پیام خراسان

آخرين مطالب

اقتصادي

9 نهالستان مجاز در خراسان رضوی فعال است

پیام خراسان - مشهد- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: 9 نهالستان مجاز تولید نهال در این استان فعال است.

سطح زیرکشت پنبه در تایباد افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: کشت پنبه در هزار و 500 هکتار از مزارع این شهرستان انجام شد که نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش دارد.

کارگاه کشوری آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی

پیام خراسان - مشهد- کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی با حضور معاون وزیر دادگستری، مدیران ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و دیگر مسئولان این حوزه از سراسر کشور روز سه شنبه در مشهد برگزار شد. عکس از محسن بخشنده

12 هزار تن گندم تضمینی در تربت جام خریداری شد

پیام خراسان - مشهد- مدیر جهاد کشاورزی تربت جام گفت: از آغاز خرید تضمینی گندم تاکنون 12 هزار و 500 تن محصول از کشاورزان در این شهرستان خریداری شده است.

تنها 10 درصد درآمد عشایر خراسان شمالی وابسته به دام نیست

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی گفت: تنها 10 درصد درآمد عشایر این استان وابسته به دام نیست و از محل تولید صنایع دستی، جمع آوری گیاهان دارویی و زراعت و باغداری تامین می شود.

فغان مستاجرها از افزایش اجاره‌ بها

پیام خراسان - سالی نیست که قیمت اجاره بها با نظر و سلیقه مالکان افزایش پیدا نکند و باعث کوچ برخی از اقشار مستأجر در بجنورد به مناطق کم برخوردارتر و یا نقل ...

کد رهگیری کالای دخانی امسال عملیاتی می شود

پیام خراسان - مشهد- معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: کد رهگیری کالای دخانی به عنوان مهمترین اقدام پیشگیرانه امسال عملیاتی می شود.

کشت گیاهان دارویی در خوشاب افزایش یافت

پیام خراسان - سبزوار- مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: با کاشت گیاهان دارویی در عرصه ای 100 هکتاری سطح زیر کشت این محصولات در شهرستان به سه هزار هکتار رسید.

تعیین تکلیف واحدهای سیل زده مددجویان بهزیستی و کمیته امداد خراسان شمالی تا 48 ساعت آینده

پیام خراسان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: اولویت نخست ما برای ساخت منازل خسارت دیده ناشی از سیل با معلولان و مددجویان کمیته امداد ...

کانون‌های ملخ بومی استان تا شهریور فعال هستند

پیام خراسان - مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: به این دلیل که رگبارها متنوع و پراکنده هستند، امسال تا شهریور کانون‌های ملخ بومی را خواهیم ...

بارندگی امسال باعث کاهش آفت محصول پسته شد

پیام خراسان - مشهد- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: بارندگی خوب طی امسال در این استان موجب کاهش آفت پسیل پسته به عنوان یکی از تهدیدات مهم این محصول شده است.

شناسایی دو کانون ملخ های مهاجم در خراسان جنوبی /مبارزه ادامه دارد

پیام خراسان - بیرجند- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از شناسایی دو کانون ملخ های مهاجم صحرایی در استان خبر داد و گفت: هم اکنون مبارزه در این کانون ها ادامه دارد.

گندم در 100 درصد مراکز خرید تایباد ذخیره شد

پیام خراسان - مشهد- مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: با خرید 25 هزار تن گندم از کشاورزان در این شهرستان تا 27 خرداد ماه جاری 100 درصد ظرفیت مراکز خرید این محصول در تایباد تکمیل شد.

تنگناهای ارزی صادرات زعفران و لزوم بازنگری سیاستها

پیام خراسان - مشهد- سیاست های ارزی بویژه تحویل ارز حاصل از صادرات به سامانه نیما، صدور زعفران را با تنگناها و مشکلاتی مواجه کرده که در صورت تداوم این وضعیت چرخه صادرات این محصول در خراسان رضوی تغییر کرده و از مسیر همیشگی خود خارج خواهد شد.

فاز نخست کارخانه فولاد قاینات به بهره برداری می رسد

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی گفت: با واگذار شدن صنعت فولاد قاینات به دولت امیدواریم تا پایان امسال فاز نخست این کارخانه به بهره برداری برسد و فاز دوم آن سال آینده افتتاح می شود.

