آخرین اخبار

سياسي

لزوم نگاه ویژه به اعتبارات بخش های اقتصادی استان

خراسان آنلاین - با حضور سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی، دومین جلسه کارگروه هماهنگی امور اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری تدوین برنامه ششم توسعه استان برگزار شد.

سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری منصوب شد

خراسان آنلاین - استاندار خراسان رضوی در حکمی علی رسولیان را به عنوان سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری منصوب کرد.

«آزادی تقلبی» دام دشمنان برای ترویج فحشا در جامعه است

خراسان آنلاین - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به بازار داغ آزادی تقلبی گفت: دشمنان قانون شکنی را آزادی می نامند و با استفاده از این دام به دنبال ترویج فحشا و منکرات در جامعه هستند.

بازديد استاندار خراسان رضوي از درمانگاه هاي تخصصي سلامت دانشگاه علوم پزشکي گناباد

خراسان آنلاين - استاندار خراسان رضوي در جريان سفر به گناباد از روند پيشرفت فيزيکي پروژه درمانگاه هاي تخصصي سلامت دانشگاه علوم پزشکي اين شهرستان بازديد کرد.

موافقت دکتر نوبخت با تخصيص 98 ميليارد تومان اعتبار به جاده بجنورد-گلستان

خراسان آنلاين - در ديدار استاندار خراسان شمالي با رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور، 980 ميليارد ريال اعتبار براي تکميل باند دوم جاده بجنورد به جنگل گلستان تخصيص يافت تا اين محور مهم و پر تردد، با شتاب و سرعت بيشتري به جاده اي امن و ايمن تبديل شود.

سفر وزير راه و شهرسازي به مشهد

خراسان آنلاين - وزير راه و شهرسازي به منظور افتتاح چند پروژه عمراني و بازديد از برخي طرح هاي عملياتي در حوزه راه، به مشهد سفر کرد.

خشكسالي تهديدي جدي براي محصول زعفران است

خراسان آنلاين - استاندار خراسان جنوبي كه در نشست مشترك با اعضاي كميسيون آب و كشاورزي مجلس در مشهد مقدس سخن مي گفت بابيان اين مطلب افزود: خشكسالي بازار صادرات زعفران خراسان جنوبي را با تهديد جدي مواجه ساخته است.

طبس از خط انتقال آب شماره 2 بهره مند مي شود

خراسان آنلاين - طبس-استاندار خراسان جنوبي با اشاره به پروژه انتقال آب به طبس، گفت: اين شهر از خط انتقال شماره دو بهره مند خواهد شد.

شهردار جديد بردسکن انتخاب شد

خراسان آنلاين - بردسکن- رئيس شوراي اسلامي شهر بردسکن گفت: در جلسه فوق العاده شوراي شهر بردسکن آقاي محمد حسين مديح به عنوان شهردار اين شهر انتخاب شد.

دعاي عرفه در 225 مسجد خراسان جنوبي برگزار مي شود

خراسان آنلاين - بيرجند- مسئول رسيدگي به امور مساجد اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي از برگزاري مراسم دعاي عرفه در 225 مسجد و حسينه استان خبر داد.

استاندار خراسان جنوبي وارد شهرستان طبس شد

خراسان آنلاين - صبح امروز و دقايقي قبل، استاندارخراسان جنوبي وارد شهر ديهوك از توابع شهرستان طبس شد و مورد استقبال گرم فرماندار و ساير مسئولين اين شهرستان قرار گرفت.

رضايت 93 درصدي مردم خراسان رضوي از وضعيت امنيت

خراسان آنلاين - معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان رضوي گفت: بررسي ها نشان داده است 93 درصد مردم اين استان از وضعيت امنيت استان رضايت دارند که اين ميزان پنج درصد از ميانگين کشوري آن بيشتر است.

وزير کشور وارد مشهد مقدس شد

خراسان آنلاين - با استقبال رسمي استاندار خراسان رضوي، معاونان وي، اعضاي شوراي اداري و تامين، مديران ستادي و اداري و شخصيت هاي سياسي و فرهنگي استان، اعضاي شوراي شهر؛ وزير کشور وارد مشهد مقدس شد.

