پیام خراسان

آخرين مطالب

فرهنگي

عناوین روزنامه های 24 آبان در خراسان رضوی

پیام خراسان - روزنامه های خراسان رضوی روز پنجشنبه بیست و چهارم آبان 1397 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می شود.

قصه گویی، هنر کهن درآمیخته با معجزه تربیتی

پیام خراسان - مشهد- شنیدن قصه های زیبا، پند آموز و سرگرم کننده یکی از ماندگار ترین خاطرات شیرین ایام کودکی است، قصه ها و داستانهایی که این روزها کودکان نسل امروز کمتر از آن بهره برده اند و مزه شیرین و طعم ماندگارش را چندان که باید کمتر نچشیده اند.

400 اثر به جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شد

پیام خراسان - مشهد- دبیر سومین جشنواره رسانه‌ ای ابوذر خراسان رضوی گفت: تاکنون 400 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

اجرای کنسرت با رعایت هنجارها ایراد ندارد

پیام خراسان - بیرجند - نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: کنسرتی که در آن هنجارها و موازین اسلامی رعایت و موسیقی شرعی اجرا شود، ایرادی ندارد.

تالار بزرگ بیرجند 13 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: تالار بزرگ بیرجند سال 1390 کلنگ زنی شده و تاکنون 13 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وقف قرآنی 2 میلیارد ریالی در جوین ثبت شد

پیام خراسان - سبزوار- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جوین گفت: همزمان با دهه وقف یک وقف جدید به ارزش 2 میلیارد ریال به نیت فعالیت های قرآنی در سامانه موقوفات این شهرستان ثبت شد.

هزار برنامه فرهنگی به مناسبت هفته کتاب برگزار می شود

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی طی روزهای 24 آبان تا یک آذر هزار مورد برنامه فرهنگی به این مناسبت در سطح استان برگزار می شود.

فرماندار مشهد در استانداری سیستان و بلوچستان

پیام خراسان - پایگاه خبری صبح توس 23 آبان ماه اعلام کرد که احمدعلی موهبتی فرماندار کنونی مشهد به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان انتخاب شده است.

روحانیون پیشتاز دفاع علمی و فرهنگی باشند

پیام خراسان - بیرجند - استاد حوزه علمیه مشهد گفت: اگر روزی وظیفه روحانیون شرکت در دفاع مقدس بود و پیشگام همه بخش های جامعه بودند امروز باید مدافع و پیشتاز مبارزه با تهاجم علمی و فرهنگی دشمن برای سکولاریزه کردن جامعه باشند.

ایرانی‌ها چقدر مالیات بر ثروت دادند؟

پیام خراسان - براساس عملکرد درآمدهای مالیاتی دولت که در نماگرهای بانک مرکزی منتشر شد ایرانی‌ها در نیمه نخست سال جاری بالغ بر 1740 میلیارد تومان مالیات بر ثروت پرداخت کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 33.7 درصد رشد داشته است

بانک‌ها امسال چقدر وام دادند؟

پیام خراسان - بررسی آمار عملکرد بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در شهریور امسال نسبت به اسفند پارسال رشد 6.8 درصدی داشته است

گردشگران ایتالیایی به دیدن مزارع زعفران گناباد رفتند

پیام خراسان - گناباد- معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: همزمان با فصل برداشت زعفران 14 نفر از گردشگران ایتالیایی امروز از مزارع این محصول در شهرستان دیدن کردند.

حوزه علمیه خراسان در تحول علوم انسانی پیشگام است

پیام خراسان - مشهد- مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: اخیرا مقرر شد اقدامات در زمینه اسلامی کردن علوم انسانی از حوزه علمیه خراسان آغاز شود لذا این حوزه در تحول علوم انسانی پیشگام است.

اعضای فعال کتابخانه عمومی جغتای افزایش یافت

پیام خراسان - سبزوار- سرپرست اداره کتابخانه‌ های عمومی جغتای گفت: هم اینک هزار و 310 نفر عضو کتابخانه‌ عمومی این شهرستان هستند که نسبت به پارسال 15 درصد بیشتر شده اند.

