آخرين مطالب

اجتماعي

/گزارش/ دخترانی که مشق حسرت می کنند

خراسان آنلاین - ترک تحصیل در بین دختران دانش‌آموز عشایر بسیار اتفاق می‌افتد و دانش‌آموزان دختر عشایر که بین گروه سنی 6 تا حدود 12 سال قرار ...

روزه‌داری و کاهش وزن

خراسان آنلاین - مسلمانان بر اساس اعتقادات دینی خود یک ماه از سال را روزه می‌گیرند.. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل ...

روزانه به چقدر کالری نیاز داریم؟

خراسان آنلاین - بدن ما برای سالم ماندن، به مقدار ثابتی غذا نیاز دارد. همه عملکردها در بدن به مواد مغذی مثل ویتامین‌ها، پروتئین‌ها، مواد معدنی و ...

مقابله با مواد مخدر و قاچاق کالا تلاشی بیش از این می طلبد

خراسان آنلاین - مشهد- دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: در عرصه مبارزه با معضل مواد مخدر و قاچاق کالا اقدامات خوبی انجام شده است اما در این عرصه باید تلاشی بیش از این صورت گیرد.

عناوین روزنامه های دوم خرداد خراسان رضوی

خراسان آنلاین - روزنامه های خراسان رضوی روز چهارشنبه دوم خرداد 1397 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می شود.

شهری بدون مانع برای معلولان، از آرزو تا واقعیت

خراسان آنلاین - مشهد- مناسب سازی معابر و محیط های شهری برای افراد معلول و ناتوان از مواردی است که در قانون جامع حمایت از معلولان مورد تاکید قرار گرفته و سازمانها و مجموعه های مختلف ملزم به اجرای آن شده اند حال آنکه تا تحقق کامل این هدف هنوز فاصله بسیاری است.

102 کیلوگرم تریاک در طبس کشف شد

خراسان آنلاین - بیرجند - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: 102 کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه تریلی در شهرستان طبس کشف شد.

ریشه بحران قارچ های سمی در کجاست؟

خراسان آنلاین - پایگاه خبری تابناک رضوی اول خرداد ماه در گزارشی با عنوان `ریشه بحران قارچ های سمی در کجاست؟` نوشت: اخیرا شاهد مسمومیت چندین فرد در کشور به واسطه مصرف قارچ های سمی بودیم که باید بررسی کرد ریشه این مشکلات در کجاست.

حمل نخاله های ساختمانی در شیروان نیاز به مجوز دارد

خراسان آنلاین - بجنورد- فرماندار شیروان گفت: خودروهای غیرمجاز حق حمل نخاله های ساختمانی را ندارند، راننده ها برای حمل نخاله و تخلیه آن باید از شهرداری مجوز داشته باشند.

2 هزار میلیارد تومان کمک مردمی جمع آوری شد

خراسان آنلاین - بیرجند- معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: سال گذشته 2 هزار و 130 میلیارد تومان کمک مردمی توسط این نهاد در بحث محرومیت زدایی جمع آوری و در بین نیازمندان کشور توزیع شد.

نخستین جراحی هیستروسکوپی در سبزوار انجام شد

خراسان آنلاین - سبزوار- معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برای نخستین بار عمل هیستروسکوپی در مرکز آموزشی درمانی واسعی این شهر با موفقیت انجام شد.

طرح هادی در 30 درصد روستاهای غرب خراسان رضوی اجرا شد

خراسان آنلاین - سبزوار- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار گفت: طرح هادی برای تمامی 233 روستای بالای 20 خانوار این شهرستان های سبزوار، داورزن و خوشاب تهیه شده اما میانگین اجرای طرح هادی در این مناطق 30 درصد است.

موج گرما در پاکستان 65 کشته به جای گذاشت

خراسان آنلاین - موج گرما در شهر کراچی پاکستان 65 کشته برجا گذاشته است. به گزارش ایسنا، طی سه روز گذشته موج گرما موجب فوت ...