وزير کشور وارد مشهد مقدس شد

خراسان آنلاين - با استقبال رسمي استاندار خراسان رضوي، معاونان وي، اعضاي شوراي اداري و تامين، مديران ستادي و اداري و شخصيت هاي سياسي و فرهنگي استان، اعضاي شوراي شهر؛ وزير کشور وارد مشهد مقدس شد.

استاندار: نگاه دولت به خدمات رساني مطلوب درقالب توازن منطقه اي است / اعتبارات شهرستان مانه و سملقان در دولت يازدهم رشد 150 درصدي داشت

خراسان آنلاين - در دومين روز از آغاز هفته دولت با حضور استاندار خراسان شمالي، فرماندار مانه و سملقان، مديران ستادي استانداري و جمعي از مسئولان شهرستان مانه و سملقان، 76 طرح عمراني و خدماتي در اين شهرستان به بهره برداري رسيد.

بالغ بر 20هزار تخت بيمارستاني در دولت يازدهم به بيمارستان هاي استان اضافه شده است

خراسان آنلاين - استاندارخراسان جنوبي كه به مناسبت فرا رسيدن روز پرشك و در جمع پزشكان استان سخن مي گفت، با بيان اين مطلب افزود: در دولت يازدهم خدمات و اقدامات بسيار مناسبي در حوزه هاي مختلف از جمله بهداشت و درمان صورت گرفته كه ازآن جمله مي توان به اضافه شدن بالغ بر 20 هزار تخت بيمارستاني به بيمارستان هاي استان اشاره كرد.

بودجه نقدينگي استان در انتظار توافق با بانک‌ها

خراسان آنلاين - استاندار خراسان رضوي از نمايشگاه بورس، بانک، بيمه و فرصت هاي سرمايه گذاري و صنايع غذايي در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي مشهد مقدس بازديد کرد.

کابينه دوازدهم ضعيف و حاصل جناح‌گرايي است/ قوي‌ترين وزير پيشنهادي راي اعتماد نگرفت

خراسان انلاين- کارشناس مسائل سياسي گفت: آقاي بيطرف شايد قوي‌ترين وزير پيشنهادي بود زيرا حاضر به امتياز دادن به نمايندگان نشد و به همين دليل هم موفق به اخذ راي اعتماد نشد.

قدرت سخت، پشتوانه اقتدار نرم

خراسان انلاين- اهميت پسين قدرت سخت، افزايش توان بازدارندگي و دور کردن سايه تهديدات از کشور است که در منابع ديني ما نيز بر اين نکته تاکيد شده است.

نظام شورايي ضرورت تحقق توسعه متوازن است

خراسان آنلاين - استاندار خراسان رضوي گفت: براي تداوم پيشرفت، توسعه متوازن، عزت و استقلال کشور نيازمند حضور شوراها در بخش هاي مختلف کشور هستيم.

طي 4 ماهه امسال 22.6 درصد از صادرات هدف گذاري شده استان تحقق يافت/ تربيت بازرگانان جديد براي آينده اقتصاد استان

خراسان آنلاين - معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان شمالي گفت: طي 4 ماهه امسال 22.6 درصد از صادرات هدف گذاري شده استان تحقق يافته است.

برپايي نمايشگاه هفته دولت در بجنورد/ برکات سفر پروفسور سميعي براي خراسان شمالي

خراسان آنلاين - استاندار خراسان شمالي در تازه ترين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه با اشاره به برپايي نمايشگاه دستاودرهاي دولت، مهم ترين رويدادهاي شهريور ماه استان را يادآور شد و ازجمله، سفر پروفسور سميعي برترين جراح مغز جهان را مايه برخورداري هم استاني ها از مزاياي آن دانست.

برگزاري جشنواره پنير با هدف ايجاد اشتغال ثابت و پايدار براي بانوان

خراسان آنلاين - در دومين کارگروه بانوان و خانواده استان خراسان شمالي برگزاري جشنواره پنير با هدف ايجاد اشتغال ثابت و پايدار براي بانوان در مناطق روستايي و همچنين برندسازي منطقه اي محصولات لبني استان برگزار خواهد شد.

