آخرین اخبار

فرهنگي

ایجاد هویت از طریق ساخت برنامه های فرهنگی هویت آفرین در شهر

خراسان آنلاین - با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و معاون فرهنگی شهردار مشهد طرح ساخت برنامه تلویزیونی با هدف ارتقای هویت ایرانی و مشهدی مورد بررسی قرار گرفت.

33میلیارد ریال برای تاسیس خانه های جوان در خراسان شمالی مصوب شد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: تاسیس خانه های جوان در استان ها مورد تاکید وزارت ورزش و جوانان است و سهم خراسان شمالی اعتباری بالغ بر 33میلیارد و 800میلیون ریال است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: جایگاه کتاب همیشه ماندگار است

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: امروز توسعه دانش بشر در فنون روز موضوع کتابخوانی را توسعه داده است هر چند ابزار جایگزین وجود دارد اما اعتبار و جایگاه کتاب همیشه ماندگار است.

48 مدرسه در شیروان 2نوبته اداره می شود

خراسان آنلاین - شیروان- ایرنا- معاون توسعه و منابع انسانی اداره آموزش و پرورش شیروان گفت:هم اکنون 48 مدرسه در این شهرستان 2 نوبته اداره می شود و در این پیوند نیاز به ساخت 24 مدرسه (19 در شهر و 5 در روستا) در قالب 100 کلاس درس است.

اینجا قدم ها عاشقی می کنند

خراسان آنلاین - سبزوار- ایرنا- این روزها، در آخرین روزهای ماه صفر، خیل عظیمی از زائران و دلدادگان هشتمین خورشید امامت، گام در مسیر عاشقی نهاده اند و با پای پیاده برای عرض ارادت و حضور در آیین های سوگواری شهادت آن امام همام رهسپار دیار عشق شده اند.

افزایش سرانه مطالعه می تواند ریشه جهل، ظلم و فساد را از بین ببرد

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: ریشه ظلم ،فساد و دوام حکومت های ظالم در هر جامعه ،نبود آگاهی و آشنا نبودن به حقوق و قوانین است و برای زدودن جهل مهترین گام انس و ترویج فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه در میان مردم است .

172 باشگاه کتابخوانی در سبزوار فعالیت دارند

خراسان آنلاین - سبزوار - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: در چارچوب اجرای طرح کتابخوانی و ارتباط کودکان و نوجوانان با کتاب، 172 باشگاه کتابخوانی در این شهرستان ایجاد و فعال شده است.

رویدادهای خبری روز چهارشنبه 24 آبان در خراسان جنوبی

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - دیدار مدیرکل امور کتابخانه های خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان و نشست خبری جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی از برنامه های خبری روز چهارشنبه 24 آبان در استان است.

کتاب ماشین زمان

خراسان آنلاین - توانایی خواندن یکی از مهمترین مهارت‌های اساسی دنیای امروز است و در واقع مطالعه برای داشتن ارتباط با جامعه امروزی ضروری است. دسترسی به ...

برپایی نمایشگاه خوشنویسی عاشورایی 'کلک سرخ' در سبزوار

خراسان آنلاین - رئیس انجمن خوشنویسان سبزوار گفت: همزمان با دهه آخر ماه صفر نمایشگاه خوشنویسی 'کلک سرخ' حاوی آثار برگزیده گروهی از اساتید این انجمن در محل نگارستان آفرینش بر پا شد.

تشرف چهار هزار هیات مذهبی به حرم رضوی

خراسان آنلاین - معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام پایانی ماه صفر تشرف چهار هزار هیات مذهبی از سراسر کشور به حرم مطهر امام رضا(ع) برای برپایی مراسم سوگواری آغاز شده است.

مدیر کل نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی خراسان رضوی: حیات کتاب‌خانه‌‌های عمومی به میزان حضور مردم وابسته است

خراسان آنلاین - مدیر کل نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت: حیات یک مرکز فرهنگی، خاصه کتاب‌خانه‌های عمومی، به میزان حضور آحاد مردم و ...

امام جمعه اهل سنت اسدیه: اهل بیت نقطه اشتراک تمام مسلمانان هستند

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه سعادت، عزت و سربلندی مسلمانان در پیروی از احکام اسلام خلاصه شده است گفت: اهل بیت (ع) نقطه اشتراک تمام مسلمانان هستند.

