آخرین اخبار

اقتصادي

نرخ بیکاری تحصیل کرده ها و دانشجویان خراسان شمالی 15.6 درصد است

خراسان آنلاین - بجنورد-ایرنا- معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: نرخ بیکاری دانش آموخته های دانشگاهی و دانشجویان در این استان 15.6 درصد است.

اصلاح آیین نامه قراردادهای پیمانکاری بین دولت و بخش خصوصی ضروری است/ آیین نامه کنونی 20 ساله شده

خراسان آنلاین - مشهد - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران گفت: آیین نامه مربوط به قراردادهای پیمانکاری بین دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی مربوط به 20 سال قبل است که با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، نیازمند بازنگری و در برخی موارد اصلاح است.

قیمت زعفران در بازار تربت حیدریه 300هزار تومان افزایش یافت

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه با اشاره به اینکه از زمان آغاز خرید توافقی تاکنون (دوم آبان ماه جاری) بالغ بر چهار تن زعفران از کشاورزان خریداری شده است گفت: استقبال گسترده کشاورزان از خرید توافقی باعث شده است قیمت زعفران در بازار 300هزارتومان افزایش یابد.

6300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به خراسان شمالی اختصاص یافت

خراسان آنلاین - بجنورد-ایرنا- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: 6 هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی برای اشتغال زایی از منابع مختلف به این استان اختصاص یافت.

اتمام حجت دولت به استانداران برای متکی نبودن به درآمدهای نفتی

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه دولت اتمام حجت کرده استانداران به درآمدهای نفتی متکی نباشند گفت: برنامه بهره وری از منابع مالی در حوزه جهاد کشاورزی باید توسط این سازمان در استان ارزیابی و بررسی شود.

33میلیارد ریال برای تاسیس خانه های جوان در خراسان شمالی مصوب شد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: تاسیس خانه های جوان در استان ها مورد تاکید وزارت ورزش و جوانان است و سهم خراسان شمالی اعتباری بالغ بر 33میلیارد و 800میلیون ریال است.

استاندار خراسان رضوی: شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان رتبه برتر کشور/ تراز بازرگانی استان مثبت است

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در این استان از سوی وزارت کشور در بین 31 استان به همراه استانهای اصفهان و گیلان رتبه برتر را به لحاظ عملکرد مطلوب کسب کرده است.

افزایش ظرفیت ریلی مشهد در دهه آخر ماه صفر

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: علاوه بر ظرفیتهای موجود در مسیر ریلی خراسان 16 هزار و 500 نفر دیگر به این ظرفیت در دهه آخر ماه صفر اضافه شده است.

افزایش قیمت لوازم خانگی محتمل نیست

خراسان آنلاین - رییس اتحادیه لوازم خانگی مشهد در واکنش به برخی پیش بینی ها در خصوص افزایش قیمت لوازم خانگی تصریح کرد: افزایش قیمت لوازم خانگی ...

تولید بیش از 1800 تن عسل در خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد - ایرنا - معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: طی نیمه نخست امسال بیش از 1800 تن عسل در این استان تولید شده است.

درخواست تاسیس سازمان حمایت از تولید و فرآوری زعفران و گیاهان دارویی

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا- با درخواست نماینده مردم شریف شهرستان های تربت حیدریه،مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی و امضای جمعی از نمایندگان محترم مجلس درخواست تشکیل سازمان حمایت از تولید و فرآوری زعفران و گیاهان دارویی تقدیم وزیر جهاد کشاورزی شد.

آموزش 250 حرفه شغلی در خراسان جنوبی

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: در بخش غیردولتی 159 آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد در استان فعالیت دارند که 250 حرفه شغلی را در هفت ماه امسال آموزش داده‌ اند.

معاون استاندار: مهارت آموزی منجر به ایجاد شغل شود

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: حرکت در مسیر مهارت آموزی باید منجر به هدف شده و مهارت آموزشی یعنی آموزش داده شده منجر به ایجاد شغل شود.

