آخرين مطالب

اقتصادي

کشف زمین خواری 5 میلیاردی در بجنورد

پیام خراسان - جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری عامل زمین خواری 5 میلیارد ریالی در بجنورد خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه ...

سهم 10.7 درصدی نرخ بیکاری استان در بهار 97

پیام خراسان - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ بیکاری استان در بهار 1397 معادل 10.7 درصد بوده در حالی که در کل کشور ...

صدور محصولات مجتمع فولاد خراسان 57 درصد افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: این شرکت امسال 55 هزار تن شمش و 30 هزار تن میلگرد صادر کرده که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 57 درصد افزایش یافته است.

کمبود آب دغدغه مهم جنوب خراسان رضوی

پیام خراسان - گناباد- کمبود آب به دلیل حدود 20 سال خشکسالی به یکی از دغدغه های مهم مردم و مسئولان این منطقه تبدیل شده است.

48 طرح اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی به سرانجام رسید

پیام خراسان - مشهد – ایرنا – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: از مجموع طرح ها و فعالیت های مستمر و غیرمستمر مربوط به حوزه اقتصاد مقاومتی در استان تاکنون اجرای 48 طرح به اتمام رسیده است.

مشکل کفاشان مشهدی بررسی شد

پیام خراسان - مشهد – ایرنا – مشکل کمبود مواد اولیه تولیدکنندگان مشهدی کفش و قیمت بالای آن روز سه شنبه در نشستی با حضور مسئولان اتاق اصناف مشهد، اتحادیه کفاشان و چند تن از تولیدکنندگان بررسی و راهکارهای لازم اتخاذ شد.

سیمانی سازی راه های خراسان رضوی مقرون به صرفه نیست

پیام خراسان - مشهد – ایرنا – معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: با توجه به کمبود اعتبارات این نهاد در حوزه راه، در شرایط کنونی اجرای طرح روکش سیمانی جاده ها مقرون به صرفه نیست.

آب و کشاورزی را نمی توان از هم تفکیک کرد

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل دیوان محاسبات خراسان جنوبی گفت: آب و کشاورزی را نمی توان از هم تفکیک کرد و باید بررسی شود در کنار آبرسانی به بیش از 480 روستا استان با تانکر، چقدر کشاورزی با روش سنتی غرقابی انجام می شود.

قیمت های انرژی و انشعابات برق واقعی نیست

پیام خراسان - بیرجند - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: قیمت های انرژی و انشعابات واقعی نیست به طوری که قیمت تمام شده هر کیلووات ساعت برق از قیمت فروش تکلیفی بسیار بیشتر است.

کل جمعیت خراسان جنوبی درگیر خشکسالی است

پیام خراسان - بیرجند - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر کل جمعیت خراسان جنوبی درگیر پدیده خشکسالی شده و در هیچ نقطه ای از استان وضعیت نرمال نیست.

نماینده مجلس: کمبود اعتبار باعث طولانی شدن طرح ها می شود

پیام خراسان - بیرجند - نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود اعتبار باعث طولانی شدن طرح ها می شود و با این روند تخصیص اعتبار پیش بینی می شود آبرسانی به مناطق مدنظر 30 سال طول بکشد.

4 طرح آب و فاضلاب در قاینات افتتاح یا کلنگ زنی می شود

پیام خراسان - بیرجند - مدیر امور آب و فاضلاب شهری قاینات از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی چهار طرح با اعتبار 84 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

این کنسرت ها را تا قبل محرم از دست ندهید!

پیام خراسان - به فهرست کنسرت ها در سایت های فروش بلیتی اشاره می کنیم که مهر «سولدآوت» خورده اند، یعنی همه بلیت های شان به فروش رسیده است

باید از ظرفیت صادرات برای واردات مواد اولیه استفاده کرد

پیام خراسان - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: از محل ارز حاصل از صادرات برخی واحدهای تولیدی مانند فولادسازی می توان برای واردات مواد اولیه تولید، کالاهای ضروری و نیازهای عمومی استان بهره گرفت.