کتابخانه خیرساز مرحوم محمد صادق دوزنده به بهره برداری رسید

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا- با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و در سومین روز از هفته کتاب کتابخانه خیرساز مرحوم محمد صادق دوزنده، روستای عبدل آباد شهرستان مه ولات به بهره برداری رسید.

فرماندار: سازندگی بدون آگاهی و درک عمیق و همه جانبه ممکن نیست

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا- معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه گفت:در شرایط کنونی که جامعه ما آهنگ سازندگی و پیمودن مسیر آینده درخشان را دارد، باید آگاه بود و درک کرد که پیمایش این راه دشوار و طولانی بدون آگاهی و درک عمیق و همه‌جانبه ممکن نخواهد بود.

قهر با کتابخانه، معضل بخش کتابخوانی است

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان رضوی گفت: کتابخانه نرفتن مردم بویژه دانش آموزان، از معضلات بخش کتاب و کتابخوانی است که باید در این زمینه برنامه ریزی ویژه ای انجام گیرد.

حرکت کاروان پیاده زایران روحانی تربت حیدریه به سوی مشهد مقدس

خراسان آنلاین - تربت حیدریه- ایرنا- کاروانی متشکل از 100 روحانی و طلبه از تربت حیدریه، سه شنبه با بدرقه امام جمعه و مدیر مدرسه علمیه هراتی این شهر برای شرکت در آیین های سوگواری آخر ماه صفر با پای پیاده عازم مشهد شد.

«عرض ارادت» نویسندگان و شاعران به امام رضا(ع)

خراسان آنلاین - در آستانه سالروز شهادت علی بن موسی الرضا(ع) نشست فرهنگی با عنوان «عرض ارادت» شامل متن‌خوانی نویسندگان و شاعران برجسته کشور برای ...

فرماندار فاروج خواستار 10 دقیقه مطالعه روزانه غیردرسی دانش آموزان شد

خراسان آنلاین - فاروج- ایرنا- فرماندار فاروج با بیان اینکه کتابخانه ها، دانشگاه های عمومی است که ورود به آن بدون دغدغه کنکور است، گفت: دانش آموزان باید 10 دقیقه مطالعه غیردرسی روزانه داشته باشند.

فراخوان خاطره بهترین کتاب

خراسان آنلاین - معاون فرهنگی، اجتماعی دانشگاه بیرجند گفت: کانون کتاب دانشگاه بیرجند مسابقه خاطره بهترین کتاب را برگزار می‌کند. ...

جای خالی فضای مجازی در تعیین سرانه مطالعه

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا- رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه گفت: با وجودی که فضای مجازی زمینه ساز انس و الفت مردم به مطالعه شده است، اما به عنوان شاخصی برای تعیین میزان مطالعه محسوب نمی شود.

تاکید استاندار خراسان رضوی بر لزوم افزایش سرانه فضای آموزشی در استان

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی سرانه فضای آموزشی را هر دانش آموزان در این استان 4.5 مترمربع ذکر و بیان کرد: میانگین کشوری همین شاخص 5.2 مترمربع است لذا می بایست با همت خیران و دستگاههای مسئول در این حوزه شاهد ارتقای مکانهای آموزشی در خراسان رضوی باشیم.

ساخت و توسعه کتابخانه در سبزوار نیازمند اعتبارات دولتی

خراسان آنلاین - سبزوار- ایرنا- سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی سبزوار گفت: ظرف 25 سال گذشته اعتبار دولتی برای توسعه و ساخت کتابخانه در این شهرستان تخصیص نیافته لذا این بخش نیازمند تزریق اعتبار در این حوزه است.

موقوفات خراسان رضوی از 24 هزار مورد گذشت/ استقرار 41پایگاه خدمت رسانی به زائران پیاده در استان

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: با ثبت 165 وقف جدید در سال جاری، شمار موقوفات ثبت شده استان در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور به 24 هزار و 218 مورد رسید.