باید مراقب نفوذ دشمنان و جریان تکفیری به مدارس علمیه باشیم

پیام خراسان - مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: باید مراقب نفوذ دشمنان و جریان تکفیری به مدارس علمیه باشیم اگر این اتفاق بیفتد خادم پیامبر(ص) دشمن او می شود و نباید گذاشت از مدارس علمیه که اردوگاه رسول الله است دشمن او بیرون بیاید.

مرغ همسایه غاز نیست!

پیام خراسان - روزنامه امروز خراسان جنوبی روز چهارشنبه یادداشتی را با عنوان مرغ همسایه غاز نیست! به قلم عمادالدین مزاری منتشر کرد.

دانشجوی دانشگاه بیرجند در سوربن فرانسه پذیرش شد

پیام خراسان - بیرجند - استاد راهنمای دانشگاه بیرجند گفت: دانشگاه سوربن فرانسه که یکی از معروف ترین دانشگاه های جهان است، دانشجوی دکترای این دانشگاه در رشته زمین شناسی را برای کار مطالعاتی در خصوص موضوع پایان نامه اش پذیرش کرد.

سلطان سکه بالاخره مجازات شد

پیام خراسان - مظلومین 56 ساله پس از سه بار دستگیری و سه دهه فعالیت و البته تخلف در بازار سکه و ارز سحرگاه امروز به دار مجازات آویخته شد

راشد محصل: شیوه مولانا در نتیجه‌گیری از تمثیل‌، به القای نکات ظریف کمک می‌کند

پیام خراسان - محمدرضا راشد محصل گفت: شیوه‌ای که مولانا در نتیجه‌گیری از تمثیل‌ها به کار می‌برد، از ویژگی‌های کار او در بیان نکات ظریف و دقیقی است که قصد ...

«وهم کومه» در نگارخانه فردوسی

پیام خراسان - نمایشگاه گروهی عکس «وهم کومه» در نگارخانه فردوسی افتتاح خواهد شد.

عناوین روزنامه های23 آبان در خراسان رضوی

پیام خراسان - روزنامه های خراسان رضوی روز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می شود.

اسکلت باستانی در موزه نیشابور به نمایش درآمد

پیام خراسان - مشهد- رئیس گروه موزه های خراسان رضوی گفت: اسکلت پنج هزار و 500 ساله که در جریان کاوشهای باستانشناسی محوطه تاریخی تپه برج نیشابور کشف شد در موزه باستانشناسی این شهر به نمایش عمومی گذاشته شده است.

واردات 10 میلیون تن کالای اساسی

پیام خراسان - در هفت‌ماهه سال‌جاری بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی وارد کشور شده است

افزایش 3 برابری قیمت تجهیزات پزشکی

پیام خراسان - رئیس انجمن رادیولوژی ایران با اشاره به افزایش حداقل 3 برابری قیمت تجهیزات رادیولوژی گفت: افزایش قیمت ارز و ثابت ماندن تعرفه‌ها فعالیت بسیاری از مراکز رادیولوژی را با مشکل مواجه کرده است

اعطای وام 160 میلیونی مسکن به اعضای بنیاد ملی نخبگان

پیام خراسان - یک مقام مسئول در بانک عامل بخش مسکن از پرداخت تسهیلات خرید یا ساخت مسکن به دارندگان معرفی نامه بنیاد ملی نخبگان تا سقف 160 میلیون تومان و صرفا تا پایان امسال خبر داد

بجنوردی ها بیشترین اثر را به جشنواره شعر استان فرستادند

پیام خراسان - بجنورد- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج گفت: شاعران بجنوردی با ارسال 232 اثر به دبیرخانه ششمین جشنواره شعر خراسان شمالی، بیشترین حضور را در بین شهرستان های استان دارند.

