آخرين مطالب

سياسي

پوشش بیمه ای زائران اربعین حسینی از 20 کیلومتری مرز آغاز می شود

پیام خراسان - مشهد- سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت:پوشش بیمه ای زائران اربعین حسینی از 20 کیلومتری مرز آغاز و تا بازگشت به کشور ادامه خواهد داشت.

«صدیقی» جایگزین آیت الله جنتی شد

پیام خراسان - آیت‌الله کاظم صدیقی جایگزین، آیت‌الله احمد جنتی در ستاد امر به معرف و نهی از منکر شد

خسته شدگان از قطار انقلاب پیاده شوند

پیام خراسان - مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مشکل اصلی ما گروهی است که از آرمانهای عاشورایی و انقلاب خسته شده اند اینان باید از قطار انقلاب پیاده شوند.

عرضه بالغ بر 630 تن گوشت قرمز طرح تنظیم بازار طی کمتر از سه ماه در سطح استان /هشت هزار حلقه لاستیک توزیع شد

پیام خراسان - مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت : طی کمتر از سه ماه در قالب طرح تنظیم بازار 630 تن گوشت قرمز منجمد و گرم در سطح استان با محوریت مشهد عرضه و توزیع شده است.

کاروان ورزشی استان در بازی های پاراآسیایی وارد مشهد شد

پیام خراسان - کاروان ورزشی خراسان رضوی در بازی های پاراآسیایی جاکارتا در میان استقبال پرشور پرشور مردم و مسئولان و با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بعد از ظهر امروز به مشهد وارد شدند.

شورای شهر مشهد وارد بحث انتخاب شهردار نشده است

پیام خراسان - مشهد- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: این شورا هنوز در خصوص بحث انتخاب شهردار ورود نکرده و منتظر استفساریه مجلس شورای اسلامی در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان است.

کانون پرورش فکری در رشد نسل آینده نقش مهمی دارد

پیام خراسان - بجنورد- سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: نقش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای تربیت نسلی که آینده‌ساز کشور بسیار مهم است.

عدم توجه به مشکلات صنعت بر تعداد بیکاران می افزاید

پیام خراسان - نیشابور- نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: تولید در حال حاضر با مشکلاتی فراوان رو به رو بوده اگر حمایت جدی صورت نگیرد، به تعداد بیکاران افزوده خواهد شد.

چتر حمایتی که برای خبرنگار گران تمام شد/حق بیمه نامتناسب با درآمد

پیام خراسان - بیرجند- حق بیمه ای که خبرنگاران پرداخت می کنند، با درآمد این قشر به ویژه در استان هایی چون خراسان جنوبی متناسب نیست و این موجب شده تا فعالان عرصه رسانه از این چتر حمایتی محروم بمانند.

مهم ترین شاخصه نیروهای نظامی در یک جامعه اسلامی عقیده و بصیرت است

پیام خراسان - بیرجند-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مهم ترین شاخصه نیروهای نظامی و دفاعی در یک جامعه اسلامی عقیده و بصیرت دانست و گفت: برنامه های عقیدتی در نیروهای نظامی موفق بوده است.

لزوم سیاست گذاری برای مقابله با پدیده گرد و غبار در خراسان جنوبی

پیام خراسان - بیرجند-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه خشکسالی سبب مشکلاتی از جمله پدیده گرد و غبار شده است، گفت: در این راستا سیاست گذاری برای مقابله با این پدیده ضروری است.

عرضه حدود 400 تن گوشت قرمز طرح تنظیم بازار طی کمتر از سه ماه در سطح استان /هشت هزار حلقه لاستیک توزیع شد

پیام خراسان - مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت : طی کمتر از سه ماه در قالب طرح تنظیم بازار 386 تن گوشت قرمز منجمد و گرم در سطح استان با محوریت مشهد عرضه و توزیع شده است.