تجهیز بیش از 13هزار هکتار اراضی کشاورزی نیشابور به سیستم نوین آبیاری

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی نیشابور گفت: تاکنون بیش از 13 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به سیستم های نوین آبیاری مجهز شده که از این مقدار حدود پنج هزار و 500 هکتار سیستم آبیاری بارانی و مابقی آبیاری قطره ای است.

تصویب 75میلیارد ریال برای ساخت استخر ذخیره آب کشاورزی درخراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- مدیر امور آب و خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال 75 میلیارد ریال از محل اعتبارات بخش دولتی برای احداث استخر ذخیره آب کشاورزی در این استان مصوب شده است.

ورود 128میلیون دلار سرمایه خارجی به خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال 128 میلیون دلار سرمایه خارجی وارد استان شده است.

حمایت ویژه از مدیران واحدهای صنعتی و معدنی موفق

خراسان آنلاین - در نشست هیات مدیره خانه صنعت معدن و تجارت استان با سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، چگونگی بهبود فضای کسب و کار و توسعه سرمایه گذاری بررسی شد .

اختلاف بر سر فعالیت نمایشگاه دائمی بازرگانی در دومین شهر پرجمعیت خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- فعالیت نمایشگاه دائمی در نیشابور به عنوان دومین شهر صنعتی وپرجمعیت استان خراسان رضوی دچار اختلاف نظر دست اندرکاران و مسئولان مرتبط در شهرستان شده است. نیشابور پس از مشهد تنها شهر در خراسان رضوی است که امتیاز برپائی نمایشگاه دائم را کسب کرده است.

آشفته بازار قیمت بلیتهای مشهد برای زائران

خراسان آنلاین - پایگاه خبری تابناک رضوی 22 آبان ماه در گزارشی با عنوان `آشفته بازار قیمت بلیتهای مشهد برای زائران` نوشت: بازار سیاه بلیت هواپیما در آیینها وجود داشته و شرکتهای هواپیمایی چنانچه با تقاضای زیاد مواجه می شوند قیمتهای نجومی بلیت را به این درخواست اضافه می کردند تا بتوانند سود بیشتری کسب کنند.

مرزنشینان خراسان شمالی 522هزار دلار کالا وارد کردند

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- رییس اداره بازرگانی خارجی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: مرزنشینان این استان طی هفت ماهه امسال 522هزار دلار کالا وارد کردند.

توانمندی های شرکت های تعاونی مرزنشین خراسان شمالی باید تقویت شود

خراسان آنلاین - بجنورد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی با اشاره به وجود 11 شرکت تعاونی مرز نشین در این استان گفت: شرکت های تعاونی مرز نشینان باید توانمندی های خود را تقویت کنند.

افزایش چهار برابری اعتبارات اشتغالزایی در خراسان رضوی

خراسان آنلاین - گناباد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: میزان اعتبارات اشتغالزایی در این استان از 140 میلیارد ریال پارسال با حدود چهار برابر افزایش امسال به 540 میلیارد ریال رسید.

وجود سازمانهای شیشه ای حق مردم است/ روابط عمومی ها رکن ایجاد امنیت مردم پایه

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار راسان رضوی گفت: این حق مردم است که سازمانها شیشه ای باشند و هم خوبی ها و هم نواقص آن ها دیده شود.

برداشت زعفران در کاشمر

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی کاشمر از آغاز برداشت محصول زعفران در سطح چهار هزار و 700 هکتار مزارع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

معاون استاندار:7مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان شمالی اجرایی شد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی با گلایه از اینکه بخش کمی از مصوبه های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری اجرایی شده است گفت: بر اساس گزارش های رسیده، تنها هفت مصوبه این کارگروه اجرایی شده است.

برداشت 182هزار تن انگور از باغ های خراسان شمالی/ تجار برای خرید انگور ورود پیدا نکردند

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- مدیرتنظیم بازار محصولات و نهاده های سازمان جهاد کشاورزی با بیان اینکه تجار برای خرید انگور ورود پیدا نکردند، گفت: در سال زراعی جاری 182 هزار تن انواع انگور از باغ های استان برداشت شد.

