آخرین اخبار

اقتصادي

نماز طلب باران در شیروان اقامه شد

خراسان آنلاین - شیروان- مردم شیروان روز شنبه پس ازاقامه نماز ظهر و عصر به علت خشکسالی شدید در سال زراعی جاری و هم چنین کاهش بارندگی و خشکسالی های چندین ساله، نماز طلب باران اقامه کردند.

بانک ها 135میلیارد ریال بودجه اشتغال مددجویان خراسان شمالی را پرداخت نکردند

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: بانک های عامل استان از ابتدای امسال تاکنون، مبلغ 135 میلیارد ریال از تسهیلات اشتغال مددجویان زیر پوشش این نهاد را پرداخت نکرده اند.

100 رشته قنات در گناباد نیازمند احیا و مرمت

خراسان آنلاین - گناباد- رئیس اداره آب و خاک و امور فنی مدیرت جهاد کشاورزی گناباد گفت: از مجموع 430 رشته قنات فعال در این شهرستان 100 رشته نیاز به احیا و مرمت دارند.

580 میلیون دلار سرمایه خارجی وارد خراسان رضوی شد

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: هزار و 130 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی از سال 1381 تا پایان آذر امسال در این استان به تصویب رسیده و از این میزان تاکنون 580 میلیون دلار وارد خراسان رضوی شده است.

افزایش 10 برابری اعتبار مرمت قناتهای کشور

خراسان آنلاین - سبزوار- معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: اعتبارمرمت و لابرویی قناتها از 90 میلیارد در سال 1391 به 900 میلیارد ریال برای سال 1397 رسیده که افزایش 10 برابری دارد.

ضرب الاجل فرماندار برای ساماندهی پساب فاضلاب اسفراین

خراسان آنلاین - اسفراین- فرماندار اسفراین با اشاره به غیر قابل استفاده بودن پساب فاضلاب شهرستان برای کشت های مثمر بر خارج کردن استفاده از پساب فاضلاب از چرخه کشاورزی و جایگزینی آن برای آبیاری فضای سبز شهری در سال 97 تاکید کرد.

اختصاص 32 هزار میلیارد ریال برای توسعه روشهای نوین آبیاری

خراسان آنلاین - سبزوار- معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال 32 هزار و 280 میلیون ریال اعتبار برای توسعه روشهای نوین آبیاری در سطح 300 هزار هکتار از زمینهای کشاورزی کشور اختصاص یافت.

رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار: 95 درصد قراردهای کارگران موقت است

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار با انتقاد از قراردادهای موقت گفت: 95 درصد قراردهای کارگران موقت است. این قراردادها عزت جامعه کارگری را محدود کرده و آزادگی را از تشکلهای کارگری می گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایران: به یک نهاد یا ابروزراتخانه برای تصمیم گیری در خصوص کل مسائل اقتصاد کشور نیازمندیم

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: دستگاههای اقتصادی در ایران منفصل از هم و گاه در مقابل یکدیگر عمل می کنند و این وضعیت نمی تواند منافع اقتصادی ما را تامین کند لذا به یک سازمان، نهاد یا ابروزراتخانه نیاز داریم که به صورت یکجا در خصوص کل مسائل اقتصادی تصمیم گیری کند.

پایان عملیات بازیابی گازهای ارسالی به مشعل پالایشگاه سرخس

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر مهندسی و توسعه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس گفت: عملیات بازیابی گازهای ارسالی به مشعل این پالایشگاه از 26 دی ماه پایان یافت که این طرح باعث صرفه جویی سالانه 20میلیون مترمکعب گاز مصرفی سوخت این پالایشگاه می شود.

800 متقاضی نوسازی بافت فرسوده خراسان جنوبی در 3 سال

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: با وجود اینکه حدود سه سال از اجرایی شدن پرداخت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده در استان می گذرد اما تاکنون فقط 800 متقاضی به بانک ها معرفی شده اند.

بودجه سال آینده بنیاد شهید تغییری نکرده است

خراسان آنلاین - گناباد- مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: دولت با همه مشکلات اقتصادی که داشته بودجه بنیاد شهید را تغییر نداده و بودجه سال 97 این بنیاد 11 هزار میلیارد تومان است.

