت های تجاری ایران، قطر و عمان در تهران بررسی شد

پیام خراسان - تهران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: فرصت های اقتصادی ایران، قطر و عمان در تهران بررسی و زمینه افزایش مبادلات تجاری میان این سه کشور فراهم شد.

مسئولان و مردم در مبارزه با مواد مخدر همکاری کنند

پیام خراسان - بیرجند - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسئولان و آحاد جامعه باید در پیشگیری از مواد مخدر همکاری شفاف داشته باشند در غیر اینصورت اگر دشمن بر جامعه مسلط شد، اراده و غیرت جوانان را از بین خواهد برد.

کشف مواد مخدر صنعتی در خراسان جنوبی افزایش یافت

پیام خراسان - پلیس بیرجند - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون کشفیات مواد مخدر صنعتی در استان یکهزار و 550 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

طرح تابستانه امداد و نجات هلال احمر اجرا می شود

پیام خراسان - بیرجند - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: طرح تابستانه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همزمان با سراسر کشور از 31 خردادماه جاری آغاز و به مدت 94 روز ادامه می یابد.

321 دستگاه ناوگان باری از خراسان جنوبی به بنادر جنوب اعزام شد

پیام خراسان - بیرجند- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: 321 دستگاه ناوگان باری به تعداد 652 سفر با همکاری دستگاه های اجرایی و همراهی انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل و رانندگان استان برای حمل کالاهای اساسی به بنادر جنوبی کشور اعزام شدند.

اعلام آمادگی 350مسجد خراسان جنوبی در طرح عمران اجتماعی

پیام خراسان - بیرجند- مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: مقرر شده هر مسجد که ساخت خانه ای از واحدهای سیل زده را بر عهده می گیرد، در سامانه «عمران اجتماعی» ثبت شود که اطلاعات350مسجد استان ثبت سامانه شد.

اعزام 321ناوگان باری خراسان جنوبی به جنوب برای حمل کالاهای اساسی

پیام خراسان - بیرجند- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از اعزام 321 دستگاه ناوگان باری به بنادر جنوبی کشور برای حمل کالاهای اساسی به استان خبر داد.

استاندار خراسان جنوبی از چندین واحد صنعتی بازدید کرد

پیام خراسان - همزمان با سومین روز از سفر محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، وی از چندین واحد شهرک صنعتی قاین بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

ماکت 1

پیام خراسان -

ماکت 2

پیام خراسان -

خراسان شمالی پایلوت اجرای 3 طرح مرکز استعدادهای درخشان کشور شد

پیام خراسان - بجنورد- با موافقت استاندار خراسان شمالی و رئیس مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش کشور این استان پایلوت اجرای سه طرح استعدادهای درخشان شد.

هدیه استاندار خراسان جنوبی به عشایر

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی در بازدید از پنج روستای عشایری شهرستان قاینات به هر خانوار عشایری 500 هزار تومان هدید داد.

90 مصوبه در سفر استاندار به قاینات تصویب شد

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: 90 مصوبه در راستای توسعه شهرستان قاینات در زمینه های مختلف آموزشی، زیرساخت ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید ابلاغ می شود که تعداد زیادی از آنها تا پایان سال جاری مهلت اجرایی دارند.

روسیه از افزایش سطح همکاری خود با خراسان رضوی استقبال کرد

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: مقامات روسیه در جریان برگزاری پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی دو کشور طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در تهران از افزایش سطح همکاریهای خود با خراسان رضوی استقبال کرد.

2 طرح منابع طبیعی در نهبندان افتتاح شد

پیام خراسان - بیرجند - همزمان با روز جهانی مقابله با بیابان زایی یک طرح بیابان زدایی و یک طرح آبخیزداری با اعتبار یک میلیارد تومان در شهرستان نهبندان افتتاح شد.

84 هزار کودک و نوجوان از برنامه های تابستانی بهره مند می شوند

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: تابستان امسال 84 هزار کودک و نوجوان استان در قالب برنامه های اوقات فراغت زیر چتر حمایتی این کانون قرار می گیرند.

پر کردن هدفمند اوقات فراغت جوانان ضروت امروز جامعه است

پیام خراسان - بیرجند - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به شرایط کشور پر کردن هدفمند اوقات فراغت یکی از ضرورت مهم جامعه است که باید مورد توجه ویژه مسئولان دستگاه های فرهنگی و اجتماعی قرار گیرد.

