آخرین اخبار

فرهنگي

اهداکنندگان کتاب هستی بخش هستند

خراسان آنلاین - استاد پیشکسوت گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه فردوسی با اشاره به اینکه «کتاب یک هستی، هستی‌بخش و احیاء کننده انسان ...

یک مسئول: جلب مشارکت مردم ضرورت ترویج فرهنگ اقامه نماز

خراسان آنلاین - گناباد- رئیس ستاد اقامه نماز خراسان رضوی جلب مشارکت مردم را ضرورت ترویج فرهنگ اقامه نماز در این استان توصیف و بیان کرد: هرجا مردم در کنار دولت و مسئولان قرار گرفتند توفیقات زیادی کسب شد و برای موفقیت در این عرصه هم باید به ظرفیت مردم توجه بیشتر شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری: مسئولان از ظرفیت رسانه بدرستی استفاده کنند

خراسان آنلاین - بیرجند - مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با یادآوری اینکه مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند گفت: رسانه ها مطالبات و مشکلات مردم را به مسئولان منتقل می کنند و مسئولان باید از این ظرفیت به درستی استفاده کنند.

تشنه خون یا پول

خراسان آنلاین - مشهد- پایگاه خبری صبح توس 19 آذرماه در گزارشی با عنوان `تشنه خون یا پول` نوشت:موضوع دو بانده شدن جاده از شادمهر تا انابد بردسکن در سال 1385 تصویب شد ولی با گذشت 11 سال تنها 15 کیلومتر تعریض شده و این درحالی است که هر از چندگاهی حادثه‌ای مرگبار را در خود به نمایش می‌ گذارد.

فرماندار سبزوار: دولت نگاه امنیتی را از فضای دانشگاه دور کرد

خراسان آنلاین - سبزوار- فرماندار ویژه سبزوار گفت: دولتهای یازدهم و دوازدهم با اهمیت دادن به فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و صنفی دانشجویان نگاه امنیتی را از فضای دانشگاهها دور کرده است.

«مفاهیم خیالی» در نگارخانه آرتین

خراسان آنلاین - نمایشگاه چیدمان عکس «مفاهیم خیالی» در نگارخانه آرتین مشهد برپا شده است. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، ...

«باغبان مرگ» روی صحنه تئاتر مشهد

خراسان آنلاین - نمایش «باغبان مرگ» در سالن نمایش شمایل مشهد به روی صحنه می‌رود. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این نمایش ...

کشف کاربرد احتمالی بنای باستانی استون هنج

خراسان آنلاین - مطالعات جدید محققان انگلیسی نشان می‌دهد که بنای باستانی استون هنج صرفاً نشانگر بخشی از آداب و رسوم یک فرقه خاص و بیانگر غریزه بشر به ...

30 درصد از نیاز تجهیزاتی توانخواهان در مدارس خراسان شمالی فراهم است

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی با اشاره به اینکه 30 درصد از تجهیزات مورد نیاز دانش آموزان توانخواه در مدارس استثنایی این استان فراهم شده است گفت: نمره من به تجهیزات در مدارس استان از 100 نمره 30 است.

تکریم زائر با هدف ترویج و تثبیت فرهنگ رضوی با اثر گذاری در زندگی مردم

خراسان آنلاین - معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در مراسم تجلیل از خادمان اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر تحت عنوان ویژه برنامه های قدم های آسمانی تا حرم حسینی و قدم های آسمانی تا امام مهربانی، شرکت کرد.

«پس از مرگ یزدگرد» خوانش می‌شود

خراسان آنلاین - نمایشنامه «پس از مرگ یزدگرد» در سالن عروسکی تئاترشهر مشهد خوانش می‌شود. به گزارش ایسنا- ...

«فتوواک» در نگارخانه آرتین

خراسان آنلاین - نمایشگاه عکس «فتوواک» در نگارخانه آرتین مشهد برپا شده است. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این نمایشگاه ...