ارتباط بین اندازه شهرها و خوشبختی افراد

خراسان آنلاین - محققان دریافتند اندازه شهری که افراد در آن زندگی می‌کنند، تأثیر زیادی بر سطح خوشبختی دارد. به گزارش ایسنا- ...

چرا برخی از نوجوانان به خود آسیب می‌رسانند؟

خراسان آنلاین - محققان دریافتند که مشاهده رفتارهای خود تخریبانه و آسیب زدن جسمی به خود در نوجوانان و به ویژه در دختران صرفا حاوی یک پیام است که باید ...

توقیف 150 پتوی قاچاق در بجنورد

خراسان آنلاین - رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی از توقیف 150 تخته پتوی خارجی قاچاق به ارزش 75 میلیون ریال در بجنورد خبر داد ...

کشف ده‌ها هزار بطری مشروبات الکلی در مشهد

خراسان آنلاین - سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف یک محموله بزرگ قاچاق شامل ده‌ها هزار بطری مشروبات الکلی، صدها هزار نخ سیگار و... خبر داد. ...

تخلف در انتخابات شرکت تعاونی توسعه و عمران قوچان مشهود است

خراسان آنلاین - مشهد- دادستان عمومی و انقلاب قوچان اعلام کرد: تخلفات روی داده در برگزاری انتخابات شرکت تعاونی توسعه و عمران این شهرستان مشهود است و دادستانی به زودی رای خود را در این خصوص صادر می کند.

19 تن از اراذل تایباد دستگیر شدند

خراسان آنلاین - مشهد- فرمانده انتظامی تایباد گفت: 19 تن از اراذل و اوباش که از عوامل اصلی ایجاد اخلال در نظم عمومی این شهر بودند در 72 ساعت گذشته دستگیر شدند.

پرندگان قاچاق در نهبندان زمین گیر شدند

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهبندان گفت: یک محموله قاچاق به تعداد 240 قطعه پرنده زینتی از نوع کوتوله و عروس هلندی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

مسئول مدارس غیردولتی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی: 12 درصد مدارس استان غیردولتی‌اند/ پرداخت بیمه آموزگاران بر عهده مدارس است

خراسان آنلاین - مسئول مدارس غیردولتی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی گفت: حدود 12درصد مدارس استان غیردولتی هستند و 100 هزار دانش‌آموز در این مدارس ...

خراسان رضوی در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر

خراسان آنلاین - مشهد- مواد مخدر بلای خانمانسوزی که تهدید آن رو به گسترش است هم اینک گریبان 246 میلیون نفر را در سطح جهان گرفته لذا نه تنها مبارزه با نقل و انتقال مواد مخدر از مبدا تولید به بازار مصرف بلکه تلاش برای نجات معتادان به یکی از اولویتهای و سیاستهای جاری همه کشورها در سطح جهان مبدل شده ست.

مددجویان بهزیستی میهمان ضیافت مهر می شوند

خراسان آنلاین - بیرجند - معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی از اجرای طرح ضیافت مهر رمضان با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی در منازل مددجویان خبر داد.

کارخانه بیوگاز مشهد تعطیل نشده است

خراسان آنلاین - معاون خدمات و محیط زیست شهری شهردار مشهد گفت: بر خلاف شایعات کارخانه بیوگاز مشهد تعطیل نشده و کماکان در حال فعالیت است. ...

عامل سرقت از عابربانکها دستگیر شد

خراسان آنلاین - مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: عامل سرقت از عابربانکهای مشهد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

آتش نشان مجروح در بیمارستان جان باخت

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع) گفت: یک آتش نشان مجروح که 12 اردیبهشت جاری به دلیل عارضه سوختگی به این بیمارستان منتقل و بستری شده بود صبح امروز جان خود را از دست داد.

400جایگاه پرورش نوغان در خراسان شمالی ضدعفونی شد

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیور و زنبورعسل اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: در اجرای طرح ضدعفونی جایگاه های پرورش نوغان، 400 جایگاه در استان ضدعفونی و پاکسازی شد.

