آخرین اخبار

76 پروژه عمراني شهرستان مانه و سملقان با اعتباري بالغ بر 20 ميليارد تومان افتتاح شد

استاندار: نگاه دولت به خدمات رساني مطلوب درقالب توازن منطقه اي است / اعتبارات شهرستان مانه و سملقان در دولت يازدهم رشد 150 درصدي داشت سياسي

استاندار: نگاه دولت به خدمات رساني مطلوب درقالب توازن منطقه اي است / اعتبارات شهرستان مانه و سملقان در دولت يازدهم رشد 150 درصدي داشت

  بزرگنمايي:

خراسان آنلاين - در دومين روز از آغاز هفته دولت با حضور استاندار خراسان شمالي، فرماندار مانه و سملقان، مديران ستادي استانداري و جمعي از مسئولان شهرستان مانه و سملقان، 76 طرح عمراني و خدماتي در اين شهرستان به بهره برداري رسيد.
به گزارش اداره کل روابط عمومي استاندراي خراسان شمالي، محمد رضا صالحي در آئين بهره برداري از 76 پروژه شهرستان مانه و سملقان با تبريک آغاز هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبي براي گزارش دستاوردها و مقايسه عملکرد دولت هاست که باعث اميدافزايي و هم افزايي در جامعه خواهد شد.
صالحي درجمع مردم دهستان جيرانسو گفت : اينکه بعنوان نماينده عالي دولت در استان درمدت 14 ماهي که در استان بوده ام، 5بار به شهرستان مانه و سملقان سفر کرده ام، نشان از نگاه دولت به خدمات رساني مطلوب درقالب توازن منطقه اي است.
وي ادامه داد: همانطور که خداوند کرامت رابه انسانها بدون توجه به نژاد و زبان و دين آنها عطا نموده است، اين نکته بايد در خدمت رساني به مردم توسط دولت رعايت شود که بحمدالله در دولت تدبير و اميد شاهد نگاه يکسان به مناطق مختلف کشور هستيم.
صالحي با تاکيد بر اينکه براي دولت، شيعه و سني در خدمات رساني تفاوتي ندارد، تصريح کرد: جمهوري اسلامي توانست حق حکومت را به حکومت حق تبديل کند، حکومتي که در آن فرقي بين مرد و زن، شيعه و سني ، مسلمان و غير مسلمان نيست و تمامي آحاد مردم بايد براي ايجاد همدلي به منظور رشد و توسعه جامعه تلاش کنند.
مقام ارشد استان خراسان شمالي آگاهي و دانش را مورد تاکيد دين مبين اسلام دانست و گفت: تشکيل نهضت سواد آموزي به دستور امام راحل به منظور جبران بي سوادي کشور در کوتاه ترين زمان ممکن بود و بنابراين ترويج آگاهي و دانش در جامعه وظيفه ديني و ميهني ما است.
محمد رضا صالحي ادامه داد: ايجاد مدارس شبانه روزي در مناطق روستايي علاوه بر ارتقاء سطح سواد منطقه اي موجب جلوگيري مهاجرت هاي بي رويه به شهرها خواهد شد.
صالحي همچنين با تبريک مسئوليت جديد به منتخبان شوراهاي اسلامي روستا و شهر گفت : امروز وظيفه شوراها برنامه ريزي براي رسيدن از وضعيت موجود به وضعيت مطلوب با توجه به داشته هاي هر منطقه است.
استاندار خراسان شمالي در ادامه اين مراسم به خدمات صورت گرفته از سوي دولت تدبير و اميد در شهرستان مانه و سملقان پرداخت ميزان رشد اعتبارات شهرستان مانه و سملقان در دولت يازدهم را 150 درصد عنوان کرد.
محمد رضا صالحي تصريح کرد: اعتبارات اين شهرستان در دولت هاي نهم و دهم حدود 18 ميليارد تومان بوده است که اين ميزان در دوران 4 ساله دولت يازدهم به 45 ميليارد تومان رسده است و در بخش اعتبارات تملک دارايي نيز اين اعتبارات از 144 ميليارد تومان دوران هشت ساله دولت هاي نهم و دهم به 181 ميليارد تومان در دولت يازدهم رسيده است.
صالحي تاکيد کرد: دانش بنيان کردن بخش کشاورزي با همکاري کارشناسان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و همچنين رفع کمبودهاي موجود در بخش راه و بهداشت و درمان از اولويت هاي اول شهرستان مانه و سملقان است.