ایجاد بیش از چهار هزار فرصت اشتغال در بخش تعاون خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه دست کم چهار هزار و 648 فرصت اشتغال در تعاونی های ثبت شده این استان ایجاد شده است.

آبرسانی سیار به460 روستای خراسان جنوبی

خراسان آنلاین - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی از ابرسانی سیار 460 روستای معادل 26 درصد روستاهای استان خبرداد. به ...

26 درصد روستاهای خراسان جنوبی با تانکر آبرسانی می شود

خراسان آنلاین - بیرجند - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: 460 روستا یعنی 26 درصد روستاهای این استان با تانکر آبرسانی می شود و باید برای این مشکل چاره ای اندیشید.

انرژی‌های تجدیدپذیر یا اقتصاد هوشمند؟

خراسان آنلاین - نتایج گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که انرژی‌های تجدیدپذیر تا سال 2020 ارزان‌تر از سوخت‌های فسیلی خواهند شد. ...

تلاش برای تبدیل مشهد مقدس به عنوان پایگاه تجارت منطقه ای

خراسان آنلاین - سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در مشهد مقدس بازدید کرد.

واکاوی کاهش بودجه عمرانی در لایحه سال 97

خراسان آنلاین - یک کارشناس اقتصادی گفت: اکنون که درآمد محدود است و بودجه حدود 8.5 درصد رشد پیدا کرده و هزینه‌ها رشد غیر معقولی به خود گرفته طبیعتا با ...

تولید 2 هزار تن عسل در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال 2 هزار تن عسل در این استان تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 6درصد افزایش پیدا کرد.

استاد دانشگاه: آمایش سرزمین تنها راه رسیدن به توسعه پایدار است

خراسان آنلاین - بیرجند - استاد دانشگاه بیرجند گفت: آمایش سرزمین تنها راه رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار است و مسئولان باید در قالب سند چشم انداز، به آینده نگاری و چگونگی توسعه بپردازند.

رتبه 15خراسان شمالی در حوزه صنایع دستی استان های کشور

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: هم اکنون استان خراسان شمالی جزو 15 استان برتر در حوزه صنایع دستی است که باید این رتبه را در یک بازه زمانی مشخص به 10 برسانیم.

بیمه کشاورزی، از ضرورت ترویج تا پرداخت به موقع خسارات

خراسان آنلاین - مشهد- بیمه محصولات کشاورزی در تقویت اقتصاد ملی، افزایش انگیزه دهقانان، کاهش خطرپذیری شغل کشاورزی، تضمین بخشی به این حرفه و دلگرم کردن کشاورزان در زمان بروز حوادث غیرمترقبه و از بین رفتن محصولشان تاثیر دارد.

بارش برف و مه گرفتگی در برخی جاده های خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش برف پراکنده و پدیده مه گرفتگی امشب موجب کاهش دید افقی رانندگان و لغزندگی برخی جاده ها در این استان شده است.

طرح خادم یاری امام رضا (ع) توسعه می یابد

خراسان آنلاین - بیرجند - قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از توسعه طرح خادم یاری امام رضا (ع) خبر داد و گفت: در این طرح از ظرفیت سیل خروشان عاشقان امام هشتم برای گره گشایی از کار محرومان و خدمت به مناطق محروم استفاده می شود.

تثبیت مالکیت 75 درصد زمینهای ملی در قوچان

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس اداره آبخیزداری و منابع طبیعی قوچان گفت: این شهرستان دارای 202 هزار هکتار زمینی طبیعی ملی می باشد که تاکنون مالکیت دولت بر 75 درصد آن تثبیت و سند به این منظور صادر شده است.

ایجاد 4200 فرصت شغلی جدید در سبزوار

خراسان آنلاین - سبزوار- معاون برنامه ریزی فرماندار سبزوار گفت: از ابتدای امسال چهار هزار و 200 فرصت شغلی جدید با سرمایه گذاری و اعطای 613 میلیارد و690 میلیون ریال تسهیلات در این شهرستان ایجاد شده است.

پرداخت 1.1 میلیارد ریال اعتبار اشتغالزایی صنایع دستی در بجستان

خراسان آنلاین - گناباد- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بجستان از پرداخت یک میلیارد و 100 میلیون ریال تسهیلات برای اشتغالزایی به هنرمندان متقاضی در بخش صنایع دستی این شهرستان در 9 ماهه امسال خبر داد.