ترنم دلنشین نوای یارمضان در مناطق ترکمن نشین خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد - ترنم دلنشین نوای `یا رمضان` در مناطق ترکمن نشین اهل سنت خراسان شمالی بویژه در شهرستان مرزی راز و جرگلان در این ماه مبارک حال و هوای دیگری به این مناطق از کشورمان داده است.

کیفیت هوای مشهد سالم شد

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: پس از سه روز پیاپی پاکی هوای در مشهد کیفیت هوای امروز 31 اردیبهشت ماه این کلانشهر در وضعیت سالم قرار دارد.

بیرجند بیست و دومین مقصد گروه مرهم است

خراسان آنلاین - بیرجند - گروه فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی با عنوان «مرهم» برای ویزیت و درمان رایگان ناهنجاری های مادرزادی جمجمه، فک و صورت به بیرجند سفر می کند.

تقویت سمن ها برای مبارزه با مواد مخدر الزامی است

خراسان آنلاین - بجنورد- سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: تقویت و ارتقای سازمان های مردم نهاد به لحاظ کمی و کیفی برای اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر با رویکرد پیشگیری از اعتیاد الزامی است.

توزیع سبدکالا بین مددجویان خراسان شمالی آغاز شد

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: توزیع یک هزار و 740 سبد کالا به مناسبت ماه مبارک رمضان بین خانوارهای زیرپوشش این نهاد در استان از ابتدای این ماه آغاز شده است.

جمع آوری گیاه به مرگ جوان در ارتفاعات انجامید

خراسان آنلاین - بیرجند - معاون عملیات پلیس خراسان جنوبی گفت: جوان 25 ساله که برای جمع آوری گیاهان دارویی به ارتفاعات روستایی در خوسف رفته بود، پس از سقوط جان خود را از دست داد.

2،7 میلیارد ریال کالای قاچاق در مشهد کشف شد

خراسان آنلاین - مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: دو میلیارد و 750 میلیون ریال انواع کالا در چارچوب طرح مبارزه با قاچاق ظرف 24 ساعت گذشته با محوریت بازرسی از باربریها در مشهد کشف شد.

مسجد شکر طبس؛ ظرفیتی بی بدیل در گردشگری

خراسان آنلاین - مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان‌جنوبی گفت: مسجد شکر صحرای طبس می‌تواند تبدیل به ظرفیت گردشگری شود ...

نجات صخره‌های مرجانی با ضد آفتاب دریایی

خراسان آنلاین - محققان دریافتند که بهترین روش برای حفظ صخره‌های مرجانی استفاده از لایه نازک مواد ضد آفتاب جهت جلوگیری از افزایش دمای آب در محیط ...

خراسان شمالی ششمین استان کشور در برخورداری از جمعیت جوان/ خراسان شمالی پنجمین استان مهاجر فرست کشور

خراسان آنلاین - معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی ششمین استان کشور در برخورداری از جمعیت جوان است. ...

چرا ژاپنی‌ها وقت‌‎شناس هستند؟

خراسان آنلاین - طی روزهای گذشته موضوعی که موجب عصبانیت افراد ژاپنی شده بود عبور 25 ثانیه زودتر قطار از ایستگاه برخلاف برنامه معمول آن ...

تاثیر مثبت بازی‌های فکری بر سلامت مغزی کودکان

خراسان آنلاین - محققان دریافتند که بازی‌های رومیزی ساده مثل شطرنج تاثیر مثبتی بر سلامت مغزی کودکان در حال رشد داشته و خلاقیت آنها را افزایش می‌دهد. ...

کودکی از دست رفته

خراسان آنلاین - مشهد- کودکی، شیرین ترین و دل انگیزترین دوران برای کودک است، اما کودکانی هستند که در گوشه کنار شهر به دلیل معلولیت، ناتوان از همراهی با بازی های کودکان، شیطنت ها و بازیگوشی های آنان، تنها رنج می برند؛ رنجی که در سایه غفلت والدین به آنان تحمیل شده است.