کشف محموله آرد خارج از شبکه در خراسان شمالی

پیام خراسان - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی از کشف محموله‌ای دیگر از عرضه خارج از شبکه آرد در استان به میزان بیش از 14 و نیم تن خبر داد. به گزارش ...

تسهیلات مناسبی جهت احداث مجتمع های گلخانه ای ر نظر گرفته شده است

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی در سفر به شهرستان قاینات و در جمع مردم دهستان کرغند از توابع شهرستان قاینات ، با بیان این مطلب افزود: در بحث احداث مجتمع های گلخانه ای،  دولت تسهیلات مناسبی در نظر گرفته که می تواند کمک شایان توجهی در توسعه اشتغال در این منطقه باشد.

هدف از حضور میدانی در روستاها، رفع مشکلات به صورت کارشناسی است

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی در اولین روز سفر به شهرستان قاینات، ضمن بازدید از روستای تیغاب بخش سده شهرستان قاینات در جمع مردم این روستا افزود: ظرفیت خوبی در بخش های مختلف دامداری، کشاورزی و صنایع دستی در این روستا وجود دارد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد صادق معتمدیان گفت: مجتمع های دامداری و گلخانه ای و صنایع فرآوری محصولات کشاورزی، زمینه ساز اشتغال در روستاها است و تمام اقدامات زیربنایی روستایی بایدزمینه ساز توسعه اشتغال باشد.

کمک های خیران باید نظام مند هزینه شود

پیام خراسان - بجنورد- رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با قدردانی از ورود خیران به مدرسه سازی گفت: باید کاری کرد که بر اساس الگوی مشخص کمک های این قشر از جامعه به طور نظام مند هزینه شود.

150 هزار میلیارد ریال برای نوسازی بافت فرسوده مشهد نیاز است

پیام خراسان - مشهد- رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 150 هزار میلیارد ریال اعتبار برای احیا و نوسازی بافت فرسوده و ناکارآمد در سطح این کلانشهر نیاز است.

نواحی صنعتی خراسان شمالی جان می گیرند

پیام خراسان - مدیر عامل شرکت و نواحی صنعتی خراسان شمالی گفت: نواحی صنعتی در این استان در حال جان گرفتن هستند. سیاوش وحدت در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ...

چاه های آب خراسان شمالی استراحت می کنند

پیام خراسان - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: تابستان امسال به چاه های آب این استان استراحت داده می شود. غلامحسین ساقی در گفت و گو با خبرنگار ...

1115 تن کلزا در خراسان رضوی خریداری شد

پیام خراسان - مشهد- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: از آغاز خرید تضمینی تا کنون هزار و 115 تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان استان خریداری شده است.

تحریم موجب افزایش اسباب بازی های ایرانی در بازار شد

پیام خراسان - مشهد- رئیس اتحادیه صنف خرازی و لوازم ورزشی مشهد گفت: تحریم ها طی یک سال اخیر منجر به افزایش اسباب های تولید داخل و فروش آن نسبت به اقلام مشابه چینی در بازار مشهد شده است.

شافعی بار دیگر رئیس اتاق بازرگانی ایران شد

پیام خراسان - غلامحسین شافعی رئیس دوره هشتم اتاق بازرگانی ایران برای دوره نهم نیز به عنوان رئیس این اتاق برگزیده شد. چهار نواب رئیس هم انتخاب شدند. به ...

اجرای پروژه‌های بیابان‌زدایی فقط در 7000 هکتار از بیابان‌های خراسان‌شمالی/ شدت بیابا‌ن‌های استان افزایش یافته است

پیام خراسان - مدیر امور بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: تاکنون فقط در سطح هفت هزار هکتار از بیابان های استان پروژه های بیابان ...

نظام مالیاتی مدرن، فضای امن اقتصادی را برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان فراهم می‌کند

پیام خراسان - مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: شرایط اقتصادی کنونی ایجاب می ‌کند که ما با یک نظام مالیاتی مدرن که با تکیه بر توان و تخصص داخلی تکمیل ...

تحول اداری ملاک ارزشیابی دستگاههای اجرایی خراسان رضوی است

پیام خراسان - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان رضوی گفت: مهمترین مولفه ارزشیابی عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی این استان توجه به ملاکهای تحول اداری در انجام وظایف محوله است.

ورود گردشگران خارجی به مشهد سالانه 20 درصد افزایش دارد

پیام خراسان - مشهد- رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور گفت: ورود گردشگران خارجی به مشهد بر اساس ویزای فرودگاهی صادر شده توسط این نمایندگی سالانه 15 تا 20 درصدی افزایش دارد.