آثار هنرمندان باید در دسترس مردم قرار گیرد/ لزوم راه اندازی گذرگاه های فرهنگی وهنری

پیام خراسان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: آثار و تولیدات فرهنگی و هنری هنرمندان باید در دسترس مردم قرار گیرد چرا که آثار هنری و قطعاً ...

همایش یاوران وقف در بجنورد برگزار شد

پیام خراسان - همایش یاوران وقف و وقف و رسانه در آستان مقدس امامزاده سید عباس(ع) بجنورد برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ...

200 رشته جدید در حوزه علمیه طراحی شده است

پیام خراسان - مشهد- مدیر حوزه های علمیه کشور به تدوین و طراحی برنامه های کلان حوزه علمیه با توجه به موضوع آموزش و پرورش اشاره و بیان کرد: 200 رشته و گرایش در 11 حوزه دانشی حوزه‌ های علمیه طراحی شده و انجام آن که مراحل آخر را سپری می کند.

همایش طلاب اهل سنت خراسان در مشهد برگزار شد

پیام خراسان - مشهد- همایش طلاب تازه وارد مدارس علمیه اهل سنت استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی روز سه شنبه در مجتمع فرهنگی تربیتی مازندران در مشهد برگزار شد.

برگزاری کنسرت در مشهد نظام مند می شود

پیام خراسان - مشهد- معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هم اینک برنامه ای برای برگزاری کنسرت در مشهد نداریم و تلاش می شود برگزاری کنسرت در این شهر نظام مند شود.

عناوین روزنامه های 22 آبان در خراسان رضوی

پیام خراسان - روزنامه های خراسان رضوی روزسه شنبه بیست و دوم آبان 1397 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می شود.

«کوچ قصه‌ها» در تالار اشراق

پیام خراسان - نمایش «کوچ قصه‌ها» نوشته و کار حمید قلعه‌ای در تالار اشراق به روی صحنه می‌رود.

چهار هزار دانشجوی عراقی در ایران تحصیل می کنند

پیام خراسان - مشهد- رایزن فرهنگی عراق در ایران گفت: چهار هزار دانشجوی عراقی در 48 مرکز آموزش عالی ایران تحصیل می کنند که حضور آنان نشانه ارتباط قوی بین این 2 کشور است.

دسترسی بانک مرکزی ایران به سوئیفت قطع شد

پیام خراسان - یکی از مقام‌های ارشد وزارت خزانه‌داری آمریکا از قطع دسترسی همه بانک‌ها و موسسات مالی ایرانی به جامعه جهانی ارتباطات بانکی خبر داد

نماز جمعه ظرفیتی برای مقابله با جنگ نرم دشمن است

پیام خراسان - بجنورد- معاون اجرایی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: نماز جمعه ظرفیتی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان و به فرموده رهبر معظم انقلاب، قرارگاه فرهنگی ما در این عرصه است.

سفره مردم 47.5 درصد گران شد

پیام خراسان - براساس گزارش مرکز آمار ایران، نرخ تورم نقطه ای خوراکی ها و آشامیدنی ها در کل کشور و برای مهر به 47.5 درصد رسید

دانشگاهیان خراسان رضوی از خدمات استاندار تقدیر کردند

پیام خراسان - مشهد- شبکه جامع دانشگاهها و مراکز علمی، فناوری خراسان رضوی روز دوشنبه طی مراسمی در دانشگاته فردوسی مشهد از خدمات علیرضا رشیدیان استاندار این استان که روزهای پایانی خدمت خود در این سمت سپری می کند قدردانی و تکریم کرد.

10 نفر در حرم مطهر رضوی مسلمان شدند

پیام خراسان - مشهد- مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 10 نفر از کشور های مختلف در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) مسلمان شدند.

