آخرین اخبار

فرهنگي

رئیس حوزه هنری خراسان رضوی: تئاتر مردمی مهجور مانده است/ فراخوان جشنواره مردمی چله نمایش ما

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس حوزه هنری خراسان رضوی گفت: تئاتر مردمی انقلاب بعد از جنگ تحمیلی مورد غفلت واقع و کمرنگ شده لذا باید این هنر که از دل محلات و مناطق شهر متولد شده بود در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی احیاء شود.

کشف پیکره فلزی باستانی در نیشابور

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابور گفت: یک پیکره فلزی باستانی متعلق به دوران ماد از یک مسافر در نیشابور کشف و ضبط شد.

رویدادهای خبری روز شنبه 30 دی در خراسان جنوبی

خراسان آنلاین - بیرجند - انعقاد تفاهم نامه همکاری انجمن اقتصاد خراسان جنوبی با دانشگاه صنعتی بیرجند و جلسه شورای اسلامی شهر بیرجند از جمله رویدادهای خبری روز شنبه 30 دی در استان است.

تابلوهایی در دل درختان جنگل

خراسان آنلاین - هنرمند روسی بر روی تنه درختان نقاشی می‌کشد. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از اینهبیتت، اگرچه امروزه ...

اجرای 300 نمایش با موضوع چهل سالگی انقلاب در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد-رئیس حوزه هنری خراسان رضوی گفت: نمایش چله ما با 300 اجرا به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در مدارس، مساجد و محلات مشهد برگزار می شود.

«میلان» شهر آرا می‌شود

خراسان آنلاین - هفته‌نامه «میلان» از مجموعه ضمائم روزنامه شهرآرا با حضور اهالی فرهنگ و هنر مشهد رونمایی شد. به گزارش ...

پیگیری قانونی سازمان میراث فرهنگی برای حفاظت مسجد تاریخی در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: پیگیریهای قانونی سازمان میراث فرهنگی برای حفاظت از باقی مانده مسجد تاریخی در مشهد در حال انجام است.

قول مساعد نوسازی مدارس خراسان رضوی برای تکمیل 6طرح عمرانی آموزشی در مه ولات

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - فرماندار مه ولات از قول مساعد مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی برای اتمام پروژه استخر؛ افتتاح و کلنگ زنی 3مدرسه روزانه ویک باب مدرسه شبانه روزی در این شهرستان خبر داد.

دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به توسعه روستایی دارد

خراسان آنلاین - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به توسعه روستایی دارد و در مسیر عمران روستاهای این استان، کارهای خوبی انجام شده است، هر چند با وضعیت مطلوب فاصله داریم.

فراخوان رالی گردشگری بین حرمهای مطهر امام رضا و امام حسین(ع)

خراسان آنلاین - مشهد- جانشین معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی اعلام کرد برای نخستین بار در حدفاصل کشورهای ایران و عراق `رالی گردشگری خانوادگی حرم تا حرم` از حرم منور امام رضا(ع) تا حرم مطهر امام حسین(ع) برگزار می شود.

بررسی محورهای مشترک همکاری استان خراسان رضوی با دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

خراسان آنلاین - با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و اعضای هیئت‌ رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج محورهای مشترک همکاری در حوزه غذای حلال، سوغات و توریسم سلامت مورد بررسی قرار گرفت.

افزایش سه برابری اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری

خراسان آنلاین - سبزوار- معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به نگاه دولت یازدهم و دوازدهم به شتاب علمی کشور، گفت: امسال 720 میلیارد ریال اعتبار به دانشگاه حکیم سبزواری تخصیص یافت که این رقم نسبت به دوره چهار ساله سه برابر افزایش داشته است.

رتبه 15خراسان شمالی در حوزه صنایع دستی استان های کشور

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: هم اکنون استان خراسان شمالی جزو 15 استان برتر در حوزه صنایع دستی است که باید این رتبه را در یک بازه زمانی مشخص به 10 برسانیم.