دکتر امیر محبیان: جلسات دولت با جریان‎های سیاسی باید از بیان کلیات عبور کند

پیام خراسان- یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه «سطح جلسات دولت و جریان‎های سیاسی باید از بیان کلی دغدغه‎ها و مشکلات عبور کند»، می‌گوید: دولت باید از طریق ایجاد کارگروه‎هایی، از ظرفیت نخبگان و جریان‎های سیاسی استفاده کند

شهردار تهران هم رفتنی شد/ شهردار بعدی کیست؟

پیام خراسان - با اعلام معاونت حقوقی و پارلمانی ریاست جمهوری در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان، همه شهرداران منجمله شهردار تهران مشمول قانون اشاره شده است و طبق زمان‌بندی اعلام شده باید ساختمان شهرداری را ترک کنند

دولت تصمیمی برای سهمیه‌بندی و افزایش قیمت سوخت ندارد

پیام خراسان - سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دولت تصمیمی برای سهمیه‌بندی و افزایش قیمت سوخت ندارد»، گفت که فعلا بحث احیای کارت سوخت و ساماندهی مصرف سوخت مطرح است

شکایت رئیس دولت اصلاحات از 4 نفر

پیام خراسان -   معاون اول قوه قضاییه گفت: از سوی رئیس دولت اصلاحات از چهار نفر شکایت شده اما نمی‌دانم این چهار نفر چه کسانی هستند. پرونده در دادسرا است

ثبت نام بیش از 53 هزار زائر اربعین خراسان رضوی در سامانه«سماح»

پیام خراسان - تایباد- مدیرکل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون 53 هزار و 269 هزار زائر از این استان برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی از طریق «سامانه سماح»ثبت نام کرده اند.

مشکلات صادرات به افغانستان از مرز ماهیرود حل شود

پیام خراسان - بیرجند- عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی بیرجند گفت: افغانستان از یک ماه گذشته واردات پنج قلم کالا به این کشور از مرز ماهیرود را ممنوع کرده که این امر مشکلاتی را برای تجار به وجود آورده است.

نرخ شیوع معلولیت بینایی در خراسان جنوبی دو برابر میانگین کشور است

پیام خراسان - بیرجند- معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: نرخ معلولیت بینایی در این استان بیش از دوبرابر میانگین کشوری است و رتبه ششم را از نظر فراوانی معلولیت داریم.

مرز دو غارون آماده استقبال از زائران افغانستانی متقاضی حضور در همایش اربعین است

پیام خراسان - حسینی: مرز دوغارون به عنوان مهم ترین مرز مسافری شرق کشور، آماده استقبال و پذیرائی از کاروان های زیارتی افغانستانی متقاضی حضور در همایش بزرگ اربعین حسینی (ع) است.

تصویب برنامه مقاوم سازی مسکن روستایی استان/ امسال 13 هزارواحد مسکن روستایی تحویل محرومان می شود

پیام خراسان - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی از تصویب برنامه مقاوم سازی مسکن روستایی استان تا افق 1405 در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان خبر داد.

درخواست فعالان اقتصادی برای حمایت جدی از تولید

پیام خراسان - بیرجند - فعالان اقتصادی خراسان جنوبی در نشستی با عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درددل های خود را بیان کردند که حمایت جدی تر از صنعت و تولید حرف مشترک آنها بود.

جلیلی: باید مردم را اقناع کرد

پیام خراسان - بیرجند - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، انقلاب را متکی به قدرت مردم دانست و گفت: برگزاری جلسات مهم نیست بلکه باید مردم را با نتایج جلسات و فعالیت ها اقناع کرد.

فرار قالیباف به آلمان؟!

پیام خراسان - رسانه‌هایی که پیش از این شایعه سفر قالیباف به لندن و ملبورن را مطرح کرده بودند، اکنون مدعی فرار شهردار اسبق تهران به هامبورگ شدند.

برخی مشکلات به دلیل کوتاهی تعدادی از مسئولان در انجام وظیفه است

پیام خراسان - نیشابور- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت:امروز بخشی از مشکلاتی که منجر به اعتراض مردم می شود به دلیل کوتاهی مسئولان در انجام وظایفشان است.