ضرورت خريد توافقي محصول زعفران از کشاورزان

خراسان انلاين- نماينده مردم کاشمر، بردسکن و خليل‌آباد در مجلس شوراي اسلامي گفت: با عنايت به کاهش قيمت زعفران در حال حاضر، و احتمال کاهش بيشتر قيمت در روزهاي آينده، دولت نسبت به خريد توافقي محصول زعفران از کشاورزان برنامه‌ريزي داشته باشد.

استاندار: دستگاه هاي نظارتي با پايان مهلت صد روزه برخورد با کارکنان معتاد را آغاز مي کنند

خراسان آنلاين - استاندار خراسان شمالي با اشاره به مسئوليت داشتن مديران در شناسايي و کمک به ترک اعتياد کارکنان دستگاه ها گفت: با پايان يافتن مهلت صد روزه کارمندان معتاد، دستگاه هاي نظارتي با اين افراد برخورد قانوني لازم را خواهند داشت.

مسئولان در هفته دولت با زباني گويا و شفاف به مردم گزارش عملکرد ارائه دهند

خراسان آنلاين - معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان شمالي گفت: مسئولان در هفته دولت با زباني گويا و شفاف در مورد خدمات انجام شده به مردم گزارش عملکرد ارائه دهند.

استاندار: دستگاه هاي نظارتي با پايان مهلت صد روزه برخورد با کارکنان معتاد را آغاز مي کنند

خراسان آنلاين - استاندار خراسان شمالي با اشاره به مسئوليت داشتن مديران در شناسايي و کمک به ترک اعتياد کارکنان دستگاه ها گفت: با پايان يافتن مهلت صد روزه کارمندان معتاد، دستگاه هاي نظارتي با اين افراد برخورد قانوني لازم را خواهند داشت.

اصولگرايان در راي اعتماد قصد چالش با روحاني را ندارند/ روحاني به صورت مستقيم تحت فشار اصلاح‌طلبان است

خراسان انلاين- امير محبيان معتقد است که در راي اعتماد مجلس اصلاح طلبان روحاني را با چالش بيشتري مواجه مي‌کنند و اصولگرايان ميل ندارند که در اين باره با اصلاح طلبان همسو شوند. وي معتقد است که اصلاح طلبان انتظاراتي از روحاني دارند که غير منطبق با روحيات اوست

تصويب 587 طرح با ظرفيت اشتغال 3 هزار زن در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان

خراسان آنلاين - در راستاي حمايت از بانوان امروز 587 طرح به ارزش 28 ميليارد تومان براي ايجاد اشتغال دو هزار 997 زن در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان به تصويب رسيد.

وزير کشور عراق وارد مشهد شد

خراسان آنلاين - وزير کشور عراق با استقبال استاندار خراسان رضوي به منظور زيارت بارگاه منور رضوي وارد مشهد شد.

تحقق مشارکت واقعي و نظام مند زنان درعرصه هاي تصميم گيري از طريق پارلمان مشورتي بانوان

خراسان آنلاين - با حضورمعاون اجتماعي، سياسي و امنيتي استانداري خراسان رضوي و همزمان همزمان با 22 مرداد ماه سالروز تشکل ها و مشارکت هاي اجتماعي عصر يکشنبه پارلمان مشورتي بانوان شهرستان خواف افتتاح شد.

استان در برابر سيل آسيب پذير است

خراسان آنلاين - استاندار خراسان رضوي گفت: 35 درصد گستره اين استان سابقه سيل خيزي و سيل گيري دارد. اين موضوع نشان مي دهد خراسان در برابر سيل تا حدي آسيب پذير است.

ديدار استاندار خراسان رضوي با دو تن از جانبازان و آزادگان سر افراز

خراسان آنلاين - استاندار خراسان رضوي به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود اولين گروه از آزادگان سرافراز کشورمان به ميهن اسلامي، با حميد دلير و امرالله اخوان جانباز و آزاده مشهدي، ديدار کرد.

مرکز درمان تخصصي بيماران خاص خراسان شمالي تا پايان سال بهره برداري مي شود

خراسان آنلاين - استاندار خراسان شمالي در بازديد از ساختمان در حال احداث مرکز تخصصي درمان بيماران خاص در بجنورد گفت: با استفاده از ظرفيت بخش دولتي و مردمي تلاش مي کنيم اين مرکز درماني تا پيش از پايان سال جاري تکميل و بهره برداري شود.