نفت حدود 1 دلار گران شد

پیام خراسان - پس از آنکه یک مقام ارشد سعودی اعلام کرد که عرضه نفت این کشور در ماه دسامبر کاهش می یابد، قیمت نفت امروز در بازارهای جهانی حدود یک درصد افزایش یافت

60 میلیارد ریال اعتبار سفر رئیس جمهوری برای کتابخانه عمومی مشهد محقق شد

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: 60 میلیارد ریال اعتبار وعده شده در سفر اردیبهشت ماه امسال ریاست جمهوری به مشهد برای کتابخانه عمومی این شهر هم اینک در حال تخصیص است.

رادیو انقلاب آغاز به کار کرد

پیام خراسان - بیرجند - رادیو انقلاب به منظور برنامه‌سازی و تولید محتوا با بهره گیری از ظرفیت‌های جدید تولید پیام و انتشار آن، فعالیت خود را آغاز کرد.

قیمت آپارتمان نوساز جهش کرد

پیام خراسان - بررسی تازه‌ترین فایل‌ها در بازار مسکن نوساز نشان می‌دهد قیمت پیشنهادی اغلب آپارتمان‌های کلیدنخورده در مقایسه با آخرین قیمت‌های قطعی فروش در ماه گذشته بسیار بالاتر است

12 کتابخانه وقفی در خراسان رضوی فعال است

پیام خراسان - مشهد- مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: 12 کتابخانه وقفی در این استان فعال است که سه کتابخانه از این تعداد به خاطر واقع شدن در مقبره امامزادگان دارای حق انتفاع بوده و 9 کتابخانه دیگر دارای سند وقفی است.

عناوین روزنامه های 21 آبان در خراسان رضوی

پیام خراسان - روزنامه های خراسان رضوی روز دوشنبه بیست و یکم آبان 1397 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می شود.

شش میلیون نفر سالانه به زیارت بقاع متبرکه نیشابور می روند

پیام خراسان- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نیشابور و فیروزه گفت: سالانه شش میلیون زائر و گردشگر داخلی و خارجی از 35 کشور دنیا از بقاع متبرکه این شهرستانها بازدید می کنند که بیشترین تعداد به بقعه قدمگاه رضوی و امامزاده محروق اختصاص دارد.

هفته کتاب بهترین فرصت ترویج فرهنگ مطالعه است

پیام خراسان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: هفته کتاب بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و فرهنگ سازی ایجاد ارتباط کتاب بین آحاد مختلف مردم است

بهای هر کیلو گوجه فرنگی گلخانه ای 11 هزار تومان شد

پیام خراسان - بهای هر کیلو گوجه فرنگی گلخانه ای 11 هزار تومان شد خبرگزاری آریا - تهران- رییس اتحادیه میوه و سبزی تهران اعلام کرد: قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی در هفته منتهی به بیست و هفتم آبان ماه نشان می دهد قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی گلخانه ای به 11 هزار تومان رسیده است

باسوادی زنان شیروان 91.6 درصد است

پیام خراسان - بجنورد- رئیس اداره سوادآموزی شیروان گفت: میزان باسوادی زنان در گروه 10- 49 سال این شهرستان 91.6 درصد است.

جدیدترین وضعیت بازار گوشت مرغ و ماهی

پیام خراسان - رئیس اتحادیه فروشندگان ماهی و پرنده گفت که در چند روز اخیر به دلیل کاهش عرضه مرغ در بازار، قیمت این محصول با رشد 1000 تومانی در هر کیلو روبرو شده است

«زنان ناتمام» در تماشاخانه خورشید

پیام خراسان - نمایش «زنان ناتمام» در تماشاخانه خورشید به روی صحنه خواهد رفت. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، نمایش «زنان ناتمام» به نویسندگی و کارگردانی ...

افتتاح 7 کتابخانه در خراسان جنوبی تا پایان امسال

پیام خراسان - مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی گفت: تا پایان سال جاری هفت کتابخانه با اعتبار هفت میلیارد و 680 میلیون ریال به بهره برداری می رسد. به ...

پرچم گنبد حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) تعویض شد

پیام خراسان - مشهد- براساس سنت هر ساله همزمان با سوم ربیع الاول پرچم گنبد حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) روز یکشنبه پس از 2 ماه عزاداری، تعویض شد و به رنگ سبز درآمد.

