آخرين مطالب

سياسي

نمایندگان فدراسیون جهانی جودو وارد مشهد شدند

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی گفت: نمایندگان فدراسیون جهانی برای بازدید از ظرفیت ها و امکانات جودو استان در قالب یک تور آموزشی به مشهد سفر کردند.

تداوم راه شهدا به خدمت خالصانه است

خراسان آنلاین - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: تداوم راه شهدا به خدمت خالصانه به نظام، جامعه و مردم است و ما هم تلاش می کنیم دنباله رو راه شهدا باشیم.

اجرای 9 طرح هادی روستایی در بجستان

خراسان آنلاین - بجستان- رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بجستان گفت: تاکنون 9 طرح هادی روستایی در بجستان اجرا و 2 طرح در دست اقدام می باشد.

احزاب بهترین انعکاس دهنده نیازهای مردم به مسئولان هستند

خراسان آنلاین - بجنورد- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی با اشاره به ضرورت وجود احزاب گفت: احزاب بهترین تشکل ها برای انتقال وانعکاس مشکلات و نیازهای مردم به مسئولان وحاکمیت هستند.

قصد دشمن از هجمه به سپاه، تضعیف انقلاب است

خراسان آنلاین - سبزوار- امامان جمعه خراسن رضوی با تبریک ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، هدف دشمن از هجمه به سپاه پاسداران و تبلیغ علیه این نهاد انقلابی را تضعیف انقلاب اسلامی و ضربه زدن به نظام عنوان کردند.

مادی گرایی مسئولان مانع پیشرفت یک جامعه است

خراسان آنلاین - بیرجند- امام جمعه موقت بیرجند گفت: مادی‌گرایی به ویژه در بین مسئولان و مدیران آسیب‌زا است و یک جامعه با وجود مدیران مادی‌گرا به پیشرفت نمی‌رسد.

سپاه در عرصه سازندگی رقیب پیمانکاران داخلی نیست

خراسان آنلاین - بیرجند- فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: سپاه در عرصه سازندگی و اقتصادی رقیب پیمانکاران داخلی نیست و پروژه‌هایی را تقبل می‌کند که هیچ پیمان‌کار داخلی قادر به انجام آن نیست.

نقدها و مخالفت ها مسیر توسعه را هموار می کند

خراسان آنلاین - استاندار خراسان شمالی گفت: وظیفه ما مسئولان این است که وقت خود را وقف مردم کنیم و وظیفه مردم نیز این است که با بیان مخالفت ها، نقدها و حمایت های خود مسیر توسعه را هموار کنند.

مرعشی: سپاه دژ مستحکم برای دفاع از نظام است

خراسان آنلاین - بجنورد- سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی به سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اشاره کرد و گفت: ما همواره دوستدار سپاه هستیم و این نهاد را دژ مستحکم برای دفاع از نظام می دانیم.

سپاه پاسداران محور اقتدار نظام است

خراسان آنلاین - مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت: سپاه پاسداران به عنوان محور اقتدار نظام و انقلاب است و رسالت اصلی آن پاسداری از تداوم انقلاب اسلامی است.

استکبار اراده مقابله با جبهه انقلاب را ندارد

خراسان آنلاین - مشهد- فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی گفت: در جبهه استکبار اراده ای برای درگیری با انقلاب اسلامی نیست و اگر چهار موشک شلیک می کنند نه از باب رویارویی با انقلاب اسلامی که پاسخی به گاوهای شیرده منطقه است.

حمایت از کالای ایرانی گامی برای توسعه اشتغال است

خراسان آنلاین - سرایان- فرماندار سرایان حمایت از کالای ایرانی را گامی برای توسعه اشتغال دانست و گفت: نام‌گذاری سال یک نوع هدف‌گذاری، تعیین اولویت و ترسیم نقشه راه برای ملت و مسئولان است.