1700 روستای خراسان جنوبی خالی از سکنه شده است

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: در 10 سال اخیر یکهزار و 700 روستای استان که باید مولد باشد خالی از سکنه شده است و مردم آن نیز به حواشی شهرها مهاجرت کرده اند.

ساير مطالب

استاندار خراسان شمالی: مردم استان از تولیدات کشاورزی سودی ندارند

84 هزار کودک و نوجوان خراسان جنوبی از برنامه های تابستانی بهره مند می شوند

آژیر خطر اعتیاد / وجود 43 هزار معتاد در خراسان شمالی

اختصاص بیش از4میلیارد تومان اعتبار برای ساخت مسکن مددجویان سیلزده

بیش از 14 تن آرد قاچاق در خراسان شمالی کشف شد

3 بزمجه در خوسف زنده گیری و در طبیعت رهاسازی شدند

مساحت بیابان در خراسان جنوبی 68 درصد افزایش یافت

251 هزار برنامه اوقات فراغت در خراسان جنوبی برگزار می شود

پروانه ها و زنبورهای عسل خراسان شمالی همکاسه شدند

تلاش می کنیم مشکلات شرکت های تعاونی را حل کنیم

بازدید از تالاب کجی نمکزار شهرستان نهبندان

افتتاح پروژه نهال کاری ترسیب کربن در منطقه مزار سید علی به مساحت 235 هکتار

سوخت قاچاق در مرز دوغارون کشف شد

نباید به کارهای بخشنامه‌ای اکتفا کنیم

3 پاتوق مواد مخدر در بیرجند پاکسازی شد

اخلاق و معنویت 2 اصل مهم در ورزش های زورخانه ای است

انتصاب جدید در فرمانداری سرایان و بخشداری خوسف

ظرفیت ایرنا را برای فرهنگسازی مبازره با مواد مخدر به کمک می طلبیم

نیروگاه برق آبی امیرکبیر تهران پس از 51 سال وارد مدار شد

ظرفیت های خراسان جنوبی برای توسعه باید شکوفا شود

بازارچه دائمی صنایع دستی خراسان شمالی به زودی راه اندازی می شود

چالش اصلی بازسازی مناطق سیل زده خوزستان، نبود هماهنگی است

یک دهنه غار در زیر شهر «برزک» کاشان کشف شد

حضور 30 داور بین‌المللی در مسابقات فدراسیون تنیس روی میز

مصوبات سفرهای شهرستانی برای همه دستگاه های اجرایی لازم الاجراست

جایگاه باشگاه دانش پژوهان جوان تضعیف شده است

مردم همواره یکی از اضلاع توسعه هستند

استاندار خراسان جنوبی از روستای درسفید بازدید کرد

تراز دریاچه ارومیه به حدود 1272 متر رسید

50 میلیارد ریال تسهیلات به صنعتگران خراسان شمالی پرداخت شد

استاندار خراسان شمالی از سازمان نوسازی مدارس انتقاد کرد

از تولید 4برابری اورانیوم تا زندگی در مناطق ممنوعه

انتقاد استاندار خراسان شمالی از سازمان نوسازی مدارس

استاندار خراسان جنوبی با خانواده شهید احمد عبداللهی دیدار کرد

سرخس از وجود معتادان متجاهر پاکسازی شد

توران ، باغبان ایران

حادثه رانندگی در تربت جام کشته به جا گذاشت

دستگاه های مختلف در جریان سیلاب شیراز مقصرند

مهر و موم آسانسورهای غیر استاندارد در مشهد آغاز شد

دوئل ترامپ با سناتورها

80 روز تردد رایگان در تهران

1200 پرستار و ماما در اجرای طرح کنترل فشار خون در خراسان رضوی مشارکت دارند

13 درصد مدارس خراسان شمالی تخریبی است

افزایش 60 درصدی کشف مواد مخدر در خراسان شمالی

هیات شنای خراسان رضوی عنوان برترین هیات ورزشی را از آن خود کرد

کمک های خیران مدرسه ساز نظام مند و منسجم هزینه شود

برخورد قهری با سرمایه گذار آخرین مرحله باشد

وقف 30 میلیارد ریالی در داورزن ثبت شد

چهار بانوی خراسانی برای حضور در اردوی تیم ملی سپک تاکرا انتخاب شدند

رییس پلیس پایتخت: در ایجاد امنیت اخلاقی کوتاه نمی آییم

مدیرعامل راه آهن: حمل و نقل ریلی کشور سال 98 توسعه می یابد

بخش خصوصی علاج درمان آموزش پرورش خراسان شمالی است

17 نفر از متهمان تحت تعقیب مراجع قضائی در جاجرم دستگیر شدند

تولید گندم در جوین افزایش یافت

معاون دادگستری: حذف فضای مجازی راهکار مقابله ای نیست

دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در تراز دانشگاه های اول کشور است

آمریکا ناقض اصلی حقوق بشر در جهان است

مرم ولایت مدار خراسان جنوبی همواره در کنار مسئولین و پشتیبان نظام و انقلاب بوده و هستند

مدیران جهت پاسخگویی به مطالبات مردمی تمام تلاش خود را بکار گیرند

تصمیم جدید ایران برای کاهش تعهدات برجامی

تریبون ها حقیقت غرب و آمریکا را افشا کنند

استاندار، رییس ستاد اربعین حسینی خراسان شمالی شد

طولانی شدن انتخاب فرماندار مشهد هیچ توجیهی ندارد

پرواز جنگنده‌های آمریکایی بر فراز منطقه خلیج‌فارس

ساخت و سازهای غیر مجاز عامل رانش زمین روستاهای خراسان شمالی

شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات در بعد نظارتی آمادگی دارد