صدور مجوز تولید بدون کارخانه در خراسان رضوی

پیام خراسان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از صدور مجوز تولید بدون کارخانه در این استان برای نخستین بار در کشور خبر داد. به گزارش ...

افزایش قیمت آرد آزاد

پیام خراسان - رئیس اتحادیه نانوایان مشهد از افزایش 2 تا 3 هزارتومانی هر کیسه آرد آزاد خبر داد. ابراهیم براتی قربانی در گفت‌وگو با ایسنا-‌منطقه ...

مردم با رفتار خود به پیشواز تحریم‌ها رفتند

پیام خراسان - رییس اتحادیه فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی مشهد گفت: طی دو، سه ماهه اخیر که تحریم‌ها آغاز نشده بود، مردم با رفتارهایشان به پیشواز ...

وقتی آب و خاک، دیگر کیفیت ندارد

پیام خراسان - یک دکترای فیزیولوژی گیاهی گفت: هرچند که تاکنون نیز درصد بسیاری از کیفیت آب و خاک زراعی خراسان جنوبی از دست رفته و در پی ...

برخی مصوبات شورای پول و اعتبار در خراسان شمالی رعایت نمی شود

پیام خراسان - بجنورد- دبیر هماهنگی کمیسیون بانک های خراسان شمالی با بیان اینکه بانک ملی به عنوان نماینده بانک مرکزی در استان است و مصوبات شورای پول و اعتبار را پیگیری می کند گفت: برخی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در این دیار، مصوبات شورای پول و اعتبار را رعایت نمی کنند.

گمرک منطقه ویژه اقتصادی بجنورد آماده افتتاح شد

پیام خراسان - بجنورد- مدیر گمرک خراسان شمالی با اشاره به بازدید کارشناسان گمرک ایران از وضعیت منطقه ویژه اقتصادی بجنورد گفت: گمرک این منطقه ویژه اقتصادی اکنون آماده افتتاح است.

حوضه آبخیز خراسان شمالی 170 میلیارد ریال اعتبار گرفت

پیام خراسان - بجنورد- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: امسال برای سه حوضه آبخیز اصلی استان شامل اترک، کالشور و گلستان بیش از 170 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

شرایط و بایسته های اقتصادی احزاب

پیام خراسان - مشهد- احزاب در دنیای مدرن، سایه دولتها و بدیل آنها به شمار می روند که به تریبت نیرو برای امور سیاسی و اقتصادی کشور می پردازند و نیروهای خود را در معرض رای و انتخاب مردم قرار می دهند تا بدین سان جمهوریت یا همان مردم سالاری و دموکراسی شکل گیرد.

100 تن شیرین بادیان در داورزن برداشت شد

پیام خراسان - سبزوار- مسئول باغبانی جهاد کشاورزی داورزن گفت: سال زراعی جاری از سطح 104 هکتار کشت گیاه دارویی شیرین بادیان یا رازیانه در این شهرستان 100 تن محصول برداشت شد.

60 دفتر خدمات مسافرتی غیرمجاز در خراسان رضوی شناسایی شدند

پیام خراسان - مشهد- رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری خراسان ‌رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 60 دفتر خدمات مسافرتی که بطور غیرمجاز و به صورت اینترنتی فعالیت دارند در این استان شناسایی شده اند.

سه انبار کالا در مشهد مهر و موم شد

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: سه انبار با انبوه کالای احتکار شده در مشهد کشف و مهر و موم شد.

5 پرونده احتکار و اختفای کالا در خراسان جنوبی تشکیل شد

پیام خراسان - بیرجند - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: پنج پرونده احتکار و اختفای کالا به ارزش سه میلیارد و 245 میلیون ریال در استان در قالب طرح ویژه بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات تشکیل شد.

صنعت بوم‌گردی برای مردم شناخته‌شده نیست

پیام خراسان- مدیر یک اقامتگاه بوم‌گردی گفت: در حال حاضر به دلیل این‌که صنعت بوم‌گردی، صنعت جدیدی است که برای مردم هنوز شناخته‌شده نیست؛ ولی به جهت این‌که هدفش زنده کردن آداب و رسوم مردم روستا و نمایاندن فرهنگ آن‌هاست، مردم خیلی کنجکاوند که بدانند این فرهنگ در قدیم به چه شکل بوده است.