سه مدیرکل جدید در استانداری خراسان جنوبی منصوب شدند

پیام خراسان - بیرجند- استاندار خراسان جنوبی در احکام جداگانه مدیران کل دفاتر امور سیاسی، انتخابات ، امور اجتماعی و فرهنگی و مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری را منصوب کرد.

وقت انتخابات نباید به لُپ لُپ رجوع کنیم!

پیام خراسان - محمدرضا باهنر: بنده زمانی در همین انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر گفته بودم، چهره‌های تکراری نیایند، اما آیا اگر دوباره با چهره نو وارد شویم و یکی را از لُپ‌لپ دربیاوریم تا ببینیم چه از کار درمی‌آید، خوب است؟!

مدال آوری ورزشکاران در پاراآسیایی جلوه گر اراده مردم است

پیام خراسان - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: پیروزی و مدال آوری ورزشکاران پاراآسیایی این سرزمین نمونه ای کوچک اما درخشان و گواه آشکاری از ایمان، اراده مستحکم و اتحاد خلل ناپذیر ملت ایران است که در وجود فرزندان ورزشکار آن جلوه گر شد.

نترسیدن و تلاش مجاهدانه پیام شهدا برای امروز است

پیام خراسان - بیرجند - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نترسیدن، نگران نشدن از تهدید دشمن و تلاش مستمر و مجاهدانه نگاه و پیام شهدا برای امروز است که برای ما موفقیت های بزرگتری را به ارمغان می آورد.

فعالیت 100 پایگاه فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی

پیام خراسان - مشهد-معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی گفت:100 پایگاه فرهنگی اجتماعی با حضور یک روحانی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در حاشیه شهرهای بزرگ کشور فعالیت دارند.

توانمندی های معنوی و فکری معلولان دست کم گرفته نشود

پیام خراسان - بیرجند- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلولان دارای توانمندی و استعدادهای خاص خودشان هستند، گفت: نباید توانمندی های معنوی و فکری معلولان دست کم گرفت.

نقش مبادلات تجاری با افغانستان در رونق اقتصادی جدی گرفته شود

پیام خراسان - بیرجند- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر از ظرفیت هم مرزی با افغانستان استفاده کنیم می توانیم بیش از صادرات به اتحادیه اروپا با افغانستان مبادلات تجاری داشته باشیم.

هزینه های محیط زیستی واحدهای صنعتی جزء هزینه های مالیاتی است

پیام خراسان - بیرجند- مدیرکل محیط زیست خراسان جنوبی گفت: هزینه های محیط زیستی واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی با تأیید کارگروه استانی یک در هزار فروش واحدهای صنعتی جزء هزینه های قابل قبول مالیاتی است.

ستاد استانی شورای توسعه و امنیت شرق و غرب کشور در خراسان جنوبی تشکیل شد

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی که در جلسه شورای اداری استان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: خراسان جنوبی به عنوان اولین استان توانست ستاد استانی شورای توسعه و امنیت شرق و غرب را در سطح کشور تشکیل دهد.

80 میلیارد ریال به رفع آسیبهای اجتماعی استان اختصاص یافت

پیام خراسان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: برای رفع آسیب های اجتماعی در این استان سال گذشته 80 میلیارد ریال هزینه شد که امسال نیز با همه محدودیتها به همین مبلغ اعتبار برای این بخش در نظر گرفته شده است.

وعده 50 میلیارد دلاری غرب به خاتمی!

پیام خراسان - جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد در مجلس و عضو جبهه پایداری که چندی قبل نیز ادعاهای دیگری را نسبت به محمد خاتمی مطرح کرده بود، اینبار در توییتر خود به اتهام زنی های تازه علیه خاتمی پرداخت

تجمع دانشجویان دانشگاه تهران مقابل محل سخنرانی روحانی+تصاویر

پیام خراسان - همزمان با حضور رئیس‌جمهور در دانشگاه تهران تعدادی از دانشجویان این دانشگاه با حضور در محوطه اطراف تالار علامه امینی اعتراضات خود را نسبت به مسائل صنفی، آموزشی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور بیان کردند

حسن عباسی به حبس قطعی محکوم شد

پیام خراسان - یک وکیل دادگستری از صدور حکم 7 ماه حبس برای حسن عباسی به اتهام توهین به رییس جمهور و مقامات رسمی کشور خبر داد و گفت: این حکم قطعی است و بزودی اجرا می‌شود

سه مدیر ستادی در استانداری خراسان جنوبی منصوب شدند

پیام خراسان - بیرجند - مدیران کل دفاتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، امور اجتماعی و فرهنگی و مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان جنوبی با حکم استاندار منصوب شدند.