همایش گرامیداشت شهید نواب صفوی در مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- همایش گرامیداشت شهید سید مجتبی نواب صفوی با عنوان `طلبه انقلابی` سه شنبه شب با حضور فعالان فرهنگی، علما و خانواده شهدا در تالار قدس حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد.

رونمایی پوستر جشنواره مد و لباس خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- پوستر سومین جشنواره مد و لباس خراسان رضوی با رویکرد ایرانی اسلامی سه شنبه شب طی مراسمی با حضور معاون استاندار و مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی خراسان رضوی در مشهد رونمایی شد.

یک مسئول در اوقاف مشهد: تخریب مسجد وقفی معجردار شرعی و قانونی است

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد گفت: تخریب مسجد تاریخی و وقفی معجردار سابق یا صاحب الزمان فعلی که در خیابان نواب صفوی این شهر قرار دارد کاملا شرعی و قانونی است و هیچ منافاتی با نیت واقف ندارد.

تخصیص 2.5 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز یک مکان هنری در شیروان

خراسان آنلاین - شیروان- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: بتازگی 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برای خرید تجهیزات صوت و نور، سامانه های گرمایشی و سرمایشی و ساخت پلاتو(تماشاخانه اجرای تئاتر) این شهرستان تخصیص یافت.

تبلیغ نماز اول وقت و جماعت در دستور کار ستاد اقامه نماز است

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: تبلیغ نماز اول وقت، تبلیغ نماز با جماعت و تبلیغ نماز در مسجد در دستور کار این ستاد است و ستاد اقامه نماز استان برای نهادینه شدن این سه موضوع تلاش می کند.

خواب پنج‌ ساله مرکز بحران

خراسان آنلاین - پایگاه خبری شهرآرا آنلاین 26 دی در گزارشی با عنوان `خواب پنج ساله مرکز بحران` نوشت: طرح مرکز فرماندهی و مدیریت بحران خراسان ‌رضوی با هدف احداث محلی برای مدیریت وضعیت اضطراری پیش‌ از سال‌٩٠ ارائه و عملیات اجرایی آن آغاز شد اما حدود پنج ‌سال است که ساختمان این مرکز خاک می خورد.

نماز طلب باران در بیرجند

خراسان آنلاین - بیرجند- مردم بیرجند در پی کاهش بارندگی‌ها به اقامه نماز طلب باران در مصلی المهدی پرداختند.

انتقاد معاون فرماندار از حضور کمرنگ جامعه دانشگاهی تربت حیدریه برای رفع آسیب های اجتماعی

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تربت حیدریه گفت: با وجودی که جامعه دانشگاهی اتاق فکر و مغز متفکر یک جامعه هستند، اما در عمل آن همراهی لازم را در شناسایی و رفع آسیب های اجتماعی مشاهده نمی شود.

انتشار هفته نامه نوید خراسان با تمرکز بر پایان رژیم طاغوت در ایران

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - دویست و هشتاد و نهمین شماره هفته نامه 'نوید خراسان' تربت حیدریه با محور قرار دادن فرار شاه معدوم از ایران و پایان سلسله دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی و رژیم های طاغوتی در ایران روز سه شنبه منتشر شده و در دکه روزنامه فروشی های این شهر جای گرفت.

افزایش سفر ریلی اتباع خارجی به مشهد

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: در 9 ماه امسال مسافرت اتباع خارجی به مشهد با استفاده از ناوگان ریلی نسبت به مدت مشابه پارسال 9 درصد بیشتر شده است.

آستان مقدس امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس توسعه می‌یابد

خراسان آنلاین - بیرجند-تولیت آستان قدس رضوی گفت: توسعه‌هایی که در آستان مقدس امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس به دلیل اشتیاق مردم ایجاد شده باید توسعه پیدا کند که قراراست هیئت مدیره طرح آن را ارائه دهد.

از مسجدی که دیگر نیست...

خراسان آنلاین - مسجد معجردار روز گذشته در میان بهت و حیرت مردم و علاقه‌مندان میراث فرهنگی و تاریخی مشهد با خاک یکسان شد تا به گفته مسئولین ...