خراسان شمالی امسال برای جهش اقتصادی آماده می شود

خراسان آنلاین - استاندار در سفر به شیروان و در نشست با منتخبان این شهرستان گفت: امسال، سال دستیابی به اهدافی است که برای خروج استان از عقب ماندگی در شاخص های توسعه ای ترسیم کرده بودیم تا همه شرایط برای جهش اقتصادی خراسان شمالی مهیا شود.

مشارکت و همراهی مردم نیاز و ضرورت جدی برای مدیریت و تامین آب شرب در تابستان

خراسان آنلاین - استاندار خراسان رضوی، جمعه امروز نیز طبق معمول برنامه هفتگی خود در جریان سرکشی از پروژه های حاشیه شهر مشهد مقدس، از تصفیه خانه خین عرب بازدید کرد.

13 پرواز فرودگاه بیرجند لغو شد

خراسان آنلاین - بیرجند- مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی گفت: تعداد 13 پرواز فرودگاه بیرجند در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری باطل اعلام شده است.

تداوم و تقویت همکاری دولت و بخش خصوصی برای شتاب توسعه، آبادانی، امنیت و رفاه مردم استان

خراسان آنلاین - استاندار خراسان رضوی در دیدار بهاری کارآفرینان با مدیران اجرایی استان که به میزبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار شده بود؛ حضور یافت.

کشور برای بهبود شرایط و اصلاح نیازمند اجماع است/ مملکت دیگر توان اشتباهات پی‌درپی جریانات اصلاح‌طلب و اصولگرا را ندارد

خراسان آنلاین - سخنگو و رئیس کمیته سیاسی حزب کارگزاران سازندگی ایران عنوان کرد: دو مسیر پیش روی ما وجود دارد؛ یکی این است که نیاز به اصلاح در ...

خانه احزاب خراسان شمالی گشایش یافت

خراسان آنلاین - در مراسمی با حضور استاندار خراسان شمالی و رئیس خانه احزاب کشور، خانه احزاب استان راه اندازی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

مهلت تطبیق احزاب با قانون خرداد امسال پایان می یابد

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس خانه احزاب ایران گفت: مهلت تطبیق احزاب با مفاد قانون جدید خردادماه امسال پایان می یابد و احزابی که تاکنون خود را با این قانون تطبیق نداده اند، باید در مدت باقی مانده اقدام کنند.

شرایط برای فعالیت احزاب خراسان شمالی مهیا است

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس خانه احزاب ایران با بیان اینکه شرایط و امکان برای رشد و توسعه فعالیت های احزاب در استان 863 هزار نفری خراسان شمالی فراهم است، اظهار امیدواری کرد که این شرایط برای دوره های بعدی بهتر شود.

برای موفقیت در حوزه تنظیم بازار باید ساختار درستی تعریف شود

خراسان آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت:برای موفقیت در حوزه با اهمیت تنظیم بازار باید ساختارهای مناسبی تعریف شود و دولت نیز کمک های خود را در قالب ارائه تسهیلات در راستای بهتر شدن امور انجام دهد.

پایان عملیات اجرایی 7650 واحد احداثی و تعمیری زلزله زده در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی در اولین نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در سال جاری از اتمام عملیات اجرایی 7650 واحد احداثی و تعمیری زلزله زده در استان خبر داد.

آزادی پس از بیان را در خراسان شمالی نهادینه کردیم

خراسان آنلاین - استاندار خراسان شمالی در آیین تکریم و تجلیل جانبازان شاغل در مجموعه استانداری با اشاره به این که همواره پذیرای نقدها و مخالفت ها بوده ام،گفت: آزادی پس از بیان برای ما بسیار مهم است و از زمان حضورم در خراسان شمالی سعی کردم این موضوع را در استان نهادینه کنم.

بخش خصوصی بار اصلی مباحث اقتصادی را به دوش می کشد

خراسان آنلاین - استاندار خراسان شمالی گفت: بخش خصوصی بار اصلی مباحث اقتصادی را به دوش می کشد و دولت صرفا کمک کننده، تسهیل کننده و پشتیبان در بخش های مختلف است.