توسعه و پیشرفت کشور با مشارکت نخبگان در دولت میسر است

پیام خراسان - مشهد- دبیر همایش ملی `دولت پژوهی`، توسعه و پیشرفت کشور را منوط به مشارکت نخبگان در دولت عنوان کرد و گفت: هیچ کشوری پیشرفت و آبادانی را بدون مشارکت نخبگان در دولت و امور مهم جامعه تجربه نکرده است.

بیش از 21 هزار سند وقفی در خراسان رضوی ثبت شد

پیام خراسان - مشهد- معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: از سال 1309 تاکنون 21 هزار و 500 سند موقوفه در این استان به ثبت رسیده است.

آخرین جزئیات از بسته حمایتی دولت

پیام خراسان - نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بر اساس توافق بین مجلس و دولت مقرر شده تا نخستین بسته حمایتی دولت به صورت نقدی و مراحل بعدی نیز به صورت غیرنقدی بین مشمولان توزیع شود

خانواده شهدای نیروی زمینی ارتش تجلیل شدند

پیام خراسان - مشهد- همایش تجلیل از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه با حضور جمعی از مسوولان سازمان ایثارگران این نیرو در مشهد برگزار شد.

دستگاه‌ های بی‌اعتنا به قانون دسترسی آزاد اطلاعات معرفی شوند

پیام خراسان - بیرجند - دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با انتقاد از نپیوستن بعضی دستگاه ها به سامانه این قانون، از رسانه ها و خبرنگاران خواست دستگاه های بی اعتنا را معرفی کنند تا تحت فشار افکار عمومی مجبور به پاسخگویی شوند.

قیمت خانه‌های ویلایی تهران +جدول

پیام خراسان - آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده خانه ویلایی در مناطق 22گانه شهری تهران طی آبان ماه 97 است

آموزش دانش آموزان عشایر خراسان شمالی 27 میلیارد ریال می طلبد

پیام خراسان - بجنورد- معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: برای رفع نیازهای دانش آموزان عشایر این استان 27 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تامین این میزان در شورای آموزش و پرورش استان مطرح و پیشنهاد شده است.

عناوین روزنامه های 20 آبان در خراسان رضوی

پیام خراسان - روزنامه های خراسان رضوی روز یکشنبه بیستم آبان 1397 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می شود.

اعزام تور گردشگری به طبس از طریق دفاتر داخل استان نبود

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: براساس بررسی های انجام شده برگزاری تور گردشگری هنجارشکن در طبس از طریق دفاتر مجوزدار استانی نبوده است.

امام جمعه طبس: مصوبه ممنوعیت گردشگری در ایام عزاداری ابلاغ نشد

پیام خراسان - بیرجند - امام جمعه طبس گفت: طبق مصوبه 2 هفته قبل شورای تامین شهرستان طبس، گردشگری در ایام عزاداری در این شهرستان ممنوع شد اما این مصوبه را به اداره مربوطه گردشگری اعلام نکردند.

سقوط قیمت نفت رکورد شکست

پیام خراسان - بهای معاملات نفت روز جمعه تحت تاثیر نگرانی سرمایه‌گذاران نسبت به اشباع عرضه، برای دهمین روز متوالی کاهش یافت و از نظر فنی وارد روند نزولی شد

آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول

پیام خراسان - آنچه در زیر می‌آید قیمت روز برخی از انواع پرفروش‌ترین خودرو‌ها در سطح بازار پایتخت طی آبان ماه 97 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد

بورس قرمزپوش شد/شاخص 592 واحد افت کرد

پیام خراسان - در جریان معاملات امروز شنبه 19 آبان‌ماه بورس، شاخص با افت 592 واحدی تا لحظه تنظیم این خبر(11:44)، مواجه بوده و به 184 هزار و 508 واحد رسیده است

5.1 میلیون مسافر به مشهد سفر کردند

پیام خراسان - مشهد- سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در ایام پایانی ماه صفر امسال ظرف چند روز اخیر پنج میلیون و 120 هزار و 855 زائر به مشهد سفر کردند.