لغو مجوز کاليماني به معناي پايان سرمايه گذاري درخراسان شمالي نيست

خراسان انلاين- استاندار خراسان شمالي گفت: از هر سرمايه گذار خارجي که قصد ورود به اين استان را داشته باشد حمايت مي کنيم و لغو مجوز کاليماني به معناي پايان سرمايه گذاري درخراسان شمالي نيست

استاندار: آرامش و ثبات، دستاورد بزرگ مديريتي در استان/ خراسان شمالي آماده حضور سرمايه گذاران و رونق اقتصادي

خراسان آنلاين - حضور استاندار خراسان شمالي در نخستين نمايشگاه مطبوعات استان، فرصتي براي اهالي رسانه فراهم کرد تا پاسخ مهم ترين پرسش ها و دغدغه هاي اين روزهاي آحاد مردم و اقشار مختلف را از مقام عالي دولت تدبير و اميد در استان جويا شوند؛ جايي که مهندس صالحي با ارائه بخش هايي از کارنامه مديريتي خود در 13 ماه و يک هفته سپري شده از تصدي اين منصب اجرايي، از آرامش و ثبات حاکم شده در استان طي اين مدت و فراهم شدن فضاي حضور سرمايه گذاران داخلي و خارجي به عنوان مهم ترين دستاوردهاي مديريتي خود ياد کرد و برخي شبهات رسانه اي را پاسخ گفت.

آغاز پروازهاي ژئوفيزيک هوايي به روش الکترو مغناطيس در خراسان رضوي

خراسان آنلاين - پروازهاي ژئوفيزيک هوايي به روش الکترو مغناطيس روز سه شنبه براي نخستين بار در کشور با فرمان وزير صنعت، معدن و تجارت در ارتفاعات هزار مسجد استان خراسان رضوي آغاز شد.

بايد از ظرفيت و توان بانوان در تمامي عرصه ها به خوبي استفاده شود

خراسان آنلاين - استاندارخراسان جنوبي در ديدار مشاورين امور بانوان فرمانداري هاي شهرستان هاي تابعه استان با ايشان سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: مسئولين ذي ربط دراستان بايد نسبت به تهيه بانك اطلاعاتي كاملي از زنان و بانوان توانمند در عرصه هاي مختلف سياسي، فرهنگي، اجتماعي ، ورزشي و... اقدام كنند تا بتوان در مواقع لزوم از ظرفيت آنها نهايت استفاده را برد.

مهمترين عامل تسريع در رشد اقتصادي، افزايش همگرايي در سايه منافع ملي است

خراسان آنلاين - معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان رضوي گفت: مهمترين عاملي که مي تواند رشد اقتصادي را در بستر ايجاد شده سرعت بخشد، افزايش همگرايي در پرتو منافع ملي است.

سياسي کاري ممنوع! / ابلاغ کمک هاي حدود 400 ميليارد توماني دولت براي زلزله زدگان

خراسان آنلاين - مقام عالي دولت در خراسان شمالي در همايش تجليل از امدادگران هلال احمر، با اشاره به ابلاغ کمک هاي اعتباري و تسهيلاتي مصوب دولت براي زلزله زدگان درمجموع به ميزان حدود 400 ميليارد تومان، افراد و گروه هاي منتقد را از حاشيه پردازي مداوم و نشر ادعاهاي خلاف واقع پرهيز داد.

كميسيون ماده 5 استان برگزار شد

خراسان آنلاين - عصر امروز كميسيون ماده 5 استان به رياست استاندارخراسان جنوبي و با حضور اعضاي اين كميسيون در سالن اجتماعات حوزه استاندار برگزار شد.

ظرف دو ماه آينده عمليات اجرايي راه آهن استان آغاز خواهد شد

خراسان آنلاين - استاندارخراسان جنوبي كه ظهر امروز در جمع معاونين استاندار، مديران ستادي و فرمانداران شهرستان هاي تابعه استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: با پيگيري ها و اقداماتي كه صورت گرفته ظرف دو ماه آينده با حضور مسئولين ذي ربط از كشور ، عمليات اجرايي راه آهن استان آغاز خواهد شد.