واگذاری 103 هکتار املاک به صورت رایگان به مردم شهرستان خواف

خراسان آنلاین - در آستانه میلاد مسعود حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار با حضور استاندار خراسان رضوی و رئیس بنیاد مستضعفان بر اساس منویات مقام معظم رهبری، 103 هکتار املاک به صورت رایگان به مردم شهرستان خواف اهدا شد.

110 هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی هدفگذاری شد

خراسان آنلاین - سبزوار- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: جهت تداوم تولید، ایجاد اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی امسال ایجاد 110 هزار فرصت شغلی در این استان هدفگذاری شده است.

آگاهی بخشی به مردم رسالت انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان است

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: محور اصلی فعالیت های انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، آگاه سازی مردم از حقوق خود به عنوان مصرف کننده است.

تخریب یادمان های نوروزی نیشابور یک ماه پس از آغاز سال جدید

خراسان آنلاین - مشهد - نیشابور از نظر فرهنگی و تاریخی دارای جایگاه مهمی در کشور است اما در اقدامی غیرفرهنگی بسیاری از یادمان نوروزی این شهر کمتر از یک ماه پس از نصب تخریب شده اند.

125 پرونده اعتراض مردم سرایان به ملی شدن اراضی رسیدگی شد

خراسان آنلاین - سرایان- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری سرایان گفت: 125 پرونده اعتراض مردم به ملی بودن اراضی از طریق کمیسیون ماده واحده طی سال گذشته رسیدگی و منجر به صدور رای شده است.

تمامی خانه مسافر های مشهد باید مجوزدار شوند

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر کل هماهنگی امور رفاهی استانداری خراسان رضوی گفت: خانه مسافر ها جزء مکان های غیر رسمی محسوب شده و باید مجوزدار شوند.

بارندگی ها دو میلیارد تومان به بخش کشاورزی خراسان جنوبی خسارت زد

خراسان آنلاین - بیرجند- معاون بهبود و تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: بارندگی های اخیر تاکنون دو میلیارد و 878 میلیون تومان به بخش کشاورزی چهار شهرستان خسارت زده است.

روحانی در راه مشهد

خراسان آنلاین - سفر قریب‌الوقوع رییس جمهور به مشهد تا نیمه اردیبهشت ماه سال جاری انجام خواهد گرفت. به گزارش ایسنا- ...

رئیس اداره ارشاد مشهد بازداشت شد

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس اداره ارشاد مشهد به دلیل حواشی ایجاد شده در برنامه برج سلمان مشهد بازداشت شد.

رئیس جمهوری به مشهد مقدس سفر می کند

خراسان آنلاین - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: رئیس جمهوری به زودی به مشهد سفر می کند و فعالان اقتصادی باید فرصت های تجاری و سرمایه گذاری استان را برای طرح در نشست با رئیس جمهوری به سرعت احصا و آماده کنند.

احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند بودجه گرفت

خراسان آنلاین - بیرجند- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: ساخت درمانگاه تامین اجتماعی برای شمال شهر بیرجند در بودجه امسال تامین اجتماعی تعریف و زمین آن مشخص شده است.

ظرفیت مساجد برای گفتمان حمایت از کالای ایرانی به کارگیری شود

خراسان آنلاین - بیرجند- مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه گفتمان حمایت از کالای ایرانی نباید بر زمین بماند، گفت: ظرفیت مساجد برای این حوزه مورد استفاده قرار گیرد.

مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان داورزن برگزار شد

خراسان آنلاین - با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از خدمات رضا فلاحی تقدیر و سید غلامعلی پیش بین به عنوان فرماندار جدید شهرستان داروزن معرفی شد.

دفاع از میهن و ولایت وظیفه ای همگانی است

خراسان آنلاین - قوچان- امام جمعه قوچان گفت:دفاع از میهن و ولایت با وجود همه مشکلات داخلی و خارجی یکی از وظایف اصلی همه مردم است.

اهرم تبیین توحید و شرک را امروز بدترین کفار به دست گرفته اند

خراسان آنلاین - بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز عوامل آمریکا برای مردم شرک و توحید را معنی می کنند، گفت: آمریکا از این شرایط نهایت سوءاستفاده را برده است.