حضور شهرستان سرایان در نمایشگاه ملی صنایع دستی/نمد مالی احیا شد

خراسان آنلاین - بیرجند- مسئول میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرایان از حضور هنرمندان سرایانی در نمایشگاه ملی صنایع دستی خبر داد و گفت: در شش غرفه این نمایشگاه صنایع دستی شهرستان عرضه خواهد شد.

خواهر شهید: ولایتمداری و بصیرت افزایی پیام مهم خون شهید حججی است

خراسان آنلاین - گناباد- خواهر شهید محسن حججی مهمترین پیام خون این شهید را ولایتمداری، حمایت از ولایت فقیه، افزایش بصیرت و آمادگی همراه با غیرت در مقابله با ترفندهای استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست.

فروش 10 میلیارد ریالی بن کتاب در نمایشگاه ناشران جهان اسلام در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در نوزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام در مشهد بیش از 10 میلیارد ریال بن کتاب به فروش رسید.

تیتر نخست روز پنجشنبه روزنامه های خراسان جنوبی

خراسان آنلاین - بیرجند - روزنامه های خراسان جنوبی روز پنجشنبه 16 آذر ماه 96 که در پیشخوان دکه های مطبوعاتی 11 شهرستان تابعه استان قرار گرفت، در میان رویدادهای مختلف خبری روز با توجه به خط مشی رسانه ای خود مطالبی را به عنوان تیتر نخست انتخاب کردند.

یک مسئول فرهنگی: معرفی خرده فرهنگها مانع از انقطاع نسلی می شود

خراسان آنلاین - مشه- مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر خرده فرهنگها و پیشکسوتان هر منطقه به مردم شناسانده شوند احساس خلا و بی هویتی رخ نمی دهد و نسل جدید از گذشتگان خود منقطع نمی شود.

افزایش اعتبارات خرید کتاب از ناشران استانی

خراسان آنلاین - مشهد- مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال اعتبارات خرید کتاب از ناشران استانی برای همه استانها در مقایسه با پارسال چهار درصد بیشتر شده است.

سردار نقدی: متولیان در حمایت و پخش فیلمهای دفاع مقدس کوتاهی می کنند

خراسان آنلاین - مشهد- معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: متولیان در حمایت خود از فیلمهای دفاع مقدس هم در مرحله تولید و هم در مرحله اکران و نشر آن کوتاهی می کنند.

روز دانشجو یادواره نگرش عالمانه عدالتخواهی توام با آرمانخواهی است

خراسان آنلاین - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: 16 آذر ماه یادواره ای از سه شهید دانشجوست که منادی عزت و استقلال خواهی و تفکر ضد استعماری توام با استبداد ستیزی و نگرش عالمانه عدالتخواهی همراه با آرمان خواهی بودند.

نباید فقط به برگزاری مراسم مربوط به دفاع مقدس اکتفا نمود

خراسان آنلاین - مشهد- مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فقط برگزاری مناسک و مراسم مربوط به دفاع مقدس کافی نیست و باید در ترویج و انتقال این فرهنگ به نسل آینده تلاش کرد.

وضعیت فعلی کتاب و کتابخوانی با مکتب و آرمان های نظام همخوانی ندارد

خراسان آنلاین - مشهد- معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وضعیت فعلی حوزه کتاب و کتابخوانی، از تولید و نشر گرفته تا توزیع آن با مکتب اسلام، آموزه های اهل بیت (ع) و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی همخوانی ندارد.

رئیس اتحادیه ناشران و نویسندگان عرب در سوریه: شاعران سوری فریب خورده در بحران سوریه قلم خود را فروختند

خراسان آنلاین - رئیس اتحادیه ناشران و نویسندگان عرب در سوریه گفت: در بحران اخیر سوریه که 7 سال به طول انجامید ادبا و شاعران در سوری نگاه ...

آیت الله علم الهدی: نوکری اهل بیت(ع) باعث رشد و تعالی است

خراسان آنلاین - مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: آچه برای زندگی طلبگی باقی می ماند این است که چقدر برای اهل بیت(ع)، امام صادق(ع) و امام زمان(عج) نوکری کرده ایم. اگر مایه ای در نوکری باشد باعث سعادت و رشد قطعی ما و اگر نباشد ذلت و بدبختی است.