قائم مقام شرکت لوله گستر اسفراین: با خودباوری می توان به رشد اقتصادی کمک کرد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- قائم مقام شرکت لوله گستر اسفراین گفت: اگر توجه و حمایت از سرمایه گذاری و استفاده از تولیدات داخلی، ملی باشد این کارخانه با دارا بودن ظرفیت بالا توانمندی زیادی در افزایش توان تولید به چندین برابر وضع موجود را دارد.

دمای هوای خراسان شمالی به زیر صفر درجه می رسد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با بیان اینکه دمای هوای این استان به زیر صفر درجه می رسد گفت: کاهش هفت تا 9 درجه سانتیگراد دمای هوای این استان پیش بینی شده است.

فرماندارتربت حیدریه: امیدوارم شاهد رکوردشکنی کارخانه قند در تولید باشیم

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با اشاره به بازدید انجام شده از کارخانه قند تربت حیدریه گفت: با توجه به انگیزه و مدیریت مجموعه فعلی این کارخانه صنعتی امیدوارم شاهد رکوردشکنی کارخانه قند در تولید باشیم.

هنر تولید كنندگان بخش خصوصی، كارآفرینی است

خراسان آنلاین - استاندار خراسان جنوبی كه ظهر امروز در حاشیه بازدید از بخش های مختلف كارخانه كاشی فرزاد بیرجند با مدیران این واحد تولیدی و مدیران دستگاه های اجرایی خدماتی سخن می گفت، با بیان این مطلب تصریح كرد: وظیفه تولید كنندگان بخش خصوصی، كارآفرینی و رونق بخشیدن به تولید است چرا كه تامین منابع مالی و زیرساخت های امر، بر عهده بانك ها و دستگاه های متولی است و تولید كنندگان نباید به دنبال تامین و اجرای آسفالت و تامین برق و سایر زیرساخت ها باشند.

فعالیت 12 برند عرضه کننده حلیم در مشهد

خراسان آنلاین - رئیس اتحادیه رستوران، چلوکبابی و آشپزخانه مشهد عنوان کرد: تعداد واحدهای صنفی حلیم برند 12 مورد است و حداکثر روزی یک دیگ به ...

افزایش200 میلیون ریالی تسهیلات مشاغل خانگی مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

خراسان آنلاین - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: سقف تسهیلات مشاغل خانگی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در استان در سال 96 از مبلغ 50 میلیون ریال به 200میلیون ریال افزایش یافت.

صدور10گواهینامه شاخص مصرف انرژی برای واحدهای تولیدی انرژی بر در خراسان شمالی

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- شرکت های پتروشیمی خراسان، سیمان بجنورد، مجتمع صنعتی فولاد اسفراین و کارخانه قند شیروان، موفق به دریافت گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی در سال جاری شدند.

خرید توافقی زعفران زنگ خطر را برای دلالان به صدا درآورده است

خراسان آنلاین - تربت حیدریه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با اشاره به اینکه خرید توافقی زعفران زنگ خطر را برای دلالان به صدا درآورده است گفت: حضور مباشران مورد تایید وزارت جهاد کشاورزی برای خرید توافقی زعفران نوید بخش پایان حیات دوران سلف خری و کوتاه کردن سایه سنگنین دلالان از بازار زعفران است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از ارائه مشوق های ویژه در شهرک صنعتی شماره 3 بجنورد خبر داد

خراسان آنلاین - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی با اشاره به آمادگی همکاری همه جانبه با صنعت گران برای واگذاری زمین و ارائه تسهیلات ...

گردش مالی 134 هزار میلیارد تومانی حوزه دام کشور

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: گردش مالی حوزه دام، سالانه 134 هزار میلیارد تومان است که تامین امنیت اقتصادی این بخش، مسئولیت بسیار بزرگی بر عهده مسئولان دست اندرکار گذاشته است.

زمانبندی مراجعه سپرده‌گذاران فرشتگان لغو شد

خراسان آنلاین - در حالی روز گذشته موسسه کاسپین اعلام کرد که سپرده‌گذاران فرشتگان بر اساس برنامه زمانبندی شده می‌توانند به شعب موسسه مراجعه و ...