شورای نگهبان آماده برگزاری انتخابات در بعد نظارتی است

تشکیل جلسه کمیته هماهنگی مرز ماهیرود

ترامپ از بازگشت جنازه سربازان از ایران می‌ترسد

بعیدی‌نژاد: اعتصاب غذای «راتکلیف» ساختگی است

استاندار: معیشت مردم در کنار توسعه اشتغال مورد توجه قرار گیرد

اعلام مشارکت رسمی اسرائیل در کنفرانس بحرین

سرمربی تیم فوتسال ایران: مهمترین بازی این مرحله را پیروز شدیم

استاندار: خدمت رسانی مطلوب به مردم با تلاش جهادی انجام می شود

موسوی مصدوم شد

داورزنی: باید برای ارومیه به جای ورزشگاه فوتبال، سالن والیبال بسازیم

سرمربی تیم فوستال ایران: مهمترین بازی این مرحله را پیروز شدیم

لاله های گمنام مهمان خراسان شمالی می شوند

غفور امتیازآورترین بازیکن مسابقه ایران و روسیه شد

حضور آینده سازان والیبال ارومیه پای تلویزیون های شهری

حکم نهایی محکومان پرونده شرکت غله خراسان شمالی اعلام شد

4 اثر نمایشی در مساجد بجنورد اجرا شد

مشکل ورزش فوتبال در خراسان شمالی عدم احساس مالکیت مردم است

کارمند رشوه گیر در بجنورد دستگیر شد

مزرعه تولید ارز دیجیتالی در خراسان شمالی کشف شد

طلاق و اعتیاد از مهمترین آسیب های اجتماعی کشور است

فعالان اقتصادی باید مجاب به سرمایه گذاری در بخش تولید شوند

پنج هزار و 800 تن مواد مخدر در خراسان رضوی کشف شد

سخنگوی دولت: زنگنه از وزرای کلیدی دولت است

سه بسکتبالیست خراسان رضوی به تیم ملی دعوت شدند

خرس بزرگ مقابل والیبال ایران زانو زد

اعتصاب همسر زاغری مقابل سفارت ایران در لندن

سفیر انگلیس در ایران: به وزارت خارجه احضار نشدم

همه اموال قاچاقچیان مواد مخدر مصادره می شود

معاون وزیر کشور:بایدحضور همه سلایق سیاسی در انتخابات فراهم شود

دو میلیون و 800 هزار معتاد در کشور وجود دارد

مقابله با قاچاق باید از اقتصاد پنهان پیشگیری کند

35 هزار راس دام مولد در خراسان جنوبی توزیع می شود

از طرح هایی که ماندگاری بیشتر زائر را به دنبال دارد حمایت می کنیم

«پیشگیری» راهبرد اساسی مبارزه با مواد مخدر

سطح زیر کشت پنبه در کشور 15 درصد افزایش یافت

لهستان با یک برد ایران را ترک کرد

کودک مضروب 4 ساله اردستانی در بیماران بستری شد

عاملان اصلی توزیع مواد مخدر در مشهد دستگیر شدند

بازار سیاه بلیت میلیونی در لیگ ملت‌های والیبال

اشتباه کمتر عامل پیروزی بر همسایه پایین تر

زنان در سالن غدیر ارومیه به جایگاه ویژه هدایت شدند

طرح یاریگران با هدف پیشگیری از اعتیاد مهر ماه آغاز می شود

بیمه فعالان صنایع دستی خراسان شمالی تداوم نداشت

از تسویه مطالبات کاسپینی ها تا میراث خواران چابک و داستان ملخ های سیاسی

31 طرح کشاورزی در طبس به بهره برداری رسید