فرزندخواندگی در خراسان رضوی 30 درصد رشد یافت

خراسان آنلاین - مشهد- معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: واگذاری فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست در قالب طرح های فرزندخواندگی و امین موقت به خانواده های متقاضی، پارسال در مقایسه با سال قبل از آن در استان 30 درصد رشد داشت.

بارندگی سال زراعی جاری در خراسان رضوی کاهش یافت

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس اداره تحقیقات کاربردی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارندگی های این استان از ابتدای مهر پارسال تاکنون 130 میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه قبل 29 درصد کاهش دارد.

17.5میلیارد ریال برای بوستان بانوان خراسان شمالی جذب شد

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی با اشاره به تاکید استاندار برای ایجاد بوستان ویژه بانوان در مراکز شهرستان های استان گفت: تاکنون 17 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای ایجاد بوستان ویژه بانوان در شهرهای استان جذب شده است.

دستگیری یک عضو شورای شهر مشهد

خراسان آنلاین - یک عضو شورای شهر مشهد امروز دستگیر شد. قاضی حسن حیدری در گفت‌وگو با ایسنا-‌منطقه خراسان، در خصوص دستگیری یکی از اعضای شورای شهر مشهد، ...

پل هاشمیه 20 روز مسدود خواهد بود

خراسان آنلاین - سخنگوی سازمان حمل‌ونفل و ترافیک شهرداری مشهد از مسدود بودن 20 روزه پل هاشمیه به منظور تعویض درزهای انبساط-انقباض خبر داد. ...

29 گروه دامپزشکی خراسان شمالی در ماه رمضان فعال شدند

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت:برای اجرای طرح تشدید نظارت های بهداشتی در ماه مبارک رمضان 29 گروه ثابت و سیار در استان فعال شدند.

مشکل تامین آب وحوش در مناطق تحت حفاظت جدی است

خراسان آنلاین - مشهد- معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: با ادامه خشکسالی و تنش آب، امسال مشکل تامین آب وحوش در مناطق تحت حفاظت این اداره کل جدی است.

سه طبقه مسکونی در مشهد آتش گرفت

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: ساختمان مسکونی 3 طبقه ای در این کلانشهر روز شنبه گرفتار آتش سوزی شد.

فرماندارفاروج: بیمارستان این شهرستان تعطیل نمی شود

خراسان آنلاین - بجنورد- فرماندار فاروج گفت: شایعه وشائبه های مبنی بر تعطیلی بیمارستان این شهرستان با توجه به کاهش سطح خدمات، در بین مردم مطرح می شود اما، نگران تعطیلی تنها مرکز درمانی این خطه نباشید.

آخرین وضعیت بازداشت شهلا

خراسان آنلاین - رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به آخرین وضعیت بازداشت امیر شهلا، گفت: مراحل تحقیق پرونده به اتمام رسیده و امیدواریم ایشان در ...

پیام رسان مورد نظر شما در دسترس نیست

خراسان آنلاین - مشهد - پایگاه خبری شهرآرا آنلاین 29 اردیبهشت ماه در گزارشی با عنوان `پیام رسان مورد نظر شما در دسترس نیست` به نقد و بررسی پیام رسان های داخلی پرداخت.

چرا تماشای تلویزیون افراد را ناراحت می‌کند؟

خراسان آنلاین - محققان معتقدند که تماشای تلویزیون باعث افزایش احساسات ناخوشایند و ناراحتی در افراد شده و افراد ناراحت از روی ناچاری ساعات بیشتری از ...

ارتباط بین انزوای اجتماعی و تغییر مغز

خراسان آنلاین - محققان دریافتند که انزوای اجتماعی با تغییرات شیمیایی مغز مرتبط است. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به ...

138 هزار خانوار روستایی خراسانی عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی گفت: هم اکنون 138 هزار و 700خانوار در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان عضویت دارند.