مصرف سموم کشاورزی در خراسان شمالی از میانگین کشوری پایین تر است

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: متوسط مصرف سموم کشاورزی در استان در واحد سطح در هر هکتار 550 گرم می باشد که این رقم در سطح کشور حدود 750 گرم است.

پایش هوشمند نیمی از برق مصرفی مشهد

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: در اجرای پروژه فهام (فراسامانه هوشمند اندازه‌ گیری و مدیریت انرژی) تاکنون 30 هزار شمارشگر هوشمند برای مشترکان پرمصرف این شهر نصب شده و نیمی از انرژی برق مشهد به صورت هوشمند پایش می شود.

فرسودگی خط تولید، مشکل صنعت لوازم خانگی گازسوز خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی گازسوز خراسان رضوی گفت: قدیمی بودن کالا، فرسودگی خط تولید و روزآمد نبودن فناوری، مشکل اصلی شرکت های تولید لوازم خانگی گازسوز در استان است.

هیچ گونه افزایش قیمت نان یا کاهش وزن چانه در خراسان جنوبی مشاهده نشد

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: هیچ گونه افزایش قیمت یا کاهش وزن چانه در استان مشاهده نشده است و در این خصوص سطح رعایت استانداردها و قیمتی بر اساس نرخ نامه و ضوابط پیش می رود.

574 واحد تولیدی خراسان جنوبی تسهیلات گرفتند

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 2 هزار و 11 میلیارد ریال تسهیلات به 574 واحد تولیدی استان پرداخت شده است.

استقبال اندک واحدهای تولیدی گناباد از طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی

خراسان آنلاین - گناباد- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال گناباد با انتقاد از استقبال کم واحدهای تولیدی و خدماتی از طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی، گفت: از مجموع 320 متقاضی معرفی شده به این واحدها از ابتدای امسال، تنها 12 نفر جذب شده اند.

گشایش چهار نمایشگاه بین المللی و تخصصی در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد - نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی `صوتی و تصویری دیجیتال و جشنواره و نور و صدا` به همراه هفتمین نمایشگاه تخصصی `فرش دستباف، موکت و کفپوش` و نهمین نمایشگاه تخصصی منسوجات خانگی عصر دوشنبه به صورت همزمان در مشهد گشایش یافت.

افزایش 18 درصدی جوجه ریزی مرغداری ها در خواف

خراسان آنلاین - گناباد- رئیس شبکه دامپزشکی خواف گفت: میزان جوجه ریزی در مرغداری های این شهرستان در 9 ماهه امسال با افزایش 18.5 درصدی به نسبت مدت مشابه پارسال از 2 میلیون و 700 هزار قطعه به سه میلیون و 200 هزار قطعه رسید.

تاکید استاندار برحمایت ویژه بانک ها از سرمایه گذاران

خراسان آنلاین - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی برحمایت ویژه از سرمایه گذاران توسط بانک های عامل تاکید کرد و گفت: نباید به بهانه های مختلف از تسهیلات مورد نیاز طرح های سرمایه گذاری به ویژه سرمایه گذاران بزرگ استان کاسته شود.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تکمیل پروژه زنجیره تولید پیله ابریشم خبر داد

خراسان آنلاین - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تکمیل پروژه زنجیره تولید پیله ابریشم در شهرستان راز و جرگلان خبر ...

افزایش 6 درصدی تولید شیر در استان خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: تولید شیر در 9 ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 6 درصد افزایش داشته است.

4 سکوی جمع آوری شیر سالم در فردوس افتتاح شد

خراسان آنلاین - بیرجند - سکوی برداشت و جمع آوری شیر سالم روستای خانکوک به نمایندگی از چهار سکوی برداشت شیر روستاهای شهرستان فردوس افتتاح شد.

مذاکره با چند موسسه بزرگ برای خرید سهام پدیده

خراسان آنلاین - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: تکمیل پروژه پدیده با این تعداد سهامدار ممکن نیست و با تعدادی از موسسات بزرگ مذاکراتی شده تا سهام خرد خریداری شده و با سهامداران کمتر این مجموعه به پیش رود.