گردشگری عشایری خراسان شمالی ظرفیتی ناشناخته در توسعه استان

خراسان آنلاین - بجنورد- گردشگری عشایری خراسان شمالی که به گفته مسئولان و کارشناسان استان با برنامه ریزی لازم می تواند صنعت گردشگری را در این خطه به حرکت درآورد و ماندگاری گردشگران داخلی و خارجی افزایش دهد، هم چنان ناشناخته مانده است.

اجرای موسیقی صحنه ای با درخواست مجوز موسسات فرهنگی در سبزوار

خراسان آنلاین - سبزوار- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار اعلام کرد: با مصوبه شورای فرهنگ عمومی، درخواست مجوز برای برگزاری موسیقی صحنه ای از طرف موسسات فرهنگی و هنری این شهرستان امکان پذیر شد.

ما مسیر زائران را باز کردیم

خراسان آنلاین - مدیر روابط عمومی مجری طرح نوسازی بهسازی بافت حرم مطهر در خصوص تخریب مسجد معجردار که صبح امروز روی داد، گفت: ما تنها براساس ...

سرپرست معاونت میراث فرهنگی خراسان رضوی: تخریب مسجد «معجردار» هیچ توجیه قابل قبولی ندارد

خراسان آنلاین - سرپرست معاونت میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: تخریب آثار باستانی و قدیمی مسجد «معجردار» هیچ توجیه قابل قبولی ندارد و در قانون نیز آمده ...

30 درصد بناهای تاریخی سبزوار نیازمند مرمت

خراسان آنلاین - سبزوار- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: از مجموع 160 بنای تاریخی این شهرستان که در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده، 30 درصد نیاز به مرمت اضطراری دارند.

گفت وگوهای فرهنگی ایران و شبه قاره با تاکید برهمگرایی در مشهد پایان یافت

خراسان آنلاین - مشهد- گفت و گوهای فرهنگی ایران و شبه قاره هند از سری نشستهای گفت و گوهای فرهنگی آسیایی با تاکید حاضران در این برنامه فرهنگی بر لزوم همگرایی بیشتر روز دوشنبه در مشهد پایان یافت.

رئیس نهضت سوادآموزی: طی یک سال اخیر 1،5 میلیون نفر باسواد شده اند

خراسان آنلاین - مشهد- معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی وزارت آموزش و پرورش گفت: در پی تلاشها و توجه دولت تدبیر و امید به بحث سوادآموزی طی یک سال اخیر یک میلیون و 500 هزار نفر در سطح کشور باسواد شده اند.

تا پایان سال جاری انجام می شود؛ اهدا یک میلیارد ریال کتاب به مراکز و موسسات فرهنگی و هنری خراسان شمالی

خراسان آنلاین - معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اهدا یک میلیارد ریال کتاب به مراکز و موسسات و انجمن های فرهنگی و ...

قرص های انرژی زا همنشین شب های امتحان

خراسان آنلاین - بجنورد- روزنامه خراسان شمالی روز یکشنبه در شماره 2627 خود در گزارشی با عنوان 'قرص های انرژی زا همنشین شب های امتحان' به بررسی علت گرایش استفاده دانشجویان از این قرص ها در شب های امتحان پرداخته است.

همایش رنگزاهای طبیعی در خراسان شمالی برگزار می شود

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون صنایع دستی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: همایش رنگزاهای طبیعی در صنایع دستی برای نخستین بار در این استان برگزار می شود.

پیگیری ثبت جهانی بافت تاریخی بشرویه در سال 97

خراسان آنلاین - بشرویه- مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی با بیان اینکه بشرویه بعد از یزد دومین شهرخشت و گلی در جهان است، گفت: ثبت جهانی بافت تاریخی بشرویه در یونسکو در سال 97 پیگیری می شود.

استاد دانشگاه فردوسی مشهد:هندوستان پناهگاه ایرانیان در مقاطع مختلف تاریخی بوده است

خراسان آنلاین - مشهد- استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: هندوستان پناهگاه ایرانیان در مقاطع مختلف تاریخی از جمله دوران حمله مغول به ایران بوده است.