اختصاص 21 درصد اشتغال کشور به استان خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: با اینکه این استان هشت درصد جمعیت و 6 درصد اعتبارات کشور را به خود اختصاص داده، 21 درصد اشتغال کشور طی یک سال گذشته در این استان بوده است.

1880 تن پسته در خراسان شمالی برداشت شد

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: در سال زراعی جاری هزار و 880 تن پسته در این استان تولید و برداشت شد.

100کیلوگرم فراورده خام دامی غیربهداشتی درمانه وسملقان کشف و معدوم شد

خراسان آنلاین - آشخانه- ایرنا- رئیس دامپزشکی مانه و سملقان گفت:100 کیلوگرم گوشت قرمز غیر بهداشتی توسط ناظران بهداشتی این شبکه در رستوران بین راهی در این شهرستان کشف، ضبط و معدوم سازی شد.

طرح کنترل غیرشیمیایی آفات در 822 هکتار مزارع بجنورد اجرا شد

خراسان آنلاین - بجنورد-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد از مدیریت کاهش مصرف سموم شیمیایی در مزارع این شهرستان خبر داد و گفت: طرح کنترل غیر شیمیایی آفات در سطح 822 هکتار در مزارع این استان اجرا شد.

1176 سند روستایی در خراسان جنوبی صادر شد

خراسان آنلاین - بیرجند - ایرنا - معاون عمران روستایی بنیاد مسکن خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون یکهزار و 176 سند روستایی در استان صادر شد.

انحلال 500 شرکت تعاونی در خراسان‌شمالی

خراسان آنلاین - سرپرست مدیریت تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان‌شمالی از انحلال 500شرکت تعاونی در استان ...

نگرانی کشاورزان خراسان شمالی از تاخیر در کشت پاییزه

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- 82 هزار بهره بردار کشاورز خراسان شمالی که حدود 10 درصد جمعیت استان 863 هزار نفری را تشکیل می دهند به علت نبود نزولات جوی از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون بشدت نگران کشت پاییزه خود هستند.

سهم 9.1 درصدی خراسان رضوی از تسهیلات اشتغال فراگیر کشور

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: سهم این استان از تسهیلات اشتغال فراگیر کشور 9.1 درصد است که تاکنون نیمی از ان به بانک های عامل ابلاغ شده است.

اختصاص 10 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به سبزوار

خراسان آنلاین - سبزوار- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار گفت: در سال جاری 10میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی با هدف ایجاد اشتغال به بسیجیان جویای کار این شهرستان اختصاص یافت است.

ابلاغ 240 میلیارد ریال یارانه سود تسهیلات توسعه شاخص های اقتصادی به بانک های استان

خراسان آنلاین - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: یارانه سود 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسعه شاخص های اقتصادی، معادل 240 میلیارد ریال به بانک های استان ابلاغ شد.

برخی سخت گیری های منابع طبیعی برای فعالیت های معدنی قابل قبول نیست

خراسان آنلاین - بجنورد-ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی معدن با اشاره به اینکه فعالیت های معدنی همواره در تقابل با محیط زیست و یا منابع طبیعی بوده است گفت: برخی از این سخت گیری ها برای ما قابل قبول نیست.

برداشت 240 هزار تن چغندر از کشتزارهای جوین

خراسان آنلاین - سبزوار- ایرنا- مسئول تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی جوین گفت: امسال از سطح چهار هزار هکتار کشتزار این شهرستان 240 هزار تن محصول چغندر قند برداشت شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن: 5 هزار معدن در کشور فعال است

خراسان آنلاین - بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی معدن با بیان اینکه اکنون 9 هزار معدن در سطح کشور وجود دارد که بخشی تعطیل است گفت: بیش از پنج هزار معدن فعال است و بسیاری از این معادن مسئول فنی دارند.

برداشت 33 میلیارد ریال زعفران توسط مددجویان تایبادی

خراسان آنلاین - مشهد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تایباد اعلام کرد: مددجویان این شهرستان امسال 864 کیلوگرم زعفران به ارزش 33 میلیارد و840 میلیون ریال برداشت کردند که این میزان برداشت نسبت به پارسال 30 درصد افزایش دارد.