استاندار: سمن ها و نيروهاي جهادي هم به کار گرفته شوند/ لزوم تسريع در پرداخت تسهيلات بانکي و بيمه ها

خراسان آنلاين - استاندار و رئيس شوراي هماهنگي مديريت بحران خراسان شمالي ضمن تأکيد بر تسريع روند ارزيابي کارشناسي و پرداخت تسهيلات بانکي و غرامت بيمه ها به خسارت ديدگان از زمين لرزه اخير گفت: استفاده بهينه از ظرفيت سازمان هاي مردم نهاد و نيروهاي جهادي براي کاهش آسيب هاي فيزيکي و رواني و توانمندسازي آسيب ديدگان زلزله ضروري است.

راه اندازي ميز گفت وگوي کارگري در استان براي نخستين بار در کشور

خراسان آنلاين - با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان رضوي، نخستين جلسه هم انديشي با نمايندگان تشکل هاي کارگران استان با عنوان ميز گفت وگوي کارگري، برگزار شد.

استاندار: تخصيص 5 درصدي اعتبارات تملک دارايي استان براي افزايش سرمايه صندوق توسعه کشاورزي

خراسان آنلاين - استاندار خراسان شمالي گفت: براساس قانون 5 درصد از اعتبارات تملک دارايي سرمايه اي استان با پيشنهاد سازمان برنامه و بودجه و تصويب شوراي برنامه ريزي استان در قالب کمک هاي فني اعتباري براي افزايش سرمايه صندوق حمايت از توسعه کشاورزي استان تخصيص مي يابد.

کمک قدرت هاي دنيا به برقراري صلح و آرامش در راستاي جلوگيري از مهاجرت اجباري

خراسان آنلاين - استاندار خراسان رضوي گفت: انتظار ما از کشورهاي مختلف همکاري در بازگشت صلح به کشورهاي مهاجر فرست و از سويي کمک به ارائه خدمات مناسب به پناهندگان در کشورهاي مهاجرپذير است.

هدف دولت از طرح خودكفايي گندم، تقويت استقلال كشور است

خراسان آنلاين - استاندار خراسان جنوبي كه صبح امروز در مراسم تقدير از توليد كنندگان بخش كشاورزي استان سخن مي گفت، با بيان اين مطلب ، افزود: با عنايت به قيمت جهاني گندم كه حدود 700 تومان است، دولت تدبير و اميد به منظور حفظ استقلال و خودكفايي كشور، اين محصول استراتژيك را در حدود 80 درصد بيشتر از قيمت جهاني از كشاورزان داخلي خريداري مي كند.

اخبار خواندنی

ترويج فرهنگ کريمانه رضوي رويکرد مهم برنامه هاي دهه کرامت است

دو واحد صنعتي پرورش بز شيري در سرايان راه اندازي مي شود

تاکيد استاندار خراسان رضوي بر ارائه خدمات با رعايت شان و کرامت زائران

مديران دولت دوازدهم بايد جسم و دلشان با دولت باشد

94 درصد فعاليت هاي اداره کل بهزيستي خراسان رضوي برون سپاري شده است

ساماندهي و مديريت آيين اربعين حسيني مانور بزرگ قدرت براي مردم و دولت عراق است

معاون وزير کشور عراق وارد مشهد مقدس

دغدغه اي براي تامين آب مشهد وجود ندارد

سفر معاون وزير کشور عراق به مشهد مقدس

عملکرد موفق شرکت برق منطقه اي خراسان در اجراي برنامه هاي اقتصاد مقاومتي

مشهد آمادگي تبديل شدن به کانون گفت و گوهاي جهاني را دارد

تجليل استاندار خراسان رضوي از شوراي عالي قضايي استان

سياست هر روستاي بزرگ يک تشکل غيردولتي در سال جاري دنبال خواهد شد

اقتصاد، مهم‌ترين مساله امنيت ملي ما است

نهمين اجلاس راديو و تلويزيون هاي کشورهاي اسلامي در مشهد آغاز به کار کرد

موضوع انتقال آب از درياي عمان و اتصال راه آهن استان به چابهار، با جديت دنبال مي شود