مشهد مقصد 20 درصد از سفرهای مردم ایران است

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرگروه برنامه ریزی اجتماعی پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: سال گذشته مشهدمقصد سفرهای حدود 20 درصد از مردم ایران بوده است.

ارائه خدمات باید متناسب با نیاز های زائران باشد

خراسان آنلاین - مشهد- معاون آموزشی و پژوهشی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: نگاه ما در ارائه خدمات به زائران و گردشگران در مشهد باید متناسب با نیاز آنان باشد.

پیکر مطهر شهید مرزبانی در قوچان تشییع شد

خراسان آنلاین - قوچان- پیکر پاک و مطهر مرزبان شهید استوار یکم وحید حسین زاده با حضور مسئولان شهرستان و اقشار مختلف مردم در قوچان تشییع شد.

اردوگاه دانش آموزی باید تابستان امسال به بهره برداری برسد

خراسان آنلاین - استاندار خراسان شمالی در اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری گفت: اردوگاه دانش اموزی شهید چمران بجنورد باید تابستان امسال به بهره برداری برسد و این موضوع فکر و هدف اصلی متولیان امر باشد.

اولین همایش بین المللی کویر در شهرستان بیرجند برگزار می شود

خراسان آنلاین - بیرجند- دبیرکل مجمع مجالس آسیایی گفت: اولین همایش بین المللی کویر به اهتمام اتاق بازرگانی ایران و سه استان سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان به میزبانی بیرجند در حال برنامه ریزی است.

ضعف روحیه تجارتی در خراسان جنوبی/فرهنگ تجاری سازی نهادینه شود

خراسان آنلاین - بیرجند- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بر نهادینه کردن فرهنگ تجاری سازی در استان تاکید کرد و گفت:ضعیف بودن روحیه تجارت از معضلات بزرگ در استان است.

افزایش ماندگاری گردشگران در خراسان جنوبی

خراسان آنلاین - بیرجند- مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی بااشاره به افزایش ماندگاری گردشگران در استان گفت: اقامت گردشگران در شهرستان طبس طی نوروز سال جاری از شش ساعت به دو روز افزایش پیدا کرده است.

لیست توزیع تسهیلات رونق تولید در اختیار اتاق بازرگانی قرار گیرد

خراسان آنلاین - بیرجند- رئیس اتاق بازرگانی بیرجند با اشاره به توزیع 142 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به صنایع کوچک و متوسط استان گفت: لیست توزیع این تسهیلات در اختیار اتاق بازرگانی قرار گیرد.