58 موکب خراسان رضوی در عراق برپا خواهد شد

پیام خراسان - مشهد- مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی گفت: 58 موکب توسط ستاد بازسازی عتبات خراسان رضوی در عراق برپا خواهد شد.

ابعاد جدید قدرت اقتصادی نمایان می شود

پیام خراسان - بیرجند- عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: دشمنان نتوانسته ایمان مردمی را که با نظام جمهوری اسلامی پیوند خورده، محاسبه کنند.

15 مداح بیرجندی به سفر اربعین حسینی اعزام می شوند

پیام خراسان - بیرجند- رئیس کانون مداحان بیرجند با اشاره به پیش رو بودن مراسم اربعین حسینی گفت: حداقل 15 نفر از مداحان بیرجندی برای حضور در این همایش عظیم به کربلا اعزام می شوند.

بزرگراه بیرجند-قاین و صدور تضمین نامه از سوی سازمان برنامه و بودجه

پیام خراسان - دکتر مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی در نشستی مشترک با رئیس امور راه وترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه، احداث بزرگراه بیرجند - قاین را بررسی نمودند.

کسب عنوان مدال آورترین ورزشکار کاروان ایران، از خراسان رضوی افتخاری برای این خطه است

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی در پیامی با تبریک کسب رتبه سوم آسیا از سوی کاروان ورزشی جانبازان ، معلولان و نابینایان کشور، گفت: کسب عنوان مدال آورترین ورزشکار کاروان ایران، از خراسان رضوی افتخاری برای این خطه است.

روحانی امروز به دانشگاه تهران می‌رود

پیام خراسان - رئیس‌جمهوری برای حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور امروز (یکشنبه) به دانشگاه تهران می‌رود

سند توسعه امنیت پایدار شرق کشور تدوین شد

پیام خراسان - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: براساس ابلاغ اخیر دولت، این استان مکلف به تنظیم سند توسعه امنیت پایدار شرق کشور شده است.

وحشی گری مدرن از علم بدون ایمان نشات می گیرد

پیام خراسان - بیرجند - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه ایمان به علم جهت می‌دهد گفت: علم بدون ایمان به شکل خودسر رها شده و وحشی‌گری مدرن را در جهان ایجاد کرده است.

خراسان جنوبی می تواند الگوی رشد دانشگاهی باشد

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: استان مرزی خراسان جنوبی می تواند الگوی پیشتازی برای چگونگی مسیر رشد و بالندگی سیستم دانشگاهی کشور باشد و به طور قطع همه امکانات کشور در اختیار این موضوع قرار خواهد گرفت.

ساير مطالب

جذب240 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی روستایی در خراسان رضوی

مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی معرفی شد

اختصاص 63.5 میلیارد تومان اعتبارات توازن منطقه ای با تخصیص 100 درصدی به استان

8 هزار و 762 میلیارد ریال سرمایه گذاری در خراسان جنوبی جذب شد

دامنه همکاری دانشگاه ها برای حل مشکلات کشور افزایش یابد

فرهنگ و ارزش های اسلام مورد نیاز تمام ملت ها است

دوره های آموزگاری برای بکارگیری فارغ التحصیلان در آموزش و پرورش

نماینده مجلس: دیگر کار به فحش های رکیک رسیده

سردار نقدی: تفکر انقلابی راه رفع مشکلات کشور است

توان رفع مشکلات کشور را داریم/شتاب زدگی در توسعه کمی دانشگاه ها

بخشودگی50 درصد نرخ سود تسهیلات برای سرمایه گذاران در خراسان جنوبی

توسعه دانشگاه های خراسان جنوبی با افزایش رشته های جدید

نامه سرگشاده مکارم شیرازی به رییس قوه قضاییه درمورد مهریه

خداحافظی آیت الله جنتی با شورای نگهبان؟

سردار نظری: باید در عرصه اقتصاد با استکبار مبارزه کرد

اقتصاد، آسان ترین مشکل پیش روی انقلاب است

209میلیارد ریال از مطالبات بانکی ثبت اسناد خراسان شمالی وصول شد

اصلاح و توسعه بیش از30 هزار متر شبکه توزیع آب درخراسان شمالی

صادرات 24 میلیون دلار تجهیزات پزشکی به کشورهای همسایه ایران

کمبود نیروی انسانی مهمترین چالش حفاظت ازمحیط زیست خراسان رضوی است

برگزاری تورهای گردشگری مزارع زعفران در تربت حیدریه

توزیع یک وعده غذای گرم در 131 روستا مهد خراسان جنوبی

کلیات طرح فضای شهری خیابان جمهوری بیرجند به تصویب رسید

همکاری های علمی و پژوهشی با دانشگاه‌های خارج از کشور افزایش یافت

پیش بینی رگبار و رعد و برق برای آسمان خراسان جنوبی

نمایشگاه از حرا تا حرم افتتاح شد

گزینه جدید فرمانداری گناباد به وزارت کشور معرفی شده است

شورای اصلاح‌طلبان به مساله انتخاب استاندار ورود نمی‌کند

زنی که پلیس لندن را متعجب کرده است+تصویر

اقدام قابل توجه آمریکا درمورد تحریم نفتی ایران

یک ربات در پارلمان انگلیس حاضر می‌شود!

«شواهد شوکه‌کننده‌» درباره قتل خاشقجی

محرمانه‌های مدیر تلگرام و جهرمی

گاف نماینده نجومی بگیر درباره وام 4٪+تصویر

پاسخ به ادعای ذوالنور درمورد «حضور هلند و دانمارک در مبارک آباد قم»!

نماینده ای که خود را حضرت موسی می داند!

هزینه ویزای اربعین 35 درصد کاهش یافت و 107 هزار تومان شد

نامه به روحانی برای معرفی وزیر زن به مجلس

جلسه سران قوا با رهبر انقلاب

بازجویی از دیپلمات ایرانی در زندان بلژیک

سفره‌های مردم روز به روز خالی‌تر می‌شود

در قانون منع بکارگیری بازنشستگان؛ از تجربه مدیران با سابقه در کنار نخبگان جوان استفاده شود

مقاومت ملت، دشمنان را ناامید خواهد کرد

امام جمعه بجنورد بر برگزاری باشکوه آیین اربعین تاکید کرد

استاندار خراسان رضوی بر لزوم ماندگاری زائر در مشهد تاکید کرد

آمریکا برای فاجعه آفرینی نیاز به بهانه ندارد

پیوستن به سی.اف.تی تضمین گر حل مشکلات نیست

استاندار خراسان جنوبی شهادت مامور ناجا را تسلیت گفت

حرمت نهادهای قانونی کشور حفظ شود

کشورهای همسایه به امنیت ایران غبطه می خورند

شوهر قاتل پس از 3 روز در خراسان شمالی دستگیر شد

دو قطبی شدن به نفع جامعه نیست/ وجود 4 جنگ در کشور

2500 طلبه در حوزه علمیه خراسان شمالی تحصیل می کنند

اختصاص بیش از 1800میلیارد تومان اعتبار سفر رهبری به خراسان شمالی

بیش از 1600 نزاع در بجنورد رخ داد

مجمع عالی خیّران خراسان شمالی گشایش یافت

62پروژه از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به بهره‌برداری می‌رسد

جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش با صلابت به راه خود ادامه می دهد