ايجاد مرزباني زيستي و سالن قرنطينه براي مقابله با بيوتروريسم ضروري است

کاري که در کشف رود صورت گرفت يک الگوي ملي است

بروجردي:بازنگري در برجام توسط آمريکايي ها سخن خام است

مشاور استاندار خراسان رضوي منصوب شد

مباحث امنيتي و موضوعات حاشيه نشيني مشهد مقدس بررسي شد

مراسم گراميداشت شهداي هفتم تير در حرم مطهر رضوي برگزار شد

ساماندهي عوارض جاده اي در دستور کار دولت و مجلس

پيام استاندار خراسان شمالي به مناسبت سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر

همايش ملي شبکه هماهنگي سازمانهاي مردم نهاد ناشنوايان ايران در مشهد برگزار مي شود

خنثي سازي عمليات خرابکارانه در دوران تبليغات رياست جمهوري مشهد

اراضي دولتي نبايد به مانع سرمايه گذاري تبديل شود

استاندارخراسان رضوي ازحضورگسترده مردم در راهپيمايي روز قدس تقدير کرد

از مجموع انبارهاي استان، 20 هزار مورد شناسايي و در حال ثبت در سامانه جامع انبار است

روز قدس، ظهور زيباترين جلوه از وحدت ملت بيدار ايران و تمامي ملل اسلامي است

سفر استاندار به تاتارستان در آينده ي نزديک

کميته ويژه نظارت بر علمکرد مجتمع هاي بين راهي در خراسان رضوي آغاز به کار کرد

سياست دولت يازدهم و دوازدهم، گسترش و تحکيم روابط منطقه اي و بين المللي است

خراسان رضوي رکورد دار بيشترين اشتغال ايجاد شده بعد از تهران است

مراسم هفتمين روز درگذشت همسر آيت الله علم الهدي در حرم مطهر رضوي برگزار شد

مراسم درگذشت همسر آيت الله علم الهدي در حرم مطهر رضوي برگزار شد

110 برنامه حمايتي دولت از شرکت هاي دانش بنيان

مصوبات سفر دولت در خراسان رضوي تا پايان امسال به انجام مي رسد

برنامه 4 ساله ساماندهي گلزارهاي شهداي خراسان رضوي تصويب شد

همراهي آحاد جامعه براي بهبود زندگي افراد زير پوشش بهزيستي ضروري است

لزوم تبديل ترويج فرهنگ ايثار و شهادت به گفتمان غالب در جامعه از سوي دستگاه هاي اجرايي استان

همسران شهدا مدافع حرم، جهاد خود را در تربيت فرزندان مي دانند

استفاده از ظرفيت رسانه بهترين بستر براي صدور فرهنگ رضوي است

در سال جاري بيش از 6500 نفر از خدمات مراکز ماده 16 استان بهره مند شده اند

مشارکت فعال و نقش 220 هزار واحد صنفي در انتخابات اخير بي نظير بود

دستگاه هاي اجرايي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت را تبديل به گفتمان غالب نمايند

لزوم تبيين نقش راهبردي خدمات هواشناسي در تصميم گيري هاي بهنگام مديران استان که در خدمت به زائران هستند

استفاده از ظرفيت بخش کشاورزي در راستاي رونق توليد و ايجاد اشتغال پايدار استان

حضور استاندار خراسان رضوي در مراسم گراميداشت همسر آيت الله علم الهدي

مهمترين اولويت سال جاري، حمايت از توليد و اشتغال مبتني بر سياست هاي اقتصاد مقاومتي است

بزرگترين رويداد رسانه اي جهان اسلام در مشهد 2017 رقم خواهد خورد

پيام تسليت استاندار خراسان رضوي به مناسبت درگذشت همسر آيت الله علم الهدي

پيام استاندار محترم خراسان جنوبي در محكوميت حمله تروريستي تهران

اتاق فکر و گروه مشاوران جوان در خراسان شمالي تشکيل مي شود/ در مديريت ها جوانگرايي مي کنيم