صنعت گل در کشور مبتنی بر واردات است

پیام خراسان - مدیر گروه پژوهشی بیوتکنولوژی گیاهان زینتی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: صنعت گل کشور مبتنی بر واردات است و ساختار آن بر این اساس شکل ...

شکوفایی اقتصادخراسان شمالی از طریق طبیعت/طعام خوش اقتصادی رابچشید

پیام خراسان - بجنورد- گیاهان دارویی و صنعتی و به بیانی دیگر، محصولات فرعی جنگلی و مرتعی از جمله پتانسیل های مهمی است که از سوی مرتبطین به این صنعت در خور اهمیتش، به آن توجه نشده است.

تولید کلزا در جوین افزایش یافت

پیام خراسان - سبزوار- مدیر جهاد کشاورزی جوین گفت: در سال زراعی جاری یک هزار و 522 تن کلزا در این شهرستان برداشت شد که نسبت به سال گذشته 440تن افزایش دارد.

1622واحد اقامتی دارای مجوز در خراسان رضوی وجود دارد

پیام خراسان - مشهد-سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در حال حاضر 1622 واحد اقامتی شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمان‌پذیر، واحدهای خانه مسافر دارای مجوز در استان وجود دارد.

زخم های کهنه زلزله سال 96 سفید سنگ خراسان رضوی

پیام خراسان - مشهد- زخم ها و خسارتهای جبران شده و جبران نشده زلزله 6 ریشتری فروردین ماه سال 96 در خاطره روستائیان منطقه سفید سنگ خراسان رضوی باقی مانده و برخی کمبودها همچنان آنان را می آزارد.

2 هزار واگن برای صادرات کالا از سرخس به آسیای مرکزی تامین شد

پیام خراسان - مشهد- سرپرست اداره کل راه آهن خراسان گفت: در 2 ماه نخست امسال بازرگانان کشور بیش از 2 هزار دستگاه واگن باری برای صادرات کالا از مرز ریلی سرخس به آسیای مرکزی از برخی از این کشورها تامین کردند.

خرید 40 تن پیله ابریشم خراسان‌شمالی توسط بخش خصوصی/ توسعه توتستان‌ها میزان توزیع تخم‌های نوغان را دو برابر کرد

پیام خراسان - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از خرید 40 تن پیله ابریشم تولید شده در این استان توسط بخش خصوصی خبر داد. علی ...

مطالبات سپرده گذاران کاسپین تا سقف 10 میلیارد ریال تسویه شد

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: بر اساس اعلام نهادهای مالی و نماینده موسسه کاسپین در این استان مطالبات سپرده گذاران تعاونی های اعتبار منحله تشکیل دهنده این موسسه تا سقف 10 میلیارد ریال حسابرسی و تسویه شده است.

564 کیلومتر سامانه نوین آبیاری در سربیشه اجرا شد

پیام خراسان - بیرجند - مدیر جهاد کشاورزی سربیشه گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون 564 کیلومتر سامانه نوین آبیاری با پرداخت 44 میلیارد و 958 میلیون ریال در این شهرستان اجرا شد.

2 هزار واگن باری برای صادرات کالا از سرخس به آسیای مرکزی تامین شد

پیام خراسان - مشهد- سرپرست اداره کل راه آهن خراسان گفت: طی 2 ماه نخست امسال بازرگانان کشور بیش از 2 هزار دستگاه واگن باری برای صادرات کالا از مرز ریلی سرخس به آسیای مرکزی از برخی از این کشورها تامین کردند.

رنج معدن کاران از منابع طبیعی/اما و اگرهای دردسرساز برای معدنی ها

پیام خراسان - بیرجند- معدن کاران خراسان جنوبی از مشکلاتی اعم از برخی اما و اگرها برای فعالیت و سنگ اندازی منابع طبیعی در میدان کاری رنج می برند که نیازمند توجه بیشتری از سوی متولیان است.

توسعه تنها ذخیره گاه فندق خراسان شمالی با مشکل مواجه است

پیام خراسان - بجنورد- معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: با وجود تلاش های فراوان برای توسعه تنها ذخیره گاه فندق شرق کشور در این استان، وضعیت اکولوژیکی استان اجازه توسعه این ذخیره گاه را نمی دهد.