190 موسسه قرآنی میزبان مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن در خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: 190 موسسه قرآنی وابسته به اوقاف و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، امسال رقابت های حفظ و مفاهیم قرآن کریم استان را که در قالب ششمین دوره مسابقات سراسری برگزار می شود، میزبانی خواهند کرد.

800 میلیارد ریال، نیاز دانشگاه فرهنگیان برای بازسازی/وجود 20 هزار جای خالی در این دانشگاه

خراسان آنلاین - مشهد- سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: این دانشگاه با یک میلیون متر مربع فضای آموزشی و اداری، 800 میلیارد ریال برای بهسازی و بازسازی این فضاها نیاز دارد.

عرفان، پادزهر افراط و تمامیت‌خواهی است

خراسان آنلاین - معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: امروزه پادزهر این افراط و تمامیت خواهی که به عبور از مرز انسانیت و بروز ...

هند سرزمین جذاب پژوهشگران تاریخ و ادب فارسی

خراسان آنلاین - دبیر علمی نشست گفت‌وگوی فرهنگی ایران و شبه قاره هند گفت: کثرت آثار عرفانی در هند مخصوصا رواج سلسله‌های صوفیانه در آن سرزمین ...

جشنواره هنر در سنگاپور

خراسان آنلاین - نمایشگاه Art Stage سنگاپور یکی از نمایشگاه‌های زیبا آسیای جنوب شرقی است که از 26 تا 28 ژانویه 2018 با بهترین هنرهای معاصر آسیا آغاز ...

رشد 1.4 درصدی سهم ایران از مقالات چاپ شده در نشریات معتبر دنیا

خراسان آنلاین - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: سهم ایران از تعداد مقالات چاپ شده در نشریات معتبر دنیا در سال 92 نزدیک به 8 دهم درصد بوده که این میزان در سال 96 به 2.2 درصد رسیده و این نشان از رشد 1.4 درصدی دارد.

موسیقی خراسان رضوی جایگاه ویژه ای در کشور دارد

خراسان آنلاین - مشهد- خواننده بنام موسیقی اصیل و سنتی ایران گفت: موسیقی خراسان جایگاه ویژه‎ای در کشور دارد و معتقدم نوع موسیقی‌ که در مشهد اجرا می‌شود باید متناسب با ساحت مقدس امام رضا(ع) باشد.

آغاز به کار انجمن ادبی بانوان رضوی در مشهد

خراسان آنلاین - انجمن ادبی بانوان رضوی «گوهرشاد» وابسته به موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس پس از وقفه‌ای چند ساله مجددا فعالیت خود را آغاز کرد. ...

روزگار ناخوش خوشنویسی

خراسان آنلاین - بجنورد- روزنامه خراسان شمالی روز یکشنبه در شماره 2626 خود در گزارشی با عنوان `روزگار ناخوش خوشنویسی` به بررسی مشکلات هنرمندان این عرصه در استان پرداخته است.

مسابقات قرآن کارکنان سپاه خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم سربازان و کارکنان سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی روز یکشنبه در مجتمع فرهنگی آموزشی امامت مشهد آغاز شد.

اجرای کنسرت موسیقی "ایندیار" در بجنورد

خراسان آنلاین - سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اجرای کنسرت موسیقی مقامی"ایندیار"در هتل داریوش بجنورد ...

14 دستگاه اجرایی خراسان شمالی در توزیع آگهی ها تخلف کردند

خراسان آنلاین - بجنورد- معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: 14 دستگاه در استان خلاف ضوابط قانونی، آگهی توزیع می کنند و آگهی های خود را در نشریه خاص منتشر می کنند.

خراسان شمالی در قعر جدول سرانه نشریات

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی با اشاره به اینکه شمار نشریات در این رسانه بسیار پایین است گفت: این استان به لحاظ داشتن نشریات و سرانه نشریات در انتهای جدول استان های کشور قرار دارد.