ساير مطالب

ازدواج در بیرجند سیر نزولی داشته است

34 ضربه شلاق مجازات توهین قصاب به مأمور دامپزشکی در شهرستان گرمه

ورزش ممکن است آلزایمر را شدیدتر کند

دامپزشکی بجنورد در باره بروز تب کریمه کنگو هشدار داد

هفت هزار واحد صنفی در مشهد تاییدیه ایمنی آتش نشانی گرفتند

2800 نفر در خراسان رضوی تحت تاثیر سیلاب قرار گرفتند

159 وقف ماه رمضان در خراسان جنوبی وجود دارد

اطلاعیه از دسترس خارج شدن سایت استانداری

دریافت بهای خدمات از متخلفان نصب غیرقانونی تبلیغات در محیط شهری

اساسی‌ترین نیاز انسان گفت‌وگوست

3 تیم ارزیاب جمعیت هلال احمر به شهرستان خوسف اعزام شدند

دومین دوره انتخابات مجامع دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی برگزار شد

اجرای طرح «اکران ویژه ماه مبارک رمضان» در سینماهای خراسان جنوبی

حامل واکسن های دامی غیر مجاز محکوم شد

9 نفر طی سانحه رانندگی در سبزوار مجروح شدند

737 نفر در خراسان جنوبی امدادرسانی شدند

سیل در طرقبه به پنج خودرو خسارت زد

عزت و اقتدار دنیای اسلام در پرتو بندگی خداوند است

امداد رسانی به 737 تن در خراسان‌جنوبی در پی بارش‌های 4 روز اخیر

119 زندانی خراسان شمالی چشم امید به خیران دارند

خدمات رایگان دندانپزشکی در حاشیه شهر مشهد ارائه شد

تقدیرمردم ومسوولان از فعالیت های گسترده ومستمر نیروی انتظامی

حسن وحدتی شبیری جانشین رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی شد

فرماندار خواف تخریب منازل روستای هرشی بر اثر سیل را تکذیب کرد

ربیعی در کنار فرزندان بهزیستی مشهد افطار کرد

شبکه مکاتبات دولت از طریق دفاترپیشخوان در مشهد راه اندازی شد

امدادرسانی جمعیت هلال احمر به 40 حادثه دیده سیل طبس

شهر تبدیل به یک کارگاه عمرانی شده است

گفتمان شهروندان درباره فضاهای شهری تغییر خواهد کرد

50 درصد معلولین قوچان تحت ارزیابی ICF قرار گرفتند

20 هزار دلار ارز در مرز دوغارون کشف شد

بارش رگباری موجب آبگرفتگی معابر در خراسان جنوبی شد

ساعت اجرای طرح ترافیک مشهد در ماه مبارک رمضان تغییر نمی کند

برنامه‌های سازمان اتوبوس‌رانی در ماه رمضان

سه اقامتگاه بوم گردی در فردوس به بهره برداری رسید

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد: قیمت مترو امسال عادلانه نمی‌شود