گلایه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از تصرف مجتمع فرهنگی شهید هاشمی نژاد مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در نامه ای به استاندار خراسان رضوی از نحوه برخورد مدیریت و کارکنان بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد در تصرف مجتمع فرهنگی هنری شهید هاشمی نژاد این شهر گلایه کرد.

80 گفتمان دینی در سطح شهرستان بیرجند برگزار شد

خراسان آنلاین - بیرجند- کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بیرجند از برگزاری 80 گفتمان دینی در سطح این استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

همایش نونهالان حسینی در حرم مطهر رضوی برگزار شد

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- همزمان با ایام پایانی ماه صفر `همایش نونهالان حسینی` روز دوشنبه با حضور 2 هزار دانش آموز مشهدی در رواق شیخ حر عاملی حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد.

اختلاف بر سر مجتمع فرهنگی شهید هاشمی نژاد مشهد باید از مسیر قانونی و حقوقی حل شود

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- یک وکیل دادگستری گفت: اختلاف دانشگاه علوم پزشکی مشهد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بر سر مجتمع فرهنگی شهید هاشمی نژاد این شهر باید از مسیر قانونی و حقوقی حل شود.

زیارت پیامبر اکرم(ص) در شهرستان های خراسان شمالی قرائت می شود

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: همزمان با ٢٨ صفر به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اعظم صلوات الله علیه زیارت پیامبر اکرم(ص) در بجنورد و شهرستان های استان قرائت می شود.

امام جمعه بجنورد: عزم ملی در پیشبرد کارها معجزه می کند

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی گفت: باید کارگروهی و اراده ها را تقویت کنیم و برای اصلاح امور تصمیم بگیریم، وقتی مقام معظم رهبری به عزم ملی تاکید دارند به این دلیل است که عزم ملی معجزه می کند.

تاکید نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بر لزوم ترویج فرهنگ پذیرایی از زائران پیاده رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دستگاههای مختلف از پذیرایی جمعیت عظیم زائران پیاده دهه آخر صفر به مشهد برنمی آیند و باید فرهنگ پذیرایی از این زائران را به مردم منتقل نموده و در میان خانواده های مشهدی تبلیغ شود.

گردش مالی تبلیغات کشور، سالانه 65 تا 80 هزار میلیارد ریال/ وجود هرج و مرج در بازار تبلیغات

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: گردش مالی سالیانه بازار تبلیغات کشور 65 تا 80 هزار میلیارد ریال است.

خدمات حوزه دامپزشکی فراتر از یک شغل بلکه به عنوان یک تکلیف دنبال می شود

خراسان آنلاین - با حضور استاندار خراسان رضوی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور، از خدمات مجید روحانی نژاد تقدیر و احمد شریعتی به عنوان مدیر کل جدید دامپزشکی استان معرفی شد.

«انزوا» در سینماهای مشهد

خراسان آنلاین - اکران فیلم سینمایی «انزوا» در سینماهای مشهد آغاز می‌شود. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این فیلم ...

نمایش فیلم های جشنواره رشد در 170 مرکز در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد-ایرنا- معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: فیلم های این دوره از جشنواره بین المللی رشد در 170 مرکز شهری و روستایی در این استان به نمایش گذاشته می شود.

طرح نماد در 12 آموزشگاه خراسان شمالی اجرایی می شود

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: اجرای طرح نماد( نظام مراقبت های اجتماعی از دانش آموزان) در 12 آموزشگاه این استان در دستور کار قرار دارد.

نام نویسی بیش از 70 هزار نفر در سامانه جهاد خدمت به زائران پایان صفر در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- مدیر گردشگری و امور زیارت شهرداری مشهد گفت: تاکنون بیش از 70 هزار نفر در سامانه جهاد خدمت به زائران پیاده دهه پایانی صفر در مشهد نام نویسی کرده اند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی: برنامه های این شورا کاربردی می شود

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: برنامه جدید این شورا اجتماعی و جامعه نگر با رویکرد کاربردی، اجرایی و میدانی خواهد بود که با تحقق آن شاهد تحول اساسی در شوراهای فرهنگ عمومی استان ها خواهیم بود.