استاندار خراسان شمالی: مسئولان کارهای اداری را برای تولید آسان سازی کنند

پیام خراسان - بجنورد- استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه مسئولان و مدیران تلاش کنند تا تولید نخوابد، گفت: برای آسان سازی کارها در این زمینه باید روند اداری اصلاح شود.

16 هزار تن گندم کشاورزان رشتخوار خریداری شد

پیام خراسان - تربت حیدریه - مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار گفت: همزمان با آغاز برداشت گندم تاکنون 16 هزار تن گندم مازاد بر نیاز، از کشاورزان این شهرستان خریداری و تحویل مراکز خرید شده است.

معدن، اولین حلقه چرخه تولید

پیام خراسان - عضو نظام مهندسی معدن خراسان رضوی گفت: معادن در تحقق، دستیابی و عملی کردن به شعار رونق تولید می‌توانند نقشه به سزایی داشته باشند، متاسفانه ...

تولید پیله ابریشم در شیروان دو برابر شد

پیام خراسان - بجنورد- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: تولید پیله ابریشم در این شهرستان امسال نسبت به سال قبل، 100 درصد افزایش داشته است.

تولید جو در جوین افزایش یافت

پیام خراسان - سبزوار- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوین گفت: در سال زراعی کنونی 22 هزار تن جو از مزارع این شهرستان برداشت شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار هزار و 600 تن افزایش یافته است.

15 تن کالای احتکاری در تایباد کشف شد

پیام خراسان - مشهد- فرمانده انتظامی تایباد گفت: 15 تن مواد غذایی احتکار شده در این شهرستان در 48 ساعت گذشته از یک انبار و منزل مسکونی کشف و ضبط شد.

استخرهای پرورش ماهی در باخرز افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باخرز گفت: در حال حاضر تعداد 78 استخر پرورش ماهی گرم آبی و سرد آبی در این شهرستان فعال است که این تعداد نسبت به سال زراعی گذشته 70 درصد افزایش داشته است.

هزینه ارزی تنها مشکل تجار در نمایشگاههای خارجی است

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با وجود تحریم های ظالمانه، شرایط برای حضور فعالان اقتصادی ایرانی به ویژه خراسان رضوی در نمایشگاه های خارج از کشور فراهم است و جز هزینه های بالای ارزی آن، مانع دیگری در این مسیر نیست.

لبخند طلایی بر لب کشاورزان خراسان جنوبی

پیام خراسان - مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: طرح ملی نوین زعفران به مبلغ 100 میلیارد تومان با مشارکت سه استان در حال بررسی ...

تعداد استخرهای پرورش ماهی در باخرز افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باخرز گفت: در حال حاضر تعداد 78 استخر پرورش ماهی گرم آبی و سرد آبی در این شهرستان فعال است که این تعداد نسبت به سال زراعی گذشته 70 درصد افزایش داشته است.

هزینه های بالای ارزی تنها مشکل تجار استان در نمایشگاه های خارجی است

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با وجود تحریم های ظالمانه، شرایط برای حضور فعالان اقتصادی ایرانی به ویژه خراسان رضوی در نمایشگاه های خارج از کشور فراهم است و جز هزینه های بالای ارزی آن، مانع دیگری در این مسیر نیست.

مخازن 63 درصد از سدهای استان پر است

پیام خراسان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 990 میلیون متر مکعب در سدهای ما موجود است که سال گذشته این مقدار 347 میلیون ...

دولت کارگزار مناسبی برای امر اقتصادی نیست

پیام خراسان - رئیس قوه مقننه گفت: هنوز دولت از نظر اقتصادی خیلی فربه است و در حقیقت دولت کارگزار مناسبی برای امور اقتصادی نیست. به گزارش ایسنا، منطقه ...

ساير مطالب

اختصاص سهمیه کنکور به جامعه عشایری یک ضرورت است‌

فقط 8 درصد مناطق عشایری کد شناسه ندارند

لاریجانی: به استقلال اقتصادی به خصوص در حوزه کشاورزی باید توجه ویژه شود

در نظر گرفتن یک منبع قابل توجه برای آبرسانی عشایر

نگرانی از رکود اقتصادی امریکا در سال 2020

صادرات ریلی از ایستگاه راه آهن شهید مطهری خراسان رضوی پنج برابر شد

تشکیل کارگروه خشکسالی،سرمازدگی و مخاطرات کشاورزی شهرستان سربیشه

رییس مجلس بزرگترین واحد گلخانه ای خراسان شمالی را افتتاح کرد

اختصاص اعتبار برای آبرسانی به مناطق عشایری کشور

تشکیل کارگروه مسکن شهرستان سربیشه

2200 پروژه در حوزه تاسیسات گردشگری کشور در حال اجراست

اعتبار تخصیصی برای جبران خسارت های کشاورزی ناشی از سیل جواب گوی خراسان شمالی نیست