وي افزود: در دولت يازدهم مردم منطقه شاهد بهره برداري از پروژه هاي مختلف عمراني و خدماتي در حوزه هاي مختلف آموزشي، فرهنگي و بهداشت درمان بوده اند و ما براين موضوع واقف هستيم که اين اقدامات قسمتي از رافت اسلامي مردم شريف استان را جبران نخواهد کرد.
در ادامه اين مراسم فرماندار مانه و سملقان نيز گفت: انجام کارهاي عوام فريبانه و غير کارشناسي موجب لطمه زدن به اعتماد ميان مردم و دولت است و از اين رو تلاش کرديم رفتار و کردار ما با مردم بر مبناي صداقت و شفافيت باشد.
غلامرضا عوض زاده افزود: تعامل و انسجام موجود در سيستم اجرايي مانه و سملقان موجب انتقال پيام وحدت و همدلي در اين شهرستان شده است و مشارکت بالاي مردم اين منطقه در انتخابات اخير بيانگر اعتماد آنان به سياست هاي دولت تدبير و اميد است.
عوض زاده در ادامه به تشريح اقدامات دولت تدبير و اميد در شهرستان مانه و سملقان پرداخت و افزود: عمليات گازرساني به تمامي روستاهاي اين شهرستان در دستور کار قرار گرفته است اميدواريم اين کار تا پايان امسال به سرانجام برسد.
وي مطرح کرد: در حوزه نوسازي مدارس نيز با سفر دولت تدبير و اميد به استان گشايش خط اعتباري جديد و تخصيص 100 درصدي آن امروز شاهد نوسازي 37 مدرسه و بيش از 136 کلاس درسي با اعتباري بالغ بر 18 ميليارد تومان هستيم.
وي تصريح کرد: توسعه بخش کشاورزي از اولويت هاي اول اين شهرستان است و در اين راستا 16 ميليارد تومان تسهيلات جهت خريد و نوسازي ماشين آلات و ادوات کشاورزي اين منطقه در دولت يازدهم اختصاص يافت و همچنين اجراي 1773هکتار با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد تومان به سامانه آبياري تحت فشار تجهيز شده است.
عوض زاده اذعان داشت: ميزان توليد گندم و محصولات باغي اين شهرستان در دولت يازدهم به ترتيب 285 هزار و 92 هزار تن بوده است.
فرماندار مانه و سملقان گفت: رسيدگي به وضعيت آب شرب، ارتقاء شاخص بهداشت و درمان و عملياتي شدن 26 پروژه آب و فاضلاب روستايي و شهري از جمله اقدامات دولت در اين شهرستان است.
اين گزارش نيز حاکي است مدير حوزه علميه دهستان جيرانسو نيز در اين مراسم بيان داشت: امروز شاهد رفتار بسيار خوب کارکنان دولت در ادارات شهرستان مانه و سملقان با مراجعه کنندگان هستيم و اين موضوع مصداق حديثي است که ميگويد اگر چشمه زلال باشد، نهرهاي جاري از آن هم زلال خواهد بود.
آخوند اماني افزود: خوش اخلاقي و خدمت کارکنان دولت در شهرستان نشان از خدمتگذار بودن مقام عالي دولت در استان دارد و حس اخوت و همدلي را در استان و منطقه افزايش داده است.
اماني اشاره داشت: توجه و اهتمام ويژه به اشتغال جوانان، ايجاد تسهيلات براي بخش کشاورزي و توجه به اجرايي شدن حقوق شهروندي از سوي استاندار محترم را مغتنم مي شماريم و از فرصت هاي به وجود آمده براي ايجاد و ارتقاء نشاط اجتماعي بهره مند خواهيم شد.نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

لزوم نگاه ویژه به اعتبارات بخش های اقتصادی استان

هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

روحیه مطالبه گری مردم از مسئولان باید تقویت شود

سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری منصوب شد

حضور استاندار خراسان رضوی در بیت مرحوم آیت الله معصومی

«آزادی تقلبی» دام دشمنان برای ترویج فحشا در جامعه است

140 ميليارد ريال براي مديريت بحران خراسان حنوبي تصويب شد

بازديد استاندار خراسان رضوي از درمانگاه هاي تخصصي سلامت دانشگاه علوم پزشکي گناباد