40 باشگاه کتابخوانی در سبزوار فعال شد

پیام خراسان - سبزوار- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی کودکان و نوجونان 40 باشگاه کتاب ‌خوانی در این شهرستان فعال شده اند.

ساير مطالب

2 هزار دانش آموز اتباع خارجی در خراسان جنوبی تحصیل می کنند

کاهش تعداد معلمان ارز بگیر

هر خانواده تهرانی در هفته چقدر هزینه خوراک می دهد؟

بیش از 30 هزار بازدید نظارتی از بناهای تاریخی خراسان شمالی

ساخت زائرسرای خراسان شمالی در مشهدالرضا(ع) به زودی آغاز می شود

عناوین روزنامه های 19 آبان در خراسان رضوی

هزینه گران بلیط هواپیما به قیمت قبل برمی‌گردد

قیمت جهانی طلا امروز 97/08/18

وعده گوشتیِ معاون وزیر به مردم

کاروان طولانی ترین پیاده روی اربعین به مشهد برگشت

ثبت نام ارز دانشجویی از فردا آغاز می‌شود

طلا از کاهش قیمت دست بردار نشد

ورود زائران پیاده دهه پایانی صفر به مشهد 8.5 درصد رشد داشت

روایت شهادت امام رضا(ع) بر پرده اصیل ایرانی

شام غریبان شهادت امام رضا (ع) در مشهد برگزار شد

میانگین حقوق پرداخت شده به بازنشستگان یک میلیون و 450 هزار تومان

قدرت خرید مردم، 50 سال قبل، بیش از امروز بود؟

گردهمایی بزرگ بانوان سوگوار رضوی در مشهد برگزار شد

قیمت طلا کاهش یافت

قیمت مرغ از ١١ هزار تومان هم گذشت

همایش طریق رضوی دانشجویان دانشگاههای کشور در مشهد برگزار شد

شیعه گری به معنای ایستادگی بر محور امامت و ولایت است

اجتماع عظیم عزاداران رضوی در مشهد برگزار شد

زیارت حرم نورنی امام رضا(ع) جاذبه ای همیشه ماندگار

مشهدالرضا در سوگ امام غریب یکپارچه سوگوار است

قرآن همراه با عترت باعث پیشرفت جوامع می شود

دانشگاه امام رضا (ع) از کاروان پیاده دانشجویان میزبانی کرد

ساماندهی زادگاه بکتاش رونق گردشگری خارجی

قیمت جهانی طلا امروز 1397/08/16

تبلیغ مکتب اسلام باید مردمی تر شود

وقتی کالای ارزان، گران فروخته می‌شود

بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر به هفت دانشجو در مشهد اعطا شد

سوره محمد (ص) در اماکن متبرکه خراسان رضوی قرائت شد

اعضای مجمع قرآنیان شهرستان طبس انتخاب شدند

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/08/15

اعزام 1700 روحانی ویژه دهه آخر صفر در خراسان شمالی

3سفره خانه سنتی در بجنورد به بهره برداری می رسد

زیارت از بعید در 10 امامزاده خراسان شمالی اجرا می‌شود

برگزاری همایش رضویون در امامزاده حمزه خراسان شمالی

زائران دوچرخه سوار رضوی عازم مشهد شدند

پرده خوانی روایت عشق در مشهد اجرا شد

گفت و گو، در هندسه نبوت و امامت

بازار گوشی موبایل در فصل سوم سال 2018

نقش پررنگ رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد

در مسیر عشق با زئران پیاده رضوی

عناوین روزنامه های 15 آبان در خراسان رضوی

نسل جدید مدارس در استرالیا

32 برنامه به مناسبت شهادت حضرت امام رضا (ع) در حال اجراست

طرح محتوی 11 موزه خراسان رضوی بررسی شد

مجتمع آموزشی حیات طیبه بیرجند 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