گفتگو با مرضیه برومند در مورد وضعیت اقتصادی اخیر و مسئولیت هنرمندان

پیام خراسان - مرضیه برومند، دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک در خصوص اهمیت رویدادهای فرهنگی در شرایط بحران اقتصادی کشور برای تقویت روحیه مردم، توضیحاتی ارائه داد

ظرفیت ذخیره سازی آب مشهد سه برابر افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: با ساخت مخازن آب، ظرفیت ذخیره سازی آب مورد نیاز کلانشهر مشهد طی فعالیت دولت تدبیر و امید تا سه برابر افزایش یافت.

توسعه صنعت سنگ خراسان جنوبی نیازمند حمایت است

پیام خراسان - بیرجند - رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: برای توسعه صنعت نوپای سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استان نیازمند حمایت های مشترک دستگاه های اجرایی مربوط هستیم.

چرا جمشید مشایخی از بیمارستان مرخص نمی شود؟

پیام خراسان - جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان از چندی پیش به دلیل مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری شد و در حال حاضر نیز دوران نقاهت را در بیمارستان می‌گذارند

محسن چاوشی چگونه تهدیدش را عملی کرد؟!

پیام خراسان - محسن چاوشی که گفته بود اگر مجوز آلبوم جدیدش با عنوان «ابراهیم» از سوی دفتر موسیقی آن صادر نشود، آلبومش را منتشر خواهد کرد، شنبه 20مرداد کلیپی از این آلبوم را به اشتراک گذاشت که بیشتر شبیه تبلیغی پیش از انتشار آلبوم است

عمده مواد اولیه صنعت را از داخل تامین می‌کنیم/ آغاز مطالعات برای تولید خودروی هیبریدی در استان

پیام خراسان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در قالب رویکرد مقاوم‌سازی اقتصاد تغییر رویکرد برای تهیه مواد اولیه مورد نیاز ...

نگاه به مسایل زیست محیطی فانتزی نباشد

پیام خراسان - مدیرعامل انجمن متخصصان محیط زیست خراسان جنوبی گفت: در سال‌های نه چندان دور از مسایل زیست محیطی به عنوان مباحث ...

جولان دلالان در بازار گندم

پیام خراسان - بجنورد - دلالان با حضور گسترده در بازار گندم، دسترنج تولید کنندگان این دانه های طلایی را به جیب زده وآنان را نقره داغ می کنند.

بانک های خراسان شمالی در مدیریت مصرف برق همراهی نکردند

پیام خراسان - بجنورد- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: بانک های استان، تنها گروه از مشترکان این شرکت بودند که تابستان امسال در مدیریت مصرف برق، همراهی و صرفه جویی نکردند.

10 میلیارد ریال به حوزه آبخیزداری تربت حیدریه اختصاص یافت

پیام خراسان - تربت حیدریه - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تربت حیدریه گفت: امسال 10 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های آبخیزداری در سه حوزه آبخیز `برس کدکن` ، `بایگ` و `صنوبر` از محل صندوق اعتبارات ملی اختصاص یافت.

29 درصد ناوگان حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی فرسوده است

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: این استان 43 هزار و 216 دستگاه خودرو در ناوگان حمل و نقل باری و مسافری جاده ای دارد که 29 درصد آنها بالای 25 ساله و فرسوده اند.

73 واحد کوچک صنعتی در غرب خراسان رضوی فعالیت دارند

پیام خراسان - سبزوار- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی سبزوار گفت: 73 واحد کوچک صنعتی در شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب استان خراسان رضوی فعالیت می کنند.

14 قنات روستایی خوسف جان دوباره گرفت

پیام خراسان - بیرجند - فرماندار خوسف گفت: 14 قنات روستاهای دور افتاده این شهرستان با مشارکت مردم و فرمانداری مرمت و احیا شد.