شکست در زندگی حق طلبانه معنایی ندارد

93 کیلوگرم تریاک در قاینات کشف شد

350 ساعت مشاوره ژنتیک رایگان در قاینات ارائه شد

سیل در نیشابور خسارت بر جای گذاشت

628 نفر گرفتار سیلاب در خراسان رضوی امدادرسانی شدند

713 کیلوگرم مواد مخدر در مسیر خراسان رضوی ضبط شد

377 هزار روزه دارسر سفره رضوی افطار می کنند

شهروند سبزواری جوجه های جغد را به محیط زیست تحویل داد

پنج معبر اصلی در مشهد درچار آبگرفتگی شدند

780 تن کالا در خراسان شمالی توزیع می شود

1000 مبلغ دینی به نفاط مختلف خراسان جنوبی اعزام می شوند

9 فقره تصادف جرحی در جاده های خراسان رضوی رخ داد

کشفیات مواد مخدر در تربت حیدریه سه برابر شد

هوای پاک در مشهد تداوم یافت

جاده های روستایی هشت شهرستان خراسان رضوی مسدود شد

مراکز بهداشتی خراسان‌شمالی به اینترنت پرسرعت مجهز می شود

نرخ تغذیه با شیر مادر در کشورهای توسعه یافته کمتر از کشورهای در حال توسعه است

ارتباط بین فعالیت زیاد شغلی و مرگ زودهنگام

دستگیری دو نفر از کارمندان گمرک به اتهام تبانی برای قاچاق کالا

شعار روز جهانی فشار خون؛ عدد فشارخون خود را بدانید

225 نفر گرفتار در سیل خراسان شمالی امدادرسانی شدند

نظام آموزشی آیینه‌ای است که آینده کشور را می‌توان در آن دید

مبلغان طی ماه مبارک رمضان مخاطب شناسی داشته باشند

باند سرقت احشام در تایباد متلاشی شد

31 کیلوگرم هروئین در نهبندان کشف شد

دو کشته و یک مجروح در سانحه رانندگی محور چمن بید به جنگل گلستان

سیل هفته جاری خسارات زیادی در استان برجا گذاشته است

19 گروه در خراسان رضوی مامور استهلال هستند

سانحه رانندگی در خراسان شمالی 2 کشته داشت

نفوذ جریان تحجر در روحانیت به اسلام ضربه می زند

شمیم عطر خودباوری مادران در کوچه های همت

باران هوای مشهد را پاک کرد

225 نفر گرفتار در سیل خراسان شمالی امدادرسانی شد

شهردار مشهد: فردوسی در مشهد غریب است

سه طرح بهداشت و درمان در تایباد بهره برداری شد

174 فرد آسیب دیده سیلاب در خراسان رضوی امدادرسانی شدند

اطلاعیه شهرداری بیرجند درباره درگیری دستفروش با ماموران

جریان های ملازم ولی فقیه در کشور تقویت شود

مخالفت با هوای نفس کلید رمز شکوفایی استعدادهای انسان است

انفجار گاز منزل مسکونی را در نیشابور تخریب کرد

بارش 42 میلی‌متر باران در مشهد

طرح روستا تعاون در 22 روستای خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود

دشمن درصدد آسیب رساندن به تفکر انقلابی است

اطلاع رسانی درست و به موقع باعث امید و نشاط می شود

جانمایی برخی مدارس حاشیه جاده خراسان شمالی مناسب نیست

نمایشگاه از حرا تا حرم در بیرجند برگزار می‌شود

تسهیل در صدور مجوز واحدهای تولیدی؛ مقدمه‌ای برای حمایت از کالای ایرانی

خیران 1570 میلیارد ریال به حوزه سلامت خراسان کمک کردند

ارائه مشاوره باعث سازش چهار هزار زوج خراسانی شد

سبد غذایی برای 31 هزار خانوار خراسان جنوبی تهیه می شود

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی: 10 میلیارد تومان از پولمان دست بیمه‌هاست

نقش منفی رونق تجارت جهانی در کاهش انتشار کربن

ماجرای آتش‌سوزی در قطارشهری مشهد چه بود؟

آلودگی صوتی دومین منبع تهدیدکننده سلامت انسان

سایت هواشناسی خراسان رضوی از دسترس خارج شد

بهترین برنامه غذایی برای ماه مبارک رمضان

یک جامعه‌شناس: مشهد در حال از دست دادن عناصر هویتی خود است

تاثیر نصیحت کردن در افزایش احساس قدرت

خریداری 200 سری جهیزیه با کالای ایرانی در خراسان جنوبی

هلال احمر خراسان رضوی به 105 حادثه دیده امدادرسانی کرد

2 نفر براثر سیلاب در خراسان جنوبی جان باختند

77 خانواده دارای 2 معلول خراسان جنوبی صاحب مسکن شدند

یکی دیگر از مفقودشدگان سیل درمیان پیدا شد

151 خانوار در خراسان رضوی امدادرسانی شدند

بارندگی در 16 ایستگاه هواشناسی خراسان رضوی ثبت شد

سیل مسیر کلات - درگز را بست

سیل به تاسیسات زیربنایی و مزارع شیروان خسارت زد

ابراز امیداواری معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برای پایان ساخت‌و‌ساز در مناطق زلزله‌زده خراسان‌شمالی طی بهار