تبليغات در انتخابات بايد در جهت تحليل و تبيين مسائل باشد

گمانه‌زني‌ درباره تغييرات نبايد ما را در ارائه خدمات سست کند

طرح‌ها و پروژه‌هاي محروميت زدايي در اولويت اجرا قرار گيرند

معاون رئيس جمهوري: حادثه تروريستي تهران انسجام ملي را افزايش داد

استاندارخراسان شمالي: تروريست ها آرزوي خدشه به کشور را به گور مي برند

ساخت زائرسراي خراسان شمالي در مشهدالرضا(ع) شتاب مي گيرد

مردم در مکتب امام(ره) فقط به صاحبان آراي حلال گفته نمي شد

تامين کامل روشنايي و پوشش شبکه فاضلاب حاشيه شهر مشهد تا پايان سال

فرماندار مشهد شايعه تغيير آراي منتخبان شوراي پنجم را تکذيب کرد

استاندار خراسان جنوبي: پذيرش نتيجه انتخابات به فرهنگ تبديل شود

استاندار خراسان رضوي: همه گزارشها بر اصالت، صحت و سلامت انتخابات تاکيد دارد

استاندار خراسان جنوبي: از ظرفيت نهادها در بحث توليد و اشتغال استفاده شود

ضرورت اخذ ماليات از واحدهاي فاقد مجوز پذيرش زائر و مسافر در مشهد

بسياري از محصولات دامي و کشاورزي خراسان‌شمالي خام‌فروشي مي‌شود

تأکيد استاندار خراسان شمالي بر تسريع در ارزيابي خسارات و بازسازي مناطق زلزله‌زده

تسريع در تدوين نقشه سرمايه‌گذاري خراسان شمالي/تقويت جذب سرمايه

مشکلي براي تامين آب مشهد در تابستان امسال وجود ندارد

بازخواني حماسه آفريني‌هاي سوم خرداد و انتقال آن به نسل امروز

پيام استاندار خراسان شمالي به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر

محبيان: روحاني به کابينه اي جوان نياز دارد

تحليل دکتر امير محبيان درباره دلايل شکست اصولگرايان در انتخابات/ تمام ظرفيت مثبت قاليباف در يک بازي دو سر باخت سوخت

يک فعال سياسي: مردم به تدبير در امور اجرايي کشور راي دادند

پيامدهاي تکيه اقتصاد ملي بر سياست خارجي

تحليل دکتر امير محبيان از انتخابات رياست جمهوري؛ قاليباف سوخت، رئيسي ضربه خورد

52 درصد از شرکت کنندگان انتخابات در خراسان شمالي بانوان بودند

بررسي و تجميع آراي شوراي شهر مشهد ادامه دارد

85.22 درصد مردم خراسان جنوبي در انتخابات 96 شرکت کردند

جلوگيري از گسست فرهنگي نسل ها با نگاه به ميراث فرهنگي کشور

استاندار خراسان شمالي: ارتقاي فرهنگ بيمه منازل امر ضروري است

اشرف بروجردي: مهم ترين کار روحاني،تعامل با جهان بوده است

دولت در حوزه اقتصادي سرگردان است

کارنامه دولت تدبير واميد در تحقق وعده هايش به اهل سنت قابل قبول است

فعال سياسي: قدرت بدون جا به جايي سبب استبداد مي شود

شکايت نماينده رئيسي از ايرنا، ايران و ايسنا

لزوم احداث مرکز مديريت بحران در خراسان شمالي

دستورمعاون اول رئيس جمهوري براي کمک رساني فوري به زلزله زدگان استان خراسان شمالي

نشاط انتخاباتي و سياسي در مشهد به اوج رسيد

آسيب جدي زلزله بجنورد به منازل مسکوني 20روستا/400 نفر مصدوم شدند

استاندار خراسان رضوي: مردم از انتخاب هيجاني پرهيز کنند

برخي نامزدها به هر قيمتي به دنبال رسيدن به رياست جمهوري هستند

پهباد از عرصه هاي طبيعي خراسان شمالي مراقبت مي کند

وزير بهداشت و درمان وارد خراسان شمالي شد

بين نقد و تخريب فاصله است/كارهاي اجرايي در جو انتخابات بايد با قدرت پيگيري شود

ترجيح دادن منافع ملي بر منافع فردي، يکي از اصول اخلاق انتخاباتي

فعال سياسي : برجام سند عزت کشور است

خراسان شمالي نمادي از وحدت ملي در کشور است

ايران با انقلاب اسلامي حيات و چهره جديد پيدا کرد

توجه دولت يازدهم به زنان بي سابقه است

نماينده مجلس: مردم براي انتخاب آگاهانه بايد اطلاع کافي داشته باشند

فعال سياسي: حاکميت مردم مهمترين شاخصه اصلاح طلبان است

شرکت گسترده مردم در انتخابات موجب افزايش اقتدار نظام مي شود

مشکل اصلي مناظره‌ها طراحي سوالات غيرحرفه‌اي است

رئيس ستاد انتخابات روحاني در خراسان شمالي خواستار حضور حداکثري مردم در انتخابات شد

اصولگرايان احمدي‌نژاد را بر سيستم ديدند نه در سيستم

اگر حضور مردم نبود...