رضا صادقی از آرزوهایش گفت

پیام خراسان - رضا صادقی طی گفت و گویی می‌گوید، آرزویش این است که کنار دریا برای مردم هرمزگان به شکل رایگان اجرا کند و همواره بندرعباس و اجرا در این شهر و میان هم استانی‌هایش برایش لذت‌بخش بوده و خواهد بود

حمله تند کیهان به حمید فرخ‌نژاد!

پیام خراسان - فرخ‌نژاد با انتشار خبر و تصویری چنین القا کرده که ستاد بازسازی عتبات به‌ جای رسیدگی به وضعیت خطه‌ای از کشورمان، در عراق هزینه می‌کند

پرداخت تسهیلات گزینشی است؟!

پیام خراسان- فرماندار خوسف گفت: بانک‌های عامل باید با شفاف‌سازی نحوه پرداخت تسهیلات، اینکه تسهیلات به صورت گزینشی پرداخت می ‌ شود، مرتفع کنند.

حضور چهره های سینمایی در آیین نمایش ویژه «فیلم‌های کوتاه تابستانه»/ آزاده صمدی،ریحانه پارسا و....

پیام خراسان - روز شنبه شش فیلم‌‌کوتاه پرافتخار دو ‌سال اخیر سینمای ایران با حضور هنرمندان در مجموعه پردیس سینمایی باغ کتاب تهران به نمایش در آمد.

گفتگو با تنها زن رهبر ارکستر ایران

پیام خراسان - نزهت امیری، تنها زن رهبر ارکستر ایران درباره موسیقی و ارکستر ملی در ایران توضیحاتی ارائه می دهد

رشد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی توس

پیام خراسان - مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی توس از افزایش رشد سرمایه گذاری در شهرک توس نسبت به4 ماهه ابتدای سال گذشته خبر داد. به گزارش ایسنا- ...

فاضلاب مشهد بیش از ظرفیت تصفیه‌خانه‌هاست

پیام خراسان - مدیر بهره‌برداری تاسیسات فاضلاب شرکت آبفای مشهد گفت: میزان فاضلابی که در مشهد تولید می‌شود، 5 تا 10 درصد بیشتر از ظرفیت ...

آشفتگی به بازار میوه هم می‌رسد؟

پیام خراسان - رئیس اتحادیه صنف بار فروشان مشهد گفت: تحریم‌ها در بازار تاثیر چندانی نداشته است. حیدر ساکن برجی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان، با ...

برخی خبرنگاران باسابقه خراسان شمالی هنوز بیمه ندارند

پیام خراسان - بجنورد- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با ابراز ناخرسندی از مشکلات بیمه ای خبرنگاران این استان گفت: برخی از فعالان رسانه ای استان با سابقه های زیاد و درخشان هنوز زیر چتر بیمه قرار نگرفته اند.

17 هکتار زمین ملی در سبزوار رفع تصرف شد

پیام خراسان - سبزوار- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت این اداره 17 هکتار از زمینهای ملی در این شهرستان رفع تصرف شد.

خرید توافقی زعفران در تربت حیدریه انجام می شود

پیام خراسان - تربت حیدریه - رییس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه گفت: امسال نیز برای دومین سال پیاپی خرید توافقی زعفران از زمان آغاز برداشت این محصول ( مهرماه ) در این شهرستان انجام می شود.

تعهد کمیته امداد سبزوار ساخت 220 خانه است

پیام خراسان - سبزوار- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار گفت: تعهد سال جاری کمیته امداد این شهرستان احداث و مقاوم سازی 220 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان زیر پوشش است.

ایران بیش از هر کشوری به صنایع کوچک کمک کرده است

پیام خراسان - مشهد – ایرنا – نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: هیچ دولتی در دنیا به اندازه ایران در پرداخت کمکهای نقدی به صنایع خرد و متوسط کمک نکرده و از این نظر ایران سرآمد کشورها است.

نرخ بیکاری خراسان جنوبی تک رقمی شد

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: مرکز آمار ایران نرخ بیکاری این استان را در بهار امسال 8.5 درصد اعلام کرد.