اخبار خواندنی

درگذشت یکی از پیشکسوتان تئاتر مشهد

مدیرعامل ایرنا درگذشت محسن بحرینی را تسلیت گفت

امنیت برای توسعه؛ توسعه برای امنیت

آلودگی هوا مدارس کلانشهر مشهد را روز شنبه تعطیل کرد

عنوانهای اصلی روزنامه های 23 دی خراسان رضوی

شرکت 25 استاد دانشگاه پیام نور خراسان‌جنوبی در طرح ضیافت اندیشه

فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مصلاهای نماز جمعه تقویت می شود

مهم ترین رویدادهای خبری 23دی ماه در خراسان شمالی

گشایش نمایشگاه کرشمه در مشهد

رویدادهای خبری روز شنبه 23 دی در خراسان جنوبی

بررسی نقش رسانه در بحران در پاتوق اصحاب هنر انقلاب اسلامی

ثبت‌نام 1000 نفر برای آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در خراسان‌شمالی

فعالیت صنعتگران خراسان جنوبی در 40 رشته

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر تاریخی نیشابور

سومین خانه صنایع دستی خراسان شمالی در شیروان راه اندازی شد

مجتمع سینمایی در بجنورد راه اندازی می‌شود

تیتر نخست روز چهارشنبه روزنامه های خراسان جنوبی

دانش آموزان از خانواده و معلمان برای نمازخواندن الگو می پذیرند

مهم ترین رویدادهای خبری20 دی ماه در خراسان شمالی

رویدادهای خبری روز چهارشنبه 20 دی در خراسان جنوبی

برای شناسایی فعالان قرآنی جزیره ای عمل می شود

مشهدیها چگونه می‌ توانند برای جام‌ جهانی به روسیه بروند

100 میلیارد ریال سالانه صرف ازدواجهای دانشجویی می شود

کتابخانه سیار تایباد رتبه نخست امانت کتاب در خراسان رضوی

«121 ایالتی» روی صحنه تئاتر مشهد

تکمیل کتابخانه مرکزی بردسکن با کمک بنیاد برکت

مسجد کهن معجردار مشهد، در آستانه محو از تاریخ

اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر از 12 بهمن در مشهد

یک گرافیست: فقدان آموزشگاه تخصصی گرافیک در مشهد جدی است

مهم ترین رویدادهای خبری19 دی ماه در خراسان شمالی

عنوانهای اصلی روزنامه های خراسان رضوی در 19دی

تیتر نخست روز سه شنبه روزنامه های خراسان جنوبی

رویدادهای خبری روز سه شنبه 19 دی در خراسان جنوبی

نرم افزار بازدید مجازی رویداد صحرای طبس رونمایی شد

نماز طلب باران در قاین اقامه شد

کتابخانه نیشابور، رتبه چهارم کشور در امانت دهی کتاب

بخش کودک کتابخانه عمومی آیسک تحهیز شد

ضرورت تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب در مساجد

معاون استاندار: تفسیر قانون با هدف گره گشایی از مردم باشد

بخت قانون تسهیل ازدواج جوانان هنوز باز نشده است

مسئول در استانداری خراسان شمالی: طلاق ناشی از نبود سواد ارتباطی و مالی است

ضرورت استفاده از ظرفیت 400 سمن فعال در حوزه خانواده برای کاهش طلاق در استان

حضور 5 غرفه از خراسان جنوبی در نمایشگاه بین المللی گردشگری

موفقیت نوشت‌افزار «گلدسته» در جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی و اسلامی

کارگردان تئاتر: «ال‌کلاسیکو»، تجربه‌ای جدید از جنس واقعیت است

رئیس انجمن جامعه‌شناسی ایران: ادامه بازسازی بافت حرم مطهر باید با مشورت ساکنان شهر انجام شود

شعبه خاص دادگستری برای رسیدگی به عرضه غیرمجاز آثار سینمایی

30 درصد بناهای تاریخی تایباد نیازمند مرمت

ضرورت آشتی منابع بانکی با صنعت گردشگری

مدیرکل جدید میراث فرهنگی خراسان رضوی منصوب شد

حضور میراث فرهنگی خراسان شمالی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران

جایزه ادبیات نمایشی سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر به کارگردان بجنوردی رسید

برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در تربت حیدریه

کارت قرمز فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه به موسسات قرآنی غیرفعال

مسجد «معجردار» قطعا باید حفظ شود

استاندار: خراسان شمالی 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اشتغال دارد

اعمال محدودیت در دسترسی به پایان نامه های دانشگاه فردوسی

اسکلت کشف شده در بیرجند فاقد ارزش باستان شناسی است

چرا سایه قانون را از سر مسجدِ صفوی برداشتند؟

ضوابطِ حریم حرم امام‌رضا (ع) تصویب شد

شهرداری مشهد خواهان ابطال ثبت ملی مسجد و حوض معجردار است

فاصله ای از آن پنجشنبه تا این پنجشنبه!

٢١ دی ماه؛ پلاتو شمس میزبان نمایش «چرتمه تا آخر عشق»

«غبار عادت پیوسته در مسیر تماشاست» در نگارخانه میرک

«تاریخ ترک‌خورده» در نگارخانه رادین

«عمارت مهر» در نگارخانه فردوسی جهاددانشگاهی

سرنوشت مهدیه عابدزاده در انتظار مسجد «معجردار»؟

«قدم زدن بر روی خطوط زرد خطر» خوانش می‌شود

70صندوق صدقات جدیدجایگزین صندوق های فرسوده در خراسان شمالی شد

استاندار: دریافت برنامه های شبکه های خراسان شمالی تا سال 97 دیجیتالی خواهد بود

استاندار خراسان رضوی: هنر ابزار حفظ ارزشهای بنیادین یک ملت است

برترین واحدهای اقامتی کشور در خراسان رضوی

هنر، زبانی گویا برای حفظ و استقرار ارزش های بنیادین یک ملت است

توسعه و گسترش جشنواره های فرهنگی و هنری در استان

آغاز ساخت مجموعه فرهنگی و خیرساز دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

دعوت مدیرکل ارشاد خراسان رضوی از اصحاب فرهنگ و هنر برای حضور در راهپیمایی 14 دی ماه

146طرح کتابخوانی ازخراسان شمالی به جشنواره دوستدار کتاب ارسال شد

لزوم بسترسازی مناسب برای فعالیت هنرمندان خراسان شمالی در فضایی امن

معرفی ٦٤ طرح مشاغل خانگی به بانک های خراسان شمالی

کمک های مردم خراسان جنوبی در توسعه حرم امام علی(ع) و حضرت زهرا(س)

اقدامات ستاد بازسازی عتبات زمینه ساز ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) باشد

نیکوکاران فعال در سمن‌ها به سازمان بهزیستی اعتماد ندارند

همایش مدیران حوزه علمیه خواهران خراسان در مشهد

حاجی فیروز کشوری شد

فرماندار درمیان: نظارت بیشتری بر فضای مجازی صورت گیرد

پایان فرصت یک ساله

«سفارش برای اشتراک 138» روی صحنه تئاتر مشهد

«50*70؛40» در نگارخانه اشراق

سوادآموزان خراسان شمالی مسابقه داستان نویسی می دهند

پنج فیلم کوتاه در انجمن سینمای جوان خراسان شمالی تولید شد

آستان قدس رضوی در برنامه های مهم خراسان جنوبی به کمک دولت آمده است

ازدواج فرصت تحصیل از 152 دانش آموز متوسطه اول در خراسان‌شمالی را گرفت

تاسیس انجمن حرفه ای هتل آپارتمانداران در خراسان رضوی

32 هزار خانوار کمیته امداد خراسان‌شمالی تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفتند

اکران فیلم های جشنواره فجر در خراسان‌شمالی پیگیری می‌شود

شهرداری های خراسان شمالی 36 میلیارد ریال به کتابخانه ها بدهکارند

70 نفرازمرکز تک جنسیتی آموزش عالی شرق کشور دربجنورد دانش آموخته شدند

مشارکت کسبه در حرکت اتوبوسهای تندرو

مجتمع فرهنگی هنری شهر تیتکانلوی فاروج به بخش خصوصی واگذار می شود

دفتر خانه مطبوعات خراسان جنوبی افتتاح شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی: زبان رسانه نافذ است