توسعه گلخانه در خراسان شمالی ضعیف است

پیگیری شورای هماهنگی سران قوا برای توزیع عادلانه جهت دسترسی مردم به نیازهای اساسی

حمایت جدی استاندار و دادستان مشهد از طرح‌های سرمایه‌گذاری مشروع

برگزاری هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه در مشهد

اداره کل مالیاتی خراسان شمالی زیان دو شرکت را پرداخت کرد

حفاظت از یوزپلنگ در خراسان شمالی با قطع اعتبارات بین المللی همچنان ادامه دارد

برنامه های سفر دو روزه رئیس مجلس به خراسان شمالی اعلام شد

بزرگترین گلخانه خراسان شمالی با حضور وزیر جهادکشاورزی راه اندازی می شود

خرید سم بدون نسخه در خراسان‌شمالی زیاد است/ عدم مراجعه کشاورزان، مهمترین مشکل کلینیک‌های گیاه پزشکی استان

تمام دردهای تولیدکننده و صادرکنندگان خراسان شمالی

کاهش قیمت طلا و ارز بیشتر ناشی از مسائل سیاسی است تا اقتصادی

موافقت عراق با تشکیل شورای مشترک کسب و کارهای تجاری با ایران

سود بالای بانکی، تولید را از صرفه انداخته است

کشت نشایی پنبه در تایباد چهار برابر افزایش یافت

بخش معدن به عنوان یکی از پیشران های مهم اقتصادی و توسعه پایدار در خطه زر خیز خراسان جنوبی حائز اهمیت است

قیمت شکر در خراسان شمالی کاهش یافت

6545 میلیارد ریال معوقات مشکوک الوصول در بانک های دولتی خراسان شمالی

استاندار: نبود صرافی در خراسان شمالی شرم آور است

آسمان در راه فرودگاه بجنورد

آوازه جهانی و تراژدی تلخ منحصر به فرد ترین فرش

کاهش نرخ بهره در هند جهت احیای رشد اقتصادی

محصول پاک باغی به صورت پایلوت در خراسان شمالی تولید می شود

سهم 55 درصدی قنوات در تامین آب خراسان جنوبی/وجود 6 هزار رشته قنات

معاون وزیر صمت: 2 هزار واحد صنعتی به چرخه تولید باز می گردند

عرضه مدل کشت کلزا در مناطق دیم تا دو ماه آینده

68 میلیارد ریال در صنایع دستی داورزن سرمایه گذاری شد

40 درصد باغ های مادری کشور در خراسان رضوی قرار دارد

صادرات 120 هزار دلاری محصولات صنایع دستی خراسان شمالی

ریزش 20 تا 25 درصدی قیمت‌ خودروهای خارجی در بازار

توزیع 300 تن شکر تنظیم بازار از 23 خرداد

46 پروژه جهاد کشاورزی در خوسف به بهره برداری می‌رسد

توقف یکماهه فعالیت پتروشیمی خراسان برای بازسازی در پاییز امسال

پیش بینی افزایش 35 درصدی تولید کلزا در خراسان شمالی

کشاورزان خسارت دیده خراسان شمالی برای امهال وام خود اقدام کنند

جریمه نقدی برای کاغذ فروش گرانفروش

پروانه ها غذایی برای زنبورهای عسل خراسان شمالی باقی نگذاشته اند

169 میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی خراسان جنوبی ابلاغ شد

آئین کلنگ زنی و احداث همزمان 70 واحد مسکونی معلولان و مناسب سازی 150 واحد مسکونی معلولان

مهم ترین دغدغه هنرمندان صنایع دستی خراسان شمالی بازاریابی و فروش است

استفاده از پساب بجنورد از پروژه های کلیدی مجتمع پتروشیمی خراسان/ تمامی حساب های بانکی مجتمع در این استان است

میانگین مصرف ماهی در خراسان شمالی کمتر از میانگین کشوری/ خروج بیشتر ماهی های تولید شده از استان