استاندار خراسان جنوبي: ما مسئول صيانت از راي مردم هستيم

جريان ليبرال مي خواهد انقلاب را از مسيرش منحرف کند

2 هزار و 900 ميليارد ريال به معلمين بازنشسته استان پرداخت مي شود

استاندار: تحول در حوزه راه خراسان جنوبي با سرمايه گذاري دولت امکان پذير است

دستگاه هاي اجرايي آيين نامه ساماندهي عشاير را اجراکنند

مديران بخش مسکن اقدام هاي زيربنايي و روبنايي انجام شده را به مردم بيان کنند

نقد منصفانه از وظايف اوليه احزاب است

استاندار خراسان جنوبي: با تدبير دولت در سال 96 بودجه استانها 2برابر شد

32 هزار راي اولي انتخابات امسال در خراسان رضوي

استاد دانشگاه: افزايش مشارکت در انتخابات سبب افزايش حس مسئوليت نظام در برابر جامعه مي شود

جانب‌داري شهرداران از کانديداهاي انتخابات شوراهاي اسلامي تخلف است

473 داوطلب انتخابات شوراها در زيرکوه تاييد صلاحيت شدند

ملاک عمل دست اندرکاران انتخابات سياست هاي ابلاغي رهبر معظم انقلاب است

اختصاص بيش از ٣ هزار ميليون تومان به طرح اصلاح حقوق بازنشستگان

نتيجه بررسي صلاحيت داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در خراسان‌شمالي اعلام شد

تصفيه خانه فاضلاب در حاشيه کشف رود احداث مي شود

فعاليت سياسي يا استعفاي شهردار مشهد

نگذاريم مشکلات دولت گذشته کشور را گرفتار کند

استاندار: اطلس معدني خراسان جنوبي امسال تهيه و تدوين مي شود

مجمع سلامت خراسان شمالي راه‌اندازي مي‌شود

كار به دور دوم بكشد اصولگرايان پيروزند

احمدي نژاد در بازي کسي قرار نمي‌گيرد/ موج ثبت نام، روحاني را وادار به پذيرش حضور جهانگيري کرد

سرمايه گذاري 25 ميليارد ريالي براي توسعه شبکه هاي ارتباطي بشرويه

استاندار خراسان جنوبي: تلاش دولت يازدهم رشد و توسعه مناطق محروم است

اختلافات ميان اصولگرايان بي پايه و اساس نيست

5217 تن از داوطلبان شوراها درهيات هاي اجرايي خراسان شمالي تاييد صلاحيت شدند

سفر وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به بيرجند

معاون استاندار خراسان رضوي: اگر برجام نبود درآمد نفت نيمي از مبلغ يارانه نقدي را هم تامين نمي کرد

كانديداي نهايي جمنا قبل از مواجهه با روحاني بايد از ٤ مانع عبور كند

ورشکسته خواندن صنعت و اقتصاد کشور اجحاف در حق فعالان اين عرصه است

استاندار:هزار ميليارد ريال در حوزه هاي بهداشتي درماني خراسان جنوبي هزينه شد

جمنا شكست بخورد، شاهد تغييرات زيادي در جريان اصولگرايي خواهيم بود

شرايط عادي در فريمان/ آماده باش نيروها و امکانات دستگاه‌هاي مختلف

تقدير استاندار خراسان رضوي از سازمانهاي مردم نهاد فعال در عرصه مقابله با سرطان

گشايش بيمارستان هاي جديد خراسان شمالي؛ تحقق آرزويي ديرينه

معاون استاندار: براي حراست از حريم بيت المال و حق الناس در انتخابات از علما ياري مي طلبيم

احمدي نژاد مهار نشدني است و اگر دست و پايش را ببندند با چشم و ابرو کارش را انجام مي دهد

زنگ انتخابات در خراسان رضوي به صدا در آمد