«آرش» روی صحنه تئاتر مشهد

کارگاه روغن گیری سنتی کنجد جرگلان در آستانه ثبت ملی

صدا و سیما باید بلندگوی تمام اقشار جامعه باشد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: بزرگترین هنر هنرمند خود سازی است

جوانان و نوجوانان، هنر تعزیه را زنده نگه دارند

«ال کلاسیکو» به روی صحنه می‌رود

جمع آوری حدود 80 میلیارد ریال زکات در 9 ماه امسال

مهم ترین رویدادهای خبری 10دی ماه در خراسان شمالی

جذب 219 نوآموز جدید در نهضت سواد آموزی شهرستان مه ولات

تلاش برای معرفی بیمارستان راضی بعنوان شاخص گردشگری سلامت در خراسان جنوبی

امام جمعه فردوس: فرمانبرداری از ولایت فقیه راه برون رفت از فتنه هاست

آموزش مهمترین مقوله در حوزه هنر تعزیه است / راه اندازی ٣ دفتر نمایندگی تعزیه در کشور

جای خالی هنر در مشهد

هدف ما افزایش سواد بصری شهروندان است

داوران جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات معرفی شدند

فرشی از جنس زمین

اِبَک؛ درس گفتار الاهیات برای کودکان

«بچه‌های رنگین کمان» در نگارخانه رادین

برگزاری آزمون مراکز مهارت‌ آموزی با 777 شرکت کننده در خراسان شمالی

مهم ترین رویدادهای خبری9دی ماه در خراسان شمالی

عنوانهای اصلی روزنامه های نهم دی خراسان رضوی

رویدادهای خبری روز شنبه 9 دی در خراسان جنوبی

نگارخانه رادین میزبان نمایشگاه نقاشی‌خط

«ایران زیبای فراموش شده» در نگارخانه فردوسی جهاددانشگاهی

جلوه اجتماعی جوان رضوی بر مبنای قول و فعل حضرت رضا (ع) است

خراسان رضوی رکورد خود در راهیابی نمایش به جشنواره تئاتر فجر را شکست

تمدن نوین اسلامی، بدون مشارکت مردم محقق نمی شود

صدور کارت ملی هوشمند برای 42 درصد جمعیت واجد شرایط استان

خراسان رضوی رتبه نخست سواد آموزی اتباع خارجی

جشن سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع) در حرم مطهر رضوی

5 کتابخانه روستایی درخراسان شمالی تا پایان سال به بهره برداری می رسد

اولین باغ‌وحش مجهز به VR در جهان

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در خراسان شمالی برگزار می شود

همایش ملی ادبیات مقاومت با ارائه آثاری از 4 کشور در بجنورد آغاز شد

فراخوان رقابت برای یافتن استعدادهای خوانندگی در مشهد

همایش سراسری دانشگاههای حوزوی در مشهد

ترک تحصیل دانش‌آموزان صرفاً به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها نیست

سرگذشت مدرسه126ساله/نوای قرآن شوکت را به شوکتیه بیرجند برگرداند

فعالیت 250 حلقه صالحین در ادارات خراسان‌جنوبی

شیروان، میزبان برگزاری شب شعر اقوام خراسان‌شمالی

آغاز مسابقات قرآن طلاب اهل سنت استانهای خراسان در مشهد

اتوبوسهای گرم در فصل سرد

تدارک 33 برنامه در دهه فجر از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

راه‌اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در مشهد

مسابقه بزرگ خوانندگی در مشهد

10 نمایش از مشهد در مسیر جشنواره فجر

برگزاری هفته‌های فرهنگی شهرستان‌های استان در بهار 97

گشایش نمایشگاه یادمان ولایت در فاروج

خاکسپاری پیکر مادر استاد کیوان ساکت در مشهد