17 تیم هلال احمر خراسان رضوی مشغول امدادرسانی هستند

عناوین روزنامه های 25 اردیبهشت در خراسان رضوی

14 هزار یتیم زیر پوشش کمیته امداد مستاجر هستند

28 فقره آبگرفتگی در شهر مشهد رخ داد

سیل مسیر تربت حیدریه - گناباد را مسدود کرد

64 نفر در سیلاب خراسان جنوبی امدادرسانی شدند

ماه مهربانی؛ مهمان افطاری مردم خراسان‌جنوبی می‌شود

45 خانوار گرفتار سیلاب در خراسان رضوی امدادرسانی شدند

سیل درمیان یک فوتی و یک مفقودی بر جای گذاشت

آبگرفتگی معابر مشهد ترافیک را گره زد

چهار هزار میلیارد ریال زکات امسال جمع آوری می شود

سیل کلات آسیب جدی دربرنداشت

پنج شهرستان خراسان رضوی درگیر سیل و آبگرفتگی شدند

امروز در شورای شهر چه گذشت؟

سطح جاده های خراسان رضوی لغزنده است

سه چالش احیای توس

رقبا این چهارسال را تحمل کنند/ راه خود را ادامه می‌دهیم

تیم های هلال احمر خراسان شمالی عازم مناطق سیل زده شدند

بارش‌های تندری در خراسان رضوی/در مسیل‌ها توقف نکنید

ارائه خدمات درمانی رایگان به بیش از 700 بیماران خاص و صعب العلاج در خراسان شمالی

مدیرعامل کانون زنان حقوقدان سورا: چهاردیواری اختیاری نیست

دانشیار دانشگاه تربیت مدرس: باید کودک‌آزاری را به‌عنوان یک مسأله اجتماعی بپذیریم

چرا دوستان صمیمی مثل هم فکر می‌کنند؟

عضو شورای شهر مشهد: توقف پروژه های ملی صلاح نیست

17 هزار عدد قرص مخدر در مشهد کشف شد

آخرین وضعیت لایحه حمایت از حقوق کودکان از زبان عضو فراکسیون زنان

وجود سالیانه 1900 کودک‌آزاری در خراسان رضوی

معاون دادستان مشهد: قانون اساسی ما یک «اصل» در مورد کودکان ندارد

مدیرعامل مؤسسه خیریه مهرآفرین: از خانواده‌های زندانیان غفلت کرده‌ایم

یک حقوق‌دان: بهزیستی کودکان در معرض خطر کودک‌آزاری را شناسایی کند

میانگین سن ازدواج دختران در «زاوه» 11 سال است

شیوه کودک‌آزاری در ایران درحال تغییر است

چرا شوخی زیاد برای سلامتی مناسب نیست؟

آیا اسلام، کودک‌همسری را پذیرفته است؟

نگاهی به قانون حداقل سن ازدواج دختران و سیر تاریخی آن

اعلام آمادگی اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی برای اجرای قانون پیش فروش آپارتمان در استان

میزان آماگی مردم تربت حیدریه در مخاطرات 9.3 درصد است

سیل موجب آبگرفتگی در برخی مناطق خراسان شمالی شد

آیین عمامه گذاری طلاب خراسان برگزار شد

عامل فروش پرندگان شکاری در سبزوار دستگیر شد

غفلت عامل بسیاری از کودک آزاریها است

رسانه ملی برای مقابله با کودک همسری همراهی نمی کند

فرماندار بیرجند برای انتقال میدان دام مهلت داد

رئیس دامپزشکی بیرجند: دلالان کار قصابی را انجام می دهند

تداوم سامانه بارشی در خراسان شمالی تا صبح پنجشنبه

سایه سنگین بیماری‌های ژنتیک در پی افزایش ازدواج‌ فامیلی