تولید ژله رویال به صورت حرفه ای در خراسان شمالی/ نبود کارگر ماهر مهمترین مشکل تولید ژله رویال در استان

خرید گندم تضمینی در شهرستان سرخس از مرز 4500 تن گذشت

تولید میگو تحولات زیادی در اشتغال خراسان رضوی ایجاد می‌کند

دهکده فرش روستا«مرندیز»بردسکن سرآمد صنایع دستی خراسان رضوی است

برداشت غلات از 186 هزار هکتار کشتزار خراسان شمالی آغاز شد

17 پروژه عمرانی برای عشایر خراسان رضوی اجرا شد

28 کانون فرسایش بادی در خراسان جنوبی فعال است

1000 تن برنج با نرخ مصوب در خراسان شمالی توزیع می شود

جابجایی دام بیمار تعداد کانون های بیماری تب برفکی را در خراسان شمالی افزایش داد

سه دشت خراسان رضوی برای ساخت گلخانه مشخص شد

شرکتهای صنایع معدنی سنگان در پروژه انتقال آب از چابهار به مشهد مشارکت می کنند

بانک ها برای پرداخت تسهیلات مسکن محرومان ضمانت دولت را پشتوانه دارند

تاثیر گرمای مرگبار بر یک سوم جمعیت افریقا تا سال 2090

269 طرح کشاورزی در خراسان جنوبی آماده افتتاح است

269 پروژه بخش کشاورزی در خراسان جنوبی افتتاح می شود

تشریح 12 پروژه حوزه سرمایه‎گذاری استان به وزارت کشور

نبود سرمایه گذار برای توزیع گوشت تولید شده از علل خروج دام غیرمجاز از خراسان شمالی

شناسایی 850 قلم کالای فاقد علامت استاندارد در خراسان شمالی

دلال ها شهر ابریشم را قبضه کرده اند

رشد 28 درصدی درآمدهای استان در قانون بودجه سال 98

تولید بره در دام های مولد باید افزایش یابد

مشاهده آثار سوختگی در سطح 65 هکتار از باغ های شیروان

برداشت گیلاس از باغ های باخرز آغاز شد

خراسان رضوی بیشترین تسهیلات بانکی در حوزه گازرسانی را جذب کرد

هزینه برای تحقیقات کشاورزی 25 برابر سود و ارزشمندی داشته است

18 راس گوسفند بر اثر برخورد با خودرو در تایباد تلف شدند

159 طرح در کارگروه اشتغال مه ولات به تصویب رسید

برداشت جو از مزارع تربت جام آغاز شد

حبابی در قیمت زرشک/ کشاورزان محصولات خود را به دلالان نفروشند

مصرف بیش از 5 میلیارد متر مکعب آب در حوزه کشاورزی

88 درصد وابسته به واردات روغن هستیم

پیش‌بینی 1.6 کیلوگرم بر متر مکعب بهره‌وری آب در سال 1405

جریمه جزای نقدی برای سازنده پنجره های PVC بجنورد

6300 کیلوگرم پیله تر ابریشم در سبزوار تولید شد

هنوز رقمی از سوی مدیریت بحران خراسان‌شمالی برای مهار آتش سوزی‌های امسال اختصاص نیافته است