دانشگاه ها برای حل مشکلات محلی برنامه ارائه کنند

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس دانشگاه بجنورد با بیان اینکه یکی از ماموریت های دانشگاه ها حل مشکلات جامعه است گفت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای حل مشکلات محلی برنامه ارائه دهند.

شب فرهنگی نیشابور در نمایشگاه ناشران جهان اسلام در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گفت: مراسم شب فرهنگی نیشابور با حضور اصحاب قلم و هنرمندان این شهرستان دوشنبه شب همزمان با نوزدهمین نمایشگاه ناشران جهان اسلام در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.

برگزاری محفل انس باقرآن در شهرستان مه ولات

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - به مناسبت هفته وحدت محفل انس باقرآن با قرائت امیر لعل قاری بین المللی قرآن؛حجت الاسلام محمدی نیا حافظ قرآن وحجت الاسلام کریمیان در حوزه علمیه شهرستان مه ولات برگزار شد.

رهبری به چه کتاب‌هایی تفریظ می‌نویسند؟

خراسان آنلاین - نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: مقام معظم رهبری یك بار فرمودند بعضی‌ها كتاب به من می‌دهند ومی گویند تقریظ بزن. من اینجور ...

بیش از 100 نوع غذای سنتی در خراسان شمالی تهیه می شود

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیرکل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: بیش از 100 نوع غذای سنتی در این استان وجود دارد، باید همه به گردشگران و مسافران این غذا ها را معرفی کنند.

نگه داری از دارایی های فرهنگی یا طبیعی با انجام حصارکشی اشتباه است

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: باید از محوطه های اطراف آثار تاریخی و طبیعی استفاده بهینه شود، نگه داری از یک دارایی تاریخی یا طبیعی مانند درخت کهنسال و یا بنای تاریخی و فرهنگی با انجام حصار کشی اشتباه است.

معاون استاندار خراسان رضوی: اطلاع رسانی باید سرمایه اجتماعی را حفظ و اعتماد جامعه را جلب کند

خراسان آنلاین - مشهد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی اطلاع رسانی رسانه ای را نورافکنی توصیف کرد که می بایست خوبیها و بدیها را در کنار هم نشان دهند تا سرمایه اجتماعی را حفظ نموده و اعتماد جامعه را جلب کند.

بیش از 100 هزار دانش آموز خراسان شمالی فیلم های رشد را تماشا کردند

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: بیش از 100 هزار دانش آموز در این استان به تماشای فیلم های این دوره از جشنواره فیلم رشد نشستند.

مراسم نکوداشت کیوان ساکت در مشهد برگزار شد

خراسان آنلاین - مشهد- مراسم نکوداشت استاد کیوان ساکت شامگاه یکشنبه با حضور اساتید فرهنگ و هنر، استاد فرهاد فخرالدینی، عثمان محمدپرست و شماری از مسئولان خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

انتشار 20 کتاب با موضوع دفاع مقدس در خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 عنوان کتاب مرتبط با موضوع دفاع مقدس در این استان چاپ و منتشر شده اند.

وحدت در جغرافیای برادری

خراسان آنلاین - یادداشت روز یکشنبه روزنامه خراسان جنوبی با عنوان `وحدت در جغرافیای برادری` به قلم غلامرضا بنی اسدی منتشر شد.

اجرای 130برنامه فرهنگی مرتبط با رویداد مشهد 2017

خراسان آنلاین - مشهد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: 130 برنامه فرهنگی بین المللی مرتبط با رویداد مشهد 2017 پایتخت فرهنگی جهان اسلام امسال در این استان اجرا شده است.

نرخ بیکاری به 5 درصد تا سال 1400 کاهش می یابد

خراسان آنلاین - استاندار خراسان شمالی اعلام کرد: نرخ بیکاری پارسال استان 11.8 درصد بود که تیرماه امسال به 9.9 درصد کاهش یافت اما به کمک مردم این ...