ساير مطالب

تسهیلات صندوق توسعه ملی به 400 طرح کشاورزی خراسان جنوبی پرداخت شد

انتقاد باستانی از وضعیت راه‌های خراسان رضوی

راز جمجمه کشف شده در اسفراین فاش و قاتل دستگیر شد

سخنرانان توانمندی های نظام را هم تبیین کنند

ورود پیکر شهدای مرزبانی به مشهد

چرا مرتضوی دچار فساد شد؟

رژه روز ارتش در بجنورد با حضور استاندار محترم خراسان شمالی

فرودگاه بجنورد ظرفیت تبدیل شدن به فرودگاه باری را دارد

هفته های فرهنگی با رویکرد انسجام بخشی فرهنگی و نشاط اجتماعی اجرا می شود

توسعه زیرساخت های ارتباطی در این استان بویژه مشهد نیازمند توجه جدی است

روز ارتش، سالروز تاسیس سپاه ،روز پاسدار وجانباز را تبریک گفت

"کمبود آب" مهمترین محور گفت‌وگوی نمایندگان با جهانگیری

استاندار: وفاق مدیران برای توسعه خراسان شمالی ضروری است

یگان های مختلف ارتش در مشهد رژه رفتند

پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

همبستگی و اقتدار نیروهای مسلح، پاسخ یاوه گویی های دشمنان کشور است

حفظ و تداوم آمادگی نیروهای مسلح ضرورتی اساسی در منطقه است

امام جمعه قوچان: آمریکا توان حمله به ایران را ندارد

45درصد اشتغال شیروان در بخش کشاورزی و دامپروری است

قدرت نظامی و دفاعی نیروهای مسلح بر ثبات منطقه می‌افزاید

بالابردن قدرت دفاعی موثرترین راه جلوگیری از تهدیدهای دشمن است

آغاز خرید تضمینی محصولات کشاورزی از اردیبهشت ماه در خراسان رضوی

فراخوان جشنواره تئاتر خراسان‌جنوبی منتشر شد/ شهریور زمان برگزاری

حضور استاندار در مراسم تشییع شهدای خراسانی حادثه تروریستی میرجاوه

حمله آمریکا به سوریه ناشی از پیروزی اخیر دولت این کشور بود

توان موشکی نیروهای مسلح اقتدار نظام را دو چندان کرده است

شیعیان فرانسه به حرم امام رضا(ع)مشرف شدند

پیکر شهدای مرزبانی وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد

وفاق مدیران محلی با استانی و ملی برای توسعه استان ضروریست

نقدها و مخالفت ها باعث تحرک و پویایی مسئولان می شود

دیدار استاندار خراسان شمالی با خانواده دو شهید گرانقدر در بجنورد

پیام ارتش برای کشورهای همسایه پیام صلح و دوستی، و برای دشمنان دندان شکن است

حفظ ارتش برای مقابله با دشمن یک اصل اساسی محسوب می شود

ارتش جمهوری اسلامی به پشتوانه مردم و فرماندهی مدبرانه، نیرویی مقتدر در منطقه است

خواب دشمنان با اتحاد ملت و ارتش آشفته می شود

نیروهای مسلح برخاسته از متن ملت است

استکبار در تضعیف اقتصادی و رسانه‌ای ایران ناکام می‌ماند

آغاز خرید تضمینی محصولات کشاورزی از 15 اردیبهشت ماه در استان

مراسم رژه روز ارتش در خراسان شمالی آغاز شد

دیدار نوروزی مدیر و کارکنان روزنامه اتفاقیه با استاندار محترم خراسان شمالی

دیدار اعضای شورای اسلامی استان و روسای شوراهای شهرستان ها با استاندار محترم خراسان شمالی

دیدار استاندار محترم خراسان شمالی با خانواده محترم شهدا

قدرت بازدارندگی ارتش عاملی برای امنیت و آرامش کشور و صلح در منطقه است

نیروهای مسلح مقتدر برخاسته از متن ملت هستند

نرخ بیکاری در خراسان رضوی به 11.4 درصد رسیده است

برای توسعه استان های شرقی کشور به ویژه خراسان رضوی راهکارهای بلند مدت 25 ساله لازم است

تحقق حدود 124 هزار اشتغال جدید طی سال 96 در استان

بررسی طرح پهنه بندی حریم شیروان در کارگروه امور زیربنایی استان

وفاق ملی زمینه‌ساز حل مشکلات کشور است/کمبود آب اصلی‌ترین محدودیت کشور برای توسعه است

کارگروه تخصصی آموزش،پژوهش،فناوری و نوآوری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار

دستگاه های اجرایی در تخصیص یک درصد اعتبارات پژوهشی اهتمام ویژه داشته باشند

مردم باید با رویکردهای جدید تولید و اشتغال آشنا شوند

جهانگیری: عزم جمعی و وفاق ملی زمینه ساز حل مشکلات کشور است

همه دستگاه ها باید در زمان بحران فعال باشند

نیازمند صیانت از حوزه‌های علمیه مقابل اندیشه سکولاریزم هستیم

هم افزایی دانشگاه و مراکز فرهنگی می تواند کارهای بزرگی رارقم بزند

تقسیمات سیاسی در افق ملی و منطقه ای نیازمند بازنگری است

نقش تیپ 130 ارتش در حفظ امنیت خراسان شمالی مشهود است

نقش یگان های ارتش در حفظ امنیت خراسان شمالی مشهود است

مردم به خدمات بیمارستان های دولتی اعتماد کنند

قدرت های دنیا از توان ارتش ایران هراس دارند

تمهیدات ویژه ترافیکی روز ارتش در مشهد اجرا می شود

خراسان جنوبی صادر کننده بذر خار شتر شد

وضعیت آسیب های اجتماعی خراسان شمالی در شورای اجتماعی کشور تشریح می شود

مناسب سازی سرعتکاه های محور روستای الله وردیخان بجنورد

آیت الله علم الهدی: استکبار از توان ارتش ایران وحشت دارد

ستاد اجتماعی و فرهنگی مدیریت آسیب های اجتماعی استان با حضور استاندار محترم خراسان شمالی

دیدار ارشد نظامی ارتش در استان و فرمانده تیپ 130 شهید دلجویان با استاندار خراسان شمالی

کنسرسیوم استان های حاشیه کویر تشکیل می شود

باند سارقان حرفه ای با 35 فقره سرقت در بجنورد منهدم شد

گره گشایی از کار مردم اولویت آستان قدس رضوی است

تصویب 16 میلیارد تومان اعتبار برای مقابله با کم آبی در خراسان شمالی

برگزاری پویش مردمی بزرگداشت شهید ابراهیم هادی

لزوم تقویت فرهنگ گفت‌وگو و تعامل میان همه اعضای جامعه

رئیس انجمن ژئوپلیتیک: هزینه تقسیمات کشوری صرف زیرساخت ها شود

وضعیت ذخایر آب سدهای خراسان شمالی با بارش‌ های اخیر تغییری نکرد

تمرکز دستگاه های اجرایی در راستای رفع مسائل اساسی مردم باشد

نقش گزینش در سلامت منابع انسانی و ارتقا سازمان ها حساس و تعیین کننده است

صبر و استقامت خانواده شهدا، در استمرار حرکت شهیدان است

همه قدرت های دنیا از توان ارتش جمهوری اسلامی ایران هراس دارند

فرماندار شهرستان داورزن منصوب شد

خراسان‌جنوبی قابلیت تبدیل شدن به یک قطب فناوری را دارد

هدف گذاری کمیته امداد برای دو هزارو 400شغل/1600خانوار خودکفا شدند

کم آبی سبب مهاجرت در شرق کشور شده است

تقویت روابط عمومی ها تحقق اهداف چشم انداز خراسان شمالی را شتاب می بخشد

امتیاز بزرگی که ممکن است روسیه از آمریکا بگیرد

سیل به 14رشته قنات خراسان جنوبی خسارت زد/ آماده باش 90 تیم امدادی

حمایت از کالای داخلی سبب رونق تولید و اشتغال می شود

رعایت بهداشت مهم ترین عامل برای جلوگیری ازعفونت ها است

ظرفیت محور شرق در ترانزیت کالا مورد توجه قرار گیرد

تداوم بارندگی ها در خراسان جنوبی/بارش برف پیش بینی می شود

لزوم تقویت فرهنگ گفت و گو و تعامل بین همه اجزا جامعه

ماندگاری سرمایه گذار در گرو ثبات نرخ ارز است

پرستاران نقش مهمی در کنترل و کاهش عفونت ها دارند

15 مجروح و یک فوتی در جاده های خراسان جنوبی/محورها لغزنده است

هلال احمر خراسان جنوبی به 170 نفر گرفتار در سیلاب خدمات رسانی کرد

نشست کاری درباره کارخانه آلومنیا با حضور معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استاندار

راه انداز رسمی سامانه دادور درخراسان رضوی

جشن های اعیاد شعبانیه در حرم امام رضا(ع) برگزار می‌شود

978 فقره سند مالکیت به نام دولت جمهموری اسلامی ایران صادر شد

بارش 8.2میلیمتر باران در مشهد/ کیفیت هوا سالم است

41 قنات در شهرستان خوسف جان می گیرد/مرمت 30 بند خاکی

کاهش3هزار نفری جمعیت زنبورعسل خراسان جنوبی/پای خشکسالی درمیان است

جلسه هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها با استاندار محترم خراسان شمالی