کارشناس کشاورزی نیوزلند به شیروان سفر می کند

خراسان آنلاین - شیروان- فرماندار شیروان گفت: کارشناس کشاورزی از نیوزلند و مجید دهقان شعار سفیر سابق ایران در نیوزلند سه شنبه هفته جاری به مدت سه روز به شیروان سفر می کنند.

کارگاه جواهر سازی، آوازی که از دور خوش است

خراسان آنلاین - کارآفرین رشته جواهرسازی و جواهرنگاری در بجنورد گفت: رشته جواهرسازی در خراسان شمالی دارای بازار خوبی است اما متاسفانه مشکل ...

سخت گیری بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغال/روند کند پرداخت تسهیلات

خراسان آنلاین - بیرجند- فرماندار بیرجند با اشاره به سخت گیری بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغال گفت: درخواست دو ضامن برای تسهیلات اشتغال‌زایی کمتر از 15 میلیون تومان توجیه ندارد.

اختصاص 95 میلیارد ریال به حوزه اشتغال‌زایی بیرجند

خراسان آنلاین - بیرجند- مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند گفت: از محل بند د تبصره 16 قانون بودجه امسال 95 میلیارد و 640 میلیون ریال اعتبار به حوزه اشتغال‌زایی اختصاص یافته است.

رشد 21 درصدی جوجه ریزی در خراسان‌جنوبی‌

خراسان آنلاین - رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: جوجه ریزی طیور گوشتی در خراسان جنوبی 21 درصد نسبت به ...

جذب380 میلیارد ریال از تسهیلات طرح های کشاورزی در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 380 میلیارد ریال از تسهیلات طرح های کشاورزی در این استان جذب شده است.

23 درصد ذخیره آب در مخازن سدهای خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: هم اینک 23 درصد از حجم کلی مخازن سدها در این استان آب دارد و 77 درصد آن خالی است.

تشنگی دشت های خراسان شمالی در زمستان

خراسان آنلاین - بجنورد- دشت های خراسان شمالی هم اکنون درگیر خشکسالی کم سابقه ای روبه رو است به طوریکه میانگین بارش باران در دوره آماری بلندمدت در این استان شمال شرق کشور 56 درصد کاهش دارد و زنگ خطر را برای کشاورزی این خطه به صدا درآورده است.

ایجاد یک هزار طرح اشتغال در 9 ماهه امسال در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: در 9 ماهه امسال یک هزار و357 طرح اشتغالزا به ارزش بیش از 280 میلیارد ریال برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان اجرا شد.

اخبار خواندنی

نگاهی به مسائل و مشکلات اجرای طرح تفضیلی گناباد

ما در یک بروکراسی اداری گم شده‌ایم

راه‌اندازی بیش از 81 هزار شغل طی 6 ماهه اول سال در استان

پرداخت 41 میلیارد و 400 هزار تومان تسهیلات راه‌اندازی مشاغل خانگی در استان

بیش از 65 درصد اشتغال ایجاد شده کشور در حوزه زنان است

توسعه متوازن خراسان رضوی با ایجاد اشتغال در روستاها محقق می شود

1357 طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی ایجاد شد

تبدیل فناوری به شغل و ثروت در کشور الگوسازی شود

جهاد دانشگاهی خراسان شمالی در مسیر برند سازی حرکت کند

تلاش برای مهیا کردن فعالیت های اقتصادی برای مرز نشینان

اختصاص 9 میلیارد ریال برای اشتغال زنان سرپرست خانوار خراسان شمالی

بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اشتغال خراسان شمالی اختصاص یافت

آبدهی بیش از 194 میلیون متر مکعب قنوات خراسان‌جنوبی

برگزاری دوره آموزشی پرورش شتر اسفند ماه جاری در بشرویه

بانک های خراسان شمالی 15 درصد بیش از منابع خود تسهیلات پرداخت کردند

"اعتماد و امنیت" حلقه گمشده پیام‌رسان‌های داخلی

پیش بینی وزش باد شدید و کاهش آلودگی هوا در مشهد

بیش از 1800 کیلومتر باند دوم راه در خراسان جنوبی در دست ساخت است

ارزش ریالی کشفیات قاچاق امسال بیش از 50 میلیارد ریال بوده است

با پیگیری مطالبات مردم از سوء استفاده دشمن جلوگیری شود

یک پروژه ورزشی بخش غلامان رازوجرگلان با گذشت 8سال همچنان نیمه تمام است

132 کیلومترجاده روستایی در شیروان در دست احداث است

استاندار:هزارمیلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا در خراسان شمالی اختصاص یافت