کیفیت هوای مشهد در شرایط سالم قرار گرفت

رشد 33 درصدی صادرات خراسان رضوی در نیمه نخست سال 97

اعزام 1000 مبلغ از خراسان رضوی به مراسم اربعین حسینی(ع)

افتتاح 16 پروژه در حاشیه مشهد با حضور وزیر راه وشهرسازی

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد آذرماه برگزار می‌شود

212 میلیارد ریال اعتبار اشتغال زایی به خراسان رضوی ابلاغ شده است

استراحت شبانه زائران در 2رواق حرم مطهر رضوی

کیفیت زندگی در حاشیه شهرها باید افزایش یابد

ثبت نام 36 هزار و 713 زائر اربعین خراسان رضوی در سامانه سماح

تصویب لوایح منع تامین مالی تروریسم راهی برای تسلط دشمن برکشور است

40 درصد صادرات خراسان رضوی مربوط به بخش کشاورزی است

دشمن تلاش می کند تاریخ انقلاب را تحریف کند

کیفیت هوای مشهد در شرایط پاک قرار گرفت

استفاده از فرصت اربعین برای تبلیغ مبانی دین

آماده باش نیروهای شهرداری مشهد برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر

«شهردار مشهد» و «معاون شهردار تهران»؛ دو گزینه احتمالی وزارت راه

ورزش دوچرخه‌سواری در خراسان‌جنوبی رکاب نمی‌خورد

سازمان دامپزشکی هیچ اعتباری از محل اجرای طرح تحول سلامت نداشت

34 درصد از جمعیت شاغل خراسان جنوبی کشاورز هستند

کشتارگاه های سنتی خراسان جنوبی تجمیع و صنعتی شوند

دلیل مخالفت برخی از نمایندگان با لایحه cft در آینده مشخص خواهد شد

14 پروانه کاربرد علامت استاندارد در خراسان جنوبی باطل شد

برنامه ریزی برای پذیرایی از زائران اربعین پاکستان و افغانستان

معرفی ظرفیت های گردشگری منجر به افزایش ضریب سرمایه گذاری می شود

بهانه جویی‌های آمریکا با تصویب لایحه CFT رفع نخواهد شد

چهار پروژه عمرانی و خیرساز دانشگاه بیرجند افتتاح شد

انتقاد رئیس دانشگاه بیرجند از ناکافی بودن رشد بودجه دانشگاه

دانشگاه بیرجند پیشگام در آمایش و ساماندهی آموزش عالی است

مراکز علمی کوچک تقویت شود/ پیگیری احداث خوابگاه های متاهلین

3 درصد دانشجویان برای تحصیل به خارج از کشور اعزام می‌شوند

شهدا الگوهای مطمئنی برای جوانان و مردم ایران هستند

دستان ما در مشکلات اقتصادی امروز کشور خالی نیست

انقلاب اسلامی شعار عزت را در دنیا مطرح می کند

پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت شهادت شهید سرافراز علی غلامی

مرکزتحقیقاتی سیستم های هوشمند توان و انرژی و مرکز مشاوره و درمان دانشگاه بیرجند افتتاح شد

سرای دانشجویان متاهل دانشگاه بیرجند افتتاح شد

توسعه فرهنگ نخبه پروری و شناسایی نخبگان ضرورت دارد

بانوان کارکردن با هم را بیشتر تمرین کنند

جلسه هماهنگی برپایی بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد برگزار شد

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی کتاب فرنگیس رونمایی شد

مردم محوری در میزبانی از زائران را باید گسترش دهیم

ثبت نام 36 هزار و 713 زائر پیاده اربعین از استان در سامانه سماح سازمان حج و زیارت تا کنون

تولید و صدور گیاهان دارویی مصداق تحقق اقتصاد مقاومتی است

باید ارزش های دفاع مقدس در بین نسل جوان نهادینه شود

400 هزار خانوار در صندوق پس انداز مسکن عضو شدند

نحوه بازآفرینی رودخانه های شهری کشور در دست بررسی است

ضرورت اجرای طرح هایی برای افزایش مدت ماندگاری زائر/امید به گشایش گره بلوار نماز با دستور فرمانده ارتش