نماینده اسفراین: بالغ بر 100 هزار تن از قرارداد های EPC وزارت نفت به لوله گستر واگذار شده است

پیام خراسان - نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: بالغ بر 100 هزار تن از قراردادهای EPC را وزارت نفت به کارخانه لوله گستر واگذار کرده است. دکتر ...

ساير مطالب

توسعه کشاورزی رباتیک و سرنوشت مبهم میلیون‌ها کشاورز در چین

بیش از 1700 نفر از عشایر خراسان جنوبی تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دارند

دامپروری سرایان، قربانی خشکسالی

راه و شهرسازی خراسان شمالی زمین توسعه روستاها را واگذار کند

سالانه300 راس گوسفند کردی خراسان شمالی توزیع می شود

صادرات انگور خراسان شمالی مشکل تعرفه دارد

شرکت های مسافربری مشهد سالانه 82 میلیارد ریال زیان می دهند

خانه های مسافر، بودن یا نبودن؟

35 هزار تن آرد در روستاهای خراسان رضوی توزیع شد

وزش باد و توفان در خراسان رضوی تداوم دارد

98 تن کالای احتکار شده در تایباد کشف شد

طرح های جدید برای ایجاد اشتغال تعریف شود

4600 اشتغال روستایی در خراسان جنوبی ایجاد می شود

6037 طرح اشتغال خراسان جنوبی در سامانه کارا ثبت شد

نخستین بازیگری که با اختلال اوتیسم روی صحنه می رود + عکس

«جنبش توقف خشونت علیه زنان» برای مردان هالیوودی هم دردساز شد!!

خراسان شمالی در حوزه کسب و کار رتبه آخر کشور را دارد

واگذاری صنایع بزرگ استان در شرایط کنونی به صلاح نیست

نخستین محموله شیمی گل مه ولات به اروپا صادر شد

گرد و غبار دید افقی را در خراسان جنوبی کاهش داد

عکس های یارا شهیدی بازیگر ایرانی آمریکایی در مراسم فرش قرمز یک سریال کره ای

گفتگو با بازیگر نقش لیلا در سریال «پدر»

سریال های پربیننده ای که بازیگرانشان پولدار شدند! + عکس

گفتگو با رضا کیانیان درباره بازی در فیلم دلم می خواد

استاندار جدید سبب هم افزایی در خراسان شمالی شده است

کارخانه تولید خوراک طیورو آبزیان در فاروج آغازشد

40 تن بذر کلزا برای کشاورزان خراسان شمالی تامین شد

گیاهان دارویی خودرو سبزوار 11 میلیارد ریال درآمدزایی دارند

5 دلیل برای اینکه برنامه اکبر عبدی را نبینیم!!