معادن خراسان شمالی مشمول تسهیلات و یارانه های حمایتی شود

خراسان آنلاین - استاندار خراسان شمالی در دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی معادن کشور خواستار آن شد تا شورای عالی معادن کشور معادن این استان را هم مشمول تسهیلات و یارانه های حمایتی خود قرار دهد.

ابلاغ 240 میلیارد ریال یارانه سود تسهیلات توسعه شاخص های اقتصادی به بانک های خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مشهد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: یارانه سود 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسعه شاخص های اقتصادی، معادل 240 میلیارد ریال به بانک های استان ابلاغ شد.

خرید توافقی زعفران توسط تعاون روستایی تربت حیدریه به یک تن رسید

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه گفت: از زمان آغاز خرید توافقی تاکنون (دوم آبان ماه جاری) بیش از یک تن زعفران از کشاورزان خریداری شده است.

امروز روز "کاسپین" است

خراسان آنلاین - طبق قرار قبلی و با وعده رئیس کل بانک مرکزی درباره از سرگیری تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحل شده فرشتگان و پرداخت ...

فعالیت گاوداران شیری در رکود مطلق است

خراسان آنلاین - مدیر عامل شرکت تعاونی گاوداران بجنورد گفت: فعالیت گاوداران شیری در رکود مطلق است. حسینعلی حصاری در گفت ...

11هزار تن قیر رایگان به شهرداری های خراسان شمالی تحویل شد

خراسان آنلاین - بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تا کنون 11 هزار تن قیر رایگان برای اجرای پروژه های عمرانی میان شهرداری های استان توزیع شده است.

58 روستای شهرستان خوسف با تانکر سیار آبرسانی می شوند

خراسان آنلاین - بیرجند- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خوسف گفت: در حال حاضر با توجه به کاهش نزولات آسمانی و خشکسالی، 58 روستای این شهرستان با جمعیت حدود 6 هزار نفر با تانکر سیار آبرسانی می شوند.

پیش بینی تولید 6300 تن ذرت علوفه‌ای در طبس

خراسان آنلاین - مدیر جهاد کشاورزی طبس گفت: برداشت ذرت علوفه‌ای از 150هکتار مزارع این محصول آغاز شده و پیش بینی می‌شود حدود 6300 تن علوفه ...

رتبه نخست کشور در اجرای سامانه نوین آبیاری برای خراسان رضوی

خراسان آنلاین - مدیر امور آب، خاک و فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: این استان در زمینه اجرای سامانه نوین آبیاری رتبه نخست کشور را در نیمه نخست امسال کسب کرده است.

افزون بر 30 میلیارد ریال از اعتبارات مکانیزاسیون در شیروان جذب شد

خراسان آنلاین - شیروان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 30 میلیارد و 787 میلیون ریال از اعتبارات بخش مکانیزاسیون در این شهرستان خراسان شمالی جذب شده است.

اخبار خواندنی

تولید73 هزار تن گوشت مرغ در خراسان رضوی

تولید سالانه 50 تن عسل طبیعی در سبزوار

تاکید معاون وزیر بهداشت بر لزوم افزایش تخصیص مالیات کالاهای آسیب رسان به حوزه سلامت

برای ساماندهی مبادلات مرزی باید تصمیمات جدی تری گرفته شود

شهرستان درمیان دارای پتانسیل های بسیار فراوانی در زمینه های توسعه و كارآفرینی است

5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به استان خراسان جنوبی با احتساب سهمیه قبلی تعلق خواهد گرفت

30 میلیارد تومان اعتبار برای تقویت زیرساخت های تولید در نظر گرفته شده است

حذف واسطه گرها از رویشگاه های زرشک کوهی در منطقه چهار بید

آغاز کوچ پاییزه عشایر خراسان رضوی

رئیس بنیاد مستضعفان: اختصاص 200 میلیارد ریال وام ارزان قیمت در حوزه اشتغالزایی استان ها