توجه ویژه شورای شهر مشهد به توسعه کتابخوانی

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ظرفیت های مکانهای عمومی از قبیل فرهنگسراها و بوستان ها در اختیار کانونهای پرورش فکری و کتابخانه ها قرار می گیرد.

فرماندار مشهد: نیازمند ترویج فرهنگ اهدای کتاب هستیم

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- فرماندار مشهد گفت: فرهنگ کتابخوانی از خانواده و مدرسه آغاز می شود و یکی از کارهایی که در ترویج کتابخوانی موثر است ترویج هدیه دادن کتاب است که باید این را به فرهنگ تبدیل کنیم.

فرماندار سبزوار: ایران اسلامی الگوی وحدت جهان اسلام است

خراسان آنلاین - سبزوار- ایرنا- معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: انقلاب اسلامی ایران با ایجاد تعامل بین اقوام و مذاهب مختلف به الگوی وحدت جهان اسلام تبدیل شده است.

استقرار کتابخانه های سیار در روستاها و حواشی سبزوار

خراسان آنلاین - سبزوار- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: با هدف بهره مندی و ترویج فرهنگ کتابخوانی در مناطق روستایی و حاشیه ای سبزوار، اتوبوس کتابخانه های سیار در این مناطق مستقر شد.

«قلم‌موهای بازیگوش» در نگارخانه میرک

خراسان آنلاین - نمایشگاه نقاشی «قلم‌موهای بازیگوش» در نگارخانه میرک برپا می‌شود. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این ...

شکست داعش مصداق بارز همدلی و وحدت شیعه و سنی است

خراسان آنلاین - گناباد- ایرنا- امام جمعه گناباد شکست داعش در کشورهای منطقه را از مصادیق بارز وحدت و همدلی شیعه و سنی دانست و گفت: این مساله نشان می دهد هر جا مسلمانان با اتحاد و همبستگی در مقابل سیاستهای خصمانه دشمنان ایستادگی کردند، مستکبران از نیل به اهدافشان ناکام شدند.

حفظ وحدت شعار مبنایی و اعتقادی نظام اسلامی است

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: اخوت دینی و برادری اسلامی تنها مختص به زمان معینی نیست بلکه برای حفظ وحدت باید به‌عنوان شعار مبنایی و اعتقادی همواره پایبند باشیم.

توزیع 1.5 میلیارد ریال بن خرید کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: طی دو روز سپری شده از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد 1.5 میلیارد ریال بن خرید کتاب بین علاقه مندان توزیع شده است.

مقابله با تفکر انحرافی در بین اهل سنت و شیعه ضروری است

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- معاون امور ایران در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه مقابله با تفکر انحرافی در بین اهل سنت و شیعه ضروری است و باید مبارزه کرد، گفت: نباید اجازه داد تفکرات غلط و انحرافی، دین و جامعه را تحت تاثیر قرار دهد.

علمای شیعه و سنی چهره رحمانی اسلام را ترویج دهند

خراسان آنلاین - تایباد- استاندار خراسان رضوی گفت: قطعا داعش در جنگ سخت شکست خورده ولی در حوزه جنگ نرم به فعالیت خود ادامه می دهد وباید علمای شیعه و سنی چهره رحمانی اسلام را ترویج دهند.

اخبار خواندنی

مهم ترین رویدادهای خبری 11آذرماه در خراسان شمالی

استمرار هفته های فرهنگی کشورهای اسلامی در مشهد

یک پیشکسوت: قدر موسیقی را ندانستیم

سیاه چادر بافی هنرصنعتی سودمند اما منزوی

روحانی اهل سنت: هفته وحدت فرصتی برای نمایش اتحاد جهان اسلام است

بهره‌مندی از هنر سینما در برنامه‌ریزی‌های آموزشی و پرورشی ضروری است

تقدیر آیسسکو از عوامل برگزاری چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

اقتصاد فیلم آموزشی، اقتصاد پویا نیست

چه موضوعاتی بیشترین آثار را در جشنواره فیلم رشد به خود اختصاص دادند؟

تاکید بیانیه هیات داوران جشنواره فیلم رشد بر ایجاد بازار فیلم آموزشی

شبکه ملی آموزش و پرورش راه اندازی می شود

هفته فرهنگی الجزایر در نمایشگاه ناشران جهان اسلام در مشهد/ فرصتی برای تحکیم وحدت جهان اسلام