وجود 2500 پروژه نبمه تمام در خراسان شمالی

50000 واحد مسکونی در روستاهای خراسان شمالی نیازمند مقاوم سازی است

ضرورت بهره‌گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر در صنعت

رسولیان: برندسازی نیازمند توجه عمیق بخش دولتی است

روش‌های خلاقانه برای صرفه‌جویی در مصرف آب

محدویت ترانزیت در مرز ترکمنستان

استاندار خراسان شمالی: باید بند ناف نفت را قطع کرد

97 پروژه عمرانی در مانه و سملقان به بهره برداری می رسد

مسابقه ای با مجری گری محمدرضا گلزار + عکس گلزار در پشت صحنه

21 میلیارد تومان یارانه به رسانه ها پرداخت شد

بخش خصوصی میدان دار اقتصاد باشد/ بند ناف اقتصاد ایران از نفت قطع شود

از تجاوز و قتل تا موفقیت در هالیوود/ داستان زندگی بازیگر و مجری هالیوودی

خراسان شمالی از نبود راهنمایان تورهای گردشگری با تجربه در مضیقه است

دامداران سمپاشی دام ها را جدی بگیرند

بارش رگباری و کاهش دما در خراسان رضوی پیش بینی شد

واکنش برد پیت به شکایت آنجلینا جولی

متلک جسورانه جناب خان به روزنامه ها + فیلم

همدردی عمیق حمید فرخ نژاد با محسن چاوشی + عکس

سلبریتی های خیر و کارهای خیری که تا به حال انجام داده اند + عکس

10 هزار ماشین کشاورزی در خراسان رضوی پلاک گذاری شدند

پنج هزارخانه شخصی در حوزه اسکان مسافر در مشهد فعالیت دارند

استاندار: فعالیت واحد تولیدی سایپا در خراسان رضوی لازم است

161 طرح اشتغالزا در روستاهای خراسان رضوی اجرا شد

آفت زدایی بیولوژیکی در باغهای انار خراسان رضوی انجام شد

اهالی کندرود سربیشه از جا به جایی روستا استقبال نمی کنند

عکس های بزرگ ترین اکران «کاتیوشا» همراه با جشن تولد لیلا اوتادی

65میلیارد ریال به طرح های عمرانی مانه و سملقان اختصاص یافت

رییس اتاق ایران: نقدینگی کشور باید به هر نحو ممکن مدیریت شود

بخش خصوصی بازوی توانمند دولت در حوزه اقتصادی است

60 درصد قطعات کارخانه های فولاد کشور تولید داخلی است

رفع تحریم ها، اقتصاد کشور را گلستان نمی کند

11 نوع عسل در خراسان جنوبی تولید می شود

آنجلینا جولی از برد پیت شکایت کرد!

شغل های عجیب ستاره ها قبل از معروف شدن!!

برندها پایه‌های استوار اقتصاد یک کشورند

بی‌ثباتی سیاست‌های ارزی و بی‌تکلیفی تولیدکننده

تاسیس داد‌گاه تجاری برای فعالان اقتصادی

12.5میلیارد ریال برای2 طرح ورزشی فاروج اختصاص یافت

40 درصد شبکه انتقال آب روستایی داورزن فرسوده است

50 واحد صنعتی چناران به چرخه تولید بازگشت

40 هزار تن گندم در سبزوار ذخیره شد

جیم کری توضیح داد که چرا برای ترامپ دُم گذاشته!!

سه کشور، هدف جدید صادراتی خراسان رضوی قرار گرفتند

80 درصد روستاهای خراسان جنوبی گازدار می شوند

مصرف گاز طبیعی در تربت حیدریه با 7 درصد رشد همراه است

سالانه 800 میلیارد ریال پروژه در گلبهار بهره برداری می شود

تامین نیازهای مردم بر صادرات اولویت دارد

محصولات جدید سایپا در شرایط تحریم نیز وارد بازار می شود

نسل جدید کامیون تولیدی سایپا دیزل در ایران رونمایی شد

پرفروش ترین فیلم سینمای ایران با بازی جواد عزتی و رضا عطاران

تاثیر قیمت انرژی بر خطوط هوایی هنگ‌کنگ

روزگار اقتصاد ایران در پیوند امید و اعتدال

فرصت سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد منحصربفرد است

دو خودرو در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد رونمایی شد

مسیر ریلی مشهد- نخجوان مسافر ندارد

23 هزار شغل در خراسان رضوی ایجاد شد

15 تعاونی روستایی زنان در خراسان رضوی فعالیت دارند

روستاییان سبزوار 55 میلیارد ریال وام اشتغال گرفتند

رسانه، کلیدی برای گشایش مشکلات بازار

تولیدکنندگان خوشنام حمایت می شوند

57 هزار خانوار مرزنشین خراسان جنوبی کارت الکترونیک دارند

21 طرح بهره برداری آنغوزه خراسان جنوبی به مزایده گذاشته شد

نقش رسانه در پیشرفت اقتصاد ملی اجتناب ناپذیر است

خبرناراحت کننده برای طرفداران رابرت ردفورد

راه اندازی فاز دو و سه نیروگاه سیکل ترکیبی تا تیرماه سال آینده

راه برون رفت از وضعیت كنونی اقتصاد، حمایت از صنعت و تولید است

بجنورد نیازمند احداث بازارچه صنایع دستی است

افزایش ماندگاری مسافران در خراسان شمالی، نیاز جدی اقتصاد استان است

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی از ایسنا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی از ایسنا بازدید کرد

تولید خودروی هیبریدی در استان

ورود برند جدید خودرو به استان

واکنش ملیکا شریفی نیا به ویدئوی پرحاشیه اش + فیلم

محسن چاوشی غیرمجاز شد؟!!