حمایت وزارت جهاد کشاورزی از زعفرانکاران با خرید توافقی 50 تن زعفران

اقتصاد مرز یکی از بهترین شرایط برای درآمد زایی در خراسان جنوبی است

مجوزهای سرمایه گذاری در کوتاهترین زمان ممکن صادر شود

راهکارهای انتقال آب به خراسان جنوبی مورد بررسی قرار گرفت

تسهیلات صفر درصدی برای پروژه های نیمه تمام خراسان جنوبی

راه اندازی 12 ایستگاه پیش آگاهی در خراسان شمالی

هیچ گونه تسهیلات و خدماتی به شالی کاران خراسان شمالی تعلق نمی گیرد

رشد اقتصادی زمانی ایجاد می‌شود که در بستر یک جامعه مدنی رخ دهد

اولویت اصلی برای ایجاد توسعه توجه به سرمایه گذاری است

شهرداری بجنورد به قول خود برای ساماندهی میدان دام بجنورد عمل نکرده است

پایین بودن بهره وری مشکل عمده تولیدکنندگان بخش کشاورزی است

صدور3مجوز مشاغل خرد در خراسان جنوبی/کاهش ریسک مشاغل خرد بررسی شود

با حضور رئیس سازمان دامپزشکی انجام شد؛ رونمایی دبیرخانه کارآفرینی دولتی برای اولین در کشور در خراسان شمالی

توسعه باند فرودگاه سبزوار نیازمند 200 میلیارد ریال اعتبار

قوانین متعدد به نفع تولید و اشتغال نیست

مشارکت عمومی و امنیت موجب رشد سرمایه گذاری می شود

85 درصد از جمعیت خراسان شمالی زیر پوشش سهام عدالت هستند

16 استان در کشور عاری از بیماری آنفولانزای پرندگان هستند/ jتولید 95 درصد از واکسن های مورد نیاز دام در کشور

تخم مرغ 53 هزار ریالی در خراسان شمالی توزیع می شود

ایجاد اشتغال و کارآفرینی توسط پست از طریق خرید و فروش اینترنتی

اختصاص 4 میلیارد تومان برای خرید 70 دوربین نظارت تصویری و ثبت تخلفات در مشهد مقدس

عوامل سرمازدگی کلزا و راه‌های مقابله با آن

هیچ دغدغه ای برای تامین کالاهای مورد نیاز مردم نداریم

731 هزار نفر در خراسان‌شمالی سهام عدالت می گیرند

آخرین دستاوردهای شرکت های خودروسازی در بجنورد به نمایش گذاشته شد

با افزایش قیمت‌های غیرمنطقی به شدت برخورد خواهیم کرد

کارگروه بررسی علل مهاجرت در خراسان جنوبی تشکیل شود

ترانزیت بیش از 12هزار تن کالا از گمرک ماهیرود خراسان جنوبی به افغانستان

قیمت قالیشویی‌ها در ماه‌های پایانی سال افزایش می‌یابد؟

تعهدات راه و شهرسازی در تامین سود تسهیلات بافت فرسوده شهری محقق نشد

معضل مقاومت آنتی بیوتیکی ناشی از مصرف خودسرانه دارو است

افزایش 4.3 درصدی تولید فراورده های دامی در خراسان شمالی

هزینه کرد 4میلیاردی خیرین در بخش بهداشت و درمان قاینات

اجازه گران کردن کالا را به سودجویان نمی دهیم

موافقت شورایعالی شهرسازی و معماری با احداث سازه اصلی پروژه پدیده

مرکز فنی وحرفه ای فاروج کارگاه های صنایع غذایی ایجاد کرد

325 نفر در خراسان شمالی برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی معرفی شدند