سرمایه گذاری روی فیلم‌های کلیشه ای در کشور زیاد است

فیلم های جشنواره رشد در 3 استان اکران شد

نظام آموزشی کشور با واقعیت های فردی و جمعی بیگانه است

افتتاح مرحله دوم کتابخانه آرامگاه شهید مدرس در کاشمر

اتحاد مسلمانان یک راهبرد جدی است

120 شهید اهل سنت سند وحدت در خراسان رضوی

معاون استاندار: خراسان رضوی 164 هزار بی سواد دارد

فیلمهای رشد در مدارس درمیان اکران شد

تجلیل از عوامل فیلم اشنوگل در نیشابور

شرط وجوب امر به معروف بهانه برخی برای ترک این فریضه شده است

فراخوان جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی نمکزار نهبندان

شمار آثار ثبت ملی خراسان جنوبی به 834 اثر رسید

نمایشگاه دائمی سوغات شهرستان بشرویه افتتاح شد

ارسال 165 مقاله برای همایش بین‌المللی بازخوانی تمدن اسلامی و جهان شهر معنوی

«رستاخیز عشق» در رضوان

حضور 135 ناشر خارجی در نوزدهمین نمایشگاه ناشران جهان اسلام در مشهد

پردیس کتاب مشهد پرفروش‌ترین کتاب‌فروشی کشور در پویش کتابگردی

حضور 835 ناشرداخلی و 135 ناشر بین‌المللی در نوزدهمین نمایشگاه کتاب مشهد

عرضه 150 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه ناشران جهان اسلام مشهد

اختصاص یک میلیارد تومان بن خرید کتاب

دبیر نمایشگاه: حضور 6 هزار عنوان کتاب در هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و صنعت خراسان جنوبی گشایش یافت

286 هزار زائر در موکب های خراسان جنوبی اسکان یافتند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: وضعیت کتاب روبه بهبود است

بازدید پژوهشگران موزه متروپولیتن آمریکا از بناهای تاریخی سنگ بست فریمان

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: عدالت طلبان به امام حسین (ع) اقتدا می کنند

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی شهرستان سرخس

آغاز اکران فیلم‌های جشنواره فیلم رشد در خراسان‌شمالی

راهیابی گروه موسیقی «سورنا » از شیروان به جشنواره «نوای خرم»

اجرای نمایش ` خواستگاری` در تالار شمس بجنورد

کارگردان نمایش خاک انتخاب: باید به نمایش مذهبی در مشهد بیشتر اهمیت دهیم

تعداد آثار ثبت‌شده خراسان جنوبی به 834 اثر رسید

اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم رشد در خراسان شمالی آغاز شد