اکتشاف نفتی بزرگ پاکستان در نزدیکی مرز ایران

سهم 30درصدی نمایشگاه بین‌المللی مشهد از درآمدهای نمایشگاهی

افزایش تعامل وزارت خارجه با راه و شهرسازی

تمهیدات ستاد تنظیم بازار خراسان رضوی برای کنترل بازار

صدور بیش از 10 هزار پروانه ساختمانی روستایی به صورت الکترونیکی در خراسان رضوی

دولت برای مقابله با تحریم‌ها بدون‌برنامه نباشد

دلار آرام گرفت، سکه سرازیر شد

14شرکت خراسان شمالی در نمایشگاه صنایع کوچک حضور می یابند

طرح هادی 7 روستای مانه وسملقان به بهره برداری رسید

شرکت های ایرانی باید از قالب سنتی فاصله بگیرند

عملیات قرق در 2600 هکتار از مراتع خراسان شمالی انجام شد

بیش از361میلیارد ریال تسهیلات مسکن در استان پرداخت شد

یک میلیارد و 223 میلیون سهم در بورس خراسان مبادله شد

925 کیلو گرم گوشت چرخ کرده فاسد در فریمان کشف شد

فسادزدایی از اقتصاد با رسانه آزاد

افزایش اجاره؛ بهانه کسبه برای گرانی

پرداخت وام به بازنشستگان خراسان رضوی 14 برابر شده است

دانش آموختگان کشاورزی فاقد مهارت عملی هستند

10.7 میلیون مسافر وارد خراسان رضوی شدند

تولید پسته در سبزوار 60 درصد کاهش دارد

مدیر حوزه علمیه خراسان در خصوص مسایل اقتصادی بیانیه صادر کرد

هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد گشایش یافت

3807 طرح کشاورزی خراسان جنوبی در سامانه کارا ثبت شد

تشکیل تعاونی در خراسان جنوبی 19 درصد افزایش یافت

صحبت های رضا صادقی درباره مهاجرتش + عکس

واکنش داروغه زاده نسبت به حمله تند کیهان به لیلا حاتمی

ارج‌گذاری به نقش‌آفرینی بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی از سوی جمعی از نمایندگان مجلس / قدردانی از مدیرعامل

دولت خام‌فروشی در مجتمع‌های پتروشیمی را ممنوع کند/ مصادره کارخانه‌ها در شرایط کنونی گزینه روی میز نیست

کنیا در مسیر توسعه روابط تجاری با خراسان رضوی

نامی‌ترین برندهای خراسان رضوی در کدام بخش‌ها فعال‌اند؟

سکه در بازار مشهد 3 میلیون و 300 هزار تومان شد

تکمیل سیکل ترکیبی شیروان 2هزار میلیارد ریال نیاز دارد

برداشت گوجه فرنگی از سطح 700 هکتار از مزارع مانه وسملقان آغاز شد

50 تن شکر گران در مشهد ضبط شد

باجه امانات تجاری پست در خراسان رضوی افتتاح شد

برداشت ژله رویال در نیشابور آغاز شد

هفت هزار هکتار زمین مستعد گیاهان دارویی در سبزوار شناسایی شد

ورود بخش خصوصی به خدمات پستی قیمتها را کاهش می دهد

نمایشگاه های مشهد در بیشتر شاخص ها رشد کرده است

جشن شکرگزاری عناب در خوسف برگزار می شود

ظرفیت ها و چالش های کشاورزی در کنار هم مورد توجه قرار گیرد

12 هزار فقره تسهیلات کشاورزی در خراسان جنوبی پرداخت شد

100 میلیارد تومان تسهیلات به خراسان جنوبی ابلاغ شد

3247 روستای شمال شرق از خدمات پایه ارتباطی بهره مند شدند

100‌ طرح عمرانی در درمیان افتتاح می شود

در برندسازی کالا باید به کیفیت کالا توجه ویژه شود

تشدید نظارت های دامپزشکی خراسان شمالی بر جابجایی دام ها