رشد 44 درصدی ورودی وسایل نقلیه به محورهای خراسان شمالی طی هفته گذشته

آغاز برداشت گندم از 1700 هکتار مزارع طبس

59 درصد مهندسان ساختمان خراسان شمالی بیکار هستند

7500 فقره بازرسی از اصناف در ماه رمضان

سالانه 500 هزار تن اقلام حمایتی در روستاهای خراسان رضوی توزیع می شود

سمن‌ها؛ بازوی توانمند مدیریتی

بیش از 110 میلیون متر مکعب آب در خراسان هدر می‌رود

یک تن زعفران خشک برابر با 17 هزار بشکه نفت در اقتصاد کشور است

برای حل مسائل آب باید شبکه منسجم اجتماعی، اقتصادی و سیاسی شکل دهیم

وزارت نیرو حکمرانی آب و برق در استان‌ها را به استاندار واگذار کند

سال آبی 97 و 98 نسبت به مدت 50 ساله، 43 درصد افزایش بارش داشته است

خطر دیوان‌سالاری و بخشی‎نگری از دشمن خارجی بیشتر است

طرح آمایش سرزمین از حلقه های مفقوده توسعه کشور است

حمایت از سرمایه گذاران خارجی در حوزه های آب و برق و انرژی های نوین

افتتاح 3 پروژه در خراسان شمالی با حضور وزیر نیرو

وزیر نیرو وارد خراسان شمالی شد

نیوزلند برای شادی مردم سرمایه‌گذاری می‌کند

37 میلیارد ریال درآمد مالیاتی به حساب شهرداری ها واریز شد

پرونده 24 هزار واحد مسکن مهر در خراسان شمالی امسال بسته می شود

طرح همیاران آب از هفته آینده در استان اجرایی می‌شود

جلب اعتماد مجدد مردم برای دولت هزینه سنگینی دارد

کدام اصناف بیشترین پرونده‌های ابطالی را داشته‌اند؟

مبارزه با ملخ مراکشی در سطح 1360 هکتار از مزارع خراسان شمالی

230 تن زرشک از زیرکوه صادر شد

خراسان شمالی به محلی امن برای سرمایه گذاری تبدیل شود

درگاه سرمایه گذاری در خراسان شمالی راه اندازی می شود

کلیات پروژه زعفرانیه بیرجند ابهام دارد

هدف از اجرای پروژه زعفرانیه انتفاع و سود مادی نبوده است

تخلفات اقتصادی را در گام دوم انقلاب به حداقل برسانیم

تاثیر اعمال تعرفه بر کالاهای مکزیک در بازار خودروسازان آسیا

کشف محموله شکر احتکار شده در تربت حیدریه

وقوع سیل در خراسان رضوی موجب خسارت به برخی منازل روستایی شد

معطوف کردن دلال‎بازی به سمت تولید، جنگ اقتصادی را خاتمه می‌دهد

نوغانداری در نیشابور 400 درصد افزایش یافت

تدوین سند توسعه روستایی، از مهم‌ترین برنامه‌های کاری در خراسان جنوبی

فشار‌های اقتصادی مانع وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران نخواهد شد

استاندار: بانک های خصوصی سرمایه مردم خراسان شمالی را در استان سرمایه گذاری کنند

آمادگی شرکت آب منطقه‌ای برای واگذاری آب مازاد سدها به کشاورزان

پرداخت 320 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم تاکنون

استاندار: بانک ها نقشی چندانی در توسعه خراسان شمالی ندارند

مولدسازی دارایی های دولت از برنامه های اساسی وزارت اقتصاد در سال جاری

مرغدار به طور متوسط در هر کیلو مرغ 3 هزار تومان ضرر می‌کند

تفاهم نامه صادرات تخم‌مرغ به افغانستان به امضا می‌رسد

برگزاری چهار رویداد نمایشگاهی در عراق توسط ایران

تولید جو در سبزوار افزایش یافت

ترانزیت کالا از خراسان جنوبی به افغانستان بدون مشکل انجام می‌شود

تا پایان سال هیچگونه کمبودی برای تامین اقلام اساسی نخواهیم داشت

اجرای 1500 هکتار از شبکه های فرعی پایاب سد در خراسان شمالی

9 هزار میلیارد ریال برای خرید تضمینی گندم خراسان رضوی نیاز است

نمی دانم تعداد تراکنش های روزانه باجه های شارژ«من کارت»چقدر است

تعیین تکلیف مشکلات پروژه تجاری-تفریحی هماگ طی دو هفته آینده

پیشنهاد راه‌اندازی دبیرخانه دیپلماسی اقتصادی شرق کشور در مشهد

ایجاد کارت طلایی برای معین‌های اقتصادی

185 طرح نیمه تمام خراسان رضوی با مقاومت دستگاه‌های اجرایی مواجه است

غربت گل محمدی فاروج در سایه ضعف بازاریابی

مثلث توسعه اقتصادی‌فرهنگی منشأ تحولات گسترده خواهد شد

55 درصد منابع بانکی خراسان رضوی داخل استان هزینه می‌شود

15 پروژه بهسازی و نوسازی شهری در خراسان شمالی اجرا می‌شود

راهکارهای افزایش پروازهای بیرجند/آمادگی اتاق بازرگانی برای رونق

61 درصد حجم سدهای خراسان رضوی پر از آب است

استاندار خراسان شمالی نحوه توزیع گوشت یارانه ای را تشریح کرد

امیدواریم فرش های نفیس منتقل شده از مرکز ملی فرش برای راه اندازی موزه در خراسان شمالی، بید نخورده باشند