اکران اختصاصی فیلم اشنوگل با حضور استاندار خراسان رضوی

مهم ترین رویدادهای خبری هفتم آذرماه در خراسان شمالی

رویدادهای خبری روز سه شنبه هفتم آذر در خراسان جنوبی

تیتر نخست مطبوعات روز سه شنبه خراسان جنوبی

8 کارگروه مختلف برای اتاق گفت‌وگوی اصحاب فرهنگ و هنر لحاظ شده است

وجود 530 شخصیت بزرگ فرهنگی در مشهد

تولیت آستان قدس رضوی: جبهه مقاومت در منطقه بر استکبار جهانی پیروز شد

مشهد صحنه های زیبایی از خدمت همدلانه را دردهه پایانی صفر به نمایش گذاشت

پرچم گنبد حرم مطهر امام هشتم تعویض شد

کمک 10 میلیاردی وزارت ارشاد سینما برای ساخت سینمای تربت حیدریه

امام عسکری(ع) بدنه اجتماعی شیعه را در قالب یک جریان سیاسی مدیریت کرد

استاد موسیقی مقامی خراسان دارفانی را وداع گفت

`غلام محمد احسانی` پیشکسوت موسیقی مقامی خراسان درگذشت

استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای رفع مشکلات اجتماعی

11 بقعه متبرکه درغرب خراسان رضوی مرمت و بازسازی شد

«فصل لیمو» در نگارخانه رادین

«در حوالی دل» در نگارخانه آرتین

‌«پی 2» روی صحنه تئاتر مشهد

اجرای 49 نمایش در ماه های محرم و صفر در خراسان رضوی

اسامی داوران جشنواره شعر کوتاه خراسان شمالی اعلام شد

42 درصد دانش آموزان خراسان جنوبی در رشته های فنی تحصیل می کنند

اسامی داوران جشنواره شعر کوتاه خراسان شمالی اعلام شد

کار بدون پژوهش سکون آور است/ برگشت اعتبارات پژوهشی پذیرفتنی نیست

پیغام خطا: خطا

سالن تئاتر مردم مشهد را به خودشان برگردانید

41 درصد ازدواج دختران خراسان شمالی در سن زیر 19 سال بوده است

کار فرهنگی باید در اولویت برنامه های بسیج باشد

اجرایی کردن نظام تصمیم گیری مبتنی بر شبکه دانش

در جهان 10 کتاب برتر حوزه محیط‌زیست

ازدواج 41 درصد دختران خراسان شمالی در سن زیر 19 سال

بعد از گذشت 7 ماه از وقوع زلزله؛ هنوز موزه های شهر بجنورد تعطیل هستند

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار در بجنورد گشایش یافت

آرزوهای زنان

تیتر نخست مطبوعات روز یکشنبه خراسان جنوبی

وقف مشارکتی در سه حوزه فرهنگی / لزوم تبدیل نذرهای فرهنگی به وقف های ماندگار

برگزاری نخستین جشنواره استانی شعر دانشجویی خاوران در خراسان‌جنوبی

سرما و یخبندان برخی مدارس روستایی شهرستان فاروج را تعطیل کرد

عنوانهای اصلی روزنامه های خراسان رضوی در پنجم آذر

مهم ترین رویدادهای خبری پنج آذرماه در خراسان شمالی

تعطیلی مدارس ابتدایی قوچان بر اثر بارش برف و سرما

افزایش 34 درصدی زائران پیاده دهه پایانی صفر در مشهد

برگزاری هفته های فرهنگی شهرستان های خراسان رضوی در شاندیز

مدیریت قرآنی کشور نباید به دست افراد بی ارزش بیافتد

آموزش معلمان گنابادی برای تعلیم احکام به دانش آموزان دختر

تقدیر از دستگاه های برتر استان در حوزه ترویج فرهنگ اقامه ی نماز طی سال 95

سابقه هزار ساله موقوفات رضوی

نعمت‌های الهی سکوی پرش به سوی معرفت خداوند هستند

موفقیت ایسنا در ششمین جشنواره وقف و رسانه

رحیم‌پور ازغدی: تشیع را به زیارت و عزاداری محدود کرده‌ایم

مدی کل اوقاف خراسان رضوی: رسانه ها آثار وقف را به مردم نشان دهند

نمایشگاه هفته پژوهش در خراسان شمالی فردا گشایش می یابد

تغییر کاربری سه اثر تاریخی تربت حیدریه

پنج هزار نقطه کشور فاقد پوشش رسانه ای صدا و سیما است

سیاستهای اقتصاد مقاومتی و دولت منشوری متوازن و متعادل است

پیش بینی 10 میلیارد ریال اعتبار پژوهشی برای دستگاه های اجرایی خراسان شمالی

اقامتگاه بوم گردی در روستای هدف گردشگری کنگ راه اندازی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی خواستار استفاده بهینه از امکانات برای توسعه امور فرهنگی شد