خراسان رضوی دوشنبه شب شاهد بیشترین حجم بارش ها خواهد بود

خسارت سنگین بارش تگرگ به مزارع پسته گناباد

پرداخت بیش از10 میلیارد تومان مالیات بر ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها

امداد رسانی به 198 نفر به دلیل بارش باران در خراسان رضوی

آماده باش تیم های واکنش سریع و امداد و نجات جمعیت خراسان شمالی

تردد تریلر در محور بجنورد- اسفراین ممنوع است

طبیعت زیبای روستای زشک در فصل بهار

آسیب های اجتماعی نتیجه نبود توسعه متوازن در کشور است

جذب 100 درصدی اعتبارات حوزه اشتغال در بجستان

ریشه آسیب های اجتماعی در جامعه تبعیض و رانت خواری است

برف و باران به خراسان رضوی رسید/لغزندگی و مه گرفتگی جاده ها

استفاده از ظرفیت آستان‌های مقدس اهل بیت(ع)برای حل مشکلات محرومان

همایش استانی آسیب های اجتماعی با حضور استاندار محترم خراسان شمالی

ظرفیت استخراج معادن خراسان جنوبی 3 میلیون تن افزایش یافت

جمع آوری3میلیارد تومان کمک خراسان جنوبی برای بازسازی عتبات عالیات

رشد 31 درصدی اهداف عملیاتی حوزه معاونت سیاسی در سال 97

طالبان:‌ اولویت ما جنگ با نیروهای خارجی است نه شرکت در انتخابات

معرفی مفاخر از مواجهه با هجمه های فرهنگی پیشگیری می کند

پرداخت بیش 10 میلیارد تومان مالیات بر ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها

قوانین دست و پاگیر سنگ بزرگ پیش پای سرمایه گذاران در خراسان رضوی

64میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در خراسان جنوبی جذب شد

️دعوت 22 دونده خراسان رضوی به لیگ طلایی دوومیدانی

رشد 31 درصدی اهداف عملیاتی حوزه معاونت سیاسی در سال جاری

معرفی مفاخر از مواجه با هجمه های فرهنگی پیشگیری می کند

بافت هزار و 325 تخته فرش توسط مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی

مدیران شهری مشهد مدارا با مردم را در اولویت قرار دهند

جامعه بشری نیازمند فکری سالم/تفکر پول پرستی واردات دشمن است

کارگاه آموزشی کارشناسان قرآنی خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

تصویب متمم بودجه پوششی بر تخلفات مدیریتی است

شرایط ناخواسته‌ منطقه نیازمند نمایش اتحاد ملی مسئولان کشور است

مشکلات منطقه عشایری مراوه تپه بررسی شد

هدف حمله آمریکا به سوریه، ورود به فاز جدید امتیازگیری

تداوم بارندگی در مشهد/کیفیت هوا پاک است

نشست فعالان اقتصادی افغانستان با مدیر کل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی

پاسخگویی برخط مدیران استان به مشکلات شهروندان

شهردار مشهد در راه بهشت/رفتن خامسی به تهران جدی شد

پارکی از یادمان های شهری در مشهد نیاز داریم

ثروت روغنی خراسان جنوبی به بار نشست/هزارهکتار مزرعه کلزا در استان

کشف محموله بزرگ مکمل های بدنسازی قاچاق در نیشابور

آمریکا منتظر دریافت پاسخ اقدامات خود باشد

مسئولیت برقراری امنیت پایدار در منطقه بر عهده ارتش است

فضاهای آموزشی سرایان نیازمند مرمت/ خیران ورود کنند

پدر سنگدل دختر 7 ماهه خود را داخل استخری در اسفراین غرق کرد

500 هکتار عملیات بیابان زدایی در نهبندان اجرا شد

نظریات پزشکی قانونی نقش مهمی در اجرای عدالت دارد

دستاورد نافرجام حمله هوایی آمریکا به سوریه