بدهی 5 میلیارد ریالی کانون های آگهی به شهرداری تربت حیدریه

43 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به خراسان جنوبی اختصاص یافت

آغاز اجرای طرح روستای بدون بیکاردر جعفرآباد فاروج

مدیریت طرح جنگلداری کاستان در مانه و سملقان به شرکت تعاونی محول شد

افزایش سطح زیر کشت زعفران در نیشابور

طرح مبادلات ارزی راهی سخت اما لازم

حوادث طبیعی به 113 هزار منزل روستایی و شهری خسارت زده است

تولید 63 هزار تن سیب در خراسان شمالی

افزایش حجم تولید پنبه در سبزوار

شهرک صنعتی بشرویه گازرسانی می شود

مدیرعامل شرکت ملی پست: وضعیت نیشابور در زمینه پست، مخابرات و پست بانک خوب است

57 درصد صادارت خراسان رضوی به افغانستان صورت می گیرد

حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی روسیه به صورت رایگان برای اصناف

ذخایر کافی اقلام محرم در استان موجود است

اختصاص 770 میلیون تومان به نمایشگاه هفته پژوهش در خراسان شمالی

افزایش 100 درصدی تسهیلات خوداشتغالی مددجویان بهزیستی خوشاب

کرم خراط 42 هکتار از باغ های گردوی شهرستان فردوس را نابود کرد

سرمایه گذاری شرکت تولید لاستیک بارز، برای 750 نفر اشتغال زایی می کند

کاهش 42 درصدی برداشت پیاز در جغتای

کشف 600 میلیون ریال کالای قاچاق از یک دستگاه پراید

اعلام آمادگی سرمایه گذار بخش خصوصی برای ایجاد مرکز پرورش حیوانات در بجنورد

قندان های خراسان شمالی همچنان خالی از آبنبات

طرح شماره گذاری ماشین‌های کشاورزی مستعمل در بجنورد آغاز شد

130 هزار تن پیاز از مزارع خراسان شمالی برداشت شد

شركت تك پودر نوین در شهرك صنعتی طبس مورد بهره برداری قرار گرفت

دگردیسی چاپ در خراسان رضوی

آبخوان های زیرزمینی خراسان شمالی 2میلیارد مترمکعب کسری آب دارند

190 میلیارد تومان سهم خراسان شمالی از طرح ملی اشتغال فراگیر

جابجایی فرودگاه بجنورد مطرح نیست/ به دنبال حل نواقص هستیم

توسعه بارگاه‌های زرشک جزء اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی است

خط اعتباری 40 میلیارد تومانی برای زعفران خراسان جنوبی و رضوی

190 میلیارد تومان سهم استان از طرح ملی اشتغال فراگیر

صادرات 24 میلیون ریالی کنسرسیوم های صنعتی خراسان رضوی

یکهزار و 500 میلیارد ریال نیاز اتصال راه آهن سبزوار به شبکه ریلی کشور

بیش از 24 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی خراسان جنوبی انجام شد

برای ایجاد اشتغال باید تولید ثروت کرد

24 میلیون دلار صادرات توسط کنسرسیوم‌های صادراتی

کاهش انتشار کربن به اتمسفر در پالایشگاه گاز هاشمی‌نژاد

انتخاب رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی به عنوان رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکمنستان

مطالعات افت آب های زیر زمینی پنج دشت کشور انجام شد

طرح توسعه پایدار روستایی در 11 روستای کشور اجرا شد

خرید تضمینی پنبه در خراسان شمالی اغاز شد

29 واحد مسکونی تحویل معلولان بهزیستی شهرستان درمیان شد

انجام بیش از 24 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی خراسان‌جنوبی