موافقت دکتر نوبخت با تخصيص 98 ميليارد تومان اعتبار به جاده بجنورد-گلستان

استفاده از سينما براي مطامع سياسي ظلم به فرهنگ است

حوادث ميانمار، روح هر انسان آزاده‌اي را آزرده خاطر مي‌کند

هنر نقش برجسته اي در فرهنگ سازي محيط زيست دارد

سفر وزير راه و شهرسازي به مشهد

حل مشکلات اجتماعي از طريق مشارکت نظام مند مردم محقق خواهد شد

فصل پنجم پژوهشهاي باستان شناسي ايراني- آلماني در دشت سملقان آغاز مي شود

نخستين خانه تشکل هاي اجتماعي غيردولتي خراسان رضوي افتتاح شد

افتتاح خانه تشکلهاي استان خراسان رضوي

نيازمند بازنگري قانون در مورد نحوه فعاليت احزاب هستيم

خشكسالي تهديدي جدي براي محصول زعفران است

طبس از خط انتقال آب شماره 2 بهره مند مي شود

شهردار جديد بردسکن انتخاب شد

دعاي عرفه در 225 مسجد خراسان جنوبي برگزار مي شود

کيفيت هواي منطقه«سمزقند»مشهد در شرايط ناسالم قرار گرفت

يادوراه شهيدان رجايي و با هنر با حضور استاندار محترم خراسان شمالي

استاندار: خراسان شمالي در رشد اقتصادي رتبه برتر را از آن خود کرد

استاندار خراسان جنوبي وارد شهرستان طبس شد

رضايت 93 درصدي مردم خراسان رضوي از وضعيت امنيت

وزير کشور وارد مشهد مقدس شد

وزير کشور وارد مشهد مقدس شد

استاندار: نگاه دولت به خدمات رساني مطلوب درقالب توازن منطقه اي است / اعتبارات شهرستان مانه و سملقان در دولت يازدهم رشد 150 درصدي داشت

بالغ بر 20هزار تخت بيمارستاني در دولت يازدهم به بيمارستان هاي استان اضافه شده است

بودجه نقدينگي استان در انتظار توافق با بانک‌ها

کابينه دوازدهم ضعيف و حاصل جناح‌گرايي است/ قوي‌ترين وزير پيشنهادي راي اعتماد نگرفت

استاندار خراسان شمالي در پيامي دهه امامت و ولايت و آغاز هفته دولت را تبريک گفت

استاندار خراسان شمالي در پيامي دهه امامت و ولايت و آغاز هفته دولت را تبريک گفت

عملکرد دولت نمادي از دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي است

قدرت سخت، پشتوانه اقتدار نرم

نظام شورايي ضرورت تحقق توسعه متوازن است

عملکرد دولت نمادي از دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي است

معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري شهرستان قاينات منصوب شد

طي 4 ماهه امسال 22.6 درصد از صادرات هدف گذاري شده استان تحقق يافت/ تربيت بازرگانان جديد براي آينده اقتصاد استان

کارگروه توسعه صادرات غيرنفتي استان با حضور معاون محترم هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار خراسان شمالي

بنياد بين المللي غدير بايد فراتر از مرزهاي ملي عمل کند

کارگروه ارتقاء وضعيت اجتماعي ، فرهنگي و سلامت استان با حضور معاون محترم سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان شمالي

جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با حضور استاندار محترم خراسان شمالي

برپايي نمايشگاه هفته دولت در بجنورد/ برکات سفر پروفسور سميعي براي خراسان شمالي

ديدار روساي حوزه هاي علميه استان با جناب آقاي مهندس صالحي استاندار محترم خراسان شمالي

ديدار با منتخبان شوراي شهر بجنورد با استاندار محترم خراسان شمالي

همايش آزادگان استان با حضور داستاندار محترم خراسان شمالي

برگزاري جشنواره پنير با هدف ايجاد اشتغال ثابت و پايدار براي بانوان