عضو کارگروه کاهش تلفات برق: فقدان هماهنگی بین دولت و بخش خصوصی چالش مهم صنعت برق است

210 هزار هکتار از مراتع شیروان ممیزی شد

رضایت مردم از کسب و کار اینترنتی در خراسان رضوی

حدود 85 درصد بدهی‌های صنعت برق کشور مربوط به بخش تولید و بانک‌ها است

فراهم کردن زیرساخت‌های اشتغال همکاری دولت و مردم را می‌طلبد

طرح «رصد وضعیت آنفلوانزای پرندگان» در خراسان جنوبی اجرایی می‌شود

40 هزارتن پنبه به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری شده است

بشرویه پیش رو در کشت و تولید طلای سفید در خراسان جنوبی

استقرار سامانه صدور مجوز شرکت‌های پخش کالا

118 میلیاردتومان برای اشتغال در روستاهای خراسان جنوبی اختصاص یافت

اجرایی شدن طرح توسعه پتروشیمی خراسان در انتظار تشکیل مجمع

مردم برای راه‌اندازی کارگاه‌های اقتصادی کوچک و زودبازده تلاش کنند

نباید به طلا مالیات بر ارزش افزوده تعلق گیرد

افزایش چهار برابری کشت گلخانه در سبزوار

2هزار هکتار اراضی مانه وسملقان زیر پوشش آبیاری نوین قرار گرفت

نماینده مجلس: روند مهاجرت از روستاهای خراسان جنوبی افزایشی است

تخصیص حدود 15میلیاردریال اعتبار برای طرح های آبخیزداری خراسان شمالی

افزایش 937 میلیارد تومانی سرمایه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده تا 25 دی

اعزام هیات تجاری از خراسان شمالی به ترکمنستان در اوایل سال آینده

تشکیل مجمع عمومی فوق العاده شرکت پدیده تا پایان امسال

زنگ زرشک سالانه 50 میلیارد ریال به باغهای درمیان خسارت وارد می کند

صادرات 87 میلیون دلاری از بازارچه‌های مرزی خراسان رضوی

یک مسئول در خراسان شمالی: با دامداران متخلف درمراتع میانبد و قشلاقی برخورد می شود

معرفی 1320 نفر برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک‌ها در خراسان‌شمالی

بیشتر تولیدکنندگان نمونه کشاورزی در کشور خراسانی هستند

استقبال کمرنگ بخش خصوصی تربت حیدریه از اجرای طرح کارورزی

موردی از انفلوانزای پرندگان در خراسان‌جنوبی مشاهده نشده است

خرید توافقی 2.5 تن زعفران از کشاورزان خراسان‌جنوبی

افت 70سانتی متری آب منابع زیرزمینی دشت های خراسان شمالی در سال

صادرات 87.5 میلیون دلاری 9 ماهه امسال از بازارچه های مرزی خراسان رضوی

قنات؛ مهندسی کهن مقابله با کم آبی - حکیمه مصطفایی*

فقدان شفافیت، ریشه بسیاری از مشکلات کشور است

5600 پایه تیر برق در روستاهای خراسان شمالی جابجا می شود

استاندار خراسان جنوبی: جذب اعتبارات اشتغال ناکافی است

228 پروژه اقتصادی در خراسان رضوی آماده بهره‌برداری است

/گزارش/ ساخت باشگاه های سوارکاری در خراسان شمالی در سکانس بی تدبیری ادارات

استاندار: خراسان شمالی 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اشتغال دارد

تکمیل 35 درصد واحدهای مسکونی زلزله زده مددجویان امداد خراسان شمالی

اجرای یک هزار و 30 میلیارد ریال پروژه از محل اعتبارات بهسازی بافت فرسوده در حاشیه مشهد