تکلیف 7 تعاونی کاسپین چه می‌شود؟

80 درصد زعفران کشور ایران در خراسان تولید می‌شود

گازرسانی به روستاها موجب اشتغال پایدار روستاییان شده است

عشایر خراسان شمالی 8درصد گوشت قرمز کشور را تامین می کنند

طرح توسعه نهبندان از منظر توسعه ای مورد توجه قرار گیرد

140 متقاضی مشاغل خانگی خراسان شمالی به بانک های عامل معرفی شد

بهره برداری از 52 واحد تولیدی جدید در خراسان رضوی

کشف 14 منطقه امیدبخش معدنی در گناباد

کشف یک میلیارد و 210 میلیون ریال کالای قاچاق در مشهد

اختصاص بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار مشاغل خانگی به کاشمر

نماینده شیروان در مجلس: مجوز ساخت پالایشگاه بنزین یورو 5 گرفته شد

بیش از 90 میلیارد ریال اعتبار برای اشتغالزایی در گناباد

50 درصد اعتبارات بازسازی مناطق زلزله زده خراسان شمالی ابلاغ شد

اطلاع رسانی تسهیلات طرح تکاپو برای گروه های هدف مورد توجه قرار گیرد

ممانعت گروهی فرصت طلب از اختصاص منافع زعفران به کشور و کشاورزان

جای خالی تحلیلگران در تصمیم های استانی

آغاز برداشت زعفران از مزارع تایباد

کاهش سرانه مطالعه در کشور مشکلاتی به همراه دارد

90 میلیارد ریال از بدهی مالی شهرداری بجنورد دربخش پرسنل پرداخت شد

نخستین کارگاه ابریشم بافی روئین اسفراین احیا شد

کیسه‌های پلاستیک در گلوی طلای سفیدخراسان شمالی

فقط از 25 درصد ظرفیت اشتغال مهندسان در خراسان شمالی استفاده می شود

آغاز برداشت زعفران از 9500 هکتار اراضی جنوب خراسان رضوی

تنش آبی در دو شهرخراسان شمالی برطرف نشده است/ مردم صرفه جویی کنند

سپرده گذاران موسسه منحله الزهرا (س) در مشهد خواستار دریافت مطالبات خود شدند

اعلام آمادگی سرمایه گذار آلمانی برای تولید 100 مگاوات انرژی بادی در منطقه مرغزار گرمه

مدیرعامل پدیده: امروز قرارداد کنسرسیوم بانکی پدیده امضا می‌شود

/گزارش/ کام رانندگان در کارخانه قند شیروان تلخ شد

ضرورت حضور زعفران درمیان در بازار بین المللی است

رهاسازی بیش از شش هزار قطعه ماهی در استخرهای سربیشه

100 مورد بازگشایی معابر در هسته مرکزی شهر بجنورد انجام شده است

بیش از 1250 پروژه نیمه تمام خراسان رضوی به اتمام رسید

اختصاص 770 میلیون تومان به نمایشگاه هفته پژوهش در خراسان شمالی

اسباب بازی، صنعتی ارزان اما مهجور

سخت‌گیری گمرک به نفع صادرات در بلندمدت است

ضرورت برندسازی در سوغات مشهد

کشت کلزا، تحقق اقتصاد مقاومتی و تضمین امنیت غذایی

اختصاص 770میلیون تومان اعتبار به نمایشگاه هفته پژوهش در خراسان شمالی

احداث بار انداز میوه و تره بار در شهر مشهد مقدس

35 میلیون دلار صادرات تولیدات دامی از خراسان رضوی

استان باید در پایان برنامه ششم توسعه خود به رشد 8.7 درصدی دست یابد

برگزاری سومین دوره آموزشی اجرای آبیاری تحت فشار در خراسان جنوبی

300 کیلومترازایلراههای عشایر خراسان شمالی در نیمه نخست امسال مرمت شد

مجتمع‌های دامپروری بهترین ظرفیت‌ برای تولید و اشتغال هستند

تولید 50 هزار تن تخم مرغ در خراسان رضوی

ورود بخش خصوصی به پروژه انتقال آب در خراسان شمالی

قاچاق کالا عامل تشدید بیکاری در خراسان رضوی

بیش از 5 میلیون لیتر سوخت یارانه ای در بین کشاورزان شیروان توزیع شد

خراسان شمالی 200 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانوادگی دارد