قیمت مرغ پر کشید

قیمت خودرو در بازار امروز 97/08/14

استاندار خراسان شمالی: معلمان نباید دغدغه مالی داشته باشند

80 درصد دانشجویان فنی و حرفه ای وارد بازار کار می شوند

سه طرح دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی افتتاح شد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/08/14

بانک مسکن در تنگنای سقوط آزاد قیمت اوراق حق تقدم

برگزیدگان مسابقه "تاریخ و تئوری" هنر خوشنویسی معرفی شدند

رئیس شورای فرهنگ عمومی جاجرم بر لزوم اصلاح فرهنگ عمومی در جامعه تاکید کرد

ثبت 429 طرح صنایع دستی خراسان شمالی در سامانه کارا

زیارت حرم منور امام رضا(ع) تحکیم بخش وحدت مسلمین

همایش علمای اهل سنت ایران در مشهد برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز سبزوار برگزار شد

فراخوان مسابقه عکس و فیلم زائران پیاده رضوی اعلام شد

اینترنت موبایل ارزان است یا گران؟

شهرهای خراسان شمالی با کمبود کتاب فروشی مواجه است

شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی؛ ملجائی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

هزار نفر از علمای اهل سنت به حرم امام رضا(ع) مشرف شدند

عناوین روزنامه های 14 آبان در خراسان رضوی

600 کلاس درس در خراسان جنوبی نیاز است

2 اثر تاریخی نهبندان در فهرست آثار ملی قرار گرفت

قسمت جدید از سری فیلم‌های «هیولاهای شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» در انتظار اکران

اعلام تعطیلی سینماها و نمایش‌ها در روزهای عزاداری پایان صفر

فضای مناسبی برای عرضه هنر در شهر بجنورد وجود ندارد

تمایلی برای اینکه خراسان شمالی طی امسال پایتخت کتاب شود، نداریم

شورای فرهنگ عمومی در توسعه همه جانبه نقش تاثیرگذار دارد

آخرین تحولات بازار مرغ و ماهی

پیشنهاد افزایش یارانه نقدی به 150 هزار تومان

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/08/13

وزیر اقتصاد: برای نقدینگی برنامه دارم

حمایت بنیاد علمی و پژوهشی آلمان (DFG) از مطالعات باستان شناسی ریوی

شهر هخامنشی قابلیت تبدیل شدن به منطقه بارز گردشگری را دارد

حدود 1.5 میلیون نفر به مشهد سفر کردند

علمای اهل سنت از سراسر کشور به مشهدالرضا سفر کردند

ایستگاه بزرگ صلواتی در داورزن برپا شد

برنامه پایش سلامت اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسی اجرا شد