رونمایی از تابلو `عرش بر زمین` اثر استاد فرشچیان

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- هجدهمین اثر اهدایی استاد فرشچیان به موزه آستان قدس رضوی با نام `عرش بر زمین` و قرآن نگارش شده بر سنگ، اثر استاد زمانیان روز یکشنبه در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) رونمایی شد.

وجود 61 رشته زنده صنایع دستی در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از وجود 61 رشته زنده صنایع دستی در این استان خبر ...

مهم ترین رویدادهای خبری بیست و یکم آبان در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- شصت و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در بجنورد مهم ترین رویداد خبری است که امروز یکشنبه بیست و یکم آبان ماه در خراسان شمالی رسانه ای می شود.

تیتر نخست مطبوعات روز یکشنبه خراسان جنوبی

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - سه نشریه محلی روز یکشنبه 21 آبان 96 خراسان جنوبی که در پیشخوان دکه های مطبوعاتی 11 شهرستان تابعه استان قرار گرفت، در میان رویدادهای مختلف خبری روز با توجه به خط مشی رسانه ای خود مطالبی را به عنوان تیتر نخست انتخاب کردند.

28 میلیارد ریال در حوزه گردشگری خراسان شمالی جذب شد

خراسان آنلاین - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: : حوزه گردشگری در سال گذشته 16 میلیارد ریال اعتبار و در سال جاری تاکنون 28 میلیارد ریال اعتبار جذب و هزینه کرده است.

هیات های مذهبی خراسان شمالی با شرکت های مسافربری قرارداد منعقد کنند

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: هیات های مذهبی در سریع ترین زمان ممکن نسبت به عقد قرار داد با شرکت های مسافربری و تامین ناوگان مورد نیاز برای جابه جایی زائران امام رضا(ع) اقدام کنند و این امر را به فرصت دیگر موکول نکنند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی بر هم افزایی بیشتر ادارات تابعه وزارت ارشاد تاکید کرد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- دبیر شورای فرهنگ عمومی بر هم افزایی بیشتر ادارات تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ها تاکید کرد وگفت: این مهم موجب خروجی بسیار مطلوب در عرصه فرهنگی می شود.

استاندار:خراسان شمالی برای ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی آمادگی دارد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی در دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومی از آمادگی این استان برای تحول آفرینی و پیشبرد برنامه ها و رویکرد جدید این شورا خبر داد و گفت: این استان هم چنین آمادگی دارد پایلوت ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی در کشور باشد.

فعالیت بزرگترین کتابخانه سیار کشور در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – مدیرعامل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: بزرگترین کتابخانه سیار کشور به لحاظ پوشش مناطق، در مشهد مستقر است که به مدت پنج روز در هفته به 10 روستا خدمت رسانی می کند.

34 باب کتابخانه در خراسان جنوبی در دست ساخت است

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی گفت: 34 باب کتابخانه در این استان با 30 تا 95 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است که در صورت تخصیص بودجه، 10 مورد تا پایان امسال به بهره برداری می رسد و پنج پروژه با مشارکت خیران خواهد بود.

«شله‌پزان» خوانش می‌شود

خراسان آنلاین - نمایشنامه «شله‌پزان» در سالن عروسکی تئاترشهر مشهد خوانش می‌شود. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این ...

چرا هواپیماهای شخصی مثل خودرو خطرناک هستند؟

خراسان آنلاین - بررسی‌های گروهی از کارشناسان سازمان ایمنی حمل‌ونقل ایالات متحده نشان داد که احتمال وقوع حادثه در هواپیماهای شخصی با حمل‌ونقل جاده‌ای ...

سرانه یک متر فضای مطالعه برای هر 100کتابخوان در شهرستان تربت حیدریه

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا- رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه گفت: با وجود هفت باب کتابخانه در این شهرستان 225 هزار نفری، سرانه فضای مطالعه برای هر یک صد نفر فقط یک متر است.

اخبار خواندنی

ایمنی زائران پیاده امام هشتم(ع) در اولویت قرار گرفته است

پذیرایی روزانه 3 هزار زائر پیاده امام هشتم (ع)در گناباد

کشف گورستانی با معماری دوره سنگی در حوزه سد چندیر

سنگ اندازی برای دریافت تسهیلات

موزیکال تئاتر «پیانیستولوژی» روی صحنه می‌رود

نگارخانه‌ها درآمد قابل توجیهی ندارند

راهپیمایی اربعین یکی از نمادهای قدرتمند جهان تشیع و اسلام شده است

امام جمعه بجنورد: خیران وقف ها را به رفع نیازهای روز جامعه سوق دهند

برنامه های 10 ساله مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام مصوب شد.