اختصاص پنج میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی داورزن

افزایش 12 برابری اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی در خواف

محصول پنبه کاران خراسان شمالی به صورت تضمینی خریداری می شود

صف طولانی در کارخانه قند شیروان کامیون داران را کلافه کرده است

پوشش 25 درصدی روستائیان خراسان رضوی در بیمه اجتماعی کشاورزان

رفع مشکلات یکهزار واحد صنعتی خراسان رضوی با کمک دستگاه قضایی

سهم شهرداری ها از قانون مالیات بر ارزش افزوده واقعی شود

انرژی و پروتئین محصولات کشاورزی باید به ازای آب مصرفی افزایش یابد

باشگاه ها به شرط تکمیل اظهارنامه از مالیات معاف هستند

رتبه اول استان در تولید 8 محصول کشاورزی

اختصاص عمده اعتبارات فنی اعتباری کشاورزی استان به کشت گلخانه‌ای

طی 5 سال آینده همه سطوح زیر کشت استان تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد

زعفران، طلای سرخ برای دلالان، زحمت برای کشاورزان

کشاورزی و دامداری در بشرویه مورد تهدید است/ لزوم ایجاد صنایع کوچک

ایجاد 20 هزار شغل خانگی در خراسان رضوی

تاخیر در پروازهای مشهد - نجف

1500 هکتار از اراضی کشاورزی خراسان جنوبی زیر کشت کلزا می رود

تاسیس مرکز تجاری میان ایران و پاکستان برای ارتباطات تجاری بیشتر

پاکستان خواستار افزایش میزان مبادلات با ایران تا500 میلیون دلار شد

مصرف روزانه 707 هزار لیتر نفت گاز یورو چهار در خراسان رضوی

برداشت مرحله دوم ذرت علوفه ای در مه ولات

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از انتقال قطعی اسناد مالکیت شهرک صنعتی اسفراین خبر داد

تلاش‌ها باید بر رونق اشتغال متمرکز شود

پیشرفت 92 درصدی مصوبات سفر رئیس‌‌جمهوری در خراسان رضوی

اعطای تسهیلات به مناطق روستایی مانع از مهاجرت می‌شود

فراگیر شدن سامانه تجارت آسان از اول آذر ماه 96

افزایش سطح کشت زعفران در خواف

اشباع بازار و تداخل صنفی در کاشمر

استاندار خراسان جنوبی از پروژه کارخانه فولاد قائنات بازدید کرد

سپرده گذاران مشهدی کاسپین همچنان خواستار تعیین تکلیف وضعیت خود هستند

بهره‌مندی 124 نفر در خراسان‌جنوبی از حق بیمه خویش فرمایی و کارفرمایی

ایجاد 75.6 هکتار مزارع زعفران در خراسان شمالی

پروژه شمش آلومینا در شهرستان جاجرم 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

نگاهی به طرح تامین آب مشهد از هزارمسجد

عضو شورای شهر بجنورد: شهرداری حدود 900 میلیارد ریال بدهی دارد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: سود اقتصادی ذخایر در مناطق محروم با درصد پایین دریافت شود

افزایش قیمت نهاده ها و تقاضا عوامل گرانی تخم مرغ

پیمانکاران شهرداری مشهد خواستار وصول مطالباتشان شدند

بیش از 84 درصد جمعیت خراسان جنوبی عضو تعاونی های سهام عدالت هستند

صادرات زرشک خراسان جنوبی به 30 کشور دنیا

24 درصد مشترکان به شرکت برق خراسان رضوی بدهکارند

پیش بینی برداشت54 تن زعفران خشک از اراضی زیر کشت خراسان‌جنوبی

آمادگی خراسان رضوی برای توسعه روابط اقتصادی با ترکمنستان

34 میلیارد ریال، نیاز مطالعات انتقال آب عمان به شرق کشور/اجرای طرح در گرو نتایج مطالعات

خراسان رضوی دارنده بیشترین سهم از اعتبارات صندوق کارآفرینی امید

آغاز طرح ملی الگوی توسعه مشاغل خانگی در هشت استان

36 فقره پرونده خسارت وحوش در خراسان شمالی بررسی شد