254 میلیون تومان برای توانمندسازی کودکان کار هزینه شد

40 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر خراسان جنوبی پرداخت شد

مقابله با مواد مخدر برخورد جهادی فعال می‌خواهد

پیشگیری محور مبارزه با مواد مخدر در کشور است

8/5 تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان تربت حیدریه خریداری شد

رویکرد آستان قدس رضوی تعامل حداکثری با رسانه ها است

هوای خراسان جنوبی گرمتر می‌شود

خراسان شمالی صاحب تیم فوتبال در لیگ دسته 2 می شود

دستاوردهای نوآورانه بانوان سه استان کشور در مشهد به نمایش درآمد

86 هزار هکتار از زمینهای گناباد مشمول طرح ترسیب کربن شد

208 بیمار مبتلا به ام. اس در تربت حیدریه شناسایی شدند

15 طرح کشاورزی در درمیان به بهره برداری رسید

اقدامات زیربنایی در روستاها زمینه ساز اشتغال شود

91 پروژه ورزشی خراسان رضوی رو به اتمام است

امکان ثبت درخواست غیرحضوری صدور پروانه ساختمانی در تهران فراهم شد

نرخ شیوع مصرف مواد مخدر در کردستان پایین است

35‌ کیلوگرم هروئین و 2 قبضه سلاح در نهبندان کشف شد

کاپیتان سابق استقلال به تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پیوست

مرکز حک ارکان اصلی خودرو در بیرجند راه اندازی شد

کاهش تعرفه 800 کالا در روابط تجاری ایران و قفقاز شمالی

افزایش هزار هکتاری کشت برنج در شرقی ترین اراضی مازندران

معاون وزیر کشور: استاندار جدید می‌تواند استان را به شاخصه‌های توسعه پایدار نزدیک کند

استاندار سمنان: تمام شهرستان ها از آب خزر بهره مند می شوند

اعضای بدن بانوی مرگ مغزی ساکن خواف جان 6 نفر را نجات داد

تقابل تیم های کانادا و لهستان دیدنی خواهد بود

75 طرح کشاورزی در گناباد به بهره برداری رسید

اقامتگاههای خراسان رضوی آماده میزبانی مسافران تابستانی است

کاهش 6 هزار نفری جمعیت کیفری خراسان رضوی در سال97

چند رشته صنایع دستی در سبزوار احیا شد

40 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به عشایر خراسان جنوبی پرداخت شد

ربات دلتا توسط محققان دانشگاه بیرجند ساخته شد

شرایط اقتصادی مانع سرمایه گذاری بخش خصوصی در خراسان شمالی شده است

ائمه جماعات مساجد برای رونق کار و تولید نقش آفرینی کنند

پایگاه استعدادیابی وزنه برداری در خراسان شمالی راه اندازی می شود

بیرجند میزبان ابراز ارادت خوشنویسان به ساحت امام رئوف(ع) می‌شود

مخالفت دامپزشکی با عرضه شیر خام/ طرح «شیر کامل» ناتمام ماند

استانداردسازی تجهیزات وزنه برداری خراسان شمالی یک میلیارد ریال نیاز دارد

دستاوردهای نوآورانه بانوان سه استان در باغ خاتون مشهد به نمایش درآمد

آیت الله علم الهدی: مقابله با مواد مخدر نیازمند برخورد جهادی است