4000 صندلی در دانشگاه علمی کاربردی خراسان‌شمالی خالی است

نگارخانه ارغوان میزبان نمایشگاه نقاشی

هنرنمایی هنرمندان خراسان شمالی در برج میلاد

سفر پژوهشگران معماری اصفهان به راز و جرگلان خراسان شمالی

رویدادهای خبری روز چهارشنبه 17 آبان در خراسان جنوبی

تاکید معاون استاندار خراسان رضوی بر مشارکت فراگیر مردم در امر سلامت

سفر پژوهشگران معماری اصفهان به راز و جرگلان خراسان شمالی

رمزگشایی قلکها‌ی خیریه در برخی مدارس مشهد

«آنابل» به هویزه می‌آید

قلب کار در ایام اربعین و سایر مناسبت‌های مذهبی، کار فرهنگی است

اعضای دوره جدید هیات منصفه مطبوعات خراسان رضوی مشخص شدند

معاون خراسان شمالی: امنیت زائران پیاده امام رضا(ع) تامین شده است

ضرورت توسعه کسب و کار بومی گردشگری در خراسان جنوبی

حضور ٢٦ خوشنویس در نمایشگاه استاد «شیرازی»

شواهدی از یک تالار ستوندار هخامنشی در محوطه تاریخی ریوی در خراسان شمالی کشف شد

«در سوگ خورشید» مجموعه عکسی از‌ آیین‌های خاص محرم و صفر

استاندار خراسان شمالی در غم عزیزی به سوگ نشست

برگزاری دوره آموزش بسته‌بندی صنایع ‌دستی و سوغات در کاشمر

منزل مرحوم حمید سبزواری خانه ادب و هنر می شود

«خورشید بر نیزه» روی صحنه تئاتر مشهد

یک هنرمند نقاش: فرهنگ نگارخانه‌گردی طی چند سال گذشته نهادینه شده است

ناشران و کتاب فروشی ها از جمعه بازار کتاب بجنورد استقبال نمی‌کنند

هنرمندان جلوه های عاشورایی را به تصویر بکشند

آغاز سوگواره تعزیه در خلیل آباد

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه گرافیک 2018

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) را منصوب کرد

مسجد جامع بجنورد جزء آثار تاریخی خراسان شمالی نبوده است

معاون استاندار خراسان جنوبی: فضای مجازی باید مدیریت شود

10 هزار نفر از خراسان‌شمالی پیاده به حرم رضوی می‌روند

اکران «غیرمجاز» در سینما هویزه

«خواب، گناه هشتم» روی صحنه تئاتر مشهد

حضور 350 ناشر در مجتمع پاتوق کتاب بیرجند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مشهد: محافل ادبی مستقل باید مجوز داشته باشند

«حقوق بشر آمریکایی» در عابر گالری اشراق

دسته روی هیات مذهبی در خراسان‌شمالی همزمان با اربعین حسینی

بی توجهی به برپایی نمازجماعت در مدارس خراسان‌شمالی قابل قبول نیست

«کبوتران چاهی» خوانش می‌شود

20 موکب در خراسان شمالی به زائران پیاده امام رضا(ع) خدمات می دهند

استقبال مردم و مسئولان خراسان شمالی از پیکر شهید محمود نیستانی

مدیرعامل سابق بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع): طی هشت ماه به اندازه هشت سال جلو رفتیم

گندمی: آموزش‌وپرورش متولی آموزش مهارت‌های زندگی است

نخستین کارگاه ابریشم بافی دهکده نساجی سنتی ایران احیاء شد

معاون وزیر فرهنگ: بنیاد امام رضا(ع) به سمت تحولات مثبت حرکت کند

مدیرکل ارشاد خراسان رضوی: دوره جدیدی پیش روی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) قرار دارد

معرفی آیین های خراسان شمالی در برج میلاد تهران

نوسازی مدارس زلزله زده خراسان شمالی600 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