«بوم عکس» در نگارخانه آذرنور

«زندگی» در نگارخانه ارغوان

ارتقای فرهنگ عمومی نیازمند مشارکت مردم و مسئولان است

برنده جشنواره جیازینگ چین؛ به علت تحریم ها یک ریال از جایزه به دستم نرسیده است

استاندار خراسان رضوی: جشنواره فیلم رشد کمک شایانی به پرورش نسل آینده کشور می‌کند

جشنواره فیلم رشد تعلیم و تربیت را از کتاب به عرصه هنر هفتم منتقل می‌کند

افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد برای اولین بار در مشهد برگزار شد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی: فیلم آموزشی هزینه نیست؛ سرمایه گذاری است

مهم ترین رویدادهای خبری چهارم آذرماه در خراسان شمالی

کاریکاتوریست بجنوردی جایزه سه هزارو 500 یوانی جشنواره چین را کسب کرد

نسبت نیروهای آموزش به اداری درآموزش و پرورش خراسان شمالی بالاست

کلاس و کتاب درسی تنها ابزار یادگیری نیست

نمایش آثار برگزیده جشنواره رشد در 18 سالن مشهد

فیلم آموزشی باید جزو سرمایه گذاری برای آموزش و فرهنگ باشد

جشنواره فیلم رشد دریچه ای به سوی آموزش زیستن در جهانی توام با صلح است

دلیل اصرار به تغییرات در فرهنگسراهای مشهد چیست؟

چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در مشهد

پایان مسابقات قرآن نیروی زمینی سپاه در مشهد

یک روز هم کتابگردی به جای وبگردی

جشن پیروزی جبهه مقاومت در گلشهر مشهد

خانواده و آموزش و پرورش با تکیه بر زنان، اثر گذارترین نهادهای جامعه هستند

مجوز استخدام در آموزش و پرورش مانه وسملقان و راز وجرگلان پیگیری می شود

کانون فرهنگی هنری در تمامی مساجد شهری خراسان شمالی ایجاد می شود

نصب پلاک افتخار شهیدان حسن زاده در مشهد

جلسه شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار محترم خراسان شمالی

مدیرکل ارشاد خراسان شمالی خواستار استفاده بهینه از امکانات در زمینه امور فرهنگی شد

نیاز52 درصدی کلاس های مدارس فاروج به مقاوم سازی

پایداری كانون های جمعیتی در اطراف شهرستان فردوس مهم و حیاتی است

نمایش ` خرس ` در تالار شمس بجنورد اجرا می شود

دست پر حوزه هنری خراسان رضوی برای کودکان کرمانشاهی

کتابخانه مرکزی شیروان امسال به بهره برداری می رسد

فرمانده ارشد نزاجا در شمال شرق کشور: قرآن هدایت‌کننده، بهترین عمل در جامعه است

شهرهای خراسان شمالی خسته از اغتشاش های بصری و کالبدی

خواهان حل مسائل حوزه امنیتی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی هستیم

25 درصد بیمارستان ها و مراکز پزشکی کشور موقوفه هستند

رئیس هیات مدیره انجمن ایرانی تاریخ: باید چشم‌انداز آینده علم تاریخ را تدوین کنیم

چهارمین کنگره تاریخ‌دانان ایران در مشهد آغاز به کار کرد

خرید کتاب در خراسان جنوبی افزایش یافت/ رشد 5 برابری تا پایان امسال

وظیفه اصلی روحانیون کسب علم و معارف اسلامی و نشر آنهاست

پیش بینی طرح خواندن با خانواده برای 2400 سوادآموز خراسان شمالی

فروش نقاشی‌های کودکان مشهدی به نفع کودکان کرمانشاهی

معاون استاندار: کارگروه رسانه و اطلاع رسانی در خراسان شمالی تشکیل می شود

راههای جدید برای حضور روحانیون در عرصه آموزش نیاز داریم

معاون استاندار: کارگروه رسانه و اطلاع رسانی در خراسان شمالی تشکیل می شود

ارسال 1257 اثر به جشنواره بین المللی فیلم رشد در مشهد

رکاب زنی 4000 کیلومتری فرزند شهید/ پاسداشت شهدای مرزبان

نمایشگاه دائمی پیشگیری اولیه از اعتیاد در بیرجند گشایش یافت

بدهی 140 میلیارد ریالی دستگاه‌های اجرایی به اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی