آخرين مطالب

اقتصادي

70 شعبه بانک در مشهد اسکناس نو عرضه می کنند

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – رئیس شورای هماهنگی بانکهای خراسان رضوی گفت: در آستانه نوروز خودپردازهای 70 شعبه منتخب بانکها در سطح شهر مشهد پول نو در اختیار مردم قرار می دهند.

دولت تنظیم بازار را در حد شعار باقی نگذارد

خراسان آنلاین - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید بازار را در شب عید با نظارت‌های نامحسوس خود به گونه‌ای تنظیم کند ...

ممنوعیت واردات ماهی تیلاپیا

خراسان آنلاین - مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از ممنوعیت واردات ماهی تیلا پیا خبر داد. ...

361 واحد صنفی در سبزوار پلمب شد

خراسان آنلاین - سبزوار- رئیس اتاق اصناف سبزوار گفت: 361 واحد صنفی امسال در این شهرستان پلمپ شد که بیشتر آن مربوط به نداشتن پروانه کسب بود.

مراکز اقامتی خراسان رضوی 20 تا 60 درصد تخفیف می دهند

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: تمام مراکز و تاسیسات گردشگری و واحدهای اقامتی رسمی این استان در تعطیلات نوروزی خدمات خود را با 20 تا 60 درصد تخفیف ارائه می دهند.

برف و سرما در برخی مناطق خراسان رضوی به کشاورزان خسارت زد

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: بارش برف و کاهش شدید دما در برخی مناطق این استان که از شنبه شب آغاز شد به درختان میوه و محصولات کشاورزی خسارت وارد کرد.

142 تن میوه با نرخ مصوب در خراسان رضوی توزیع شد

خراسان آنلاین - مشهد- سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت:در اجرای طرح تنظیم بازار 142 تن میوه شامل 56 تن سیب و 86 تن پرتقال با نرخ مصوب طی چند روز اخیر در این استان توزیع شده است.

نظارت دقیق بر نحوه توزیع کالاهای تنظیم بازار اعمال می شود

خراسان آنلاین - بیرجند - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به فرا رسیدن سال نو و افزایش تقاضای مردم، نظارت جدی و دقیق بر چگونگی توزیع کالاهای تنظیم بازار اعمال می شود.

135 پرونده تخلف صنفی در طرح نوروزی خراسان جنوبی تشکیل شد

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌جنوبی گفت: با اجرای طرح نظارتی نوروزی از هفتم اسفند 96 تاکنون 135 پرونده تخلف صنفی به ارزش یک میلیارد و 87 میلیون ریال در استان تشکیل شده است.

برنامه توسعه صنعت اسب در خراسان شمالی تا 1400 تهیه شود

خراسان آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی در کارگروه اسب اصیل ترکمن خطاب به دبیرخانه این کارگروه تاکید کرد: سازمان جهاد کشاورزی مکلف به تهیه و تدوین برنامه توسعه اسب استان تا سال 1400است.

افزایش نقش شورای برنامه ریزی در تصمیمات استانی سال 97 ضروری است

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به تغییرات در بودجه سال آینده، ضروری است با بهره گیری از ظرفیت های قانونی، نقش شورای برنامه ریزی و توسعه در تصمیم گیری ها و تصمیم سازیها، برای توسعه و پیشرفت استان افزایش یابد.

امسال هر 12 ساعت یک روستای خراسان رضوی گازرسانی شد

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: طبق هدفگذاری انجام شده، امسال هر 12 ساعت طرح گازرسانی به یک روستای استان افتتاح و گازرسانی به یک روستا نیز آغاز شده است.

میزان جذب اعتبار در خراسان شمالی بیش از میانگین کشوری است

خراسان آنلاین - بجنورد- استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه در سال 95، اعتبارات استان به صورت 100 درصد جذب شد گفت: امسال نیز میزان جذب اعتبار در این استان بیش از میانگین کشوری است.

485 تن گوشت مرغ و قرمز منجمد در خراسان شمالی ذخیره شد

خراسان آنلاین - بجنورد- مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: در راستای طرح تنظیم بازار، 450 تن گوشت مرغ منجمد و 35 تن گوشت قرمز منجمد در آستانه سال نو ذخیره سازی شده است.

آماده سازی 60 هزار هکتار زمین در شهرستان طبس در دست اجراست

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس اداره راه و شهرسازی طبس از آماده سازی 60 هزار هکتار زمین از اراضی دولتی برای واگذاری به مردم این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان آماده سازی پس از زلزله طبس بی سابقه است.

بهسازی 1800 کیلومتر از راه ‌های عشایری خراسان جنوبی آغاز شد

خراسان آنلاین - بیرجند - مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی گفت: عملیات بهسازی یکهزار و 800 کیلومتر از ایل راه های استان با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برای کوچ بهاره عشایر آغاز شد.

مرغ در ایام پایانی سال گران نشده است

خراسان آنلاین - رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تاکید کرد: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در ایام پایانی سال در روز شنبه نداشتیم. ...

200 میلیارد ریال کسر وثیقه واحدهای کوچک صنعتی خراسان رضوی جبران شد

خراسان آنلاین - مشهد – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: با راه اندازی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در استان و صدور ضمانت نامه بانکی برای صاحبان صنایع کوچک استان، امسال 200 میلیارد ریال کسر وثیقه آنان جبران شد.

25 هزار بازدید نوروزی از صنوف مشهد برنامه ریزی شده است

خراسان آنلاین - مشهد- معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه مشهد گفت: 400 بازرس در تعطیلات نوروز 97 در این کلانشهر فعالیت دارند که با انجام 25 هزار فقره بازدید، بر قیمت و کیفیت کالا و خدمات واحدهای صنفی نظارت خواهند کرد.

184میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان خراسان شمالی پرداخت شد

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: مبلغ 184 میلیارد ریال تسهیلات در 11 ماه امسال و در قالب وام اشتغال و کارگشائی به نیازمندان این استان پرداخت شد.

ناوگان ریلی خراسان رضوی 6 سال جوان تر از کشور است

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: میانگین عمر ناوگان ریلی فعال در مسیر خراسان رضوی 18 سال است که 6 سال از میانگین واگن های موجود در راه آهن کشور کمتر است.

خراسان جنوبی چهارمین استان عشایری کشور است

خراسان آنلاین - بیرجند - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی این استان را چهارمین استان کشور از حیث تعداد عشایر عنوان کرد و گفت: امروز 34 درصد جمعیت دامی و 30 درصد تولیدات دامی استان در حوزه عشایر است که پتانسیل بسیار باارزشی محسوب می شود.

بازارچه محلی زائر در سبزوار به بهره برداری رسید

خراسان آنلاین - سبزوار- بازارچه محلی زائر سبزوار روز شنبه با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهری در ضلع جنوبی پایانه مسافربری این شهر به بهره برداری رسید.

ذخیره آب سدهای خراسان رضوی 10 درصد کاهش یافت

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: ذخیره آب سدهای این استان در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه قبل بیش از 10 درصد کاهش یافت.

60 درصد اعتبارات مرکز خراسان شمالی تخصیص یافت

خراسان آنلاین - بجنورد- دبیرکمیته برنامه ریزی بجنورد گفت: مبلغ یک هزار و 970 میلیارد ریال اعتبار برای مرکز استان در سال جاری تصویب شد که تاکنون، 60 درصد آن تخصیص یافته است.

خراسان جنوبی در سال 96

خراسان آنلاین - بیرجند - خراسان جنوبی در سال 1396 دوره ای پر تغییر و تحول را پشت سر گذاشت، از تغییرات مدیریتی تا تحول در بخش های اقتصادی و فعال سازی ظرفیت های فراوانی که در این استان مرزی و پهناور وجود دارد.

پرواز مشهد - تهران 2 بار به فرودگاه مبدا بازگشت

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در خراسان رضوی گفت: پرواز روز شنبه این شرکت از مشهد به تهران به دلیل نقص فنی 2 بار به فرودگاه مشهد بازگشت.

بیش از یک میلیون دز واکسن تب برفکی در خراسان جنوبی توزیع شد

خراسان آنلاین - بیرجند - مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون یک میلیون 354 هزار و 500 دز واکسن تب برفکی بین دام های سبک و سنگین استان توزیع شده است و در صورت شناسایی کانون ویروس با جدیت وارد عمل می شویم.

استاندار: نرخ بیکاری در خراسان شمالی به 8.7 درصد کاهش یافت

خراسان آنلاین - بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: نرخ بیکاری در یک سال گذشته با کاهش 5درصدی از 13.8 به 8.7 درصد رسیده است و حالا باید به سوی عرف بین المللی یعنی کاهش این رقم به زیر 5 درصد در این استان 863 هزار نفری حرکت کنیم.

مشکل کشاورزی در بازرگانی و صادرات است

خراسان آنلاین - مدیر سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: ما اکنون در تولیدات با مشکلی مواجه نیستیم ولی مشکل ما در بازرگانی و صادرات است. ...

کمترین تلفات آنفلوانزای پرندگان در خراسان رضوی رخ داده است

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: این استان کمترین تلفات بیماری آنفلوانزای پرندگان را در سطح کشور دارد بطوری که تنها یک دهم درصد از مجموع تلفات ناشی از این بیماری پرندگان مربوط به خراسان رضوی است.

فرماندار: خبرنگاران بر اساس اطلاعات کامل و درست اطلاع رسانی کنند

خراسان آنلاین - تربت حیدریه – فرماندار مه ولات با اشاره به اینکه این شهرستان در بحث اشتغال جایگاه دوم استان را کسب کرده است گفت: برخی از خبرنگاران رسانه ها بر اساس اطلاعات ناقص تحلیل و گزارش می نویسند.

84 میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد

خراسان آنلاین - تربت حیدریه - سرپرست شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه تربت حیدریه با اشاره به اینکه مصرف بنزین در 11 ماه گذشته 4 درصد افزایش یافته گفت: بیش از 84 میلیون لیتر بنزین در این 11 ماه امسال صرفه جویی شد.

بازار بوی خرید عید می دهد

خراسان آنلاین - مشهد- در آستانه سال نوی شمسی شور و شوق مردم برای خرید در بازارها دیدنی است. بوی خوش عید نوروز به مشام می رسد و مردم در استقبال سال نو رسم و رسوم دیرین را پاس می دارند.

بیش از چهار میلیارد لیتر فرآورده نفتی در خراسان رضوی مصرف شد

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: در 11 ماه امسال چهار میلیارد و 200 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در این منطقه به مصرف رسید که بیشترین آن با یک میلیارد و 500 میلیون لیتر به نفت گاز اختصاص دارد.

سرمایه گذاری در صنعت خراسان رضوی افزایش یافت

خراسان آنلاین - مشهد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: سرمایه گذاری در بخش صنعت این استان طی 11 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 559 درصد افزایش یافت.

85 هکتار از اراضی رودخانه ارداک مشهد سند دار شد

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر دفتر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: سند مالکیت برای85 هکتار از اراضی بستر رودخانه ارداک مشهد به نام دولت صادر شده است.

بانکهای خراسان رضوی 220 میلیارد ریال تسهیلات آماده پرداخت دارند

خراسان آنلاین - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: بانکهای این استان 220 میلیارد ریال تسهیلات آماده پرداخت دارند که باید برای تامین منابع طرحهای راهسازی در سال آینده استفاده شود.

جشنواره ملی اسب اصیل ترکمن در خراسان شمالی برگزار می شود

خراسان آنلاین - بجنورد- رئیس هیات سوارکاری خراسان شمالی از برگزاری جشنواره ملی اسب اصیل ترکمن در تیرماه سال 97، با شرکت اسبداران کشور و داوران بین المللی در بجنورد مرکز این استان خبر داد.

802 هکتار طرح آبیاری نوین در نهبندان در دست اجراست

خراسان آنلاین - بیرجند - مدیر جهاد کشاورزی نهبندان گفت: در حال حاضر 802 هکتار طرح های آبیاری نوین با اعتبار 35 میلیارد ریال در این شهرستان خراسان جنوبی در دست اجراست.

840 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به سبزوار اختصاص یافت

خراسان آنلاین - سبزوار- فرماندار ویژه سبزوار گفت: براساس طرح اشتغال فراگیر در ماده 18 قانون بودجه امسال 840 میلیارد ریال تسهیلات با کارمزد مناسب به این شهرستان اختصاص یافت.

افتتاح و راه اندازی سامانه پیگیری نقلیه دولتی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار

خراسان آنلاین - با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و تعدادی از مدیران کل استانداری سامانه سپند( سامانه پیگیری نقلیه دولتی) افتتاح و راه اندازی شد. به

ارزش صادرات خراسان رضوی 13.5 درصد افزایش یافت

خراسان آنلاین - مشهد- ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: صادرات کالاهای غیرنفتی از گمرکات و بازارچه های مرزی این استان ظرف 11 ماه گذشته امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال در وزن یک درصد و از نظر ارزش 13.5 درصد بیشتر شده است.

پروازمشهد - استانبول با تاخیر انجام می شود

خراسان آنلاین - مشهد- مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز ورودی و خروجی استانبول متعلق به هواپیمایی ترکیش ایر در این فرودگاه با هشت ساعت تاخیر انجام می شود.

نکات ایمنی در 30 درصد طرح های عمرانی خراسان جنوبی رعایت نشد

خراسان آنلاین - بیرجند - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: براساس ارزیابی اخیر کارشناسان این حوزه در 30 درصد طرح های عمرانی در دست اجرای استان نکات ایمنی رعایت نشده است.

مطالعات طرح قطار برقی مشهد - تهران نهایی شد

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: مطالعات طرح قطار برقی مشهد- تهران به مراحل نهایی خود رسیده است و عملیات اجرایی این طرح در سال آینده آغاز خواهد شد.

لایحه تعیین تکلیف تاکسیهای اینترنتی به استانداری خراسان رضوی ارسال شد

خراسان آنلاین - مشهد- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت:با توجه به اهمیت فعالیت تاکسیهای اینترنتی لایحه نحوه فعالیت آنها در شورای شهر مشهد تدوین و برای بررسی نهایی به استانداری خراسان رضوی ارسال شد.

مدیرعامل توانیر:بدهی مشترکان برق در کشورحدود 60 هزار میلیارد ریال است

خراسان آنلاین - مشهد- مدیرعامل شرکت سهامی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) گفت: مشترکان برق در کل کشور 55 تا 60 هزار میلیارد ریال به این شرکت بدهکارهستند.

550 تن برنج طرح تنظیم بازار در خراسان جنوبی توزیع شد

خراسان آنلاین - بیرجند - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: سهمیه برنج استان در طرح تنظیم بازار عید نوروز 650 تن بوده که تاکنون 550 تن برنج تایلندی و هندی در استان توزیع شده است.

بیش از 145 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در خراسان جنوبی پرداخت شد

خراسان آنلاین - بیرجند - رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی با اشاره به اجرای موفق طرح رونق تولید در استان گفت: امسال 73 واحد تولیدی استان 145 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

جذب سرمایه گذار اولویت ویژه خراسان جنوبی در سال 97 است

خراسان آنلاین - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری در استان گفت: جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی به عنوان یک اولویت ویژه برای سال 97 هدف گذاری شده است.

افزایش اختیارات استانی در پرداخت تسهیلات اشتغال موجب تسریع در پرداخت خواهد بود

خراسان آنلاین - استاندار خراسان جنوبی که در کارگروه مشترک اشتغال و کمیسیون هماهنگی بانک های استان سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود:افزایش اختیارات استانداران در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال تا سقف 6 میلیارد تومان موجب تسریع پرداخت تسهیلات به متقاضیان خواهد بود.

طرح آبیاری نوین در هزار و 950 هکتار مزارع سبزوار اجرا شد

خراسان آنلاین - سبزوار- مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: 41 طرح آبیاری کم فشار و تحت فشار امسال در سطح هزار و 950 هکتار زمینهای کشاورزی این شهرستان با هزینه 83 میلیارد ریال و 442 میلیون ریال اجرا شد.

ساير مطالب

22میلیارد ریال به پروش دهندگان ماهی در خراسان شمالی پرداخت شد

افزایش 25 درصدی مصرف آب در خراسان شمالی طی ماه جاری

50درصد از پروازهای فرودگاه بجنورد تعطیل شده اند

10واحد تولیدی راکد در بیرجند به چرخه تولید برگشتند

تحقق 109 درصدی تعهد اشتغال در بیرجند

ترمینال صادراتی در خراسان‌جنوبی راه‌اندازی می‌شود

تشکیل اتاق فکر توسعه خراسان شمالی/ راه اندازی مجتمع خدمات تخصصی مشاغل

تصویب 18 طرح زیر بخش کشاورزی از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در شهرستان بجنورد

29 فقره وام خوداشتغالی به بهبود یافتگان اعتیاد در خراسان‌جنوبی پرداخت شد

تولید سالانه 650 هزار تن گوگرد در خراسان رضوی

آماده سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری در خراسان رضوی هستیم

بارندگی جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرد

400 تن سهمیه فوق العاده آرد به نانوایی های مشهد اختصاص یافت

580 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در خراسان رضوی انجام شده است

واحدهای پرورش طیور قدیمی خراسان شمالی از ساختار مناسبی برخوردار نیستند

238میلیارد ریال مطالبات بانک های خراسان شمالی وصول شد

ساخت دو پست قرنطینه یکه صعود و شوقان در انتظار دریافت اعتبارات لازم

انجام مبارزه شیمیایی علیه علف های هرز در مزارع کلزا در سطح 4238 هکتار در خراسان شمالی

وصول مالیات نسبت به سال گذشته 5 درصد کاهش یافته است

فاروج رتبه نخست استفاده بهینه آب در بخش کشاورزی خراسان شمالی دارد

11میلیارد ریال برای گلخانه های نیمه فعال خراسان شمالی پرداخت شد

2010میلیارد ریال مالیات در خراسان شمالی وصول شد

604 فرصت شغلی با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی ایجاد شد

بیابان زدایی 500 هکتار اراضی طبس در دست انجام است

80 هزار هکتار اراضی کشاورزی خراسان شمالی نیاز به نوسازی دارد

10 هزار راس دام بومی در شهرستان طبس اصلاح نژاد می شود

1،3 میلیون دلار تولیدات شرکتهای فناور خراسان رضوی صادر شد

همایش بانوان کارآفرین در مشهد برگزار شد

670 میلیارد ریال سود تسهیلات کشاورزان بدهکار خراسان جنوبی بخشیده شد

توصیه‌های بهداشتی در خصوص خرید و نگهداری ماهی قرمز

850 هکتار فضای سبز در شهرکهای صنعتی خراسان رضوی ایجاد شد

تولید و عرضه بیش از 30هزار تن گوشت قرمز بهداشتی در مشهد

سود هفتمین مرحله فروش سوخت مرزنشینان خراسان رضوی واریز شد

حدود 2.5 میلیارد ریال کالای قاچاق در مشهد کشف شد

تقویت بارش در خراسان رضوی و احتمال آبگرفتگی پیش بینی می شود

91 درصد تعهد اشتغال در گناباد محقق شد

رتبه خراسان جنوبی در برخورد با ارباب رجوع مطلوب نیست

اجرای طرح خرید کالای ایرانی-اشتغال فرزندان ایرانی در خراسان شمالی

صدور 300 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی از ابتدای سال 96

عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار: نمره تحقق شعار سال، 7 است

1185 کلاس درس میزبان مسافران نوروزی در خراسان‌شمالی

مجبور به همکاری با نمایشگاه‌های بهاره هستیم

ایجاد دبیرخانه تئاتر رضوی در خراسان شمالی تا سال 1400 مصوب شد

نحوه تنظیم بازار شب عید خراسان رضوی در میزگرد ایرنا تشریح و بررسی شد

پرداخت بیش از 2 میلیارد تومان مالیات بر ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها

استاندار خراسان جنوبی: مدیران اجرایی و بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغال تعلل نکنند

82 جواز تاسیس در حوزه صنعت و معدن نیشابور صادر شد

تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی پیگیری شود/لزوم توجه به امور رفاهی کارکنان

تولید محصول کلزا در خراسان شمالی به حدود7 هزار تن خواهد رسید

نرخ بیکاری در خراسان شمالی به 8.7 درصد کاهش یافت

34 پنل خورشیدی مددجویان کمیته امداد تربت حیدریه به بهره برداری رسید

ارزش صادرات تعاونی های خراسان جنوبی به 14 میلیون دلار رسید

قول مساعد مدیر هماهنگی امور منطقه ویژه اقتصادی کشور برای جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد

افتتاح منطقه ویژه اقتصادی بجنورد قبل از هفته دولت سال 97

توقف صعود سکه در بازار مشهد

نادیده گرفتن فرهنگ قدردانی یکی از عوامل عدم توفیق در اقتصاد مقاومتی

2 پروژه آبخیزداری در تربت حیدریه به بهره برداری رسید

خرید محصولات داخلی راهکار ایجاد اشتغال است

حضور مهمانان ناخوانده در مزاع گندم و کلزای خراسان شمالی

نظارت بر خدمات جابجایی مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی خراسان شالی تشدید می شود

177 تن مرغ بدون آنتی‌بیوتیک در بشرویه تولید شد

بیش از 6 هزار انشعاب آب در سبزوار نوسازی شد

وجود بیماری لرنه آ در سد بیدواز نگران کننده نیست

احتمال افزایش 20 درصدی قیمت گل سنیل تا روزهای پایانی سال در خراسان شمالی

«سرمایه» اصلی‌ترین مشکل فضای کسب و کار بانوان

رشد تولید فولاد کشور به 32 میلیون تن در سال رسیده است

کارخانه سیمان باقران خراسان جنوبی مجهز به گاز طبیعی شد

رسانه ها از مسئولان در حوزه کسب و کار مطالبه گری کنند

یکی از مزیت‌های جدی رقابت استفاده از فناوری اطلاعات است

6730 مسکن روستایی در شیروان ساخته شد

تخصیص 565 میلیارد ریال اعتبار برای تامین آب شرب استان و مشهد

تحقق هدفگذاری خراسان شمالی در حوزه اشتغال با همکاری بانک ها میسر شد

استاندار: مقدمات صدور تولیدات روستاییان و عشایر خراسان شمالی فراهم می شود

سالانه 800 میلیون دلار شیرینی و شکلات صادر می شود

40 درصد از مطالبات زعفرانکاران تایبادی پرداخت شد

بازار مبادلات محصولات بهبود یافتگان از اعتیاد راه اندازی می شود

18 دوربین، تخلف مسافران نوروزی در خراسان شمالی را رصد می کنند

تامین 1000تن میوه به منظور توزیع برای عید نوروز در خراسان شمالی

معاون وزیر راه و شهرسازی: برنامه دولت ارتقای کیفیت زندگی در شهرهای جدید است

صعود پله پله‌‌ای طلا همچنان ادامه دارد

فضای سبز راه آهن شرق کشور به64 هزار مترمربع افزایش یافت

روند طولانی واگذاری زمین از سوی منابع طبیعی برای توسعه پرورش اسب از مهمترین مشکلات این صنعت در راز و جرگلان

تاخیر پروازهای ایران ایر از فرودگاه مشهد

معاون استاندار خراسان جنوبی: اجازه سوءاستفاده از فضای بازار داده نشود

تلاش برای رونق حوزه ساخت و ساز با احیای بافت های فرسوده

نشست مشترک معاون شرکت شهرک‌های صنعتی استان با فعالان اقتصادی سوریه

2 میلیون واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل شده است

تا پایان فروردین ماه افزایش قیمت نخواهیم داشت

مروری بر بازار فرش در سال 96

سطح سبزغلات خراسان شمالی مطلوب نیست

پیشرفت 90 درصدی مسکن مهر در خراسان رضوی

ایمن سازی و اصلاح 27 نقطه پر تصادف در خراسان جنوبی

میانگین پرداخت عوارض هر واحد مسکونی مشهد 23 هزارتومان است

38 درصد آب در شبکه های آبرسانی روستایی قاینات هدر می رود

18 هزار اصله نهال در شیروان توزیع می شود

حفظ منابع طبیعی جزو دیدگاه‌های مترقی حکمرانی است

پتروشیمی خراسان در رتبه‌بندی شرکت‌های تابعه شستا برگزیده شد

خرید تضمینی گندم با کیفیت، لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی

2 هزار هکتار عرصه فرسایش بادی خواف زیرکشت نهال مقاوم قرار گرفت

16 هزار اصله نهال در سبزوار توزیع شد

استاندار خراسان جنوبی همیار طبیعت شد

تربت حیدریه در معرض خطر ریزگردها

فروش فوق العاده واحدهای صنفی در فردوس آغاز شد

اعطای 3میلیارد تومان تسهیلات به دامداری های آسیب دیده ناشی از زلزله در خراسان شمالی

وقف یک میلیارد و 320 میلیون ریالی در سبزوار ثبت شد

بررسی وضعیت شاخص‌های اقتصادی در توسعه فضای کسب وکار تاثیرگذار است

10میلیارد ریال به آب و فاضلاب مسکن مهر خراسان شمالی اختصاص یافت

بیش از 70 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد گناباد پرداخت شد

واکسیناسیون یک میلیون و200هزار رأس دام خراسان جنوبی علیه تب برفکی

هزار و 24 تخته فرش دستباف توسط مددجویان خراسان جنوبی تولید شد

انگیزه، لازمه تولید خوب است

ممنوعیت توسعه بهره برداری از منابع آب چهار دشت خراسان جنوبی

آغاز پرداخت 100 میلیون تومانی سپرده‌ها در موسسه منحله بدر توس

استاندار خراسان جنوبی: استان به درگاه صادرات نرم افزاری به افغانستان تبدیل شود

توزیع میوه شب عید از 20 اسفند ماه

حجم مبادلات تجاری ایران و انگلیس پس از برجام سه برابر شد

سرمایه‌گذاری در بخش حمل و نقل زمینه ساز اشتغال پایدار خراسان‌جنوبی

کلوچه فراسودمند عناب در خراسان‌جنوبی تولید شد

عرضه بیش از4600 تن میوه شب عید در بازارهای خراسان رضوی

توزیع برنج طرح تنظیم بازار در خراسان رضوی آغاز شد

پرداخت سپرده های تا سقف یک میلیارد ریالی سپرده گذاران کاسپین

نظریه مرکز - پیرامون تنها راهبرد توسعه همه جانبه خراسان جنوبی است

تعهد اشتغال دستگاه های اجرایی بیرجند 100 درصد محقق شد

تولید گل‌ شاخه بریده توسط 37 شرکت دانش‌بنیان خراسان رضوی

آغاز طرح ویژه نظارتی نوروزی تعزیرات حکومتی خراسان رضوی

مشاوره رایگان برای بهبود کسب و کار واحدهای تولیدی خراسان رضوی ارائه می شود

ساختمان مانیتورینگ و حراست فرودگاه بیرجند به بهره ‌برداری رسید

توزیع گوشت مرغ منجمد در خراسان شمالی آغاز شد

65درصد واحدهای تولیدی و صنعتی کشور فعالند

بانک‌های عامل مکلف به همکاری با واحدهای تولیدی هستند

420 هزار اصله نهال در خراسان جنوبی توزیع می شود

96 هزار هکتار عرصه بیابانی خراسان شمالی در کانون بحران قرار دارد

تاخیر 6 ساعته پرواز مشهد - زاهدان

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار

بانک های عامل مکلف به همکاری با واحدهای تولیدی هستند

احیای 1900 هکتار از مناطق بیابانی خراسان شمالی با کاشت نهال و بذر

فرسایش خاک در خراسان شمالی 43 درصد بیش از وضعیت طبیعی است

توسعه 140 هکتاری تولید گل‌ شاخه بریده درخراسان رضوی انجام می شود

فعالیت 25 مجتمع خدمات رفاهی در راه های موصلاتی خراسان جنوبی

بودجه هشت هزار میلیارد تومانی شهرداری مشهد تصویب شد

اعلام آمادگی محیط زیست خراسان شمالی برای صدور مجوز به منظور راه اندازی مرکز تکثیر و پرورش گونه های حیات وحش

وجود 3600 حلقه چاه آب غیر مجاز در خراسان شمالی

توزیع 100هزار اصله نهال در خراسان جنوبی

پروژه انتقال آب برای کشاورزی خراسان جنوبی مقرون به صرفه نیست

12 اکیپ دامپزشکی برای نظارت بر طیور در سطح خراسان‌جنوبی فعالیت می‌کنند

720 تن به ظرفیت تولید محصولات گلخانه ای خراسان شمالی افزوده شد

2195 فرصت شغلی را کمیته امداد خراسان جنوبی ایجاد کرد

بیش از 36میلیارد ریال تسهیلات خشکسالی به عشایر شیروان پرداخت شد

شهردار بجنورد: ساخت و ساز غیرمجاز ادارات به معضل تبدیل شده است

ذخیره سازی میوه شب عید برای توزیع در بازار انجام شده است