صدور نخستین محموله شمش فولاد از خراسان رضوی

نوسازی بافت فرسوده مشهد اقدامی ضروری و پیشگیرانه در برابر حوادث طبیعی

بهسازی بافت های فرسوده و اجرای طرح مسکن اجتماعی در خراسان شمالی

43.2 درصد از اعتبارات شهرستان بجنورد تخصیص پیدا کرد

بازگشت آرامش نسبی به بازار عرضه خرده فروشی تخم مرغ

کاهش بارندگی موجب عقب‌ماندگی سطح سبز مزارع دیم خراسان شمالی شد

رانندگان خودروهای سنگین در گناباد خواستار ساماندهی سیستم نوبت دهی بار شدند

سرمایه های سبز در قلب کویر/نسخه گیاهی برای درمان بیکاری

نبود فضا استخوانی لای زخم ابریشم بافان خراسان شمالی

2موج بارشی جدید وارد خراسان شمالی می شود

افزایش 50 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد

بیش از 18 میلیون سهم در تالار بورس خراسان‌جنوبی معامله شد

قیمت میوه فصل و صیفی در میدان بار سپاد مشهد

اجرای طرح جنگلانه در سطح 3 هکتار از مناطق مرتفع شیروان

خراسان رضوی رتبه سوم کشور در تولید قارچ

یک میلیون و 200 هزار تن محصول زراعی و باغی در خراسان شمالی تولید شد

افزایش 3درصدی توزیع فراورده های نفتی در منطقه تربت حیدریه

سدهای خراسان شمالی آبی برای کشت پاییزه نداشتند

صدور مجوزحمل بهداشتی 12 هزار تن شیرخام خراسان شمالی به خارج از استان

1028 میلیارد تومان سهم تسهیلات اشتغالزایی استان برآورد شده است

پرداخت73 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق کسب و کار الکترونیکی در خراسان رضوی

هیچ سازه ای روی محدوده گسل ها مقاومت نمی کند

28 مجتمع آبرسانی خراسان شمالی از منابع صندوق توسعه ملی اجرا می شود

طرح کاداستر در 35 هزار هکتار از اراضی خراسان شمالی اجرا شد

صدور 117 میلیون لیتر نفت گاز از خراسان رضوی

شهردار مشهد: فروشگاههای زنجیره ای باید جایگزین واحدهای تجاری خرد شوند

ارتباط مستقیم ایمنی شبکه های گاز با دریافت هزینه خدمات مستمر

10 میلیارد ریال برای بیابان زدایی در خوسف اختصاص یافت

چهار و نیم میلیون متر مکعب صرفه جویی آب با انسداد چاههای غیرمجاز در نیشابور

استاندار خراسان شمالی: 80 درصد سهم اشتغال استان اجرایی شد

اخذ مالیات 3 هزار 300 میلیاردی در سال گذشته از کسانی که تاکنون مالیات پرداخت نکردند

سهم مالیات بر ارزش افزوده در سال 96، به 52درصد رسیده است

معاون فرماندار تربت حیدریه:شناسایی و بکارگیری استعدادها از ویژگی های بسیج است

لایحه مالیات بر ارزش افزوده شامل 20 اصلاح اساسی است

مالیات بر ارزش افزوده تاثیر منفی و معنی‌داری بر اشتغال و تولید دارد

پرداخت 13میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی در گناباد

آستان قدس رضوی سهم دولت در پروژه ریلی مشهد - گرگان را تامین می کند

سهم خراسان رضوی از مالیات کشور بسیار ظالمانه است

تولید 22 درصد چغندر خراسان رضوی در جوین

مشارکت مردم در احیا 1،8 میلیون هکتار بیابان در خراسان رضوی

108هزار متر مکعب آب برای روستاییان شهرستان درمیان ارسال شد

صدور مجوز حمل بیش از 81 هزار رأس دام زنده در سه ماهه سوم سال جاری توسط دامپزشکی خراسان شمالی

همایش ملی مالیات بر ارزش افزوده در مشهد

وزارت نفت 7500تن لوله بدون درز شرکت لوله گستر اسفراین را خرید می کند

کاهش قیمت تخم مرغ در خراسان رضوی / آنفلوانزای مرغی علت گرانی

64 طرح مشاغل خانگی توسط اداره کل ارشاد خراسان شمالی به بانک معرفی شد

19 هزار مسکن روستایی در غرب خراسان رضوی نیازمند مقاومسازی

راه حل مشکلات اقتصادی برپایی تجمع‌ غیرقانونی نیست

قیمت تخم‌مرغ در بازار استان کاهش یافت

ایجاد مرکز جامع انتقال خون در خراسان جنوبی/ارسال پلاسما از بیرجند

تعدیل و کاهش قیمت تخم‌مرغ در بازار