دانشگاه علوم پزشکی مشهد تفاهمنامه ساخت بیمارستان حاشیه شهر را امضا نکرد

تاریخ دفاع مقدس و دلاوری های زنان و مردان این سرزمین را باید با شاهنامه ها به تصویر کشید

103 طرح سفر رهبری در اسفراین به سرانجام رسید

اولین «وزیر پیشگیری از خودکشی» در جهان منصوب شد

دستور توقیف اموال بانک مرکزی ایران در ایتالیا لغو شد

ترامپ: در تک تک شهر‌های ایران شورش وجود دارد

اربعین فرصتی مناسب برای انتقال گفتمان های انقلابی است

لایحه الحاق به CFT، امروز به شورای نگهبان رسید اما بررسی نشد

تجمع مردم بجنورد همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به خراسان‌شمالی

فرهنگ ایثار را با ابزار هنر به نسل جوان معرفی کنیم

تشرف زائرین نیازمند به حرم رضوی در قالب طرح«معین الضعفاء»

خط مقدم برخورد با ناهنجاری ها نیروی انتظامی است

برنامه ریزی برای ارائه خدمات مناسب به زائران پیاده دهه پایانی صفر

اجرای برنامه های ویژه تربیتی و آموزشی در 6 دهستان خراسان جنوبی

25 تن گوشت در خراسان جنوبی معدوم شد

امدادرسانی به 745 حادثه در خراسان جنوبی/66 درصد حوادث در جاده ها

صادرات بیش از یک میلیارد دلاری استان در نیمه نخست امسال

2 کارت زرد مجلس به وزیر ارشاد در یک روز!

رأی قطعی بزرگترین پرونده قاچاق کشور صادر شد

پاسخ سیف به اظهارات توکلی در یک برنامه تلویزیونی

طاهر رستمی فرماندار اسفراین شد

حیات طیبه انسان باید حفظ شود

90 میلیارد ریال اعتبار برای استان‌های سیل زده کشور اختصاص یافت

ثبت 1260 مداح و شاعر آیینی در سامانه طوبی مشهد

راه اندازی 31واحد صنایع تبدیلی و غذایی در خراسان رضوی

افزایش 65 درصدی تصادفات در فردوس نگران کننده است

شهادت یکی از مأموران نیروی انتظامی قاین در درگیری با اشرار مسلح

پیام تسلیت امام جمعه بیرجند درپی شهادت مأمور نیروی انتظامی قاین

نمایشگاه «از حراء تا حرم»در بیرجند افتتاح می شود/برگزاری3 اجلاسیه

انجام 40هزار بازرسی صنفی در خراسان جنوبی/14پرونده احتکار تشکیل شد

مساجد جایگاه مبارزه با شرک باشد

کارگاه آموزشی قطعه آرایی خوشنویسی در بیرجند برگزار می‌شود

1860 طرح در بانک ها آماده دریافت تسهیلات هستند

35 هزار نفر در قالب طرح معین الضعفا توفیق زیارت یافته اند

هیات نظارت بر سمن های استان مرجع نظارت بر فعالیت سمن هاست

مشارکت سازماندهی شده مردم کسترش و ارتقا فرهنگ زیارت و میزبانی را موجب می شود

رانندگان ناوگان باری در همه بزنگاه ها و مسائل همراه ملت بوده اند

آلمان، دیپلمات ایرانی را به بلژیک تحویل داد

آماربازنشستگان خراسان رضوی اعلام نمی شود/اصرار برماندن شهردارمشهد

پیام‌های جالب مردم سراسر دنیا که برای سردار سلیمانی ارسال کردند +فیلم

مطهری: با عاملان ارسال پیامک CFT برخورد کنید

همکاری اطلاعاتی عربستان و اسرائیل علیه ایران

کلینتون: روسیه به ترامپ کمک کرد

حسینیه قرآن و عترت مسئولیت ارسال پیامکها را نمی پذیرد

مدیریت شهری فرصت مناسبی برای نشان دادن اندیشه انقلابی است