نوسازی مدارس زلزله زده خراسان شمالی600 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

نمایش و تحلیل فیلم «قطار اسرار آمیز» در مشهد

استاندار خراسان شمالی از نمایشگاه مطبوعات کشور دیدن کرد

مدرس حوزه و دانشگاه: صدای جمهوری اسلامی در منطقه شنیده شده است

مستند سازی حضور پلنگ ایرانی در منطقه شکار ممنوع ژرف

قرآن، هنر و خدمت رسانی به معلولین شکل دهنده مثلث طلایی

یک نگارگر: آموزش نگارگری پراکنده و سلیقه‌ای است

درخواست تولیت آستان قدس رضوی درباره زائران پاکستان وافغانستان

اعزام نخستین کاروان دانش آموزی خراسان رضوی به پیاده روی اربعین

همایش ملی ملک الشعرای بهار در مشهد

لاریجانی: نکوداشت بهار ادای احترام به چهره درخشان و فاخر ادبیات کشور است

زنده یاد محمد تقی بهار نمونه ای از فخر آفرینان تاریخ معاصر است

تیم ارزیاب، جزئیات تنبیه بدنی دانش آموز بجنوردی را بررسی می کند

پرداختن به شخصیت ملک الشعرای بهار بر غنای فرهنگی ایران می افزاید

عصرانه‌های فرهنگ و ارتباطات کلید خورد

فرماندار بشرویه: آموزش خانواده ها در حوزه پدافند غیر عامل ضروری است

«به همین سادگی» در رادین

رویدادهای خبری روز پنجشنبه در خراسان جنوبی

تیتر نخست مطبوعات روز پنجشنبه خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی: پژوهش باید مستمر و برگرفته از نیازهای بومی باشد

همایش فرهنگی تربیتی طلاب اهل سنت استان های خراسان در مشهد

ادارات خراسان شمالی بهترین مکان را برای اقامه نماز در نظر بگیرند

زمینه حضور هنرمندان تئاتر خراسان‌جنوبی در خارج از کشور فراهم شده است

منصور جهان بخش: قسم می‌خورم تئاتر مشهد می‌تواند یک میلیارد بفروشد

رویدادهای خبری 10 آبان ماه در مشهد

عنوانهای اصلی روزنامه های خراسان رضوی در دهم آبان

استفاده از مواهب طبیعی بر اساس عقل و شرع باشد

صدا و سیما خود را موظف به همکاری با قوای سه گانه می داند

دستیابی به جامعه توسعه محور مستلزم ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است

یک مسئول آموزش و پرورش: ورزش بهترین راه کاهش آسیبهای اجتماعی است

استاندار خراسان رضوی: خانواده شهدا نماد افتخارآفرینی ملت هستند

دفتر شاخۀ خراسان انجمن ترویج زبان و ادب فارسی افتتاح شد

تمبرهای حکاکی شده با بامبو

همراهی گرمِ مردم با یار مهربان/ بهارِ کتاب در پاییز خراسان شمالی

یک استاد نگارگری: فضایی برای حرکت رشته نگارگری در جامعه وجود ندارد

13 آبان مربوط به تمامی آحاد جامعه است

کارگردان «دل بسته» مطرح کرد: مشکلات جذب مخاطب برای آثار مذهبی به دلیل کثرت آثار ضعیف

آمادگی استانداری خراسان شمالی برای تجهیز فضای کتابخانه تمام روستاهای استان

طرح هر روستا یک کتابخانه در خراسان شمالی اجرا می‌شود

استاندار خراسان شمالی: طرح هر روستا یک کتابخانه در استان پیگیری می شود

اجرای طرح جای پای یار توسط طلاب گنابادی در عراق

افزایش دوبرابری فضای کتابخانه ای در استان/آمادگی برای اجرای طرح هر روستا یک کتابخانه

تخصیص اعتبارات عمرانی و حمایت از ساخت کتابخانه های شهری و روستایی

فرماندار درمیان خواستار توجه به نماز اول وقت در ادارات شد

طلاق، بازماندگی از تحصیل، تهدید سلامت و ورود کودکان به بازار کار سیاه؛ از پیامدهای کودک همسری است

لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نظام تعلیم و تربیت

استادیار دانشگاه فردوسی: حتی یک خیابان به نام کوروش نداریم

استاد دانشگاه فردوسی: کوروش یک قهرمان فرهنگی است

هدیه دردسرساز

تحصیل 12 هزار طلبه جامعه المصطفی در سطح کشور

بام اندود از گذشته تاکنون

حضور 2 نشریه سبزوار در نمایشگاه مطبوعات کشور

«پاییزان» در نگارخانه ارغوان

«کبوتران چاهی» خوانش می‌شود

ایجاد شهرک انیمیشن در خراسان رضوی

هدف گذاری دولت دوازدهم براستفاده از ظرفیت جوانان و بانوان در حوزه های مدیریتی است

حضور خانه مطبوعات خراسان شمالی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور

تشکیل پنج هزار باشگاه کتابخوانی در کشور

موافقت شورای شهرسازی خراسان رضوی با ایجاد شهرک انیمیشن

گشایش دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی با حضور استاندار

اظهار تاسف استاندار خراسان شمالی از پایین بودن سرانه مطالعه

برپایی همایش منشور عزت در6امامزاده شاخص خراسان شمالی

ورود 600 هزار زائر خارجی در 6 ماهه نخست سال جاری به مشهد مقدس

طرح کانون مدرسه در خراسان شمالی کلید خورد

خادمین بزرگترین موکب شهرستان های خراسان رضوی از مه ولات عازم کربلای معلی شدند

استاندار: انتظار از رسانه استانی تقویت روحیه امید و انعکاس توانمندی های خراسان شمالی است

57 موکب برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در عراق ایجاد کردیم

ریل‌گذاری در حوزه فرهنگ ضعیف است/ روحیه انقلابی باید حفظ شود

پوشش صدور کارت ملی هوشمند در خراسان شمالی به 60 درصد رسیده است

برنامه مقابله با آسیب های اجتماعی در خراسان شمالی با توسعه روستاها و کاهش حاشیه نشینی

تشکلهای دینی در زمینه رفع آسیب های اجتماعی برنامه داشته باشند

قبله نمای حقیقی دل باید متوجه خدا باشد

قلعه های تاریخی اسدیه و اره فورگ شهرستان درمیان مرمت شد

مدیرکل ارشاد خراسان شمالی: فروشگاه کتاب در شهرهای استان کم است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی: یگان حفاظت از موقوفات عملکرد پیشگیرانه دارد

همکاری هیئات مذهبی بسیاری از مشکلات قدیمی را مرتفع کرده است

بقاع متبرکه می‌توانند مراکزی برای افزایش آگاهی حقوقی مردم باشند

حضور بخش خصوصی در جشنواره های پژوهش و فناوری پررنگ تر شود

200 هزار خراسانی زائر اربعین می‌شوند

تبعات منفی اعزام اجباری دبیران مقطع متوسطه به ابتدایی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: بارزترین جنبه تاریخ بیهقی، ایمان او به راستی است

ضرورت تشکیل انجمن مفاخر فرهنگی در سبزوار

راهپیمایی اربعین فرصتی مغتنم برای افزایش انسجام مسلمانان است

بیهقی بیش از هر نویسنده ای حقیقت جو و حقیقت باور است

نام نویسی 51 هزار خراسانی در سامانه پیاده روی اربعین

ضرورت بازنگری آموزش و پرورش در آموختن مهارتهای زندگی به دانش آموزان

مستکبران اخبار همایش پیاده روی اربعین را سانسور می کنند

اربعین حسینی(ع) صحنه نمایش قدرت راهبردی تشیع است

اربعین حسینی صحنه نمایش قدرت راهبردی تشیع است

ثبت 142 وقف جدید در خراسان رضوی

بهترین راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، نمونه شدن مدارس شاهد است

گشایش نمایشگاه نقاشی گروهی در گناباد

فصل دوم مرمت ارگ عباس خان شیبانی خوسف به پایان رسید

توجه به فرهنگ کتاب‌خوانی بسیاری از ناهنجاری و مشکلات اجتماعی را کاهش می‌دهد

بانوان مروج حجاب در کشورهای اروپایی به بارگاه رضوی مشرف شدند