ایستگاههای پذیرایی زائران پیاده با هزینه خدام رضوی اداره می شوند

2 دانشجوی دانشگاه فردوسی در بورسیه طرح اراسموس پذیرفته شدند

ساخت مجتمع آموزشی امام رضا (ع) در بیرجند آغاز شد

ایران خودرو و سایپا برای کدام خودروها ضرر دادند؟/فقط سه ماشین سود دارد

افزون بر 70 هزار زائر خراسان شمالی راهی مشهدالرضا می شوند

عناوین روزنامه های خراسان رضوی در 13 آبان

ماجرای استعفای ناگهانی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌رضوی

فراخوان دومین مسابقه‌ عکس، نماهنگ و فیلم کوتاه صداوسیمای خراسان رضوی

اربعین بزرگترین نمایش همگرایی قلبهاست

راه اندازی مرکزتحقیقات وقف و زیارت در دانشگاه علوم اسلامی رضوی

تحریم تاثیری بر بازار مسکن ندارد

شریف پور: احتمال کاهش قیمت دلار با شروع تحریم های جدید آمریکا

قیمت پراید 111به 36 میلیون رسید+ جدول

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/08/12

کمبود فضای آموزشی از مشکلات مهم خراسان جنوبی است

احتمال افزایش حدود یک میلیونی حقوق بازنشستگان

واریز کمک جبرانی دولت به حساب سرپرستان خانوار

شعر تاثیر کلام را بر مخاطب دوچندان می کند

65 بقعه متبرکه خراسان رضوی مجری طرح قدمهای آسمانی هستند

بسیج رسانه به دانش آموزان خانواده رسانه هدیه می دهد

قیمت جهانی طلا امروز 1397/08/12

اسدالله قاجار: هیچ حمایتی در هنر پرچم‌دوزی وجود ندارد

80 درصد فعالیت های سوادآموزی فاروج به بسیج واگذار شد

عناوین روزنامه های دوازدهم آبان خراسان رضوی

ساماندهی آرامگاه غزالی رونق بخش گردشگری فرهنگی

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان: انجمن هنرهای نمایشی با رویکرد گسترده‌تری وارد نمایش‌های آیینی می‌شود

رئیس اداره ارشاد مشهد: فشار بر عرصه فرهنگی ناشی از تنوع سلیقه در مشهد است

قیمت جهانی طلا امروز 1397/08/11

عراقیها بیشترین زائران خارجی حرم امام رضا(ع) هستند

قطار بر سر دوراهی

695 هزار زائر به مشهد سفر کردند

سینماهای 19 شهر کشور فیلمی از مشهد اکران می کنند

خراسان رضوی در سرانه کتابخانه وضعیت مناسبی ندارد

«توبافی» از طلوع در خراشاد تا درخشش در جهان

عناوین روزنامه های دهم آبان خراسان رضوی

ثبت سه اثر جهانی موجب افزایش گردشگران در خراسان جنوبی شد

نتیجه ارزیابی ثبت جهانی خراشاد تا سه ماه آینده اعلام می شود

نباید به بهانه جذب گردشگر ارزشها نادیده گرفته شود

بازاریابی جهانی برای « توبافی» روستای خراشاد حمایت می شود

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/08/09

اجرای 14 پروژه گردشگری در خراسان شمالی با سرمایه گذاری بیش از 167 میلیارد تومان

موزه تاریخ شهر بجنورد ایجاد می شود

ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی از توبافی خراشاد دیدن کردند

تفاهمنامه همکاری خراسان رضوی و بنیاد علویون ترکیه امضا شد

بقاع میقات الرضا سبزوار آماده پذیرایی زائران شدند

افزایش ابتلا به سکته های مغزی با مصرف قرص های ضد بارداری در زنان جوان

فراخوان اولین جشنواره فیلم مستند «پیاده تا بهشت»

معاون هنری ارشاد خراسان رضوی: تعامل بین‌دستگاهی می‌تواند مشکل اجرای کنسرت در مشهد را حل کند

کمرنگی وقف در حوزه کتاب

عناوین روزنامه های نهم آبان خراسان رضوی

اجرای آثار منتخب جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان در مشهد آغاز شد

ایران سرآمد ثبت جهانی شهر و روستا در دنیا است

ارزیابان یونسکو از کارگاه های صنایع دستی بیرجند دیدن کردند

900 روحانی خراسانی با کاروانهای پیاده آخر صفر همراه هستند

نمایشگاه بازسازی واقعه کربلا در تربت حیدریه برپا شد

طرح نذر کتاب در گردش در نیشابور اجرا شد

190 مراسم تعزیه خوانی در غرب خراسان برگزار شد

نفس بریده نفایس ملی

ارزیابان یونسکو برای پرونده خراشاد وارد بیرجند شدند

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/08/07

دسته‌روی هیئات مذهبی در خراسان‌شمالی

گردشگران اروپایی از جاذبه های تاریخی گناباد دیدن کردند

نشست انتخاب رئیس هیات ورزشهای دانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد

62 گردشگر خارجی از آثار تاریخی نهبندان دیدن کردند